24 MART 2022 PERŞEMBE
Oyun

Mount & Blade Hileleri – Mount & Blade’in Çeşitli Hilelerine Bir Bakış *2022

Mount & Blade Hileleri – Mount & Blade’in Çeşitli Hilelerine Bir Bakış *2022

Mount & Blade Hileleri kader kartları, PC için bir strateji oyunudur. Maksimum puan kazanmak için hileler, hileler ve yükseltmeler kullanmanız gerekir. Mount & Blade, bir kahraman seçmeniz ve kartları ve diğer güç nesnelerini toplamak için görevlere başlamanız gereken bir ortaçağ fantezi kart oyunudur. Oyunun amacı düşmanlarınızı yenmek ve eve dönmektir. Oyun birçok farklı sürüme sahiptir ve bugün hala çok popülerdir.

Oyunun en popüler sürümü ‘Mount & Blade: Savaş Lordu‘. Komut & Fethetmek veya Age of Empires gibi klasik strateji oyunlarına aşinaysanız, burada kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Oyunun kontrolleri basittir ve macera, çok oyunculu ve hatta düello arasında seçim yapmanıza izin sağlayan birkaç farklı oyun ayarı vardır.

Aynı anda birkaç karakteri kontrol etmenizi sağlayan en havalı Mount & Blade hilelerinden bazıları satın alınabilir. Örneğin, aynı savaş alanında savaşan iki okçu, iki kılıç ustası, bir büyücü ve bir hırsız olabilir. Aslında, bu oyunda mevcut olan en büyük kurulumdur, birden fazla üniteyle savaşmanıza ve birlikte çalışmalarını sağlar. Ayrıca Mount & Blade ordularınızı güçlendirmek, onlara daha fazla silah ve daha fazla savunma sağlamak için binekler ve diğer kaynakları satın alabilirsiniz.

Ayrıca kendi kalenizi inşa etmenizi ve el vermenizi sağlayan tek oyunculu oyun için hileler bulabilirsiniz. İşçileri iş yapmaya gönderebilir ve meyve toplamaya, metal madenciliği yapmaya ve gıda üretmeye gönderebilirsiniz. Kuvvetlerinizi artırmak için yapılar ve tahkimatlar inşa edebilir ve ayrıca yeni silah türlerini araştırabilirsiniz. Oyunda birkaç farklı kariyer vardır ve bazıları yalnızca belirli montaj ve bıçak öğeleri satın alırsanız kullanılabilir.

Tek oyuncu modu için çeşitli hile kodları da mevcuttur, bu da oyunu nasıl oynadığınız üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Örneğin, Mount & Blade kendi formunuzu oluşturabilir ve malzemeleri toplamak veya mahsul toplamak için işçileri içeri gönderebilirsiniz. Düşman birimlerine karşı korunmak için kuleler inşa edebilir ve ayrıca birimleri satın alabilir ve savaşmak için sahaya gönderebilirsiniz. İlerlemenizi kaybetmek istemiyorsanız, bu seçenekleri “kapalı” olarak koyabilirsiniz. Bu seçenekler yalnızca diğer oyuncular yerine bilgisayara karşı oynayabileceğiniz “asya” modunda kullanılabilir.

Bu hile kodlarından bazıları, karakteriniz için belirli yükseltmeleri satın almanıza, güçlerini artırmanıza veya başka bir şekilde izin verebilir. Mount & Blade, sadece kazanmak için hile yapabileceğin türden bir oyun değil, aksine güçlü ve heybetli bir krallık kurmanın zorluğundan gerçekten zevk aldığın anlardan biri. Kontroller zor olabilir ve bazı birim adlarını hatırlamak biraz zor olabilir, ancak oyunun kendisi eğlenceli ve heyecan vericidir. Yine de birçok insan için, benzersiz karakterlerden oluşan ordunuzla geniş bir krallığa hükmetmenin heyecanı, karmaşık hile kodlarını öğrenmenin zorsuna değmez.

Savaş Hileleri

Ctrl + H Karakterinizi iyileştirir.
Ctrl + Üst Karakter + H Atınızın sağlığını doldurur.
Ctrl + F4 Rastgele bir düşmana künt hasar verir (atlara zarar vermez).
Ctrl + Üst Karakter + F4 Tüm düşmanlara künt hasar verir.
Ctrl + F6 Rastgele bir müttefike künt hasar verir.
Ctrl + Üst Karakter + F6 Tüm müttefiklere künt hasar verir.
Ctrl + F5 AI, oyuncu karakterinin kontrolünü ele alır. Parti komut tuşlarıyla kendinize komuta edebilirsiniz.
Ctrl + F3 Oyuncu karakterine künt hasar verir.
Ctrl + F9 Ağır çekimi değiştirir.
Ctrl + F11 Zamanı dondurur.

Savaş Dışı Hileler

Ctrl + X Karakter ekranındayken size 1000 deneyim puanı verir.
Ctrl + X Parti ekranındayken seçili bir askere 100 deneyim puanı verir (yalnızca perakende sürümü).
Ctrl + X Envanter ekranındayken 1000 denar verir (sadece perakende versiyonu).
Ctrl + W Karakter ekranındayken her Silah Yeterliliğine 10 puan verir .
Ctrl + Sol Tıklama Partiyi imlece ışınlar ( harita ekranındayken).
Ctrl + T Harita ekranında tüm partileri ve parkurları görmenizi sağlar .
Ctrl + L Otomatik seviye yükseltme. Uyarı: 62’yi geçmeyin.

Hile özellikleri

Cheatmenu, Warband’e eklenen ve daha birçok hile seçeneğine izin veren bir özelliktir.

Ctrl + ~ (tilde, sayı satırının yanında) tuşlarına basmak konsolu açar. “Hilemenu” girildiğinde, çok çeşitli hata ayıklama hilelerine izin veren hile menüsünü etkinleştirirsiniz (tilde çalışmayanlar için ctrl + ¬ [kaçış altında] tuşlarına basın).
Hile menüsünü devre dışı bırakmak için konsolu tekrar yukarı getirin ve “yokhilemenu” girin.
Warband’de, hile menüsünü açmanın alternatif yolu, tilde tuşu her bilgisayarda çalışmadığından, “mount and blade warband \ modules \ native” seçeneğine gidip “menüler” -txt dosyasını açmaktır. Orada, mno_tutorial_cheat 1 31 2 1 0 arayın ve son değeri 0’dan 1’e değiştirin. Masaüstünüzdeki “menüleri” kaydedin, orijinal menülerin adını “yedek” olarak değiştirin veya kolayca tanınabilir bir şey yapın. Şimdi yeni menüyü ana sözlüğünüze taşıyın. Bunun işe yaraması için yeni bir oyun başlatmanız da gerekiyor. Yeni karakteri oluştururken “HİLE!” Seçeneğini elde edersiniz. ilk varış noktanız olarak şehri seçerken. “HİLE!” Seçeneğini seçin.
Hile menüsünü kullanarak şöhretinizi, şerefinizi ve yönetme hakkınızı yükseltebilir, şehirleri ve kaleleri anında kuşatabilir, oyundaki herhangi bir öğeyi alabilir, hava durumunu değiştirebilir, sancağınızı değiştirebilir, anında sizin gibi krallar ve lordlar yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hile Kullanım Kılavuzu

Karakter sayfanıza gidin ve istatistiklere tıklayın
Karakteri Dışa Aktar” ı tıklayın.
Oyun ekranını küçültün.
Belgeler klasörünüze gidin.
Mount & Blade Warband Karakterleri” dosyasını (veya Mount & Blade Warband klasöründe “Karakterler“) bulun.
Karakterinizin adını taşıyan dosyayı açın.
Karakter için istediğinizi değiştirin, örneğin sahip olduğunuz parayı silin ve daha büyük bir miktar yazın.
Kaydet ve çık.
Oyun ekranını büyütün.
İstatistik sayfasına geri dönün ve “Karakteri İçe Aktar” ı tıklayın.
İçe aktar’ı tıklayın ve o karakter olarak oynamaya devam edin – artık belirlemiş olduğunuz istatistiklere sahip olmalıdır.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram