24 MART 2022 PERŞEMBE
Fitness

Noom Diyeti Nedir ve Kilo Vermenize Yardımcı Olabilir mi?

Noom Diyeti Nedir ve Kilo Vermenize Yardımcı Olabilir mi?

Noom Diyeti, noom nedir İsrail’de oluşturulan ve sadece belirli besin gruplarının uzak durmasını veya kısa süreli hızlı bir şekilde yapılmasını gerektirebilecek birçok solgun noom incelemeleri diyetin aksine, uzun vadeli yaşam tarzı değişikliklerine odaklanan bir yeme planıdır. Ayrıca diyetçileri kayıtlı beslenme danışmanlarına bağlar ve normal çalışma saatleri boyunca 1’e bir kişiselleştirilmiş sağlık koçluğu almanızı sağlar. Bu büyük bir taahhüt gibi görünse de, bu diyet aslında düşündüğünüzden daha kolaydır ve birden fazla faktör nedeniyle bir diyete bağlı kalmayı zor bulan insanlar için tasarlanmıştır. Noom Diyetini neden denemeniz gerektiğine dair en iyi üç neden aşağıdadır.

Kanıtlanmış bir programdır. Bu diyet, beş New York şehri beslenme uzmanı ve ülkenin en büyük şehrinden iki yüz on doktor da dahil olmak üzere yüz yirmiden fazla doktor tarafından kullanılmıştır. Bu profesyoneller programı kapsamlı bir araştırma ile desteklediler ve kilo kaybı için en etkili diyet olduğuna ikna oldular. Uzmanlara göre, Noom Maliyet değeri, diyetçilere ilerlemeleri hakkında gerçek hayattan geri bildirim verme yeteneğinde yetmektedir. Bu, kullanıcıların Noom uygulamasını kullanarak gün boyunca kalori alımlarını ve kalori çıkışlarını takip edebilecekleri anlamına gelir.

Ayrıca zamandan ve çabadan tasarruf edebilirsiniz. Diyetçilerin diyeti bırakmasının en yaygın nedenlerinden biri motivasyon eksikliğidir. Noom uygulamasını kullanıyorsanız, kolayca hedefler belirleyebilir ve bu hedeflere ne kadar ilerleme kaydettiğinizi takip edebilirsiniz. Bunun nedeni, uygulamanın size günlük kalori alımınızın yanı sıra yeşil ve kırmızı yiyeceklerden ve diğer kaynaklardan elde ettiğiniz besinler hakkında bilgi vermesidir. Ayrıca yemek ve atıştırmalıkları nasıl planlayabileceğiniz ve her gün kaç öğün yemek yemeniz gerektiği konusunda değerli tavsiyeler alabilirsiniz. Bu, porsiyon boyutlarını etkili bir şekilde sınırlamanıza izin verir ve böylece porsiyon kontrolü Noom Diyetinin önemli bir bileşenidir.

Bu diyeti deneyen birçok kişi, Noom Diyetine bağlı kalmanın oldukça kolay olduğunu bulmuşlardır. Uygulama, zengin menü yelpazesine kolay erişim sağlar ve İspanyolca olarak bile mevcuttur. Aslında, çalışmalar birçok insanın menünün menüsünü İspanyolca bulabildiğini ve sağlıklı olduğunu fark ettiğini göstermiştir. İşlenmiş gıdalardan ve şekerli tatlılardan kısmak isteyenler için bunu kolayca yapabilirler. Bununla birlikte, karbonhidrat, protein, vitamin, mineral ve yağ bakımından zengin yiyecekler yiyebileceksiniz.

Noom Diet uygulaması ayrıca kaçınmanız gereken yiyecekler ve her zaman tüketmeniz gerekenler hakkında bilgi verir. Her besin türünden gelen kalori yüzdesini listeler ve kilo verme hedeflerinize ulaşmak için belirli bir yiyeceğin ne kadarını yiyeceğinize dair ipuçları verir. Noom Diyeti ile ilgili bazı ilginç gerçekler arasında yeşil listeli yiyeceklerin kalorilerin sadece yüzde dördünü içermesi, beyaz yiyeceklerin ise belirli bir porsiyon için kalorilerin yüzde elli altısını sağlaması yer almaktadır. Ayrıca, farklı yiyecekleri karşılaştırabilir ve hangilerinin paranız için az çok değer sağladığını görebilirsiniz.

Noom Diyetinin en popüler özelliklerinden biri kilo verme hesaplayıcısı olarak çalışmasıdır. Boyunuzu ve yaşınızı girebilir ve saniyeler içinde ideal vücut ağırlığınızı elde edersiniz. Ayrıca, kilo vermek için belirli bir miktar veya kilo kaybı için istenen bir sayı ve hatta yaşam için ideal haftalık öğün sayınız gibi belirli bir hedef için kaç kaloriye ihtiyacınız olduğunu da girebilirsiniz. Bu Noom Diyeti kalori izleme özelliği, her hafta ilerlemenizi izlemenize yardımcı olur ve günlük kalori alımınızı takip etmenizi sağlar. Bu tür yararlı özelliklerle, bu diyet planı, kendilerini aç kalmadan veya fiziksel aktivite eksikliğinden mustarip olmadan kilo vermek isteyenler için mükemmeldir.

Noom Diyetinin özellikle meşgul bireyler için başka faydaları da vardır. Bu diyet planının en etkili kısımlarından biri, mevcut sağlık seviyenize ve yemeğinize almak istediğiniz besinlere dayanan yemek planları oluşturma yeteneğidir. Bu kilo verme uygulaması ile sağlıklı, lezzetli ve besleyici farklı menüler ve tarifler arasından seçim yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Bunun yanı sıra, Noom Diyet uygulaması beslenmenizi ve kalori alımınızı kolay ve etkili bir şekilde izlemenizi ve izlemenizi sağlar. Ayrıca yemek verilerinizi dışa aktarabilir ve tarifleri Noom Diyet Planlayıcısına aktarabilirsiniz, bu da tüm diyet boyunca ilerlemenizi izlemenizi kolaylaştırır.

Kilo vermek ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız, bu kilo verme uygulamasında sahip olduğunuz tüm seçeneklerden kesinlikle yararlanmalısınız.. Noom Diyeti, besin değeri konusunda herhangi bir kısıtlama veya endişe duymadan size istediğiniz kadar sağlıklı yiyecek yeme özgürlüğü verir. Ayrıca, herhangi bir sorunuza cevap verebilen deneyimli ve bilgili bir sağlık koçu ile diyetiniz boyunca yönlendirileceksiniz. Ayrıca, doğru yiyecekleri seçmekten yemek ve atıştırmalık planlamaya kadar diyetinizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabilecek ipuçları ve öğreticiler de bulabilirsiniz. Tüm bunlar Noom Diyetinin sizin için en iyi diyet olmasının nedenlerinden sadece birkaçıdır.

Noom incelemeleri ne diyor?

İncelemeler çoğunlukla olumlu. Mary Leuthauser, 30, daha önce söylendi WH Noom nihayet onu Zayıflama yolculuğuna kickstarted ne olduğunu ve o uygulamayı kullanarak 40 pound kaybetti. “Kulağa ne kadar aptalca gelse de tekrar yemek yemeyi öğretti.” Leuthauser ayrıca programın ona “sadece beni doldurmak yerine vücudumu besleyen” yiyecekleri nasıl seçeceğini öğrettiğini açıkladı.

Ancak gerçekten uygulamaya bağlı kaldı ve tüm eğitim kaynaklarından yararlandı. “Noom ile kursu bitirdiğimde, öğrendiğim tüm alışkanlıklar aslında takılıp kaldı.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

MARY (@MAMAMAR_GETSFİT)’İN PAYLAŞTIĞI BİR GÖNDERİ

Teksas, San Antonio’da bir pediatri hemşiresi olan Siani Peterson da Noom kullanıyor. WH ile paylaştı : “Noom, beni sorumlu tuttuğu için benim için çalışıyor. Kalori izleyiciye ve adım izleyiciye sahip uygulamayı kullanıyorum. Ne yediğimi girebiliyorum ve yemek kaydı dürüst olmak gerekirse neden kilo verdiğimin yüzde 90’ını oluşturuyor. Ayrıca ne kadar aktif olduğumu görmeyi de seviyorum ve ayrıca ne kadar ilerleme kaydettiğimi söyleyen bir ağırlık izleyicisi var. ”

Uygulamayla yedi ayda 50 kilo veren Peterson, kendinizi sorumlu tutmanız gerekse de Noom‘un harika bir ek araç olduğunu da sözlerine ekledi. “Yemeyle ilgili tüm tahmin işlerini ortadan kaldırmak için Noom‘u kullandım.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

SİANİ PETERSON (@NURSE_SİANİ)’İN PAYLAŞTIĞI BİR GÖNDERİ

App Store‘da, diyet ve uygulamanın kendisiyle ilgili çoğunlukla 5 yıldızlı Noom incelemeleri bulabilirsiniz , ancak birkaç kullanıcı diyetin hiç gerçekçi olmadığını, programın fiyatına değmediğini düşündü. uygulama geliştirilebilir. Aşağıda, App Store’dan alınmış, dikkate almak isteyebileceğiniz.

Sonuç olarak: Kilo vermenin veya sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmenin tek yolu uygulama değildir, bu yüzden kendinizi tanıyın ve size uygun bir plan bulun.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram