24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta Beğeni ve Takipçi Nasıl artırılır ?

Tiktok’ta Beğeni ve Takipçi Nasıl artırılır ?

Tik Tok begeni nasıl artılır, Tik tok begeni hilesi ile ugraşarak boşuna kendinizi kandırmayır. dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Birçok genç bunu kullanıyor ve kimin videolarının en çok beğeni aldığını ve kimin daha fazla takipçiyi alabileceğini görmek için birbirleriyle yarışıyor. İçerik güncel ve kaliteli olunca zaten takipçiler sizler bulacaktır. Aşağıda bir kaç yöntemi de sizlere anlatmak istiyorum.

TikTok Videolarında Takipçileri ve Beğenileri Artırın

TikTok’un zaman çizelgesi tamamen yapay zeka (AI) üzerinde çalışıyor.
Takipçi sayısını artırmak için , kullanıcılar sadece iyi video içeriği yapmaktan başka birkaç ipucu kullanabilirler. Çok sayıda takipçisi olan kullanıcılar da doğrulanmış bir hesap elde eder.

TikTok’a Her Zaman Yüksek Kaliteli Videolar Yükleyin

TikTok’a yüklemek istediğiniz bir videoyu çekerken , mümkün olan maksimum ışık miktarını kullanarak videonun iyi aydınlatılmış olduğundan ve videonun yüksek kalitede olduğundan emin olun. TikTok Topluluk yöneticisi, öne çıkan videolar kategorisinde iyi çekilmiş, HD videolara ilk sırada izleyiciye sergilemeyi öneriyor.

Trendleri TikTok’ta Takip Edin

TikTok’un öne çıkardığı tüm videolar ilk sırada trend içerikleri sunuyor. Eger Tik toka ayak uydurmak istiyorsanız, trend olanları konu hakkında videolar hazırlayın ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için uygun hashtag‘leri kullanın.

Eğlence Başarının Anahtarıdır

İnsanlar videolarınıza tepki veriyorsa, popüler olduğunuz anlamına gelir. Bazen en iyi içeriğe sahip olmayan videolar bile size tanıtım getirebilir . Olumlu ya da olumsuz olsun, her türlü tanıtımın sizin için iyi olduğunu unutmayın.

TikTok’ta Düzenli Kayıt Yapmaya Devam Edin

Tutarlılık başarının anahtarıdır . Videolarınızı TikTok’ta yayınlamak konusunda tutarsız olmayın. Düzenli yayın, sistem algoritmasında ki değerinizi ve derecelendirmenizi artıracak ve videolarınızın daha uzun bir süre için zaman çizelgesinde tutulmasına yardımcı olacaktır.

TikTok’ta Arkadaş Edin

TikTok’ta arkadaş edinmeyi deneyin . Diğer kullanıcıları etiketleyin, takip edin, mesaj gönderin ve videolarını paylaşın. Bir videoyu beğendiyseniz, beğeninizi beğenerek ifade edin. Popüler bir içerik oluşturucu sizi bir yayında etiketlerse, uygulamada popülerlik ve takipçileri almanıza yardımcı olur.

TikTok’un ana şirketi ByteDance , uygulamada ne kadar aktif olduğunuzu hesaplayan AI (yapay zeka) sahip oldugunu unutmayın. Bir kullanıcı videonuzu iki kereden fazla izleyip beğenirse, tarama hızı otomatik olarak artar ve zaman çizelgesinde daha fazla gösterilir. Tüm bu ipuçlarını doğru bir şekilde uygularsanız, takipçilerinizde belirgin bir artış olur ve bir doğrulama rozeti alabilirsiniz .

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram