24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama

Tik tok canlı yayın nasıl yapılır.(2022)

Tik tok canlı yayın nasıl yapılır.(2022)

TikTok uygulaması dünyadaki en popüler kısa video platformlarından biridir. Kullanıcılar 15 saniyelik bir video oluşturabilir ve videoyu arkadaşlarıyla ve milyonlarca diğer içerik oluşturucu ile paylaşabilir. TikTok, video oluşturmanın yanı sıra, Instagram veya Facebook’ta olduğu gibi canlı video akışı yapmanıza da olanak tanır. TikTok’ta canlı video akışının nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin

TikTok canlı yayın nasıl açılır?

Maalesef TikTok’ta canlı yayın yapmanın bazı kriterleri bulunuyor. Yani TikTok’ta herkes canlı yayın açma şansına sahip değil. Belirlenen kurallara göre TikTok’ta yayın yapabilmenin ön koşulu 1000 takipçiye, diğer bir deyişle hayrana ulaşmak gerekiyor. Bu şartın sağlanması durumunda yayın yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Kullanıcılar “TikTok canlı yayın yapamıyorum, canlı yayın sorunu, canlı yayın yapılmıyor, buton yok” şeklinde internette araştırmada bulunuyor ve problemlerini dile getiriyor. Maalesef ki bu karşılaşılan problemin çözümü 1000 hayrana sahip olmaktan geçiyor.

1- İlk olarak TikTok uygulamasını başlatın.

2- Karşınıza çıkan (+) artı simgesine basın.

3- Ekranın altında “Video ve Live (Canlı)” seçenekleri çıkacaktır. Hemen ekranı sola çekin.

4- Ekranı sola kaydırdıktan sonra “Live” moduna geçin.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram