24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

Windows 11 Beta Nasıl İndirilir

Windows 11 Beta Nasıl İndirilir

Windows 11, Microsoft nihayet ödüllü Windows 11'i beta test kullanıcıları için kullanılabilir hale getirdi. Bu, Windows 11'i piyasaya sürülmeden önce önizlemek istediyseniz ancak hataların hayranı değilseniz, şimdi atlamanın ve yeni işletim sistemini kendiniz deneyimlemenin tam zamanı.

Peki, Windows 11 Beta'yı nasıl indirirsiniz? Windows Insider Programına kaydolma ve Beta Kanalından Windows 11 Önizleme Yapısını indirme sürecinde size yol gösterirken okumaya devam edin.

Windows Insider Programı Nedir?

Windows Insider Programı, Windows'un büyük güncellemelerini ve önizleme yapılarını ilk alan, özel Windows kullanıcılarından oluşan büyük bir topluluktur. İçeriden kişiler, yorumları Windows'u daha da iyi hale getirmek için kullanan Microsoft mühendislerine doğrudan geri bildirimde bulunur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç kanal vardır ve her kanal, tercihinize ve cihaz kapasitesine bağlı olarak size farklı bir deneyim sunar. Dev Channel, teknik kullanıcıların en son Windows özellikleri ve güncellemeleri hakkında ilk bakışta bilgi sahibi olmalarını sağlar.

Geliştirme Kanalındaki önizleme derlemeleri tamamen kararlı değildir ve genellikle birçok hata ve soruna sahiptir. Ancak Dev Channel'dan gelen geri bildirimler, Windows'u hatasız ve erişilebilir kılmak için çok önemlidir.

Sürüm Önizleme Kanalı, Insider'lara yaklaşmakta olan Windows'un bir sürümünü sağlar ve yüksek kaliteli güncellemelerden ve önemli yeni özelliklerden oluşur.

Son olarak, Beta Kanalı, kararlı bir Windows deneyiminden ödün vermeden erken sürümün tadına bakmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Beta Channel Insider'lar, Microsoft'tan güvenilir güncellemeler alan kararlı önizleme yapıları alır.

Windows 11 Beta Nasıl İndirilir

Windows 11'i Beta Kanalından indirmek için önce Windows Insider Programına kaydolmanız gerekir.

  • Ayarlar > Güncelleme ve güvenlik > Windows Insider Programı'na gidin .
  • Başlayın'a tıklayın ve Microsoft Hesabınızı bağlayın.
  • Insider ayarlarınızı seçin , Beta Kanalı (Önerilen) öğesini seçin ve Onayla öğesini tıklayın .
  • Daha sonra Insider Programı Gizlilik Bildirimi ve Sözleşmesini okuyabilir ve Onayla'ya tıklayabilirsiniz .
  • Bu kadar. Artık Windows Insider Programının bir parçasısınız. En son Windows 11 Önizleme Yapısını indirmeye başlamak için Şimdi Yeniden Başlat'a tıklayın .

En Son Windows 11 Önizleme Yapılarıyla Güncel Kalma

Windows Insider Programının bir parçası olduğunuzda, sürekli olarak en son yapıları ve güncellemeleri alacaksınız. Beta Kanalında bir önizleme derlemesine kaydolduğunuz için, bilgisayarınızla ilgili sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz her zaman vardır. Tipik iş akışınıza tehdit oluşturabilecek olası hata düzeltmelerini alabilmeniz için bilgisayarınızı düzenli olarak güncellemeniz önemlidir.

Windows 10'a Geri Dönebilir miyim?

Windows 11'in Önizleme Yapısı beklentilerinizi karşılamadıysa veya önemli değişiklik için hazır değilseniz, yine de mevcut Windows 10 sürümünüze dönebilirsiniz. Ayarlar'dan Kurtarma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Windows 10'u geri yüklemek için.

Windows 10'u geri yüklemeye ek olarak, yeni önizleme derlemelerini almayı durdurmak istiyorsanız Windows Insider Programından ayrılmanız gerekecektir. Bunu, Ayarlar > Güncelleme ve güvenlik > Windows Insider Programı > Önizleme derlemelerini almayı durdur > Insider Programından Ayrıl'a giderek yapabilirsiniz .

Windows 11'i Şimdi İndirin

Windows 11 olağanüstüdür ve Android uygulamaları, yenilenmiş bir kullanıcı arabirimi ve harika bir Microsoft Mağazası gibi çeşitli değerli özellikler sunar. Dört gözle bekleyecek çok şey var ve umarız Windows 11'den bizim kadar keyif alırsınız.


Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram