24 MART 2022 PERŞEMBE
Oyun

Wordle'da nasıl hile yapılır

Wordle'da nasıl hile yapılır

Wordle hileleri yapabilmeniz için çok iyi nedenler var. Yalnızca iki tahminden daha az bir sürede doğru Wordle cevabını verebilirseniz, aile köpeğinizi serbest bırakacak bir adamla yüksek bahisli bir kedi ve fare oyununda olabilirsiniz. Bugünün Wordle'ını kimin daha az tahminle çözebileceğine dair ev yıkama görevlerine bahse girmiş olabilirsiniz. Wordle'ı hilelerle açarak, üzerinizdeki hakimiyetini kıracağınızı düşünebilirsiniz. Burada yargılama yok, sadece çözümler var.

WORDLE'I GİZLİ MODDA GÖRÜNTÜLE

Tarayıcınızda Gizli moda geçmek, tahminlerinizi izleyen sürümde herhangi bir çözüm girmeden önce cevabı bulmanızı sağlar. Bu şekilde 'doğru' tahminleriniz için ana pencerenizi kullanabilirsiniz (okuyun: arkadaşlarınıza gösterdiğiniz tahminler). Bak, tüm önereceğimiz bunu çok belli etme, tamam mı? Orada birkaç ıska geç ve sonra üçüncü denemede mucizevi bir şekilde doğru kelimeyi anladın. 

Gizli mod sadece hile yapmak için olmak zorunda değildir. Ayrıca, özellikle sıkıntılı bir günde tahmin sayınızı artırmanın bir yolu olabilir. Denemelerinizi kaydeden bir çerez verisi olmadığından, Wordle web sitesine her gittiğinizde boş olacaktır. Bu nedenle, beş tahminden sonra hala daha akıllı değilseniz, ancak çözümü açıklamak istemiyorsanız, yenile'ye basın ve devam edin. Özellikle günün kelimesi 'zımni' gibi bir şeyse, inanılmaz derecede faydalı olabilir. 

BİR BULMACA ÇÖZÜCÜ KULLANIN

Hile yapmadığınız yanılsamasını sürdürmek istiyorsanız bu bir yöntemdir. Wordle kan dopinginin eşdeğeri gibi. Esasen, bir Bulmaca Çözücü kullanarak , günün Wordle yanıtı için ayrıntılı bir öneri listesi bulacaksınız. 

Harf sayısını beşe ayarladığınızdan emin olun ve ardından sahip olduğunuz yeşil harfleri girin ve doğru konumlara yerleştirin. Enter tuşuna basın ve bugünün bulmacasına olası çözümler sunulur.

WORDLE KELİME LİSTESİNE BAKIN

Gerçekten hile yapmak istiyorsan, yaptığın şeyi abartmanın başka bir yolu yok, o zaman Wordle kaynak koduna bakmak isteyeceksin. New York Times'ın web sayfasında, Wordle çözümü olarak görünecek olan her kelime gizlidir. Ayrıca şaşırtıcı derecede kolay görüntülenebilir.

Wordle ana sayfasına gidin ve sayfada herhangi bir yeri sağ tıklayın. Açılır menüden incelemeyi seçin:

Kaynaklar sekmesini seçin ve arama çubuğunu getirmek için sağ üstteki üç noktayı tıklayın (veya CTRL + Shift + F tuşlarına basın). Arama kutusuna bugünün cevabını girin, inceleme panelinin altındaki görüntüleme penceresinde bazı kod parçacıklarının göründüğünü görmelisiniz. Adresinde '/games/wordle/main' olanını seçin:

Bu, hata ayıklayıcı penceresindeki kodu açar. Bunu tıklayın, CTRL + F tuşlarına basın ve bugünün cevabını tekrar yazın. Bu sizi kelime listesindeki cevaba götürecek ve oradan önümüzdeki günlerde hangi kelimelerin geleceğini görmek için okumanız yeterli:

Ve işte karşınızda, Wordle'da hile yapmanın çeşitli yolları var - bazıları çizgiye kadar giden ve bir diğeri doğrudan hile alanına giren.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram