24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama

Tik Tok Benzeri uygulamalar

Tik Tok Benzeri uygulamalar

Tik Tok dan sıkılanlar artık benzerinin Alternatif uygulamasını aramaya başladı.Aslında Tik Tok Dubsmash adlı uygulaman  taklidi.Peki Tik Tok Benzeri uygulamalar nelerdir ? Aşağıdaki uygulamalar ile kendi sevdiğiniz videoları dudak hareketleriniz video çekerek sosyal paylaşım sitelerinde yayımlayabilirsiniz.

Tik tok lite sürümü olduğunu biliyor muydunuz Lite sürümü daha az veri (internet) Tüketimi yapıyor.linkten apk olarak indirip deneyebilirsiniz.

Eger bir tik içerik üreticisi iseniz mutlaka Tiktok’ta Beğeni ve Takipçi Nasıl artırılır adlı makalemizi incelemenizde fayda olabilir.

Tik Tok Benzeri uygulamalar

1.Dubsmash

2.musically

3.Funimate

4.Tik Tok

5.Triller

6.Kwai

Kwai en iyi sosyal video ağlarından biridir. tik tok benzeri bir uyglama Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı var ama ülkemizde çokta tanınmıyor.ideoyu 4B hareket efektleri, animasyonlu filtreler, dinamik çıkartmalar, çeşitli yazı tipleri vb. İle Kwai ile düzenleyebilirsiniz. Kırpma, kesme, kesme, birleştirme, dikiş gibi video düzenleme araçlarına sahiptir. En sevdiğiniz film sahneleri ile şarkılar, dramalar, dudak senkronizasyonu yapabilirsiniz. Harika bir müzik videosu yapmak için popüler ve en yeni müzikleri ekleyebilirsiniz. 

Tik Tok Başkası İle Düet Nasıl yapılır ? Adlı makalemizi okuyabilirsiniz linki tık yapmanız yeterli.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram