24 MART 2022 PERŞEMBE
Sorular

Tinder’da Sohbet Nasıl Başlatılır

Tinder’da Sohbet Nasıl Başlatılır

Tinder’da Sohbet Nasıl Başlatılır, İnternet için en popüler kullanımlardan biri, özellikle Tinder mesajlaşma Taktikleri gibi tanışma web siteleri için sosyal ağ içindir. Kullanıcılar tinder’da nasıl mesajlaşılır konuşmaları başlatmayı ve bunlara katılmayı öğrenmek için zaman ayırırsa, bu web siteleri için iyi olabilir. Bu hizmeti flört amacıyla kullanacaksanız, insanların size yaklaşacağını ve hatta muhtemelen size karşı son derece arkadaş canlısı olacağını biliyorsunuzdur. Tinder’da eşleşme taktikleri Atmanız gereken ilk adım, sosyal ağdaki biriyle nasıl konuşma başlatılacağını öğrenmektir. Bunu gerçekleştirmek için bilmeniz gereken birkaç şey vardır. İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduktan sonra, oraya çıkmaya ve ilk kişileri yapmaya başlayabilirsiniz.

Tinder’da nasıl eşleşilir, Sizi kalabalığın arasından sıyrılan bir profiliniz ve insanların hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istedikleri bazı bilgiler sunan bir profiliniz olmalıdır. Tinder ilk mesaj sizden veya yaşam tarzınızdan iyi bahseden bir resim kullanmak da iyi bir fikirdir. Konuşmayı başlatırken çok kibar ve yardımsever olmalısınız, ancak diğer kişiyi taciz etmekten veya dinlerini veya ırklarını açıkça olumsuz bir şekilde tartışmaktan kaçının. Sadece onlara kişisel düzeyde çıkma teklif edin ve söyleyecekleriyle ilgilenin.

Tinder da mesajın okunduğu nasıl anlaşılır, İnsanlara çıkma teklif etmek ilk başta garip olabilir, ama denemenizi engellemesine gerek yok. Bunun yerine, bir kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onu biraz daha iyi tanımak için bir şans olarak düşünün. Erkek Adam Tinder ilk mesaj yolun aşağısındaki herhangi bir konuşmada kaba olmanızı önlemeye yardımcı olacaktır, bu da birçok insanın çevrimiçi sohbet ederken suçlu olduğu bir şeydir. Başka bir şey yoksa, kendiniz için biraz ekstra bir şey saklayabileceksiniz.

Tinder sohbet, Siz ve ilgilendiğiniz kişi doğru kaydırdıysanız, resmi olarak Tinder’da eşleştiniz ve sohbete başlayabilirsiniz. Bu çok heyecan verici olsa da, Tinder’da bir sohbete nasıl başlayacağınızı ve iyi bir ilk izlenim bırakmayı bilmek zor olabilir.

Tinder’da Sohbet Nasıl Başlatılır

Nazik ve düşünceli olun – bunun daha önce tanışmadığınız biri olduğunu unutmayın ve aşırı saygılı olmak yerine birini rahatsız etmek yerine hata yapmak her zaman en iyisidir.

 • Yüz yüze bir şey söylemenin sohbet mesajından farklı okuduğunu unutmayın.
 • Kişiliğinize sadık kalın – olmadığınız biri gibi davranmayın, yoksa kişiliğinizi gerçekten seven biriyle bağlantı kurmayı kaçırabilirsiniz.
 • Sizin ve eşinizin birbirinize en uygun olanı olduğundan emin olmak için ilişkisel ihtiyaçlarınız konusunda dürüst olun.
 • Ne yazık ki, reddedilme flört sürecinin bir parçasıdır, bu yüzden kendinize sert davranmamaya çalışın ve herkesin farklı kişilik ve özelliklerden etkilendiğini unutmayın.

Bio Olmadan Tinder’da Sohbet Nasıl Başlatılır

Eşleştiğin kişinin profili hakkında fazla bilgi yoksa, gerçekten kurtulacak bir tonun olmayacak. Bu şekilde düşünün – bir sebepten dolayı sizinle eşleştiler. Profilin ne diyor? Onlarla bağlantı kurmanın bir yolu olarak kendi biyografinizi kullanın.

 • Okumayı sevdiğinden bahsediyorsan: Hey! Tanıştığımıza memnun oldum! Son zamanlarda ilginç bir şey okudun mu?
 • Seyahat etmeyi sevdiğinden bahsediyorsan: Merhaba, tanıştığımıza çok sevindim! Seyahat etmekten çok hoşlanıyorum ve bundan zevk alan başka birini bulmayı umuyorum! Seyahat konusunda ne düşünüyorsunuz?
 • Gurme olduğunuzu söylerseniz: Merhaba! Seni daha çok tanımak isterim! Yeni restoranları denemeyi seviyorum ve her zaman yeni mutfakları tatmaya hazırım. Yiyecek maceracılığı seviyeniz nedir?

Basit Tinder Açılış Hatları

Eşleştirdiğiniz kişinin biyografisi varsa, bu Tinder mesaj örneklerini deneyin:

 • Hey! Görünüşe göre gerçekten yürüyüş yapmak istiyorsun. Ben de yürüyüş yapmayı seviyorum! En sevdiğin yer neresi?
 • Merhaba tanıştığımıza memnun oldum! Biyografinizdeki köpekleri sevmelisiniz yazdığınızı seviyorum! Benim de bir köpeğim var ve onu her yere yanımda götürmeyi seviyorum. Köpek sevginiz ne zaman başladı?
 • Selam! Gerçekten yemek pişirmek ve yeni tarifler denemekle ilgilendiğinizi fark ettim. Ben de yemek yapmayı gerçekten seviyorum. Son zamanlarda yaptığınız en iyi şey nedir?

Flört Etme ve Sınır İhlali Arasındaki Farkı Bilin

Sohbet ve yüz yüze iletişim söz konusu olduğunda , yazdıklarınızın uygun şekilde okunması çok önemlidir. Şaka yapıyor olsanız bile, yazılı bir şey beden dilinizi okuyamayan biri için çok daha rahatsız edici gelebilir.

 • Cilveli: Böylesine gerçek ve kibar bir insanla tanışmak çok ferahlatıcı – Yollarımızın kesiştiği için kendimi çok şanslı hissediyorum!
 • Sınır İhlali: Çok ateşlisin – benimle buluşmalısın – Hayır’ı cevap olarak kabul etmeyeceğim.

Gözlem Yapın

Gözlem yapmak, başlangıçta biriyle bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Birine görünüşüne göre iltifat etmek güzel olsa da, onlarla bağlantı kurmanın daha derin bir yolunu bulmaya çalışın.

 • Görünüşe göre ikimiz de yabancı filmlerle ilgileniyoruz. Son zamanlarda sizi gerçekten büyüleyen birini gördünüz mü?
 • Bir sanatçı olmanı seviyorum! Çalışmanız inanılmaz görünüyor! Ne zamandır resim yapıyorsun?

Ortak Dayanağınızı Bulun

Benzer bir ilgi, hobi veya kariyere sahip biriyle eşleşirseniz, bunu belirtmek harikadır. Ortak zemin, biriyle bağlantı kurmayı biraz kolaylaştırabilir ve konuşma yönünü verebilir.

 • Selam! İkimizin de avukat olduğumuzu fark ettim (Ben bir çevre avukatıyım). Ne tür bir hukuk uyguluyorsunuz?
 • Hey! Görünüşe göre ikimiz de Kosta Rika’ya epeyce geri döndük. Orayı kesinlikle seviyorum! Seni oraya ne çekti?
 • Selam! Sörf yapmakla ilgilenen başka birini bulmak çok güzel! Ne sıklıkla sörf yaparsın?

Açık Uçlu Soruları veya İfadeleri Kullanın

Eşleştirdiğiniz kişiye evet veya hayır olmayan bir yanıtla yanıt vermesi için yer bırakan bir açıklama veya soru yapmak, ikiniz arasındaki konuşmayı başlatmanın harika bir yoludur.

 • Profilinize göre, daha iyi tanımak istediğim birisiniz. Ne tür bir ilişkiyle ilgileniyorsun?
 • Selam! Deniz biyolojisine nasıl başladığını bilmek isterim. Bu her zaman ilgilendiğim bir alan!

Kişiliğiniz Hakkında Dürüst Olun

Hakkında ön olduğunuzda Kim , size ne olursa olsun aradığınız ilişki türü, uyumlu biriyle bağlantı olasılığı daha yüksektir.

Hey! Normalde ilk önce sohbeti başlatmaya gelince daha çekingen olurum, ama sana ulaşmadığım için pişman olacağımı biliyordum. Gönüllü çalışmanıza bu kadar bağlı olmanızı seviyorum. Bana bundan biraz daha bahseder misin?

 • Selam! Tanıştığıma memnun oldum! Profilinize göre sizi daha yakından tanımak isterim! Uzun vadeli bir ilişki arıyorum. Ne tür bir ilişki arıyorsunuz?
 • Tinder’da Önce Birine Mesaj Gönderebilir misin?
 • İkiniz de sağa kaydırırsanız, ikinizin de önce birbirinizle mesajlaşma seçeneğine sahip olursunuz.

Bir Tinder Sohbeti Nasıl Başlatılır

Tinder’da birine mesaj gönderirken, onların sizinle zaten ilgilendiklerini unutmayın çünkü sohbet edebilmek için ikinizin de sağa kaydırmanız gerekir. İyi bir ilk izlenim yaratmak söz konusu olduğunda , kendinize çok fazla baskı uygulamayın, mesajınızı kısa ve öz tutun ve kendiniz olun. Sizi çekici bulan uyumlu bir kişi, size en iyi şekilde samimi davranarak cevap verecektir.

Tinder da mesajlaşma nasıl yapılır?

 • Cihazınızda Açık Tinder.
 • Sağ üstteki konuşma balonunu seçin.
 • Listeden bir eşleşme seçin (bir listeye sahip olmak için yeterince şanslıysanız).
 • Mesaj penceresini açmak için sol alttaki Mesaj’ı seçin.
 • Mesajınızı yazın ve işiniz bittiğinde Gönder’e basın.

Tinder ilk mesaj nasıl olmalı?

Tinder’da eşleştiğiniz kıza yazacağınız mesaj, kızın fotolarından biriyle ya da da biosunda yazanlarla alakalı olmalı. Benim şahsi fikrim eğer kızın fotosundan veya biyosundan yazacak birşey çıkaramıyorsanız, mesaj atmaya pek gerek yok ya da “Selam Merve. Ben Mahmut, nasılsın?” gibi bir şey yazmanız yeterli.

Tinder da mesajın okunduğu nasıl anlaşılır?

Tinder konuşmalarınızda, mesajınızın gönderilip gönderilmediğini, alındığını veya okunduğunu gösteren herhangi bir bildirim olmadığını fark edebilirsiniz. … Tinder, uygulama ilk başlatıldığında okundu bilgilerine sahipti, ancak kullanıcı geri bildirimlerinden sonra (özellikle kadınlardan) kaldırıldılar.

Tinder ücreti ne kadar?

ABD’deyse gençler için belirlenen ücret 9,99 dolar, ileri yaştaki kullanıcılar ise 19,99 dolar. Tinder, “yükselen ekonomiler”deki üyelerinden, premium hizmetler için ayda ortalama 2,99 dolar alacak.

Tinder ne için kullanılır?

Tinder, (‘tindır’ olarak okunur) mobil cihazlarda kullanılabilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. 2012’de ilk piyasaya sürüldüğünden beri hızlıca yaygınlaşmaya başlayan uygulama, 38 dilde ve 196 ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Uygulamada yer alan profiller, bir kart destesi şeklinde karşımıza çıkıyor.

Tinder Gold nedir?

Seni Beğenenler özelliğimiz, beğenip beğenmeyeceğine karar vermeden önce Seni Beğenenleri görmeni sağlar. Sadece Tinder Gold ve Tinder Platinum aboneleri, Seni Beğenenler özelliğine erişebilir. Abone olmak için Tinder’ı aç > profil simgesine dokun > Ayarlar > Tinder Gold Al veya Tinder Platinum Al.

Tinder da boost ne demek?

Boost, 30 dakika boyunca bölgendeki en popüler profillerden biri olmanı sağlar. Eşleşme için şansını arttır—boost durumundayken maksimum 10x daha fazla profil görüntülemesi elde edebilirsin.

Tinder neye göre eşleştiriyor?

Siz profili sağa atarsanız bu kişiden hoşlanmış (Like) olduğunuzu belirtiyorsunuz, sola atarsanız ise bu profili pas geçtiğinizi (Nope) bildiriyorsunuz. Eğer sizin “hoşlandığınız” kişi de sizden hoşlanmış ise eşleşiyorsunuz (Match). Sistem sadece eşleşen kişilerin mesajlaşmasına olanak sağlıyor

Tinder nasıl ücretsiz kullanılıyor mu?

inder, App Store ve Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir ya da Tinder for Web’i kullanmak için Tinder.com’u ziyaret edebilirsin.

Tinder üyeliği nasıl iptal edilir?

Android’de Tinder uygulamasını aç Profil simgesine dokun. Ödeme Hesabını Yönet’i Seç

 • Android cihazında Google Play Store’u aç
 • Menü simgesine dokun ve Abonelikler’e git.
 • İptal etmek istediğin aboneliği seç
 • Aboneliği İptal Et’e dokun.

Tinder para iadesi nasıl alınır?

Google Play Store üzerinden bir Tinder iade talebinde bulunma adımları şunlardır:

 • Google Play Store’a ve hesabınıza gidin.
 • Sipariş Geçmişi’ne gidin ve iade etmek istediğiniz Tinder aboneliğini seçin.
 • Daha Fazla Seçin ve Sorun Bildirin.
 • Geri ödeme seçeneğini seçin ve açıklamaları tamamlayın.
Aşık Panda

Aşık Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram