24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama Nasıl Yapılır?

TikTok NFT Satmaya Başladı ve İşte Nasıl Satın Alınır?

TikTok NFT Satmaya Başladı ve İşte Nasıl Satın Alınır?

Tiktok NFT, Geçenlerde bir Amerikan iş dergisinde yeni nesil döviz alım satım sistemleri hakkında okuyordum ve gözüme çarpan bir sistemin adı Tik Tok’tu. Bugün mevcut olan teknolojiyi, yatırımcıların yatırım parasını kendi ana öncelikleri haline getirmelerine izin veren bir seviyeye getiren yeni nesil bir ticaret yazılımıdır. Fiyat eylemi ticareti kavramına aşina değilseniz, özünde bu tür ticaret bilgisayarlardan öğrendiklerini alıyor ve finans dünyasında daha büyük bir ölçekte kullanıyor. Fiyat eylem programlarını kullanmanın ana avantajlarından biri, daha düşük riske izin vermeleri ve piyasalarda daha akıcı hareketlere izin vermeleridir. Fiyat eylem programlarını kullanırken, yatırımcılar medya veya diğer büyük haber ağları tarafından kapsanmayan küresel pazarlara erişebilirler.

Tik TokNFT‘lerini internet üzerinden ve üyelik sitelerinden yatırımcılara satmaya başladı. Onları bu kadar sevmemin nedeni, çok düşük risk ve çok yüksek kaldıraçlara izin vermeleridir, bu da sadece biraz yatırım parası kazanmak isteyen insanlar için harikadır. Bu NFT‘lerle ticaret yapmaya başladım ve kendimi geçmişte hiç kazanmadığım kadar çok para kazanıyor buldum. Bunun bu kadar iyi çalışmasının nedeni, bu NFT’leri yaklaşık kırk dolara satın alabilmeniz ve yüz dolara satabilmenizdir ve döviz piyasalarında zengin olmak için yapmanız gereken tek şey budur.

Bu ticaret robotlarıyla ticaret yapma konusunda en çok sevdiğim şey, hiçbir yere gitmek zorunda kalmamanız ve evinizin konforunda ticarete başlayabilmenizdir. Bu robotları insan tüccarların en iyisinden daha arzu edilir kılan şeylerden biri, herhangi bir öğrenme eğrisi olmadan kutudan çıkarmaya başlayabilebilesinizdir. Piyasalarda hızlı bir şekilde kar elde etmenin bir yolunu arıyorsanız, bu robotlardan biriyle ticaret yapmayı denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

TikTok, TikTok Top Moments ile NFT Çılgınlığına Katıldı

TikTok, karakteristik göz alıcı yaratıcı adları listesiyle, değiştirilemez belirteçlerin (NFT’ler) vahşi dünyasına geçişini duyurdu. Lil Nas X, Grimes, FNMeka ve diğer “topluluğu tanımlayan yaratıcılar”, TikTok’ları düzenli olarak viral hale gelen yüz milyonlarca Takipçi ve milyarlarca Beğeni oluşturuyor.

TikTok En İyi Anlar, Lil Nas X ve Rudy Willingham’dan başlayarak, en iyi içerik oluşturuculardan bazılarının bire bir, gerçekten benzersiz NFT’ler oluşturmak için işbirliği yaptığını görecek.

Willingham’ın Lil Nas X’in inanılmaz (ya da akıllara durgunluk veren) Montero’suna (Beni Adınla Çağır) yaptığı stop motion haraç, büyük bir TikTok başarısıydı. Ortak yaratımları, 6 Ekim 2021’de resmi TikTok Top Moments sitesinde ilk canlı yayına girecek ve diğer sanatçılardan bir ay kadar düşüşle başlayacak .

Şu anda, tek seferlik NFT’lerin nasıl fiyatlandırılacağına dair sıfır gösterge var, ancak açık artırma sürecinde ucuza gelmeyeceklerini garanti edebilirsiniz.

TikTok’un NFT’leri Hangi Platformu Kullanacak?

TikTok Top Moments, Immutable X platformu aracılığıyla Ethereum blok zincirinde basılacak. TikTok NFT’lerinin yeniden satışı, son NFT düşüşü tamamlanana kadar kilitli kalacaktır.

TikTok NFT’leri: Burada Kim Para Kazanıyor?

TikTok NFT’lerin amacı belirsiz görünüyor. TikTok’un duyuru blog yazısı , “gelirlerin büyük ölçüde doğrudan ilgili içerik oluşturuculara ve NFT sanatçılarına gideceğini” ortaya koyuyor, ancak bunun dışında fiyatlandırma ve ödemeler hakkında çok az bilgi var.

Bu süper nadir tahsil edilebilir NFT’ler, çoğu TikTok kullanıcısının karşılayabileceğinden çok daha fazla satacak (onların yüzbinlerce dolara veya Ethereum’daki eşdeğerine gitmelerini bekliyoruz) ve bu nedenle ana hedef, platform promosyonu gibi görünüyor. TikTok aslında büyük bir şekilde NFT alanına giriyor.

Bununla birlikte, diğer yaratıcılarının yarattıklarını basmaya başlamasının yolunu açabilir ve popülerliklerinden başka bir ortam aracılığıyla para kazanmalarını sağlayabilir.

NFT’ler oldukça niş bir ilgi alanı olmaya devam ederken, popüler sanatçılar alana taşındığında, diğerlerinin de takip etmesi garanti edilir – özellikle de hızlı bir para kazanılması gerekiyorsa.

TikTok, Karbon Nötr NFT Platformunu Kullanıyor

NFT’lerde uygulanan en büyük sorunlardan biri, bu blok zinciri tabanlı JPEG’lerin (veya bu durumda TikTok kreasyonlarının) çevresel etkisidir. NFT’ler, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin karşılaştığı en büyük ikilemlerden biriyle ilişkilidir: çevresel zarar.

Kullanmak, depolamak, ticaret yapmak ve erişim için büyük miktarda enerji gerektiren karşılıksız tokenlerin varlığını haklı çıkarmak en iyi ihtimalle zordur ve en kötü ihtimalle savunulamaz bir ahlaki ikilemdir.

Bununla birlikte, TikTok, para basma işleminin Ethereum blok zinciri üzerindeki etkisini azaltan karbon nötr bir para basma platformu olan Immutable X’i kullanarak En İyi Anlar NFT’lerini basıyor.

Immutable, herhangi bir para basma işlemini dengeleyerek çevre sorununu yeniden dengelediğine inanıyor, ancak diğerleri bu her derde deva bir tedavi olduğundan emin değiller – olmasını istedikleri her şey.

TikTok NFT Alacak mısınız?

TikTok En İyi Anlar NFT’lerinin ilk serisinin potansiyel fiyatı göz önüne alındığında, çoğu insanın eline geçmesi pek olası değildir.

Ancak, TikTok, hem TikTok kullanıcıları hem de NFT koleksiyoncuları bu tuhaf ve tartışmalı jetonları çevirme şansını yakalayacakları için, NFT basım seçeneğini milyonlarca yaratıcısına sunarsa bu durum değişebilir.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram