24 MART 2022 PERŞEMBE
Youtube Videolarım

YouTube Videolarını MP3'e Dönüştürme

YouTube Videolarını MP3'e Dönüştürme

YouTube Videolarını MP3'e Dönüştürme, Video barındırma sitesi olmasına rağmen YouTube'da en çok aranan konu aslında müzik . Tüm resmi müzik videolarını hariç tutsak bile, YouTube hâlâ milyonlarca yalnızca sesli yüklemeye ev sahipliği yapıyor. YouTube, bugünlerde bir müzik akışı hizmeti olarak ikiye katlanıyor.

Ancak dezavantajı, müziğin hala video biçiminde olmasıdır, bu nedenle akış, çok fazla bant genişliğini boşa harcayabilir. (Aylık veri sınırlarınız varsa acı verici.) Bu yüzden YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürmelisiniz.

YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürerek ve indirerek, herhangi bir veri kaybı yaşamadan istediğiniz sıklıkta dinleyebilirsiniz. İşte müzik için en iyi çevrimiçi YouTube'dan MP3'e dönüştürücüler.

1. YouTube Premium

Yasal olarak gri olan bir çevrimiçi YouTube'dan MP3'e dönüştürücü kullanmaya başlamadan önce, bir YouTube Premium hesabı için ödeme yapmayı düşünün.

Google Play Müzik'e sınırsız akış erişimi gibi birçok yararlı avantajla birlikte gelir, ancak ilgilendiğimiz şey YouTube videolarını çevrimdışı oynatma için indirme yeteneğidir .

Ve bir YouTube Premium hesabıyla,  YouTube Music uygulaması aracılığıyla yaptığınız sürece yalnızca YouTube videoları için ses akışlarını dinlemeyi seçebilirsiniz. Ve evet, YouTube Music'te çevrimdışı oynatmak için müzik ve çalma listeleri indirebilirsiniz.

Tek dezavantajı, indirilen videoların ve müziğin yalnızca 30 gün sürmesidir. Bunları her zaman yeniden indirebilirsiniz, ancak bu biraz zahmetli olabilir. YouTube Premium hakkında bilmeniz gerekenler hakkındaki makalemize bakın .

2. Peggo

Peggo, benzersiz özellikler sunduğu için bu listedeki favori aracımızdır: Bir YouTube video URL'sine yapıştırdığınızda, yakalamak istediklerinizi özelleştirebileceğiniz bir düzenleme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Yani videodaki başlangıç ve bitiş noktalarını seçebilirsiniz ve Peggo'nun ortaya çıkardığı MP3 sadece seçilen bölüm için olacaktır. Ayrıca MP3 için bir başlık ve sanatçı ayarlayabilir, ayrıca sessizliği kaldırmak, ses seviyesini normalleştirmek ve geri kalan meta verileri (örneğin albüm adı, albüm resmi, vb.) otomatik olarak doldurmak isteyip istemediğinizi değiştirebilirsiniz.

MP3'lerinizi küçültmek için bir MP3 ayırıcı aracı kullanmak yerine,  bunu Peggo ile en baştan yapabilirsiniz.

3. Vubey

Vubey, Peggo'nun arkasında güçlü bir aday çünkü sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda ortaya çıkan MP3'ün hangi kalitede olması gerektiğine dair bir seçenek sunuyor: Düşük (64 kbps), Orta (128 kbps), İyi (192 kbps), Yüksek ( 256kbps) ve En Yüksek (320kbps).

YouTube videosunun URL'sini yapıştırın, bir kalite seçin ve  MP3'e Dönüştür'ü tıklayın . Dönüştürmeyi yürütmesi için birkaç saniye verin (sıra varsa, daha uzun beklemeniz gerekir), ardından indirme bağlantısını tıklayın.

Vubey, başlıcaları YouTube, SoundCloud, Vimeo, DailyMotion ve Facebook olmak üzere 400'den fazla siteyi desteklemektedir.

4. YoutubeMp3HQ [Artık Mevcut Değil]

YoutubeMp3HQ'nun bu listedeki başka hiçbir dönüştürücünün sunmadığı bir şey var ve bu, dönüştürülmüş ses dosyasını her yerde bulunan MP3 formatına ek olarak AAC, M4A ve WAV formatlarında indirme seçeneği.

Video URL'sini yapıştırın,  Dönüştür'ü tıklayın ve sihrini kullanmasına izin verin. Sesi mümkün olan en yüksek kalitede indirmeye çalışacak ve çoğu zaman oldukça iyi çalışıyor.

5. Flvto

Flvto ile, YouTube video URL'sini kopyalayıp kutuya yapıştırmanız ve şartlar ve koşulları kabul eden onay kutusunu işaretlemeniz yeterlidir. Ardından, istediğiniz dönüştürme türünü seçin: MP3, MP4, MP4 HD, AVI veya AVI HD.

Evet, Flvto videoları yüksek kaliteli olsalar bile olduğu gibi indirebilir. Hazır olduğunuzda  dönüştürme işlemini başlatmak için Şuna Dönüştür'ü tıklayın.

Tamamlandığında, MP3'ü doğrudan indirebilir, Dropbox hesabınıza gönderebilir veya e-posta yoluyla başka birine indirme bağlantısı gönderebilirsiniz.

6. Video2Mp3

Vid2Mp3, özellikler açısından yetersizdir ancak rahatlık açısından hüküm sürer. Herhangi bir YouTube videosunun URL'sini kopyalayıp kutuya yapıştırmanız ve Git'i tıklamanız yeterlidir. Ancak önce sitenin hüküm ve koşullarını kabul eden onay kutusunu etkinleştirdiğinizden emin olun.

Dönüştürme tamamlandıktan sonra, MP3'ün önizlemesine ve dev bir MP3 İndir  düğmesine götüren bir bağlantı verilecektir  . Tıklayın ve işiniz bitti!

Ne yazık ki, Vid2Mp3 elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsa da, ses kalitesi videodan videoya değişebilir --- videoların kendisi HQ olsa bile.

7. ytmp3.cc

Vid2Mp3 gibi, ytmp3.cc de geldikleri kadar basittir. Video URL'sini yapıştırın ve  Dönüştür'ü tıklayın . Oynamak için seçenek yok. Yapılması gereken kararlar yok. Tek bir tıklama ve gitmeye hazır. Hem MP3 (ses) hem de MP4 (video) dönüşümlerini destekler.

Tamamlandığında, dosyayı doğrudan indirebilir veya Dropbox hesabınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kısıtlamaya ulaşacağınız pek çok senaryo olmasa da ytmp3.cc'nin yalnızca 2 saate kadar videoları desteklediğini unutmayın. Daha uzun bir şey için, bu diğer sitelerden birini kullanmanız gerekecek.

MP3 Müzik Kitaplığınızı Yönetmek İçin Araçlar

İstediğiniz tüm MP3'leri indirdikten sonra, ID3 etiketleme ve dosyaları toplu olarak yeniden adlandırma gibi görevleri yerine getirmek için bu harika müzik yönetim araçlarını kullanmayı düşünün.

Ayrıca Windows müzik çalarlar , Mac müzik çalarlar , Android müzik uygulamaları ve iOS müzik uygulamalarına da bakmalısınız . Sonuçta, onları çalmak için iyi bir yolunuz yoksa, büyük bir MP3 koleksiyonuna sahip olmanın ne faydası var?

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram