24 MART 2022 PERŞEMBE
Oyun

Ubisoft E3 2022 konferansı canlı nasıl izlenir

Ubisoft E3 2022 konferansı canlı nasıl izlenir

Ubisoft, E3 2022‘in bir parçası olarak bir saatten daha kısa bir süre içinde bir Ubisoft Forward vitrini düzenliyor ve vitrin, onaylanan gelecek oyunlar ve yayıncının mevcut oyunlarına ilişkin güncellemeler hakkında daha fazla ayrıntıyla doldurulmayı vaat ediyor.

Ubisoft bize bugünkü konferanstan ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikir verdi (aşağıda daha fazlası var), ancak bu, birkaç sürpriz için yer olmadığı anlamına gelmiyor.

Tüm aksiyonu olduğu gibi canlı olarak yakalamak ister misiniz? Ubisoft Forward canlı akışını nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Ubisoft Nedir?

Ubisoft, merkezi Paris’in Montreuil bölgesinde bulunan ve dünya çapında bir dizi yan geliştirme stüdyosu bulunan bir Fransız video oyun işletmesidir. Başlıca video oyunları franchise’ları Rayman, Rabbits, Prince of Persia, Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs ve The Tom Clancy’s koleksiyonudur. Rainbow Six serisi, en popüler çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilen amiral gemisi serisidir. Son birkaç yıldır Rainbow Six, anlatım kampanyasının popülaritesi ve çeşitli oyun içi etkinliklerle bir sosyal ağ simülatörüne dönüştü. Herhangi bir oyun şirketi tarafından piyasaya sürülen en başarılı oyunlardan biridir ve birçoğu şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi MMORPG‘lerden biri olduğunu düşünmektedir.

Ubisoft Forward canlı nasıl izlenir

Ubisoft Foward, 12 Haziran’da 12:00 PT / 20:00 BST / 15:00 ET‘de (veya 13 Haziran 05:00 AEST’de) şu anda canlı bir ön gösteri ile gerçekleşecek. Ana gösteri bir saat sürecek şekilde ayarlandı. Ana gösterinin ardından, oyuncuları en son haberler hakkında bilgilendirmek için Rainbow Six Siege Topluluk Brifingi’ni içeren bir gösteri sonrası olacak.

Ubisoft Forward’ı YouTube veya Twitch‘te izleyebilirsiniz , ancak tüm aksiyonu burada yakalayabilmeniz için akışı da yukarıya yerleştirdik!

Ubisoft Forward: ne beklenir

Yukarıda da söylediğimiz gibi Ubisoft, konferansında bizi neler bekleyeceği konusunda bize oldukça iyi bir fikir verdi.

Yayıncı, ön gösterinin (bir saat önceden başlayacak) For Honor, Trackmania, The Crew 2, Brawlhalla ve Watch Dogs: Legion gibi canlı oyunlarda güncellemeler içereceğini zaten onayladı .

Ana gösteri ise daha çok Ubisoft‘un yaklaşan büyük hitlerine odaklanacak. Ubisoft, ana şovunun dünya prömiyeri oynanışı ve Rainbow Six Extraction için fragmanların yanı sıra Far Cry 6 ile ilgili daha fazla ayrıntı içereceğini onayladı . Ayrıca Riders Republic ile ilgili haberler, Apple TV+ dizisi Mythic Quest‘ten içerikler ve yakında çıkacak olan Werewolves Within adlı film ile Assassin’s Creed Valhalla ve Rainbow Six Siege hakkında güncellemeler olacak.

Onaylanmasa da duyurulmasından bu yana hakkında pek bir şey duymadığımız iki oyunda bir güncelleme olacağını umuyoruz: Skull & Bones ve Beyond Good and Evil 2 . Ubisoft, duyurularından bu yana her iki başlıkta da oldukça sıkı kaldı, bu yüzden en azından bugün onlara bir göz atacağımızı umuyoruz.

Ubisoft kaç gb? Minimum sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5 2500K / AMD FX 6350. Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB. RAM: 8 GB. İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Yalnızca 64 bit)

Ubisoft hangi oyunu bedava yaptı?

Ubisoft, Çin yeni yılı nedeniyle 2015 yılında piyasaya sürdüğü Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyunu ücretsiz hale getirdi.

Ubisoft oyunlarım nerede?

Merkezi Montreuil, Fransa’da yer almaktadır. 20 ülkede stüdyosu bulunmakla birlikte, Montreal, Kanada; Barselona, İspanya; Şangay, Çin; Kuzey Karolina, ABD; Düsseldorf, Almanya; ve Milano, İtalya’da geliştirme stüdyoları bulunmaktadır.

Ubisoft hangi oyunlar?

 • Assassin’s Creed (150 milyon)
 • Just Dance (75 milyon)
 • Far Cry (49 milyon)
 • Tom Clancy’s Splinter Cell (31 milyon)
 • Rayman (40 milyon)
 • Tom Clancy’s Rainbow Six (27 milyon)
 • Tom Clancy’s Ghost Recon (26 milyon)
 • Petz (23 milyon)
 • Prince of Persia (21 milyon)
 • Driver (20 milyon)
 • Watch Dogs (10 milyon)
 • The Settlers (10 milyon)
 • Brothers in Arms (6 milyon)
 • Anno (5 milyon)
 • Your Shape (3 milyon)
 • The Crew (2 milyon)
 • Red Steel (1 milyon)
Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram