24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama

Whatsapp Grup Sohbetleri Daha Özel Oluyor

Whatsapp Grup Sohbetleri Daha Özel Oluyor

Yeni kendi kendini imha eden WhatsApp mesaj seçenekleri geliyor
WhatApp yakında grup sohbetlerinde kimin kendi kendini imha eden mesajlar gönderebileceğine karar vermenize izin verecek ve size gizlilik üzerinde ekstra bir kontrol seviyesi sağlayacaktır.

WhatsApp, bir süredir kaybolan mesaj özelliği üzerinde çalışıyor ve kullanıcılara, belirli bir süre sonra otomatik olarak kaybolacak şekilde gönderdikleri mesajları yapılandırma olanağı veriyor.

Şirket, özelliği geliştirmeye devam ediyor ve onu daha da kullanışlı hale getirecek yeni seçenekler üzerinde çalışıyor. En son değişiklik, bir grup sohbetinin hangi üyelerinin bu özelliği kontrol edip kullanabileceğini seçmeyi mümkün kılan yeni yönetici seçeneklerinin gelişini görüyor.

Şimdi görüyorsun…

Güncelleme, Grup bilgilerini düzenle seçeneğine giderseniz, bu ayarın bu grubun konusunu, simgesini, açıklamasını ve kaybolan mesajlar ayarını kimin değiştirebileceğini seçmenize izin verdiğini göreceksiniz. Grup üyelerine vereceğiniz denetim düzeyine bağlı olarak Tüm katılımcılar ve Yalnızca yöneticiler arasından seçim yapabilirsiniz .

Şu anda yeni özelliği görmek için WhatsApp beta programının bir parçası olmanız gerekecek. Kaybolan mesajlar için grup kontrolleri, Android için WhatsApp 2.21.8.7 beta sürümünde bulunabilir, ancak aynı seçeneklerin yakın gelecekte iOS’a da ekleneceğini varsaymak güvenlidir.
Kaybolan mesajlar seçeneği bir süredir hem bireysel hem de grup sohbetlerinde mevcut, ancak yalnızca yöneticiler bir grup için özelliği etkinleştirebildi veya devre dışı bırakabildi.

Ancak bu değişecek. Android uygulamasının en son beta sürümünde, iki seçenekten birini seçmek mümkündür – tüm grup üyeleri kaybolan mesajları etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ya da yalnızca yöneticiler.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram