24 MART 2022 PERŞEMBE
Sorular

Tinder'da Sorulacak En İyi 60 Soru *2022

Tinder'da Sorulacak En İyi 60 Soru *2022

Tinder'da sorulacak sorular, harika bir Tinder eşleşmesi buldun, ancak daha önce burada bulunduğun için aniden endişe artıyor. Sahip olduğunuz son harika maçı ve sıkıcı Tinder mesajlaşma alışverişini hatırlıyorsunuz. Tekrar patlatmak istemezsin. Pekala, endişelenmene gerek yok çünkü bu sefer  Tinder'da sorulacak en büyük soru listesini buldun.

Bu nedenle, bu eşleşmenin çarpıcı, esnemelere neden olan bir durma noktasına gelmesine izin vermeden önce, birbirinizi daha iyi tanımanıza ve sohbeti sürdürmenize yardımcı olacak soruları  ortaya  çıkarın.

Tinder'da Sorulacak Sorular

1. Sizi Benzersiz Yapan Nedir?

Bu, onu diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu bulmak için sormak için iyi bir soru. Flört uygulamalarıyla ilgili olan şey, birçok potansiyel eşleşme bombardımanına tutulabilmenizdir, ancak iyiyi ve kötüyü erkenden filtrelemek istersiniz, böylece zamanınızı boşa harcamazsınız. Bunu sormak onu hemen harekete geçirebilir, ancak bu, onlar hakkında ilginç bir şeyler öğrenmenin iyi bir yolu ve bu konuşmayı sürdürüp sürdürmemeye karar vermenize yardımcı olabilir.

2. En Çok Neye (Veya Kime) Takıntılısınız?

Rastgele bir soru ama tutku konularına harika bir sohbet başlatıcısı. Suçlu bir ünlülere aşık olabilirler veya en sevdikleri spor konusunda takıntılı olabilirler.

3. Bir Erkekte/Kadında Ne Ararsınız?

Bu, potansiyel bir eş ararken onların standartlarına uyup uymadığınızı ve aynı değerleri paylaşıp paylaşmadığınızı belirlemek için mükemmel bir sorudur. Ne yazık ki, bazı insanlar için görünüş, birileri hakkında en sevdikleri şey olabilir. Ve çekicilik, bir eşleşme bulma sürecinde rol oynasa da, daha derin bir şey aramanız gerekir.

4. Hep Yapmak Istediğin Şey Nedir?

Birinin gizli bir hedef hakkında konuşmasını sağlamak için sorulacak eğlenceli bir soru. Herkesin yapmak istediği bir şey vardır, ancak bir nedenle ya da daha doğrusu henüz yapmamıştır. Daha derine inin ve nedenini sorun.

5. Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız, Yapacağınız Ilk Şey Ne Olurdu?

Komik bir soru. Doğrusu, kendi cinsiyetiniz olarak yapamayacağınız bazı şeyler vardır, ancak eşleşmenizin tam olarak neyi denemekle ilgilendiğini ortaya çıkarabilir. Bunu sorun, böylece sohbetiniz can sıkıntısının ortasında kalmasın.

6. Kaldığınız En Son Şey Nedir?

Bu soruyu sorun ve eşleşmenizi anlamanın bir yolu olarak nedenini öğrenin. Öncelikleri hakkında biraz bilgi vermek için onları gece geç saatlere kadar neyin ayakta tutabileceğini bularak. Favori bir şovu aşırı izlemek miydi, son dakika projesini geç mi bitirdiler, yoksa uykusuzlukla mı lanetlendiler?

7. Bir Yere Gitmek Için Uçağa Binebilseydin, Nereye Giderdin?

Tercih ettikleri destinasyon neresi? Beyaz kumlu plajları olan tropik adaları mı seviyorlar yoksa tarihten mimari ve gotik tasarımlara bakmayı mı tercih ediyorlar? Tercihlerinizin eşleşip eşleşmediğine bakın.

8. Üzerinde Saatlerce Konuşabileceğiniz Bir Konu Nedir?

Eğlenceli bir şekilde, bu, saatlerce konuşmanıza neden olabilecek ilginç bir soru. Bu soruyla eşleşmeniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz çünkü saatlerce konuşabilecekleri bir şey, tutkulu oldukları şeyleri ortaya çıkarabilir. Bu her ne ise ilginizi çekebilir ve varlığından asla haberdar olmadığınız bir şey hakkında bilgi edinebilirsiniz.

9. Hiç Hayalet Oldunuz Mu?

Hayalet olmak, birinin beklenmedik bir şekilde üzerinizde kaybolması, neyin yanlış gittiğini veya nedenini söylemeden tüm iletişimi kesmesidir. Başa çıkmak zor olabilir, ancak çevrimiçi flörtle ilgili bazı kötü deneyimler hakkında bilgi vermek için harika bir fırsat. Umarım Bay Match bunu size yapmaz.

10. Size Ilham Veren Kim?

Kendi cevabınızın hazır olduğundan emin olun. Size ilham veren kişilerden bahsetmek, siz ve eşiniz arasında bir bağlantı oluşturabilir. Soru, bir kişinin diğerlerinde değer verdiklerini yansıtabilecek niteliklerine ve başarılarına hayran olmakla ilgilidir.

Tinder Maçınıza Sormanız Gereken 10 Esprili Soru

Bir Tinder kullanıcısıyla ilgi çekici bir sohbet yapmanın iyi bir yolunun konuları ilginç tutmak olduğunu bilmek için flört uzmanı olmanıza gerek yok. Ya düşünce kataloğunuzun derinliklerine inin ya da  ilgilerini çekmek ve sizinle ilgilenmelerini sağlamak için komik sorular kullanın. 

İşte onları meşgul edecek 10 komik soru:

11. Ciddi Bir Şey Mi Arıyorsunuz Yoksa Sadece Eğlenceli Bir Şey Mi Istiyorsunuz?

Bu doğrudan ve doğrudan konuya. Oynadığınız son oyunun aynı olduğunu birisiyle ne zaman vurmaya başladığınızı bilmek güzel. Hayal kırıklığından kaçınmak en iyisidir. Tabii ki, konu konuşmalarsa, hem ciddi hem de komik konuların bir arada kullanılması en iyisidir.

12. Şimdiye Kadar Yaptığınız En Çılgınca Şey Nedir?

Hiç sokakta ezilen bir ünlüyü kovaladınız mı? Ya da kahkahalara neden olan başka bir şey mi yapıyorsunuz? Bazen kendinize gülebilmek iyidir ve biriyle güçlü bir ilişki kurmanın iyi bir yolu da onunla iyi vakit geçirmektir. Bu komik deneyimleri ve utanç verici anları paylaşın.

13. Birinin Senin Üzerinde Şimdiye Kadar Kullandığı En Sinir Bozucu Replik Hangisi?

Teslim alma hatları bazen isabetli veya başarısız olabilir, ancak bazıları sadece utanmaya değer! Bazıları ağzınızda komik bir tat bırakır, ancak bazıları o kadar kötüdür ki onları bir kahkaha için paylaşmak istersiniz. Mantelligence.com'da ,  denemesi zevkli olabilecek En Kötü Teslim Alma Hatlarının  bir listesi vardır  . Bilirsin, sadece kıkırdamak için!

14. Favori Evcil Hayvanınızın Adı Nedir?

Tüylü bir arkadaşları var mı? Eğer öyleyse, seçtikleri ismin arkasındaki hikaye nedir? Bazı insanlar, evcil hayvanlarının adının ne olacağını, onlarla ilk tanıştıkları anda anında bilirler. Diğerleri, doğru hissettiren bir şey bulmak biraz zaman alır. Bazı tuhaf ve özel isimler var. Duyduğun en iyi şey ne?

15. Öptüğün En Tuhaf Yer Neresi?

Cevaplarının arka planını aldığınızdan emin olun. Bu tür bir sorunun arkasında genellikle paylaşmaya değer tatlı ve esprili anılar vardır. Ne de olsa romantizm her yerde ve her zaman gelişebilir. Bazıları için bu özel anı ebeveynlerinden saklamak çatı katındadır; diğerleri için bir bakkal otoparkında. O tuhaf yer neresiyse, umarım bu öpücük unutulmazdı.

16. Süper Gücün Uçmasını Mı Yoksa Görünmez Olmasını Mı Tercih Ederdiniz?

İster inanın ister inanmayın,  Forbes  bu soruyu profesyonel düzeyde sordu ve saçma soruya yanıtınızın tutumunuz ve kişiliğinizle bağlantılı olduğunu savundu. Güveniniz ve liderlik etme cesaretiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Elbette, bunu bu kadar derinden veya felsefi düzeyde düşünmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, çocukluğunuzu düşünün; Süpermen mi olmak istedin, yoksa Harry Potter'ın görünmezlik pelerinini mi diledin?

17. En Sevdiğiniz Pizza Malzemesi Nedir?

Bu, bir sohbet başlatmak için alışılmadık bir şey gibi görünebilir, ancak yemek konusunu açar. Hayattaki her şeyde olduğu gibi, pizza sosları söz konusu olduğunda da herkesin tercihleri vardır. Bazen birinin bir şeyi sevmemesinin nedeni büyüleyici bir hikayeye sahip olabilir. Bazı takip soruları sorduğunuzdan emin olun.

18. Hiç Google'da Kendiniz Arattınız Mı?

Kulağa tuhaf bir şey gibi gelebilir, ancak çevrimiçi ilk izlenimleri göz önünde bulundurarak, özellikle çevrimiçi flört ederken önemlidir, insanların sizi Google'da aradıklarında ne bulduklarını görmelisiniz. Ayarlarınıza bağlı olarak genellikle Facebook sayfanıza yönlendirilir. Sonuçlar, potansiyel tarihlerinizin görmesini istediğiniz bir şey mi?

19. Yapılacaklar Listenizdeki En Çılgın Dilek Nedir?

Birlikte yapmak mümkünse, ilk randevunuzda yapabileceğiniz bir şey bulmuş olabilirsiniz. Kalıcı bir ilk izlenim bırakmak ve gerçekten maçınızın sizi hatırlamasını sağlamak istiyorsanız, onlarla çılgın ve heyecan verici bir şey yapmaya istekli olun. Tabii ki, sadece fikirden memnunsanız yapın. Ancak bazen, başka birinin yapılacaklar listesindeki bir şeyi deneyimlemek inanılmaz derecede göz açıcı olabilir.

20. Ders Sırasında Hiç Uyudun Mu?

Konuşmak için eğlenceli bir konu. Zihninizi uyuşturan bir ders sırasında gözlerinizi açık tutamadığınız lise veya üniversite günlerini hatırlayın. Bunun gibi bir soru sohbetinize farklı bir yön verebilir ve onun yanıtlaması ve yeni bir tartışma başlatması kolaydır.

Hayat Hakkında 10 Eğlenceli Ve Heyecanlı Soru

Bazılarımız, yabancılarla konuşma fikri güzel ve heyecan verici olduğu için bir Tinder profili oluşturmaktan suçluyuz.  Ancak bir sohbet başladığında , profilinize doğru kaydıran kişiye sormak için daha ilginç sorular bulmak zor olabilir . Merak etme; sadece Tinder mesajına hazır olmanız gerekiyor!

İşte bir yabancıya sorulacak 10 ilginç soru:

21. On Yıl Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz?

Flört uygulamasında daha derin bir bağlantı oluşturmak istiyorsanız, kendiniz hakkında daha derin bir düzeyde bilgi alışverişinde bulunmanızı sağlayacak sorular sorun. Yaşam hedeflerinden bahsetmek, oyunlar için burada olmadığınızı gösterir; ciddisin ve bu maçı yeni bir kişisel seviyeye taşımak istiyorsun.

22. Arkadaşların Seni Tek Kelimeyle Tanımlasa Bu Ne Olurdu?

Bu bir düşünür ama yeni tanıştığınız birine sormak için harika bir soru. Kendilerini anlatmak için tek bir kelime sormak yerine, arkadaşları onları nasıl görüyor? Bazen başkalarının onları nasıl gördüğünü bilmek iyidir. Ya da en azından  başkalarının onları nasıl gördüğünü düşündüklerini .

23. Plaj Tatilini Mi Yoksa Şehir Tatilini Mi Tercih Edersiniz? Ya Da Kırsala Bir Gezi?

Evden uzakta ideal evleri nedir? Eşinizin fazla düşünmesini gerektirmeyen bazı sorular sormak güzel. Ancak yine de konuşmayı ileriye taşıyabilecek konular hakkında soru sormak istiyorsunuz. Unutma, birbirinizi tanımaya çalışıyorsunuz. Ama aynı zamanda bu zamanı ikiniz için de eğlenceli hale getirmeye çalışıyorsunuz.

24. Mükemmel Bir Gün Hakkındaki Fikriniz Nedir?

Kendinize çok ciddi konulardan bir mola verin ve mükemmel bir gün hakkındaki fikirlerini sorun. Bu sorgulama hattı bazı ilgi alanlarını ortaya çıkarabilir.

25. Takma Adınız Var Mı?

Takma adların genellikle bazı harika geçmişleri vardır. Size en tuhaf şekilde gelebilirler çünkü bazen bu sadece adınızın kısaltılması değildir. Dünyanın her yerinde, takma adlar bir sevgi olarak kullanılır. Ailelerinin her bir üyesinin onlara farklı bir şey dediğini öğreniyor musunuz? Bunun kültürel bir arka planı var mı? Tatlı, komik ve utanç verici olan takma adlar her biçimde gelir.

26. Hiç Dövme Yaptırır Mısın? Ne?

Onlar zaten var mı? Ve onların arkasındaki hikaye nedir? Bir şeyi kutlamak için miydi? Fikri kendileri mi tasarladılar? Dövmeler kişiseldir ve genellikle çok fazla anlamı vardır. Her çizim farklı bir şeyi temsil edebilir.

27. Şu Anda Bir Içki Içebilseydin, Bu Ne Olurdu?

Bu soru, bir şeyler içmek için buluşmak için harika bir yol olabilir! İçecekler konusunda aynı ilgiyi paylaşıyor musunuz? İnsanlar daha küçük şeyler üzerine bağlantılar kurdular!

28. Ünlü Olmak Isteyeceğin Bir Şey Nedir?

Bunu sormak, onları neyin harekete geçirdiğini sormak gibidir! Önem verdikleri veya tutkulu oldukları bir şey olabilir. Eşinizin ünlü olmak istediği şey, gizli bir yeteneği ortaya çıkarabilir.

29. Ne Tür Oyunlarla Ilgileniyorsunuz?

Oyunlar, birbirleriyle iyi bir bağlantı kurmanın, gevşemenin ve eski moda eğlencenin tadını çıkarmanın harika bir yoludur. Eşinizin hangi oyunları oynamayı sevdiğini bilmek, bu değiş tokuşun bir yere varması ve oyun gecelerinin düzenli bir katılımcısı olması durumunda akıl bankasında tutulması gereken bir şeydir. Online oyunlar oynuyor mu? Belki bire bir vakit geçirmenin harika bir yolu olarak birlikte oynayabileceğiniz bir şeyle sizi tanıştırabilir.

30. Evcil Hayvanınız Var Mı?

Eşiniz bir kedi mi yoksa bir köpek mi? Gelecekte sahiplenmeyi veya satın almayı planlıyor mu? Evcil hayvanlar hakkında konuşmak, onların kişisel yaşamlarına ve güvenli bir şekilde fotoğraflarını paylaşabileceğiniz bir şeye bir pencere açabilir. Bir evcil hayvana sahip olmak, kendilerinden başka bir şeye de bakacak kadar sorumlu olup olmadıklarını gösterebilir.

Tinder'da Bir Kızla Tartışabileceğiniz 10 İlgi Çekici Konu

Tinder sadece aşkı veya ruh eşini arayanlar için değil; Bu popüler flört uygulamasında da harika arkadaşlıklar kurulabilir. Bir kıza  sadece sohbetleri sürdürmekle kalmayacak, aynı zamanda iyi bir bağlantı kurmaya yardımcı olacak harika bir açılış mesajına ve sorulara ihtiyacınız  var.

Bir kızı meşgul etmek için 10 soru:

31. Seyahat Etmeyi Sever Misiniz?

Gittiğiniz yerler hakkında konuşun. Ya da gitmek istediğiniz yerler. Seyahat, bağlantıyı kesmek ve yeniden şarj etmek için güzel bir yoldur ve genellikle uzun bir tartışma başlatmak için mükemmel bir yoldur. Herkesin hakkında söyleyecek bir şeyleri olduğu ilginç konulardan biri. Bu nedenle, yakın veya uzak olması önemli değil - seyahat planlarını değiştirin.

32. Bir Gece Kuşu Musunuz Yoksa Erkenci Bir Kuş Musunuz?

Her kız güzellik uykusundan hoşlanır, ancak bu onların da sabahın erken saatlerinden biri olmadığı anlamına gelmez. Akşam yıldızları parlak ve parıldadığında hayattan daha mı keyif alıyorlar? Yoksa yapılacaklar listesindeki öğeleri işaretlemeye başlamak için şafakta kalkmayı mı tercih ediyorlar?

33. Dondurma Mı Yoksa Donmuş Yoğurt Mu?

Dondurulmuş tatlının ne olduğunu düşünüyor? İster cheesecake, ister panna cotta veya pavlova olsun, herhangi bir tatlı hakkında konuşurken, tatlı dişinizin karıncalanacağı kesin. Yemek tarifleri alışverişinde bulunun ve nefis şeyler üzerinde iyi bir ilişki kurun.

34. Pazartesi Günleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Pazartesi sendromunu yenmenin bir sırrı var mı? Bazıları için, çalışma haftasının başlangıcı, ezici endişe duygularını tetikleyebilir . Diğerleri için yeni bir hafta fikrini severler.

35. Gerçekten Zevk Aldığınız En Son Kitap Hangisi?

Bir kitabın sayfalarını okumak ve çevirmek konusunda tartışmasız harika bir şey var. Bazıları okuduğunuz her kitapla birlikte büyüdüğünüzü ve her birinin sizi zaman ve mekanda taşımanın kendi özel yolunun olduğunu iddia ediyor. Ona hangi kitabı beğendiğini sormak, ne tür şeylerle uğraştığı hakkında çok şey söyleyebilir. Ayrıca, sadece mükemmel bir tavsiye olduğu ortaya çıkabilir.

36. Hiç Bütün Gece Çektiniz Mi? Niye Ya?

Belki işiydi ya da bırakamayacağı ya da uzaklaştıramayacağı bir şeyin ortasındaydı. Bu soru, işiyle ilgili bazı stres faktörlerini veya neden uykusuz geceler geçirdiğini size söylemesine yol açabilir. Eğer açılırsa, aranızda iyi bir güven seviyesi olduğunu söylemek güvenli.

37. En Sevdiğiniz Çocukluk Anınız Nedir?

Çocukluğunuzu hatırlamak güzel. Ona bunu sormak, ikinizi de komik hikayeler ve masum ama utanç verici anları paylaştığınız geçmişinize doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkarabilir. İster sevdikleri bir tatil olsun, ister ilk dişlerini kaybettikleri bir hikaye olsun, bu tür tartışmalar her zaman canlı ve tatlıdır.

38. Gizli Bir Yeteneğiniz Var Mı?

Şaşırtıcı derecede iyi oldukları halde paylaşmadıkları şey nedir? Ve neden saklıyorlar? Bazılarımız için gizli yeteneklerimiz bizi sakin ve topraklanmış tutar. Gizlice yapmaktan zevk aldığımız bir şey. İyi olduğumuzu biliyoruz ama bunu dünyayla paylaşmaya hazır değiliz.

39. Hayalinizdeki Meslek Nedir?

Bu, büyürken sahip oldukları mı yoksa yaşlandıkça yapmayı seveceklerini keşfettikleri bir şey mi? Yeterince çaba, zaman ve cesaret verildiyse, hayalinizdeki işe girmek imkansız değildir. Peki, onları bunun için gitmekten alıkoyan nedir?

40. En Büyük Evcil Hayvan Çişiniz Nedir?

Yüksek sesle çiğneme, ışıkları açık bırakan insanlar veya başka biri konuşurken birinin sözünü kesmesi. Bunlar insanların sahip olduğu birkaç evcil hayvan kabuğu. Yaygın bir şey mi yoksa onu gıdıklayan benzersiz bir evcil hayvan çişi mi var? Başkalarını çıldırtabilecek herhangi bir alışkanlığı var mı?

Tinder Sohbeti Yapmak İçin 10 Flört Hatları

Ona soracak  cilveli sorularınız yoksa  , erkekler için karşılama hatlarını tercih edebilirsiniz. Eğlencelidirler ve bazı eğlenceli sohbetlere yol açabilecek sıcak bir açılış mesajıdır. Onu romantik mesajlarla tuzağa düşür ve unutamayacağı bir kadın ol.

İşte onun için 10 flört pikap hattı:

41. Alfabeyi Yeniden Düzenleyebilseydim, U Ve I'yi Bir Araya Getirirdim.

Bir cilveli soru için sıkışıp kaldıysanız ve fikirleriniz dışında, neden bunun yerine cilveli bir soru söylemiyorsunuz? Bir erkeğin kalbini aynı derecede hızlı atabilirler. Sizin de biraz omurganız olduğunu gösterecektir. Bir erkek, herhangi bir kadın kadar flört etmeyi sever.

42. Ben Bir Fotoğrafçı Değilim Ama Bizi Birlikte Hayal Edebiliyorum.

Bu toplama hattı, onun seni durmadan düşünmesini sağlayacak. Sevimli, esprili bir şekilde onunla birlikte olmakla ilgilendiğinizi söyler. Kameranızı çıkarın ve karşı koyamayacağı gülümsemeyi yakalayın.

43. Koltuk Değneklerine Ihtiyacım Olabilir. Dizlerimi Zayıflatıyorsun.

Teslim alma hatlarını kullandığınızda, bunların eğlenceli ve akılda kalıcı olmasını istersiniz. Şüphesiz flört ettiğinizi gösteren bir şey ama aynı zamanda onun mizahını da cezbedecek ve gıdıklayacak bir şey. Erkekler her zaman çok ciddi olmayan ve nasıl güleceğini bilen kadınlardan hoşlanır.

44. Matematikte Iyi Misin? X'imi Y'ye Sormadan Değiştirebilir Misin?

O bir matematik meraklısıysa, bu çizgi flört oyununuzu tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak. Kullandığınız çizgilere onların beğendiği bir şeyi karıştırabildiğinizde istekli olduğunuzu göstermenin ince bir yolu. Bir erkek çabayı takdir eder.

45. Adın Wi-Fi Mı? Çünkü Bir Bağlantı Hissediyorum.

Bu toplama hattı eskimiş olmaktan çok uzak. Modern, eğlenceli ve doğrudan bir mesaj veriyor. Yüzünde bir gülümseme görmek istiyorsanız, bu satırı cesurca söyleyin. Umarım o da aynı bağı hissediyordur.

46. Bir Baryum Ve Berilyum Bileşiği Olmalısınız Çünkü Siz Tam Bir BaBe'siniz.

Bunu elde etmek için bilimi bilmesi gerekecek. Tıpkı konuşmalarda olduğu gibi, alıcıya göre satırları ve konuları seçin. Böyle harika bir repliği almayacak bir adamla boşa harcamanın anlamı yok. Bu çizgi biraz maceralı ama doğru kullanıldığında kendinizi hayatınızın macerasının içinde bulabilirsiniz.

47. Kule Misin? Çünkü Eyfel Senin Için.

Puns bir sürü inkar edilemez eğlencelidir! Bu kısa, tatlı ve seksi. Bir metinde bu tek astarla nasıl hissettiğinizi ona söyleyin, o size en şirin şeyi bulabilir. Bu alım hattından sonra hiç şüphesiz onun aklında çok olacaksın.

48. McDonald's Menüsünde Bir Öğe Olsaydınız, Bir McHottie Olurdunuz.

İyi bir çizgi, bir gülümsemeyi pohpohlar ve cezbeder. Yakışıklılığına iltifat ederek onu özel hissettirin. Bu alım hattı, sizinle bazı resimlerini paylaştıktan sonra kullanmak için harika bir hat.

49. En Sevdiğim Kelime 'Menü'. Çünkü Içinde Me-Nu Var.

Flört, mutlu ipleri çeker ve oldukça keyifli olabilir. Konuşmaların ciddiyetini ortadan kaldırdığınızda, oldukça keyifli sohbetler ile baş başa kalabilirsiniz. Birbirinizle aptal olabilmek, birbirinizin arkadaşlığından zevk almanın güzel bir yoludur.

50. Aramızda Bunca Elektrik Varken Sen Zeus Olmalısın.

Buradaki fikir, bütün gün seni düşünmesini sağlamaktansa onu gülümsetmektir. Bu toplama hattı mükemmel çünkü kim bir Tanrı'ya benzetilmekten hoşlanmaz ki? Bu harika bir iltifat ve ona nasıl hissettiğini söylüyorsun; seni elektriklendiriyor!

Tinder'da Birbirinizi Tanırken Sorulan 10 Kişisel Soru

Yani, iyi bir başlangıç yaptınız ve işler oldukça iyi gidiyor. Bağlantınızı gerçekten derinleştirmek ve bu kimyayı test etmek için kişisel sorulara  ihtiyacınız  var. Birbirinizi daha iyi tanıyın ve yeni bir derinlik düzeyi ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir Tinder sorusu sorun.

İşte birbirinizi tanımak için 10 kişisel soru:

51. Kendi Başınıza Mı Yaşıyorsunuz?

Sorması basit bir şey ama yanlış yorumlanabilir. Konu doğal olarak ortaya çıkmadıkça, ondan doğrudan sormasını istemeyin. Kendi başına yaşamanın pek çok faydası var ama yalnızlık da çekebilir.

52. En Tutkulu Olduğunuz Şey Nedir?

Bu, birini tanımaya çalışırken sorulacak en garip şeyler için en iyi yarışmacı olabilir, ancak tutkulu olduğumuz şeyler hakkında konuşmak, hakkımızda çok şey ortaya çıkarabilir. Kişisel ilgi alanlarınızı paylaşın ve onlara dünyanıza bir göz atın.

53. Hayatında Şimdiye Kadar En Sevdiğin Yaş Hangisiydi?

Sorulması rastgele bir şey olabilir, ancak deneyimler bizi şekillendirdiği için, en sevdikleri yaşı bilmek anlayışlı olabilir. Denemelerin tek sorunları olarak göründüğü genç çocukluk yıllarından mı yoksa lise günlerinden bir yıl mıydı?

54. Burcunuz Nedir?

Birçok insan, burçların bir kişi hakkında çok şey söyleyebileceğine inanır. Güçlü ve zayıf yönleri de dahil olmak üzere kişiliklerinden, uyumlu oldukları diğer işaretlerden. Astroloji çalışması oldukça karmaşıktır ve insanların kendi fikirleri vardır. Teorileri tartışarak eşleşmenizi daha derinden öğrenin veya astrolojik parmak izlerine inanan biriyseniz , belki de işaretleri onlar hakkında zaten çok şey söylüyor.

55. Hayattaki Hedefleriniz Nelerdir?

Hedeflerinizi birisiyle paylaşmak sizi onlar için daha sorumlu tutar, ancak maçınıza onların yaşam hedeflerini sormak sadece onları daha yakından tanımak içindir. Umutlarınızı ve hayallerinizi biriyle paylaşmak güzeldir ve genellikle moralinizi yükseltebilir.

56. İlişki Kurduğun Bir TV Karakteri Kim?

Bunu sormak size onların karakterine bir pencere açmalıdır. Biriyle, hatta kurgu bir karakterle ilgiliyse, kendilerini böyle gördüklerini gösterir. Bu TV karakteriyle ilgili bir şey bir şekilde onlara benziyor.

57. Hobileriniz Var Mı?

Hobilerinizin olması kendinize biraz zaman ayırmanızı sağlar. Kendinize bunları yapmanıza izin verdiğinizde, bu bir kendini sevme şeklidir. Hobileriniz hakkında konuşun ve ne yapmaktan hoşlandığınızı bilin. Sizi heyecanlandıran, stresinizi azaltan şeyler nelerdir?

58. İnsanların Sizin Hakkınızda Varsaydığı Bir Şey Nedir?

Sizi tanıyın soruları, başkalarının kendileri hakkında ne düşündüklerini içermelidir. İnsanların varsayımları nelerdir ve gerçeklerden uzaklar mı?

59. Seni Sinirlendiren Şey Nedir?

Herkesin kendi iblisleri ve akıllarını amansızca tüketen şeyleri vardır. Bizi gerginleştiren şeyler bir korkuyla veya yeni bir şey deneme fikriyle karşı karşıya olabilir. Onlar hakkında konuşmak, daha derin bir tartışma yapmanın harika bir yoludur.

60. Şu Anda Hayatta Sizi En Çok Heyecanlandıran Şey Nedir?

Şu anda senin için iyi giden şeyler neler? dört gözle beklediğin bir şey var mı? Olumlu olarak beklediğimiz şeyler hakkında konuşmak heyecan verici.

Tinder'da Sormamanız Gereken 1 Numaralı Şey

Daha yeni tanıştınız ve her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. İnkar edilemez bir bağlantı hissediyorsunuz ve son olarak, bu maç tek olabilir. Peki sorabileceğin en kötü şey nedir? Peki, sizin için uygulamayı silmeleri için.

Büyümek ve işlerin doğal bir hızda nereye gittiğini görmek için ilişkinize zaman verin. İşleri zorlama. Yüz yüze tanıştıysanız ve gerçekten çıkıyormuş gibi hissediyorsanız,  yine  de onlardan flört uygulamalarını sizin için silmelerini istemeyin. Hazır olduklarında, yapacaklar.

O zamana kadar, birbirinizle sahip olduklarınızın tadını çıkarın.

Neden Çevrimiçi Romantizminize Bir Şans Vermelisiniz?

Çevrimiçi, flört uygulamaları, sosyal medya, anlık sohbetler ve çok oyunculu oyunlar aracılığıyla, bir şans verirseniz "birini" bulmak için birçok fırsat var. Muhtemel romantik partnerlerden oluşan daha büyük bir havuz var ve konuştuğunuz insanları gözden geçirebileceğiniz çevrimiçi flörtün seçiciliği ve hedeflenen yönü nedeniyle, tam olarak aradığınızı bulma potansiyeline sahipsiniz.

Çevrimiçi aşklar çok eğlenceli olabilir ve doğru soruları sorarak özgün bir şekilde bağlantı kurarsanız, eşinizle daha farkına varmadan en sevdiğiniz yerde yüz yüze buluşabilirsiniz.

Tinder Eşleşmenizle Nasıl Güvenle Buluşursunuz?

Tüm doğru soruları sordunuz, onun sizinle ilgili işaretlerini  hissettiniz ve gördünüz  ve şimdi nihayet gerçekleşiyor. Yüz yüze görüşüyorsun! Şimdiye kadar her şey harika olmuş olabilir, bu güçlü bağlantıyı kurmak ve maçınızla etkileşim kurmak, ancak buluşma söz konusu olduğunda güvenliğiniz her şeyden önce gelmelidir.

Eşinizle güvenli bir şekilde nasıl buluşacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. Halka Açık Bir Yerde Buluşun Ve Kalın.

Eşinizle ilk kez karşılaşıyorsanız, kafe veya restoran gibi halka açık bir yerde buluşun. İyi bir güven düzeyine sahip olana kadar ona ev adresinizi vermeyin veya onu davet etmeyin.

2. Tüm Planlarınızı Biriyle Paylaşın.

Birine toplantı planlarınızın ayrıntılarını anlatın. Bu, nerede ve saatleri içermelidir. Randevunuzun numarasını ve hatta bir fotoğrafını verin. Bu aşırı görünebilir, ancak güvenlik önemlidir.

3. Sınırlarınızı Bilin.

İçki varsa, akıllı olun ve sınırlarınızı bilin. Alkolün muhakemenizi ve uyanıklığınızı bozabileceğini unutmayın.

4. İçeceklerinizi Veya Değerli Eşyalarınızı Gözetimsiz Bırakmayın.

4. İçeceklerinizi Veya Değerli Eşyalarınızı Gözetimsiz Bırakmayın.İçmenin bir numaralı kuralı, içeceğinizin nereden geldiğini bilmek ve her zaman gözünüz üzerinde olsun. Bilinmeyen maddelerde kayması kolaydır. Ayrıca telefonunuz, çantanız veya cüzdanınız gibi değerli eşyalarınıza da göz kulak olun.

5. Rahatsızsanız Bırakın.

Bir şey doğru gelmiyorsa, ayrıl. Randevunuzdan herhangi bir baskı hissediyorsanız, ayrılın. Herhangi bir zamanda kendinizi rahatsız hissederseniz randevunuzdan erken ayrılmanızda bir sakınca yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular

Çevrimiçi randevularınızla ilgili sorularınızı sormadan önce, yanıtlarını bilmek istediğiniz başka sorular olabilir. Tinder ve çevrimiçi flört hakkında sık sorulan sorularımıza göz atın:

Eşleşmeden Tinder'da Biriyle DM Gönderebilir Misiniz?

Uygulamanın Süper Beğeni adı verilen bir özelliği vardır ve potansiyel bir eşleşmeyle öne çıkabilirsiniz, çünkü kart destelerinde parlak mavi bir kenarlık ve yıldızla görüneceksiniz. Bununla, ilgilendiğinizi göstermenin bir yolu olarak Süper Beğeni'ye bir not veya mesaj ekleyebilirsiniz.

Bunu gönderdiğinizde, sola veya sağa kaydırmaya karar vermeden önce profilinizde görünecektir. Ancak şu anda yalnızca Tinder Platinum kullanıcıları Süper Beğeni notu veya mesajı gönderebilir.

Bir Kişinin Hızlı Ve Kolay Bir Ilişki Mi Yoksa Ciddi Bir Ilişki Mi Aradığını Nasıl Anlarsınız?

Doğru soruları sormak ve  sizinle bir ilişki istemediğine dair işaretlere dikkat etmekle ilgilidir . Sizinle gelecekte herhangi bir taahhütte bulunmamak veya iletişimi yalnızca metinle sınırlamak gibi şeyler olabilir. Görünüşünle ilgili iltifatlarla doluysa ama gerçekte ne söylemen gerektiğine dikkat etmiyorsa, bu aynı zamanda bir kırmızı bayraktır.

Tinder'da Benimle Eşleşmeye Devam Eden Boş Bir Flört Profiline Güvenebilir Miyim?

Boş profiller görünüyorsa bu, profilin düzgün yüklenmediği ve uygulamanın kendisinde bir sorun olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca hesap devre dışı bırakılmış veya silinmiş olabilir.

Bir Tinder Sohbetinin Ekran Görüntüsünü Aldığınızda Kullanıcıları Bilgilendiriyorlar Mı?

Snapchat gibi uygulamaların aksine Tinder, ekran görüntüsü aldığınızda kullanıcıları bilgilendirmez. Başka bir deyişle, bu, konuşmaların ve profillerin ekran görüntülerini alabileceğiniz ve diğer kişiye bildirimde bulunulmayacağı anlamına gelir.

Tinder Maçınla Randevuya Çıkmalı Mısın?

Kesinlikle! Ama sadece doğru geliyorsa. Gerçek bir bağlantı hissetmezken şahsen bir eşleşme görmek için baskı hissediyorsanız bu en kötü şeydir. Tıkladığınız yerde biriyle tanışana kadar beklediğinizden emin olun. Aynı fikirde olduğunuzdan emin olmak için toplantıdan önce onların ilgi alanlarını ve bir araya gelirken beklentilerinin neler olduğunu bilmelisiniz.


Aşık Panda

Aşık Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram