24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama

Snapchat yüz efektleri

Snapchat yüz efektleri

Snapchat yüz efektleri neredeyse her ay yeni ücretsiz yüz efektleri eklemeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Snapchat uygulaması Android ve İos üzerinden ücretsiz olarak kullanılıyor. Bu uygulamadaki efektleri instagramda snapchat efektleri olarak da kullanma şansına sahipsiniz.

Snapcahatı ücretsiz indirip telefonlarınıza kurabilirsiniz.Uygulama 2011 yılından günümüze hala kullanılıyor ama şu anda popülerliğini kayıp etmiş durumda .Whatsap ve Instagram uygulamanın tahtını üzerine çekmiş durumda.

İnstagramda snapchat efektleri nasıl kullanabiliriz.

Olay çok basit ön veya arka kamerayı açıp snapchat uygulamasını açın sonra Bir fotoğraf çekmek için yakalama butonuna dokunun ve ardından kayıt edin.  Yüz filtreleri normal, bumerang ve geri sarma modlarında çalışmakta ama canlı yayın için kullanılmıyor.

Snapchat yüz efektleri nasıl eklenir ?

Öncelikle snapchat uygulamasını açınız.Uygulama açıldığında zaten kamera moduda otomatik açılıyor alt trafta yer alan efekt seçeneklerini kullanarak her hangi bir efekt seçiniz olay bu kadar basit.

Burada dikkat etmeniz gereken kamerayı yüzünüze hizalamak.

Snapchat Art Arttırılmış gerçeklik gibi bir çok harika animasyonlarda yer alıyor iyi günlerde kullanmanız dilegi ile.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram