24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

2022’in en iyi ücretsiz indirme yöneticisi

2022’in en iyi ücretsiz indirme yöneticisi

2022’in en iyi ücretsiz indirme yöneticisi, Donanımınızdan en iyi şekilde yararlanan ücretsiz indirme yöneticileri. En iyi ücretsiz indirme yöneticileri, internetten indirme sürecini sadece daha basit ve daha kolay hale getirmekle kalmaz, bunun yerine daha hızlı indirmeleri de içerebilen daha iyi yönetim seçenekleri sunar.

Sonuçta, Dünyanın en hızlı indirme program bir Free Download Manager indirme bağlantısına tıklamak, indirmeler söz konusu olduğunda olduğu kadar kolaydır, ancak kendinizi sık sık birden fazla dosya indirmek zorunda kalırsanız, normal indirme yönteminin sıkıştığını ve daraldığını görebilirsiniz.

Bu, En iyi indirme yöneticisi, indirme yöneticilerinin kendi başlarına geldiği ve indirmeleri çok daha kolay yönetme olanağı sunan yerdir. Bu, en önemli Internet Download Manager dosyaların önce indirilmesini sağlamak için ada veya dosya türüne göre indirmeler için önceliklerin ayarlanmasını içerebilir.

Çoğu Free download manager – ekşi planlaması sunar ve BitTorrent desteği, toplu indirme, bir dizi güvenlik özelliği, dosya önizleme ve dikkat edilmesi gereken sıkıştırılmış dosya formatları desteği gibi çok sayıda ekstra vardır. İster bağımsız bir yazılım parçası, ister tercih ettiğiniz web tarayıcınıza bağlı bir şey arıyor olun, nereden başlayacağınızı bilmenin zor olabileceği çok fazla seçenek var.

Dosya indirme programı, Hangi aracı kullanmanız gerektiğine karar vermekte zorlanıyorsanız, orada en iyi ücretsiz Linkten dosya indirme yöneticilerinin ne olduğunu düşündüğümüzü öğrenmek için okumaya devam edin.”Free Download Manager film indirme

Accelerator Plus’ı indirin

Premium indirme yöneticisinin mükemmel bir ücretsiz sürümü indir

Download Accelerator Plus’ın ücretsiz sürümü , premium sürümün ayrıştırılmış bir sürümüdür, ancak bir demodan çok daha fazlasıdır ve hızlı, güvenilir indirmeler için ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri içerir.

Ücretsiz sürüm, DAP Premium’un gizlilik korumasından yoksundur, ancak indirmelerinizin hızını artırmak için bir bağlantı denetleyicisi, video önizleme, dosya dönüştürme, güvenli indirme ve birden çok bağlantı içerir.

Download Accelerator Plus, medya hayranları için açıkça tasarlanmıştır ve yavaş sunucular ve internet tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları önlemenize yardımcı olabilir.

Ninja İndirme Yöneticisi

Güçlü ve iyi tasarlanmış – medya dosyaları için en iyi yönetici indir

Ninja Download Manager , indirme ekibine göreceli olarak yeni gelen ve çağdaşlarından çok daha çağdaş görünüyor.

Arayüzü basit ve moderndir (biraz karanlıksa) ve hızlandırıcısı dosyalarınızı 10 kat daha hızlı almanıza yardımcı olabilir. Bunu, her dosyayı parçalara bölerek, ardından her birini farklı bir sunucu bağlantısı kullanarak indirerek yapar ve indirme işlemlerini yalnızca daha hızlı değil, aynı zamanda daha güvenilir hale getirir. Müzik ve filmlerle ilgileniyorsanız, bir dosyayı indirirken oynatmaya başlamanıza izin veren sıralı ayarından memnun kalacaksınız.

Ayrıca YouTube ve Vimeo desteğine sahip yerleşik bir video indirici ve indirme işlemi bittiğinde dosya biçimini otomatik olarak değiştiren bir video dönüştürücü de var.

Etrafta birçok harika seçenek var, ancak müziği, filmleri ve TV’yi seviyorsanız, Ninja Download Manager sizin için bir araçtır.

Ninja Download Manager’ın ücretsiz sürümünü indirme bağlantısının geliştiricinin ana sayfasının en altında olduğunu unutmayın.

Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Müzik ve film severler için araçlarla dolu bir indirme yöneticisi indir

Ücretsiz İndirme Yöneticisi , tüm insanlar için her şey olmayı hedefler ve başarılı olur. Bu bir indirme hızlandırıcısı, bir BitTorrent istemcisi, bir ses ve video önizleyicisi ve bir trafik yönetimi aracıdır ve açık kaynak olduğu için tamamen ücretsizdir ve geliştirici topluluğundan düzenli güncellemeler alır.

Güçlü programlama özellikleri ve çok kullanışlı bir uzaktan kumanda içerir, bu da indirmelerinizi çalışır durumda bırakabileceğiniz ve ilerlemelerini internete bağlı herhangi bir cihazdan kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

Siteleri belirli türden dosyaları indirebilir ve gerçekten istediğiniz bir ZIP dosyasının yalnızca bitlerini indirmeyi seçebilirsiniz. Bu olağanüstü bir program ve bununla Ninja İnternet İndirme Yöneticisi arasında seçim yapmak zordu.

JDownloader

İleri düzey kullanıcılar için ideal olan gelişmiş bir indirme yöneticisi indir

JDownloader , büyük bir geliştirici topluluğuna sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir indirme yöneticisidir ve Windows, Linux ve Mac için kullanılabilir.

İndirme sitelerinde karşılaştığınız captcha ‘Ben robot değilim’ kontrollerinin bazılarını tamamlamak için 300’den fazla şifre çözme eklentisi desteği, otomatik RAR çıkarma, şifre listesi arama ve OCR ile gerçekten güçlü kullanıcılar için gerçekten bir tane.

Çalıştırmak için Java Runtime Environment’a ihtiyacınız olacak ve kurarken dikkatli olmanız gerekecek: yükleyici, özellikle seçimini kaldırmazsanız indirme yöneticisiyle birlikte gelen reklam yazılımları içerir. Ayrıca sitedeki sahte ‘indirme’ düğmelerine de dikkat edin; gerçek indirme bağlantısı bir metin satırıdır.

EagleGet

Akıllı, modern bir indirme yöneticisi indir

EagleGet , her türden medya dosyasını indirmeyi çocuk oyuncağı haline getiren akıllı, modern bir indirme yöneticisidir. Hızlandırılmış indirmeler, otomatik kötü amaçlı yazılım denetimi, otomatik ve toplu indirmeler ve bunun yanında daha birçok özelliğe sahiptir.

EagleGet’in tarayıcı uzantısı Chrome, Firefox, Opera ve Internet Explorer ile çalışır, sayfalardaki indirilebilir içeriği tanımlar ve birkaç tıklamayla onu yakalamanıza izin verir.

EagleGet’i yüklediğinizde açık tarayıcı pencereleri kapatılacaktır, bu nedenle başlamadan önce devam etmekte olan tüm çalışmaları kaydettiğinizden emin olun.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram