24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

iPhone 13 çıkış tarihi, fiyatı ve incelemesi yeni

iPhone 13 çıkış tarihi, fiyatı ve incelemesi yeni

iPhone 13 çıkış tarihi, fiyatı ve her önemli yeni iPhone sızıntısı, iPhone 13 çıkış tarihi, fiyatı ve her önemli yeni iPhone sızıntısı

İPhone 13 – veya belki de iPhone 12S – 2021 için yeni iPhone olacak ve muhtemelen bu yılın sonunda Apple‘ın akıllı telefonu olacak. Çeşitli iPhone 13 sızıntıları ve söylentileri sayesinde, ne beklememiz gerektiğine dair net bir resim elde etmeye başlıyoruz.

Geçen yılki iPhone 12, karışıma 5G bağlantısı, yenilenmiş bir tasarım ve yeni bir güçlü yonga seti getirdi . iPhone 13‘ten ne beklemelisiniz? Standart telefonun muhtemelen iPhone 13 ProiPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini tarafından dört telefon kategorisi bekliyoruz.

Şu anda genel kelime nedir? Söylentiler, şirketin tasarımı iyileştirmeye, iç kısımları iyileştirmeye ve hatta belki de daha keskin fotoğraflar ve daha iyi gece çekimleri yapan daha güçlü kameralar getirmeye odaklandığına işaret ettiğinden, tüm farklı kaynaklardan herhangi bir büyük yükseltme beklemememiz gerektiğini duyduk.

Ayrıca, yeni iPhone‘un iPhone 13 olarak adlandırılmaması ihtimali de var. Apple‘ın bu yaklaşan telefonu iPhone 12S olarak adlandırıp adlandırmayacağını aşağıda bulabileceğiniz belirli bir bölümde tartıştık .

Aşağıda, bir iPhone 13 çıkış tarihine ilişkin en iyi tahminimiz ve Apple‘ın 2021 modelinde tanıtmasını istediğimiz bazı şeyler de dahil olmak üzere bir sonraki iPhone hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi bulacaksınız.

 • Nedir? Bir sonraki iPhone, belki iPhone 12S
 • Ne zaman çıkacak? Büyük olasılıkla Eylül 2021
 • Ne kadara mal olacak? 699 $ / 699 £ / 1.199 Amerikan Doları ve üstü

iPhone 13 çıkış tarihi ve fiyatı

Yeni nesil bir iPhone‘u ne zaman satın almayı bekleyebilirsiniz? İPhone 13 çıkış tarihinin Eylül 2021 olarak belirlenmesini bekliyoruz, ancak bu Covid-19 salgınına göre değişebilir.

Apple, son 10 yıldır mobil dünyasının amiral gemisi telefonlarını Eylül ayı başında bir etkinlikte sürekli olarak tanıttı ve telefonları 10 gün sonra piyasaya sürdü. Tüm bunlar 2020’de salgın nedeniyle değişti ve telefonlar normal pencerelerinin ötesinde ertelendi.

İPhone 12 ve iPhone 12 Pro, Ekim ayına geri çekildi ve diğer iki cihaz, iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max – bildirildiğine göre üretim sürecindeki parça eksikliği nedeniyle Kasım ayında piyasaya sürüldü. Görünüşe göre bu gecikme telefonların satışlarının artmasına neden oldu .

Bir tarihe bahse giriyor olsaydık, Apple’ın iPhone 13 çıkış tarihini Eylül 2021‘e taşımasını beklerdik ve gerçekten de en az bir saygın Apple analisti bizimle aynı fikirde .

Başka bir analist o zamandan beri aynı şeyi söyledi, iPhone 13 serisi Eylül’ün üçüncü haftasında satışa sunulacak – bu ayın başlarında bir duyuru anlamına geliyor. Ancak, bir veya daha fazla model Ekim ayına kadar mağazalara giremeyebilir.

İPhone 13 serisinin Eylül ayı lansmanı için de yolda olduğu görülüyor, çünkü başka bir yerde yonga setinin Mayıs ayı sonunda üretime gireceğini duyduk . Bu önemli çünkü iPhone 12‘ler geçen yılın Haziran ayı sonuna kadar üretime girmemişti.

İPhone 13‘ün fiyatı hakkında çok az şey biliniyor ancak iPhone 12 ailesine benzer bir seviyede olmasını bekliyoruz. Bu telefonlar 2019 telefonlarından – iPhone 11 serisinden – daha pahalıya mal oluyor, ancak bunun nedeni 5G ve birkaç diğer teknik unsurun eklenmesi.

Daha fazla 2021 iPhone fiyat sızıntısı ve söylentisini duydukça dahil edeceğimizden emin olacağız, ancak aşağıda nispeten emin olduğumuz iPhone 12 serisinin fiyatlarının önümüzdeki yıl benzer olacağından emin olabilirsiniz.

iPhone 13 sızıntıları ve söylentileri

Şu ana kadar iPhone 13 çıkış tarihi ile gelecek nesil telefon hakkında pek bir şey bilmeyeceğimizi düşünebilirsiniz, ancak çeşitli kaynaklar bize bir sonraki iPhone’da bekleyeceğimiz bazı şeyleri gösterdi.

Öncelikle, iPhone 13 ailesinin dört üyesini bekliyoruz. Bunlar muhtemelen – ancak bu garanti değil – iPhone 13 miniiPhone 13iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max.

Şirket, mini modeli iPhone 12 ailesinin dördüncü telefonu olarak tanıttığı 2020 yılına kadar üç modele odaklandı. Çoğu söylentiler iPhone 12 Mini gibi herhangi bir model, muhtemelen küçük olacaktır düştü alırsa o 2021 yılında devam edeceğiz önermek bildirildi iyi satmadı ama söylentiler Apple yer alacağına dair hala bir iPhone 13 mini‘yi yapmak yerine belki rağmen ( bir arasında iPhone SE 3 ).

Aşağıda, farklı kategorilere ayrılmış iPhone 13 söylentilerinin büyük bir kısmını bulacaksınız.

IPHONE 13 FRONT GLASS REVEALS SMALLER NOTCH WITH EARPIECE RELOCATED TO TOP BEZEL HTTPS://T.CO/3EAMYPSCQ0 BY @RSGNL PIC.TWITTER.COM/0XNZKYVUOS

— MACRUMORS.COM (@MACRUMORS) MARCH 23, 2021

iPhone 13 tasarımı ve ekranı

İPhone 12 ailesine benzer tasarımlar bekliyoruz ve ekran teknolojisinin de benzer olması muhtemel çünkü şirket iPhone 12‘nin bu unsuruna büyük yükseltmeler yaptı.

Son zamanlarda çıkan bir söylenti, Apple‘ın bu yıl kamera çıkıntısını azaltmayı başaracağını ve telefonun iPhone Pro modelleri için mevcut grafitten yeniden işlenmiş mat siyah bir seçenek sunacağını öne sürüyor .

İPhone 12 için söylentilere göre meyve vermeyen bir şey, yüksek yenileme hızı ekranının eklenmesiydi. Söylentiler , bunun iPhone 13‘te tanıtılabileceğini ve bunun, oyun oynarken veya sosyal medya akışınızda gezinirken ekranın daha pürüzsüz görünmesini sağlayacağını öne sürüyor.

Bu teknoloji , aynı zamanda , telefonunuzda yaptığınız etkinliğe bağlı olarak yenileme hızını değiştirebileceği şirketin iPad Pro serisinde gördüklerimize benzer şekilde çalışabilir .

Başka bir söylenti , 120 Hz yenileme hızı söylentilerini yedekledi, ancak böyle bir ekranın beklenen dört iPhone 13 modelinden yalnızca ikisinde olabileceğini öne sürdü. Belki de bu, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max‘in 120 Hz ekranlara sahip olacağı anlamına gelirken, iPhone 13 ve iPhone 13 mini ya da arandıkları her neyse, olmayacak.

Bu iddianın kaynağı (Kore sitesi Etnews ) o zamandan beri bunu yineledi ve endüstri kaynaklarının en iyi iki modelin 120Hz ekrana sahip olacağını söylediğini ekledi. Bu site şimdi Samsung’un bu 120Hz panellerin tek tedarikçisi olacağını iddia ederek daha fazla ayrıntı ekledi . Ayrıca şimdi Samsung Display’in iPhone ekran üretim hattını bu tür bir ekranı yapan bir üretim hattına dönüştürme sürecinde olduğu iddia ediliyor .

Ming-Chi Kuo (harika bir sicile sahip bir analist) ayrıca Pro modellerinde 120Hz ekran beklediğini söyledi.

Aslında, bir Apple patenti birden fazla yenileme hızına sahip, muhtemelen 240Hz‘de olan bir telefondan bahsederken daha da yüksek bir yenileme hızına sahip olma şansı var – ki bu şu anda ana akım telefonların sunmadığı bir hız. Ancak patentler çoğu zaman özelliğe dönüşmez, bu yüzden bunu bir tutam tuzla alırız.

Ekranın alabileceği bir başka yükseltme, her zaman açık bir ekranın eklenmesidir ve güvenilir bir sızıntı, bunun işlerde olabileceğini söyler. Android telefonlar bunu yıllardır sunuyor, bu yüzden Apple’ın yola çıkma zamanı geldi.

Çentik konusu kuyu gibi inceleme altında olmuştur bazı kaynaklar iPhone 12 aynı boyutta kalır edeceğiz iddia ve diğerleri inanmak bu kadar küçültmek için daha muhtemel Ne burada da olacak özellikle belirsiz doğru olsa daha, şimdi 2021 yılında kaynaklar , aynı boyutta kalmaktansa küçüldüğüne işaret ediyor .

Şimdi iPhone 13 serisi için ekran camını gösteren bir fotoğraf bile gördük ve kulaklığı yukarıdaki çerçeveye hareket ettirerek elde edilen gözle görülür şekilde daha küçük bir çentik var.

Benzer şekilde, 3D yazdırılmış bir iPhone 13 maketi de daha küçük bir çentik gösteriyor . Spesifik olarak buradaki çentik 26,8 mm genişliğindedir (iPhone 12’deki 34,83 mm’ye kıyasla), ancak aynı zamanda 5,35 mm derinliğindedir ve iPhone 12’deki 5,3 mm’den biraz daha fazla görünmesini sağlar.

Model ayrıca, sağdan ziyade solda gösterilen selfie kamerası ile çentiğin içeriğinin biraz hareket ettirilmiş olabileceğini ve kulaklığın çerçeveye taşınmış olabileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte , Apple‘ın çentiği tamamen ortadan kaldıran ve her iki tarafın etrafındaki çerçeveyi telafi etmek için biraz daha kalın hale getiren en az bir iPhone 13 prototipine sahip olduğuna dair bir söylenti duymuşuzdur . 2020iPhone çentiğinin son yılı olabilir mi?

Başka bir sızıntı da, şirketin sonunda bir ekran altı parmak izi tarayıcısı sunmaya hazır olabileceğini öne sürdü . Pek çok Android üreticisi bu teknolojiyi amiral gemisi telefonlarına dahil ediyor ve bu sızıntı Apple’ın bunu takip etmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Aslında, bu noktada ekran içi bir tarayıcıdan bahsettiğimizi birçok kez duyduk , görünüşe göre Apple bunu Face ID‘ye ek olarak düşünüyor . Bununla birlikte, bazı kaynaklar bu değişikliğin daha ileride olduğunu öne sürüyor.

Muhtemelen değişmeyecek olan bir şey, iPhone 12 serisiyle aynı ekran boyutlarına sahip dört model göreceğimizi gösteren sızıntılarla birlikte telefonların boyutlarıdır.

IPHONE 13 & IPHONE 13 PRO DESIGN FINALIZED ACCORDING TO LEAKED CADS BY @MYSMARTPRICE@91MOBILES

HERE'S OUR CONCEPT FOR THE 2021 İPHONES

ANY THOUGHTS?#İPHONE13 #İPHONE13PRO #İPHONE12S #İPHONE12SPRO PİC.TWİTTER.COM/OYLNU2G8FW

— 9TECHELEVEN (@9TECHELEVEN) APRİL 14, 2021

iPhone 13 Kamera

Kameraya gelince, Apple bilgileri konusunda genellikle haklı olan endüstri analisti Ming-Chi Kuo , iPhone 13 Pro ve Pro Max‘in ultra geniş kamerasının mevcut f / 1.8’den f / 1.8, altı elemanlı lense çarpabileceğini öne sürdü. İPhone 12 Pro ve Pro Max’te 2.4, beş bileşenli lens.

Kuo, o zamandan beri Sunny Optical’ın bu lensi tedarik edecek bir konumda göründüğünü öne süren bir notla takip etti (şu anda yedi öğeye kadar çıkabileceğini söylüyor). Bunu inşa etme kabiliyetine sahip bir şirkete sahip olmak, bunun gerçekleşmesi daha muhtemel olduğu anlamına gelir.

Biz de ettik aynı duydu onlar bu yükseltme dört iPhone 13 modellere gelecek iddia etmesine rağmen, Barclays analistleri gelen diyafram değişimini. Bu, daha iyi düşük ışık performansına izin vermelidir – potansiyel olarak daha sığ bir alan derinliği olmasına rağmen, ultra geniş kameraların tipik olarak mükemmel olduğu manzara çekimlerinde daha az istenebilir.

Barclays analistinin notu, iPhone 13 Pro‘nun iPhone 12 Pro Max ile aynı telefoto snapper’ı alabileceğinden ve selefinde 2 kattan 2.5 kat optik yakınlaştırmaya izin verdiğinden de bahsetti.

Bu arada Kuo , telefoto kameranın, en azından “yüksek kaliteli” modellerde, ultra geniş olana benzer bir altı elemanlı yükseltme alacağını söyledi .

Kuo, ana kameraya gelince, iPhone 13 Pro Max‘te f / 1.5 diyafram açıklığına (mevcut modellerde f / 1.6’dan) geçeceğini iddia ederek bununla ilgili haberleri de var . Bu, düşük ışık performansını ve portre çekimleri için bokeh efektini iyileştirmelidir, ancak görünüşe göre iPhone 13 serisinin geri kalanına gelmeyecek bir değişiklik.

Apple’ın gelecekteki bir iPhone’a bir periskop kamera eklemeyi düşündüğüne dair raporlar da var . Bu, potansiyel olarak kamera bileşenlerini daha kalın hale getirmeden, mevcut modellerden daha büyük bir yakınlaştırma aralığı, belki 10x’e kadar optik yakınlaştırma sağlar. Bununla birlikte, söylentilere göre bu , iPhone 14 veya daha sonraki bir cihaza kadar gelmeyebilir. Kuo, 2023‘e kadar beklememeyi söylüyor.

Bir rapor ayrıca, iPhone 12 serisinde olduğu gibi sadece Pro modellere sahip olmak yerine, dört iPhone 13 modelinin hepsinin bir LiDAR tarayıcı alabileceğini öne sürdü. Aynı site o zamandan beri bu iddiayı bir kereden fazla yineledi , ancak başka kaynaklardan duyana kadar onu bir tutam tuzla alırdık.

Aynı kaynak olan da adı geçen dört iPhone 13 modeller hepsi için bir yükseltme ama zaten vardır Pro Max, olurdu sensör kaydırmalı OIS (optik görüntü sabitleme), alacak ve iki Pro modellerinde alacak daha büyük ana lens. Başka bir söylenti , yeni telefonlardaki ultra geniş kameralara sensör kaydırmalı OIS ve otomatik netlemenin ekleneceğini, ancak potansiyel olarak yalnızca iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin ekleneceğini öne sürüyor.

Özellikle kamera hakkında çok az şey söylendi, ancak Apple‘ın bu konuya, cep telefonlarını iPhone 12 ailesinden farklılaştırmak için kilit bir alan olarak odaklanmasını bekliyoruz.

iPhone 13 özellikleri, pil ve diğer sızıntılar

Bir kaynak (sızıntı yapan Jon Prosser), 2021’in 1 TB iPhone’ların piyasaya sürüldüğünü gördüğümüzde olabileceğini öne sürdü. Bu, şirketin henüz denemediği bir depolama boyutu, en azından akıllı telefonları için ve bunun telefonun en pahalı Pro telefonlarında bir seçenek olmasını bekliyoruz.

Prosser’in bilgileri doğruysa, bu tek bir el cihazında çok fazla depolama alanı olduğu için şimdiye kadarki en pahalı iPhone’u yapabilir.

iPhone 13 Pro telefonlarının 1 TB depolama seçeneklerine sahip olabileceği iddiasını ikiye katladı , böylece telefonunuzda uygulamalar, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için büyük miktarda alan olabilir. Bu tür bir seçenek, profesyoneller için ortalama kullanıcılardan daha yararlı olabilirdi, ancak şimdilik, görünüşe göre Apple’ın test ettiği bir prototip.

Orada da söylentiler olmuştur a 2021 yılında portless iPhone. Şirketin bunu yapan tek bir el cihazı olabilir, ancak bu yalnızca kablosuz şarj kullanacağı anlamına gelir. Bu, bir dizi kaynaktan duyduğumuz bir iddia , ancak çoğu, yalnızca bir modelin (büyük olasılıkla iPhone 13 Pro Max) portsuz olacağını öne sürüyor. Görünüşe göre Apple, bir iPhone’un da nasıl sıfırlanabileceğini anlamaya çalışıyor.

Bu arada pil cephesinde, analist Ming-Chi Kuo’dan iPhone 13‘ün kapasiteyi düşürmeden fiziksel olarak daha küçük pillere izin verebilecek yumuşak tahta teknolojisine geçebileceğini duyduk .

Aslında Kuo, o zamandan beri iPhone 13‘ün iPhone 12‘den daha yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olabileceğini söyledi . Kuo, Apple’ın “yerden tasarruf sağlayan bir tasarım” denediğini söyleyerek bu iddiayı tekrarladı, bu yüzden bunun bir gelişme olduğundan emin görünüyor. Yıl içinde daha sonra göreceğiz.

Ayrıca , bir ‘koruyucu şarj‘ modundan bahseden bir Apple patenti de var ; bu, uzun süre (gece gibi) takılı bıraksanız bile telefonu aşırı şarj etmenizi engelliyor. Ancak, patentler her zaman kullanılmaz, bu yüzden buna güvenmeyin.

Her yıl olduğu gibi performans artırılmalıdır, ancak iPhone 13‘te gelişmiş buhar odası soğutmasının kullanılacağına dair bir konuşma duyduk – ancak bu yıl hazır değilse, iPhone 14‘ü beklememiz gerekebilir. bak.

Ayrıca iPhone 13 serisine güç vermesi beklenen A15 setinin Mayıs ayı sonunda seri üretime gireceğini duyduk. Bu raporun kaynağı da muhtemelen büyük olmayacak burada iyileştirmeler anlam A14 ile aynı boyutta, bir 5 nm seti, olduğunu söylüyor.

Elbette 2021 iPhone‘larda 5G desteğinin devam etmesi bekleniyor, ancak şirketin mmWave veya sub-6 cihazlara geçerek paradan tasarruf etmesini sağlaması bekleniyor.

Bu, esasen, mmWave teknolojisi ülkenizde mevcut değilse, yalnızca 6 sürümünü satın alabileceğiniz anlamına gelir. AppleiPhone 12‘de 5G teknolojisinin her iki sürümünü de içeriyordu ve bu, özellikle ABD’de telefonun fiyatının önemli ölçüde arttığını gördü.

Kablosuz teknolojilere bağlı kalarak, iPhone 13‘ün web’e ve buluta daha da hızlı bir bağlantı için bazı Wi-Fi 6E bağlantılarını paketleyeceğini de anlamış olduk .

Bu ilk olarak analistler tarafından tahmin edildi ve o zamandan beri aynı şeyi daha kesin bir şekilde söylediler , hatta Wi-Fi 6E teknolojisinin görünen tedarikçilerini adlandırdılar.

iPhone 13 vs iPhone 12S: Yeni iPhone’un adı ne olacak?

Bir sonraki iPhone’un iPhone 13 olarak adlandırılmaması her ihtimal var. Bu özellikle doğrudur çünkü 13 rakamı ABD de dahil olmak üzere dünyanın bazı bölgelerinde şanssız bir sayı olarak görülüyor , bu yüzden Apple bu rakamı atlamak istiyor olabilir. yeni bir iPhone zamanı geliyor.

İPhone 12‘ye nispeten benzer bir tasarım göreceğimizi öne süren söylentilerle birlikte, şirketin 2021 için bir iPhone 12s ailesini hazırladığı olabilir. Bu, Apple‘ın büyük bir yıl sonra bir ‘S’ serisini tanıttığı yaygın bir uygulamadır yükseltme ve önümüzdeki yıl bunu görebiliriz.

Bu, burada konuştuğumuz her şeyin aslında iPhone 12s ve iPhone 12s Pro olarak adlandırıldığı anlamına gelebilir, bu telefonlar daha sonra 2021’de mağaza raflarına çarptığında.

iPhone 12S mi yoksa iPhone 13 mü? Apple bir sonraki akıllı telefonuna ne isim verecek?

 • iPhone 13 görmek istediklerimiz

Yeni iPhone 13 hakkında kesin olarak çok az şey bilinirken, şirketin yeni nesil cihazı için tanıtmasını görmek istediğimiz şeylerin bir listesini hazırladık. Bunlardan bazıları yukarıda okuduklarınızla eşleşecek, bazıları ise sadece Apple‘ın yapmasını istediğimiz şeyler.

 • Büyük bir kamera yükseltmesi

İPhone 12 serisi, telefon ailesine bazı hafif kamera değişiklikleri getirdi, ancak çoğu kişinin umduğu önemli bir revizyon değildi.

2021’de geliştirilmiş bir kamera görmeyi bekliyoruz ve şirketin piyasadaki en iyi atıcılardan bazılarını yapma konusundaki temelini koruyabileceği anlamına gelebilecek büyük bir kamera olmasını umuyoruz.

 • İyileştirilmiş pil ömrü

İPhone 12, telefonların pil ömrünü iPhone 11 serisine göre çok fazla iyileştirmedi, bu nedenle Apple’ın gelecekte pil ömrüne daha fazla odaklandığını görmek istiyoruz.

Bu hiçbir yerde, tüm ailenin en kötü pil ömrüne sahip olan iPhone 12 mini‘den daha doğru olamaz. Günlük bazda başa çıkmak için yeterince sorun yok, ancak Apple‘ın pil ömrünü daha da iyileştirmeye kararlı olduğunu görmek istiyoruz.

 • Bir iPhone 13 mini

Bu bariz bir şey gibi görünebilir, ancak iPhone 12 mini‘yi gerçekten seviyoruz ve iPhone ailesinin dayanak noktası olduğunu görmek istiyoruz.

Amiral gemisi alternatifi kadar yetenekli daha küçük telefonlar 2020’de çok az ve çok uzak, bu yüzden şirketin iPhone 13 için bu yeni boyuttaki telefona bağlı kaldığını görmek istiyoruz.

 • Bir fiyat düşüşü olabilir mi?

Bu iPhone 13 için pek mümkün değil ancak iPhone 12 serisinin fiyatının iPhone 11‘e göre artmasıyla birlikte şirketin 2021’de fiyatlarını yeniden düşürdüğünü görmek istiyoruz.

Şirketin yalnızca hangi pazarda yaşıyor olursanız olun ilgili 5G teknolojisini kullanacağını öne süren bir söylenti ile Apple‘ın fiyatı daha önce olduğundan daha düşük düşürmesine izin verebilir.

 • 64 GB iPhone’ların pil ömrü ne kadar?

İPhone 12 mini ve iPhone 12‘nin her ikisi de 64GB depolama alanı ile mevcut ve bunun 2020’de bir akıllı telefon için yeterli yer olmadığına inanıyoruz. Bazıları bunun üstesinden gelebilir, ancak cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız Birkaç yıllık kullanımdan sonra muhtemelen tıkanacağını görecektir.

Apple‘ın 2021’de minimum cihaz boyutu olarak 128 GB‘ı piyasaya sürdüğünü görmek istiyoruz ve umarız daha büyük depolama varyantlarının fiyatını daha uygun bir seviyeye indiririz.

 • Yüksek yenileme hızı ekranı

İPhone 12 için söylentilere göre, yüksek yenileme hızına sahip bir ekran, piyasadaki diğer akıllı telefonlarla rekabet halinde kalmasını sağlamak için iPhone‘da görmek isteyeceğimiz başka bir sağlam ekran yükseltmesi olacak.

Bu, teknolojinin dahil olduğu bir telefonu kullanana kadar istemediğinizi bilmediğiniz türden bir yükseltme, ancak bu, iPhone deneyiminde gözle görülür bir fark yaratacak bir şey.

 • Şarj cihazları için daha iyi bir seçenek

İPhone 12Apple‘ın kutuya şarj cihazlarını bırakmaya karar verdiği andı. Apple‘a göre, bu, atıklardan tasarruf edeceğine inandığı bir girişim ve bu doğru olsa da, bunu yapmanın en kullanıcı dostu yolu değil.

Şirketin, onları varsayılan olarak kutuya dahil etmemekle birlikte, isteyenlere şarj cihazı sunmanın alternatif bir yolunu bulmasını istiyoruz.

Belki de her iPhone, bir şarj cihazına ihtiyacınız varsa paraya çevirebileceğiniz bir şarj cihazı kuponuyla birlikte gelebilir, ancak zaten telefonunuzu şarj etmenin bir yolu varsa, bunu yapmaktan kesinlikle vazgeçiriyor musunuz?

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram