24 MART 2022 PERŞEMBE
Trend

Ressam Bob Ross Tabloları Nerede?

Ressam Bob Ross Tabloları Nerede?

Ressam Bob ross tüm Türkiye yakında biliyor.Peki Bob çizdiği tablolar nerede ? “The Joy of Painting tv programı sunan bob en çokta şuraya mutlu bir ağaç çizelim gibi güzel cümlecikleri ile çok sevmiştik.

New York Times yıllar sonra Bob araştırmak için Amerika da yer alan Herndon, Virginia da Bob Ross, Inc tablolarını buldu. Joan Kowalski, bob ross şirketin sahibi hiç bir tabloyu satma niyetinde olmadıklarını hatırlatmış Times’ın 10 dakikalık izlemesi gereken videolarında, Clearwater, Florida’daki bilinmeyen yaglı boya eğitimin dersini alırken yanlışlıkla Ross’u keşfeden annesi olan Annette olduğunu öğrendik . Bob’un “boyama teknigi” o kadar “büyülenmiş” olduğunu dile getirdi.

Bob Ross şirketinde yer alan en değerli ürünler

Times:

Bob Ross, “Resmin Sevinci” nde (ilk reimleri ) görünen her resmin üç versiyonunu yapmış. İlki, referans olarak kullanılmak üzere gösteriden önce yapıldı. İkinciyi 26 dakikalık kayıt sırasında bazen son dakikalık doğaçlamalarla boyadı. Üçüncüsü, daha sonra öğretim kitapları için yapıldı.

Smithsonian’a yapılan bağış, Sezon 30 (1994) ‘den “Blue Ridge Falls” kitabının versiyonunu ve … Sezonun 14 (1988) tarihli “On A Clear Day” adlı resmin üç versiyonunun da hepsini içerir. Diğer öğeler, gösterinin ilk sezonunda şövale olarak kullanıma dönüştürülmüş bir merdiven ve Sezon 2 ve 3’ün üretimini planlamak için kullanılmış iki el yazısı …’da yer alıyor.

Bu eşyalar, ressamın hayatının kutlayanlar için gelecekteki bir serginin parçası olacak.

Bob Ross tabloları videosu

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram