24 MART 2022 PERŞEMBE
Film ve Dizi

YouTube, ücretsiz akışlı TV dizileri ve filmler ekliyor

YouTube, ücretsiz akışlı TV dizileri ve filmler ekliyor

YouTube, ücretsiz akışlı TV dizileri ve filmler ekliyor, youtube Türkiye'de çok sayıda film ve TV şovunun fiyatını 0,01$ indirdi. Bunların çoğu daha eski oyunlar ve François'lardır, ancak seçimler arasında bu ay eklenen Hell's Kitchen, Legally Blondes ve Sandlot franchise gibi bazı hazineler var. 

Yeni içerik kütüphanesini Çarşamba günü bir blog yazısıyla duyuran şirket, her hafta ücretsiz seçkiye 100'e kadar başlık ekleyeceğini söylüyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, Lionsgate, Paramount Pictures, Warner Bros. ve daha pek çok ünlünün de dahil olduğu reklamlarla ücretsiz olarak yayınlanacak 360 film ve 100 şov var. Herhangi bir cihazda YouTube'da, sol taraftaki "filmler ve şovlar" bölümüne gitmeniz yeterlidir; "izlemeye devam" seçimlerinizin altında "ücretsiz izleme" şovları ve filmler görünecektir.

Kurulumunuz desteklediği sürece, yüksek çözünürlükte mevcut olan her şey 1080p'de ve 5.1'e kadar surumundu sesle akış için mevcut olacaktır. Elbette, belirli başlıkları reklamsız yayınlamak için yine de kiralayabilecek veya satın alabileceksiniz ve bunlar satın alınan öğeler kitaplığınızda görünecek. 

Bedava şeyleri kim sevmez ki?

En yeni veya en iyi seçimler olmayabilirler, ancak en büyük modern birinci dünya sorunumuz, izlemesi zor olan sayısız akış hizmeti arasında filmlerin ve şovların parçalanmasıdır. Ücretsiz, sürekli genişleyen ve erişimi kolay film ve şovlardan oluşan bir kitaplık herkes için harika olabilir ve kesinlikle partilerde de bir yıldız olabilir.

YouTube , basın bülteninde bize bir istatistik de verdi: Aralık 2021'de 135 milyondan fazla kişi YouTube'u bağlı TV'lerde izliyordu. Bu, bu yeni, ücretsiz teklifler için oldukça büyük bir sayı ve potansiyel kitle. Bu ücretsiz şov ve film kütüphanesi, bu kitleyi artırabilir.

Youtube'un milyarlarca telefon ve akıllı TV'de yerleşik olması, insanlar klasik şovları ve filmleri yayınlarken şirketin daha fazla reklam geliri elde edeceği anlamına geliyor.

Bize gelince, bu reklamları izlemek zorunda olan insanlar, çoğu YouTube içeriğinde zaten deneyimlediklerimizden çok farklı değil. Daha uzun videolarda neredeyse her zaman geçiş reklamları bulunur - ve bu, yüksek düzeyde üretilmiş bir durum komedisi veya klasik film olmayan içerik içindir.

Bazı yeni kitaplığın kısa bir örneği (Chrome'un gizli modunda test edilmiştir), neyse ki atlanabilir olan preroll reklamları ve yine atlanabilir olan videonun ortasında gösterilen reklamları buldu. Şaşırtıcı bir şekilde, afiş reklamları yok. Bununla birlikte, deneyimler içeriğe göre değişebilir.

Korkunç değil ve Gordon Ramsay'in ağlayan şeflere bağırdığı bazı boş anlar arayanların, birkaç reklam arasını buna değeceğini düşüneceklerinden şüpheleniyoruz.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram