24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

Windows 11 nasıl indirilir

Windows 11 nasıl indirilir

Windows 11 nasıl indirilir, dünya çapında kullanıma sunulmaya devam ediyor ve Microsoft, onu ilk büyük güncellemesi için şimdiden hazırlıyor. Teknoloji devi, işletim sistemi için çok sayıda yeni özellik ve ince ayar yayınladı ve Insider'lar şu anda ellerini alabilirler.

Windows 11'in İlk Büyük Güncellemesinde neler var?

Microsoft , hemen Insider programı üzerinden indirebileceğiniz Windows Experience Blog'unda güncellemeyle ilgili ayrıntılara girdi . Güncelleme, hem işletim sistemine yeni gelenleri hem de daha eski uygulamaları için yeni bir boya katını içerecek.

Birincisi, yeni. Görev Çubuğu, bu güncellemeyle bir avuç harika ekleme alıyor. Bir Teams aramasındayken, Görev Çubuğundaki bir mikrofon simgesi aracılığıyla sesinizi kapatıp açabilirsiniz. Ayrıca tek bir tıklama ile aramanız ile aktif pencereleri paylaşabilirsiniz.

Görev çubuğunun solunda, dışarının nasıl olduğu konusunda sizi güncel tutacak yepyeni bir Hava Durumu uygulaması bulacaksınız. Ve birden fazla monitörün hayranıysanız, saat artık yalnızca ana monitörünüzde değil, her monitörde Görev Çubuğunda kendini gösterecek.

Eskiye gelince, bu güncelleme yeni Media Player ve Notepad uygulamalarını tanıtacak. Bu güncellemeyi daha önce ele almıştık, ancak bu yeni Insider derlemesiyle bunları kendiniz deneyebilir ve Microsoft'un bu uygulamaları günümüze nasıl getirdiğini görebilirsiniz.

Microsoft'un Windows 11 için İlk Büyük Güncellemesi Umut Veriyor

Bu güncelleştirme, Windows 11 kullanıcılarından sıcak bir karşılama almalıdır. Sadece bazı kullanışlı yeni özellikler ve yenilenmiş görünümler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda insanların yeni işletim sistemiyle yaşadığı bazı sıkıntılardan kurtulmak da zaman alıyor.

Ve Microsoft'un bu büyük güncellemenin bir süre için son olmamasını sağlaması gerekiyor. Şu anda, Windows 10 ile rahat olan bir dünyayı güncellemenin buna değer olduğuna ikna etmesi gerekiyor. Microsoft, Windows 11'in yüksek sistem gereksinimleri ve şüpheli oyun performansıyla zaten geri adım atıyor , bu nedenle insanların tekrar iyi kitaplarına girmek için elinden gelen her şeyi yapması gerekiyor.

Windows 11 için Sağlıklı Bir Başlangıç

Microsoft, Windows 11'in ilk büyük güncellemesi için parti patlamalarını başlatırken, kutlamak için pek çok neden var. Güncellemeyi bugün Insider kanalında deneyebilirsiniz; Umalım da Redmond devi bu ivmeyi sürdürebilir.Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram