24 MART 2022 PERŞEMBE
Haberler

Milf Nedir, Milf Ne demek?

Milf Nedir, Milf Ne demek?

MILF“, Annesi yaşındaki kadınlara ilgi duyan çocukların taktığı abuk sabuk bir şey. Ama gerçekten çok daha fazlası var. İşte bir MILF‘in tam olarak ne olduğuna dair benzersiz bir yaklaşım.
Eğer bir ahbapsan bu terimi muhtemelen kabul etmek istediğinden daha fazla kullanmışsındır. Oğlunuzla sokakta yürürken, alışılmadık derecede çekici yaşlı bir bayan görüyorsunuz ve ‘Kardeş, şu MILF‘e bak.’ Diyorsun. Ancak, MILF nedir diye merak ediyorsanız, kendinizi eğitmenin zamanı geldi. 

Milf Nedir, Ne Demek? Açılımı Ne Anlama Gelir?

MILF, “İlişki kurmak İstediğim Milf Kadın” nin kısaltmasıdır. Bu kadar. Sade ve basit. Çocuğu olan * ya da muhtemelen daha büyük * muhteşem bir kadın görüyorsunuz, bu uygunsuz bir cinsel iltifattır, bu, eğer yapabiliyorsanız onu vurmak isteyeceğiniz anlamına gelir.

Ama MILF‘te yatmak isteyeceğin ateşli bir olgun kadından daha fazlası var mı? Ve aşağılayıcı mı yoksa tamamlayıcı mıdır? Ve kimin MILF olabileceğine dair herhangi bir kısıtlama ve sınırlama var mı? Buna ve daha fazlasına ulaşacağız!

Milf kısa kodlu ve işe yarıyor!

İnsanlar dünyadaki nesnelerin kategorilerini hızlı bir şekilde ayırt edebilmek için kısa kodlara ihtiyaç duyar. MILF, genellikle söz konusu kişinin yaşlı bir kadın olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Kalabalık bir sokakta bir arkadaşımla birlikteysem ve muhteşem görünüme sahip yaşlı bir bayan hakkında bilgi vermek istersem, ‘MILF önde, 10’da 8′ derim. 30 yaşın altındaki yüzleri atlayıp 35+ yaşını aramayı biliyor.

“Muhtemelen bir çocuğa annelik yapmış sokaktaki yaşlı kadına bakın, bence o ateşli ve onunla seks yapmak istiyorum!”

Bir kadını MILF yapan nedir?

Bir kadını MILF yapan birkaç özel ayrıntı var. Az sayıda ama onları gerçek bir Orta Yaşlı yapan da bu.

 • Senden daha yaşlı. Genellikle bu ideal senaryodur. Ancak bu aldatıcıdır, çünkü “eski” özneldir. Eğer 20 yaşındaysanız ve 40 yaşındaki bir MILF‘den bahsediyorsanız, bu açıkça mantıklı. Ve çoğu durumda MILF kelimesinin çalışma şekli budur.Ama ya sen 40 yaşında olsaydın? Bu, kadını MILF yapar mı? öyle. Ama 40 yaşındasın ve bir kadına MILF diyorsan, bu çok tuhaf. Muhtemelen DILF potansiyelisiniz * eğer buna değerseniz *, senaryo ne kadar kabul edilebilir olsa da, 40 yaşındaki bir erkek bir MILF‘e ateşli bir kadın demesi daha iyidir. Biliyorsun, çevrenizdeki herkesin utanmasını veya size tuhaf yaşlı adam demesini istemediğiniz sürece!
 • Gülünç derecede sıcak görünüyor, neredeyse liginizin dışında. Tüm MILF‘ler anne olabilir, ancak tüm anneler MILF değildir. MILF, muhtemelen bir çocuğa annelik yaptıktan sonra bile, gitmesine izin vermeyecek kadar kendilerine bakmayı başaran kadınlara verilen saygın bir statüdür.
 • Muhtemelen bir çocuğu vardır, ama kimin umurunda ?! Hiç bir arkadaşımla yürümedim ve ateşli yaşlı bir bayan görüyoruz ve arkadaşım şöyle diyor: “Bu ya ateşli bir MILF ya da ateşli bir puma.” Muhtemelen değil bakım o annelik yavruları buysa. Önemli olan o benziyor olmasıdır olabilir anne yavruları.
 • Cinsel olarak senden daha deneyimli. Duh, o daha büyük ve bir MILF ve büyük olasılıkla bir çocuğa annelik yaptı. Kesinlikle senden çok daha tecrübeli.
 • MILF doğrudan konuya. Gelip gelmeyeceğini bilmeyen 22 yaşındaki Kolombiyalı bir civciv tarafından oyalanmak mı? MILF‘lerin cazibelerinden biri, sizinle oyun oynamamalarıdır.
 • Oyun oynamaktan hoşlanmıyor. O her şeyden önce, üç gün beklemek ve sıcak ve soğuk üflemekle ilgili küçük mesajlaşma oyunları. Ne istediğini biliyor ve bir ilişkiden veya ilişkiden nasıl talepte bulunacağını ve gerçek beklentileri olduğunu biliyor.

Ergenlik çağındaki genç ateşli bir anne veya 20’li yaşların başındaki bir MILF diyebilir misin?

Elbette, 20’li yaşlarındaki bir kadın MILF olabilir. Ama sık sık ‘bebek annenin’ bu durumda daha çok kullanıldığını duyarsınız. MILF biraz daha iyi bir şaraba benzer… düzgün bir şekilde gelişmesi belirli bir süre alan bir şey.

Gerçi 22 yaşında yürümeye başlayan çocuğu olan bir kız gördüm. İlk kez bir anneyle çıkmıştım ve kesinlikle MILF kelimesini birkaç kereden fazla kullandım.

Popüler bir MILF görüntüsü, cinsel açıdan aç gözlü veya yakın zamanda boşanmış bekar bir anne olan ‘kirli 30’lu’ MILF‘tir. Kim olduğunu yeniden keşfediyor ve YOLO’ya gidiyor. Aynı anda birkaç erkekle çıkıyor olabilir ve hiçbir koşulda seks yapmak istemiyor olabilir.

MILF erkek eşdeğeri

Hatta bir erkek eşdeğeri olan ‘DILF’ var, bu da Babamın ilişki kurmak İstediğini Kodlama Kodu. Tabii ki her yerdeler. Ama MILF dışında hiçbir şeyi umursamıyorsun, değil mi?

Neden MILF kelimesini kullanıyoruz?

Söylemeyi sevdiğimiz kelimelerden sadece biri. Tatlı bal gibi dilden yuvarlanıyor… Bazen espri için söyleriz. Diğer zamanlarda MILF kelimesi sadece… kesindir. Doğrusu.

Öncelikle, MILF / DILF olmak, daha yaşlı olduğunuz ancak yine de dikkat çekici derecede çekici göründüğünüz anlamına gelir. MILF sıralama yaşlı, bağımsız bir kadın terim puma, benzer bir ve onun eti genç seviyor.

Ancak MILF / DILF, bu terimler ebeveynlik sorumluluklarınız olduğunu göstermesi açısından farklıdır. Bu aynı zamanda ciddi bir ilişki içinde olduğunuzu da gösterebilir.

MILF – Biriyle nasıl takılır

Birini almak için doğrudan olmanız gerekebilir. Ne istediğini de bilmelisin. Zamanında çekingenlikle kazanamayacak kadar çok şey görmüş. Buna ek olarak, o yaygın olarak ‘mevcut’ bir demografi değil. Şöyle düşünün: Pazar, arz ve talebe dayalı bir şeye değer verme eğilimindedir . Öyleyse, bir şey yüksek talep görüyorsa, ancak nispeten yetersiz arz ediliyor gibi görünüyorsa, değeri artacaktır.

Genç kadınlara kıyasla hala daha az yaşlı ve ateşli kadın çıkıyor. Yani, bu tam anlamıyla MILF‘leri sıcak bir ürün haline getiriyor. Ve MILF avcıları, elde edilmesi zor bir şeyi kazandıklarını bildikleri için kendi kendilerini doğrulama duygusuna kapılıyorlar. Bu rekabet.

Diyelim ki 20 yaşındasın ve karşılaştığın bir MILF 45 yaşında. Seninle birlikte olması onun için sosyal olarak daha az kabul edilebilir. Doğal sosyal engeller açısından önünüzde daha fazlası var. Yani, buna rağmen onu almaya devam ederseniz, azminiz ve yetenekleriniz hakkında bir şeyler söylüyor

Bir MILF’i bu kadar çekici ve seksi yapan nedir?

Bir yandan erkekler çekici kadınları becermekten bahsediyor. Ama birdenbire, MILF‘lerle ilgili tüm bu saplantı var. Ne oluyor? MILF‘leri, erkeklerin ilgisini çekmek için yarışan şımarık genç kadınlardan çok daha çekici ve ateşli kılan nedir? Hadi bulalım.

Bir MILF cinselliği ve seks çekiciliğini sızdıran şey nedir?

20 yaşında ateşli bir kızı düşünün… Vücudunun bir gün yeni ortaya çıktığı ve çok ince bir atık ipi ve canlı bir balonlu popoyla uyandığı hissine kapılmak hiç de zor değil. Bunun için spor salonuna gitmedi. Hatta sigara ve Coca-Cola diyeti bile olabilir.

Aynı şey muhtemelen o kızın kendi cinselliği duygusu için de geçerli. Henüz tam olarak olgunlaşmadı. Henüz neyi sevdiğini ve neyi sevdiğini ya da bir partnerde gerçekten neyi takdir ettiğini bilmiyor.

Bir MILF‘in cinselliği uygulanır. Derin, incelikli, bilmek. Cinselliği sizi şok edecek düzeyde gerçekten takdir ediyor. Bir MILF olabilir alçakgönüllülükle elbise ve ince şekilde cinselliğini göstermektedir. Cinselliği , zarif ve şık bir şekilde ondan kaynaklanıyor gibi görünebilir. Bununla birlikte, bir MILF ile bir anlık yoğun göz teması kurduğunuzda, orada bir bilgi vardır.

Beni yanlış anlamayın, insanlar yaşları ne olursa olsun dürtüsel ve saf olabilirler, ancak bilgelik ve beceriler genellikle zamanla şekillenme eğilimindedir.

 • MILF erkeklerin ıslak rüyasıdır. Ergenlik çağındaki gençler, kendi yaşlarındaki kızları çekemeyebilir veya onlarla bağlantı kuramayabilir. Örneğin, porno izleyerek çok fazla vakit geçiren ve iyi sosyal becerilere sahip olmayan bir ergen
 • Bir MILF duygusal olarak gelişmiştir. Belki kulüp hayatından ve dikkat süreleri sıkı olan insanlardan sıkılıyorsunuz. Daha fazla derinlik istiyorsun. Genç insanlarda derinlik bulabilirsin, ancak birçok üst düzey karakter özelliğinin oluşturulması bir ömür sürer. Ve bu hiç bitmeyen bir yolculuk. Bu nedenle, duygusal bağlantı kriterlerini karşılıyorlarsa, bazı insanlar bir kişiyi Orta Yaşlı olarak değerlendireceklerdir.
 • Bir MILF çok tatlı ya da ateşli. Biraz var evrensel bunu itiraf ister olsun veya olmasın çekiciliği seviyesi spektrum. Başka bir deyişle, insanlar genellikle birisinin çekici görünüp görünmediği ve özellikle ‘kendi tipi’ olmasalar bile, kabaca ne düzeyde çekici göründükleri konusunda hemfikir olabilirler .
 • MILF yeni bir kadın türüdür. Kadınlar dünya öncesi savaşlarda büyük eşitsizlikler yaşadı. Dünya sonrası savaşlar, yavaş yavaş daha fazla hak kazandılar. Bugün, toplumsal olarak erkeklerle diğer zamanlardan daha eşit bir zemine sahipler. Eğitim gibi bazı alanlarda erkeklerden daha iyi performans gösterirler. Artık bir kadının toplumdaki rolünün evlenmek ve belirli bir yaşta çocuk sahibi olmak olduğu verilmez.
 • Bir MILF’in kirli işleri olabilir. Bence ebeveyn olmak, yaşınız ne olursa olsun hem duygusal hem de ruhsal olarak sizi daha erken olgunlaştırma eğilimindedir. Bunun nedeni, üstlendiğiniz yüksek miktardaki sorumluluktur. Bir MILF bir şey yaptığında bunu düzgün bir şekilde yapar. Bu, kapsamlı, olgun, şehvetli bir ilişki anlamına gelir. Karşılaştırıldığında, bir ‘ bebek anne’nin silah taşıyan dram ve öfkeli eski sevgililer getirmesi daha olasıdır. Bunun nedeni, gençlerin genellikle yaşlı insanlara göre daha az yaşam deneyimine sahip olmalarıdır.
Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram