24 MART 2022 PERŞEMBE
Nasıl Yapılır?

Sansürsüz İçerik Almak için 7 Yeraltı Torrent Sitesi

Sansürsüz İçerik Almak için 7 Yeraltı Torrent Sitesi

Yeraltı TorrentDark Web‘de kullanılmak üzere tasarlanmış bir dosya paylaşım protokolüdür. Kullanıcıların internet üzerinden filmler, müzik, e-Kitaplar, yazılım ve görüntüler de dahil olmak üzere çeşitli içerik türlerini yüklemelerini ve indirmelerini sağlar. İndirmelerin posta veya diğer çevrimiçi yollarla yapılmasını gerektiren düzenli dosya paylaşım programlarının aksine, Underground Torrent, kullanıcıların medyalarını doğrudan internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yüklemelerine ve indirmelerine izin vererek bu kısıtlamaları alakar. Bu hizmet Dark Web‘in en üst düzeyi üzerinden sağlandığından, GoogleYahoo! ve MSN gibi arama motorlarının çoğu bunu dizine ekleyemez.

Bu protokol karanlık web’de kullanıldığından, sunucuyu engellemek veya kaldırmak neredeyse imkansızdır, bu da kullanıcıların onu algılamasını ve kullanmaktan kaçınmasını son derece zorlaştırır. Yeraltı torrent arama motorları genellikle yasadışı materyal sunan web siteleriyle ilişkilidir. Ancak, bu hizmet ücretsiz olarak sağlandığı için, sınırsız medya dosyası indirmek isteyen birçok kişi bunu çok az yasal yansımaları olan veya hiç olmayan bir şekilde yapar. Başka bir deyişle, herkesin herhangi bir engel veya ücret olmadan ücretsiz ses ve video dosyalarına erişebileceği bir otoyol gibidir. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olan bir bilgisayar ve her şey hazır!

Yeraltı torrent arama motorları, World Wide Web aracılığıyla mevcut olan en son sürümleri ve en popüler müzik ve video dosyalarını hızlı bir şekilde bulmanın harika bir yoludur. Bazı gizli sitelerin de ücretsiz filmler sunması oldukça olasıdır, ancak onları bulmak için derin kazmanız gerekecektir. Örneğin, herhangi bir güvenilir torrent arama sitesinin arama kutusuna “canlı şovları oynat” yazarsanız, en sevdiğiniz TV programlarının canlı veya son bölümlerinin bir listesini alabilmeniz gerekir. Değilse, medya dosyalarınızı bulmak için başka seçenekler de vardır. Örneğin, birçok film ve müzik indirme sitesinde, dosyaların kalitesi ve performansı hakkında dürüst geri bildirimleri okuyabileceğiniz kullanıcı inceleme bölümleri vardır.

Aşağıdaki özel yeraltı arama motorları, yasal bir torrent arama motoru veya genel kayıtlar gibi internetin tüm gizli alanlarına erişmenizi sağlar. Bunların hiçbirinin başınızı belaya sokmayacağını unutmayın.

Sansürsüz İçerik Almak için 7 Yeraltı Torrent Sitesi

En İyi Torrent Arama Motorları

Torrentlere aşina değilseniz, esasen ağdaki diğer düğümlerin (bilgisayarların) indirebileceği paylaşılan bir dosyadır. İnsanlar bu ağlara BitTorrent veya uTorrent gibi torrent istemcilerini kullanarak erişirler . İndirmeler parçalar halinde gerçekleşir, böylece bir indirme işleminin ortasında bilgisayarınızı kapatsanız bile indirmeye daha sonra devam edebilirsiniz.

Bununla birlikte, mevcut torrent dosyalarını bulmak kolay değildir. Yardım etmek için listedekilere benzer bir torrent arama sitesi kullanabilirsiniz .

Bununla birlikte, aşağıdaki popüler torrent sitelerinden herhangi birini kullanırsanız, ihtiyacınız olanı bulmakta çok az sorun yaşarsınız.

Korsan Koyu

Pirate Bay, uzun süredir sel aramak için bir kaynak olmuştur. Diğer torrent arama siteleri kapatılırken, bu site kalır.

Müzik ve TV şovlarından oyunlara ve uygulamalara kadar her şeyi arayabilirsiniz.

Listeler için, indirmek üzere torrent istemcinizi başlatmak için bağlantılar göreceksiniz.

Limetorrents
Limetorrents, uzun yıllardır etrafta olan bir diğeridir.

Eğer tıklarsanız Diğer veya Gözat bağlantıları, kullanılabilir sel dosyaları elemek için (milyonlarca var).

Mevcut torrent dosyalarına göz atmaya başladığınızda, mevcut geniş dosya yelpazesine şaşıracaksınız.

Torrent ağları, orada bulacağınız yasa dışı içerik nedeniyle kötü bir şöhrete sahiptir, ancak ücretsiz e-kitaplar , kılavuzlar ve diğer bulunması zor içerikler gibi yararlı şeyler de bulabilirsiniz .

RARBG [Artık Mevcut Değil]
RARBG, bir süredir torrent hayranlarının favorisi olmuştur. Torrent arama motorunu kullanmak (veya yeni eklemeler listesine göz atmak) için Torrent sekmesine tıklayabilirsiniz.

Veya ana sayfanın sol tarafındaki bağlantılardan herhangi birine tıklayarak belirli kategorilere göz atabilirsiniz. Ayrıca sık güncellenen en iyi 10 listesini bulacak veya son torrent haberlerini okuyacaksınız.

Torrentz2
Torrentz2, yaklaşık 2016’dan beri piyasada ve orijinal Torrentz sitesi kapandığında ortaya çıktı. Bu, “meta arama” motoru olarak bilinen şeydir, yani birden fazla torrent arama motorundan gelen sonuçlarda gezinmek zorunda kalmazsınız.

Ana sayfada, veritabanında 61 milyondan fazla dosya bulunuyor. Yani, ister belirli bir şey arıyor olun, ister sadece göz atmak istiyorsanız, burada aradığınızı bulmanız muhtemeldir.

Arama sonuçları size indirme boyutunu, kullanıcı derecelendirmesini ve tahmini indirme süresini (paylaşan eş sayısına göre) gösterir.

AIO Araması
AIO Search, torrent dosyaları için başka bir meta arama motorudur.

Onu benzersiz kılan, dahil etmek istediğiniz belirli torrent arama motorlarını seçebilmenizdir.

Bu arama motorunun bağlandığı torrent sitelerinin listesi etkileyici. Sonuçlar, neredeyse gömülü bir web tarayıcısı gibi görünür ve ayrı bir sekme, bireysel torrent arama motorundan arama sonuçlarını gösterir.

Ayrıca görüntüleri, videoları, alt başlıkları, paylaşılan dosyaları ve hatta en sevdiğiniz şovu gizli torrent arama motorlarında aramak için de kullanabilirsiniz.

Deneyebileceğiniz Diğer Ücretsiz Torrent Arama Motorları:

Gizli Pazarlıklar ve Fırsatlar

Google’da ucuz dizüstü bilgisayarlar veya diğer aygıtları ararsanız, Amazon veya eBay gibi standart kurumsal varlıkların sonuçlarını görme olasılığınız yüksektir.

Bununla birlikte, çok sayıda web sitesi dizininde gömülü son derece ucuz (veya ücretsiz!) Veri tabanları vardır.

Prospector
Prospector uzun yıllardır buralarda.

Herkesin eşyalarını bedavaya dağıttığı devasa bir bahçe satışı gibi.

Site, ücretsiz dosya barındırma, ücretsiz stok fotoğraflar ve ücretsiz uygulamalar gibi şeyler sunan web sitelerine binlerce bağlantıya sahiptir .

Facebook’ta pazarlık
Yerel komşularından gerçek bedava mal almanın en iyi yolu nedir? Çoğu Facebook’ta olduğu için cevap açık görünüyor.

Facebook Marketplace’i ziyaret edin ve komşularınızın neler verdiğini görmek için “ücretsiz ürünler” arayın.

Facebook nerede yaşadığınızı zaten bildiğinden, tüm listeler bulunduğunuz bölgededir. Veya konum alanını değiştirerek arama alanını ayarlayabilirsiniz.

Daha iyi şeyler için biraz para ödemeyi düşünmüyorsanız, bir fiyat filtresi eklemek için fiyat min ve maks alanlarını ayarlamanız yeterlidir.

Zaten dünyada bu kadar çok israf varken, neden komşularınızın ihtiyacınız olan şeyleri atmasına izin veresiniz?

Free Stuff on Craigslist
Ücretsiz şeyler arıyorsanız Craigslist’i gözden kaçırmak aptallık olur.

Craigslist’teki neredeyse her topluluğun satılık bölümü altında ücretsiz bir kategorisi vardır.

Walmart’a bir şey satın almak için gitmek yerine, neden Craigslist’i başka birininkini yeniden kullanmak için kontrol etmiyorsunuz?

Dünyanın büyüyen çöplüklerine daha fazla ürün eklemekten daha iyidir.

Deneyebileceğiniz Diğer İyi Ücretsiz Siteler:

Ücretsiz sayfalar
Freecycle Ağı
Ücretsiz örnekler

Konut Satışlarını ve Hacizleri Arayın

Bir eve piyasa fiyatının altında girmenin en kolay yollarından biri haciz için alışveriş yapmaktır.

Web’deki resmi veritabanlarında bulunan bu mülk yığınları var, ancak bunları Google ile bulmanın kolay bir yolu yok.

Rehine Bedava Arama
Rehine Bedava Arama, ülke genelindeki çeşitli haciz listeleri kaynaklarını tarayan bir arama motorudur (yalnızca ABD).

Ücretli sitelerin aksine — mülkle ilgili fiyat, adres ve diğer bilgileri sunar.

Rehine Bedava Arama, bedava haciz arama motorlarının bilinmeyen kahramanlarından biridir.

Trulia
Trulia yıllardır buralarda. Çeşitli kaynaklardan gayrimenkul bilgileri sağlayan bir emlak arama motorudur.

En iyi indirimleri elde etmek için, istediğiniz mahallede arama yapın ve ardından menüden Hepsi Satılık’ı tıklayın . Hacizleri seçin .

Hacizlerden kaçınmayı tercih ederseniz, Trulia son fiyat dalgalanmalarını da yukarı veya aşağı gösteriyor. Bu şekilde, bir satıcı fiyatlarını düşürdüğü anda iyi bir fiyata atlayabilirsiniz.

Kamu Kayıtları Arama Motorları

Bulunması kolay olmayan diğer bir yaygın arama, genel kayıtlardır. Çoğu kamu kayıtları motorları arama size arama sonuçları olarak ödenen kamu kayıtları satmaya çalışan ticari şirketler gizlenmektedir.

Aşağıdaki arama motorları, herkese açık kayıtları ücretsiz olarak arayabileceğiniz “gizli” veritabanlarına erişim sağlar.

Public Record Center
Public Record Center farklıdır. Bir arama motorundan çok, hükümet web sitelerine açılan bir yeraltı “portalı” dır.

Ancak, o kadar iyi organize edilmiş ki, herkese açık veritabanını nerede bulacağınızdan emin değilseniz size çok zaman kazandıracaktır.

Kamu Kayıt Merkezini kullanarak mahkeme kararları ve hacizler için devlet veri tabanları bulabilir, varlık araştırmaları yapabilir ve hatta telif hakkı ve ticari marka bilgilerine bakabilirsiniz.

Public Record Authority
Public Record Center gibi, Public Record Authority yerel ve eyalet genel veritabanlarınıza bağlantılar için güvenilir bir kaynaktır.

Site, mahkeme kayıtlarının, federal kurum veri tabanlarının ve talep edilmemiş fonların taranabilir listelerini sunar.

Adınız altında talep edilmemiş fonlar için eyalet kayıtlarınızı kontrol ettiğinizden emin olun. Neyin ortaya çıkacağını asla bilemezsin!

Deneyebileceğiniz Diğer Kamu Kayıtları Portalları:

VitalRec
Şimdi Aile Ağacı
Ücretsiz Sayım

Yasal Arama Motorları

Web’deki yasal bilgileri bulmanızı sağlayan bir arama motorunu hiç duydunuz mu?

Cornell’in Hukuki Bilgi Enstitüsünü keşfedene kadar ben de bilmiyordum .

Bu şaşırtıcı küçük arama motoru, enstitünün kapsamlı hukuk kütüphanesini araştırır ve ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi çıkarır. Bu, aile hukuku, ceza hukuku, iş hukuku ve daha fazlasını içerebilir.

Mahkeme görüşü bilgileri, anayasal içgörüler ve çok daha fazlasını sağlayan bu mükemmel yasal kaynağa gömülü arama motorları var.

Hukukla herhangi bir ilginiz varsa, bunu kontrol etmek için biraz zaman ayırın.

Deneyebileceğiniz Diğer Yasal Arama Motorları:

Justia
FindLaw
Google Scholar

Paranormal Arama Motoru ve UFO Manzaraları

UFO’larla ilgileniyorsanız, UFO gözlemleri için tüm yeraltı veritabanlarında okuyacağınız harika hikayeleri seveceksiniz.

Tüm özel ulusal UFO gözlem merkezleri, bir raporda arayan herkesin titiz kayıtlarını tutar.

MUFON Vaka Yönetim Sistemi
Karşılıklı UFO Ağı (MUFON), UFO gözlemleri için ülkenin merkezi takas merkezlerinden biridir.

MUFON müfettişleri, görülmelerle ilgili telefon görüşmeleri alır ve ardından saha araştırmalarına gider. Daha sonra topladıkları bilgileri raporlama veritabanlarına girerler.

Bu veritabanı tamamen halka açıktır ve yalnızca bu vaka arama formu aracılığıyla aranabilir. Google’ın bu hikayelerden hiçbirinin varlığından haberi yok.

UFO Avcısı
En eğlenceli UFO veritabanlarından biri UFO Stalker’dır. Bu sitede, son UFO gözlemlerinin çoğunu gösteren etkileşimli bir harita göreceksiniz.

Görme bir UFO ise, bir UFO simgesine sahip olacaktır. Siyah bir üçgen ise, gizli bir dövüşçü gösterecektir … Siyah üçgen UFO’yu kastediyorum, vb.

Simgelerden herhangi birine tıkladığınızda, hikayeyi okumak için başlığa tıklayabilirsiniz.

Bu manzaraların çoğunda kanıt olarak çok sayıda harika bulanık video ve fotoğraf var!
Deneyebileceğiniz Diğer UFO Veritabanları:

Ulusal UFO Raporlama Merkezi

İnternetin Altını Arıyor

Umarım yeraltı internetinin derin, karanlık derinliklerinde gezinmekten keyif almışsınızdır .

Daha fazlasına açsanız, TOR arama motorları ile çevrimiçi olarak en iyi karanlık web siteleri listemizi keşfederek devam edin . Tavşan deliğinden aşağı indiğinizde geri dönüşün olmadığını unutmayın.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram