24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

Origin Hesabı Bildirimleri Nasıl Yönetilir

Origin Hesabı Bildirimleri Nasıl Yönetilir

Origin Hesabı Bildirimleri Nasıl Yönetilir, internet özellikli bir cep telefonunuz varsa, müşterilerinize ve diğer müşterilerinize kısa mesaj yoluyla satış teklifleri göndermenizi sağlayan bir Origin hesabı kurarak rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Origin kartı, müşterinizin nerede olduğunuzu, ne zaman ulaşabileceğinizi ve bir çağrıya ne zaman geri dönmeyi beklediğinizi bilmesini sağlar. Kendi müşterilerinizin verilerini yöneterek, müşterilerinizin arayabileceği değişiklikler ve promosyonlar hakkında her zaman döngüde kalmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinize hangi fırsatların hala mevcut olduğunu ve hangilerini iptal etmeyi planladığınızı bildirebilirsiniz.

Zaten bir Origin hesabınız varsa, nasıl çalıştığını merak ediyor olabilirsiniz. Müşterileriniz kartlarını aldıktan sonra, tek yapmanız gereken istedikleri bilgilerle cevap vermektir ve onlara doğrudan cep telefonlarına satış bilgilerini vermeye hazırsınız. Müşterilerinize doğrudan yanıt verebilmenin yanı sıra, kendi promosyonlarınızı ve fırsatlarınızı da yönetebilirsiniz. Bu şekilde, müşterileriniz sunmayı planladığınız özel özellikler ve promosyonlar hakkında bilmeleri gereken bir şey olup olmadığını bilecektir, ancak müşterilerinizi çalıştırdığınız en son promosyonlarda güncellemek için zaman kaybetmeyeceksiniz. Düzenli promosyonlar göndererek işletmeniz için yeni bir iş oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak, Origin hesabınızı yönetmek çok kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey bilgisayarınıza, internet bağlantısına ve kredi kartına veya çeke erişmektir. Müşterileriniz size telefonlarına bir satış teklifi gönderdiğinde, onlara bunun bağlantısını gönderebilir ve promosyon bilgilerinizi almak için kabul etmeyi seçebileceğini hatırlatabilirsiniz. Buna ek olarak, ortaklık ortaklığınızı kapatmaya karar verirseniz, tek yapmanız gereken müşterilerinizi bilgilendirmektir. Bu, sizden kalan satış tekliflerini almamalarını ve kendi işinizle istediğiniz her şeyi yapmak için özgür olmanızı sağlayacaktır.

1. Origin’in Uygulama Ayarlarına gidin

Bilgisayarınızda Origin uygulamasını açın ve Origins > Application Settings seçeneğine tıklayın . Kullanılabilir sekmelerden birkaç şeyi değiştirebilirsiniz, ancak şimdi uyarılarınızı kapatmaya odaklanalım.

2. Bildirim Ayarlarınıza Erişin

Bildirimler sekmesini bulun ve tıklayın . Göreceğiniz gibi, her biri Bildirim ve Ses için iki geçiş düğmesine sahip, yönetilmesi gereken çok sayıda uyarı var . Bu, uyarıları tamamen devre dışı bırakmak yerine basitçe sessize alabileceğiniz anlamına gelir.

3. Menşe Bildirimlerinizi Yönetin

Hangi ayarları kontrol edebileceğinize bakalım. Üç kategoriye ayrılırlar.

Kaynak Sohbet Bildirimleri
Platformda meşgulken oyun davetleri ve gelen mesajlar için uyarı alabilirsiniz. Oyun oynamayı ve arkadaşlarınızla sohbet etmeyi seviyorsanız, susturmak isteyebileceğiniz bildirim türleri bunlardır.

Origin Friends Etkinlik Bildirimleri
Bu uyarı seti ile arkadaşlarınızla daha da fazla iletişim içinde olabilirsiniz, ancak hepsini önemsemeyebilirsiniz. Oyun oturumlarınızı nelerin kesintiye uğratabileceğini kontrol etmek için bildirim ve ses geçiş düğmelerine tıklayın.

Kesin olmak gerekirse, arkadaşlarınızın ne zaman olduğunu görebilirsiniz:

  • Giriş yap ve çıkış yap
  • Oyuna başlama ve oyundan çıkma
  • Yayını başlat ve durdur

Origin Games Bildirimleri
Bildirim ayarlarınız aracılığıyla değiştirebileceğiniz son uyarı grubu, oyunların kendisiyle ilgilidir. Bu şunları içerir:

  • Tamamlanan ve başarısız indirmeler
  • Tamamlanan kurulumlar
  • Kilidi açılmış başarılar

Kilometre taşlarına ulaşmak heyecan verici olsa da, diğer oyunlarla ilgili uyarılar gereksiz olabilir. Tüm bu bildirimleri ve bunlara ihtiyaç duyup duymadığınızı veya arka planda sessizce çalışıp çalışmadığınızı düşünün.

Diğer EA Hizmetlerini Tanıyın

Şirket, Origin’in piyasaya sürülmesinden bu yana, hatalarından ders alarak ve EA Desktop gibi daha iyi platformlar geliştirerek ilerleme kaydetti. Bunların neyle ilgili olduğunu keşfedin, ancak henüz Origin’den vazgeçmeyin.

Oyun platformu hala zaman ayırmaya değer, özellikle de favori oyunlarınız oradaysa ve sorunsuz çalışması için ince ayar yapabiliyorsanız. Bildirimleri açmak ve kapatmak, onu kendinize ait hale getirmenin küçük bir yoludur.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram