24 MART 2022 PERŞEMBE
Sorular

Mesajlaşırken Konuşulacak Konular *2022

Mesajlaşırken Konuşulacak Konular *2022

Mesajlaşırken konuşulacak konular, Bir erkek veya kıza Erkekle mesajlaşırken konuşulacak konular üzerinden sormak için bu Sıkılmadan konuşulacak konular şahanedir zira biriyle WhatsApp da konusulacak konular üzerinden sohbet etmek, onlarla Erkeklerle konuşulacak eğlenceli konular konuşmaktan çok değişiktir. Başka Bir Deyişle bir hayli Sevgiliyle konuşulacak konular whatsapp, kısa cevaplar için dilenen bir etrafta pek işe yaramıyor. Uzun detaylı öyküler yok. Ne çok derin ne de ağır. Ve bir emoji ustası değilseniz, duygusal açıdan fazla yüklü her şeyi unutun.

Bu Sevgiliyle mesajlaşırken konuşulacak konular, elimde bir telefon ve internete ulaşım ile çok daha iyi çalışan bu Arkadaşla mesajlaşırken konuşulacak konular listesini bir araya getirdim. Oldukça hafif olan bir hayli kısa ileri geri yanıt. Artı, sohbet sırasında resimler, videolar, web siteleri vb. Gibi ileti yazarken basitçe paylaşılabilecek bir şeye odaklanan Sevgiliyle konuşulacak eğlenceli konular.

Bir erkek veya kıza mesajlaşırken konuşulacak konular

Bir erkeğe veya kıza mesajlaşırken konuşulacak Güzel konular üzerinden sormak için soru sormak zorunda kalıyorsanız veya sadece üzerine bir kaç kelam etmek için bazı fikirlere ihtiyacınız varsa, sizi ele aldık. Bir göz atın ve keyfini çıkarın! Eminim bazılarını gerçekten faydalı bulacaksın!

 • Gülmek için “git” videonuz veya gifiniz nedir?
  Hem şimdi hem de gelecekte iyi bir kahkaha atmanın ve ortak bir şeyler konuşmanın harika bir yolu. Ayrıca onların mizah anlayışlarının sizinkine ne kadar uyduğunu da göreceksiniz. Ve saklanmış harika komik videolarınız varsa, bazılarını paylaşabilirsiniz.
 • Paket almayı veya teslim almayı en sevdiğiniz yer neresi?
  Yeri biliyor ve beğendiyseniz, ne kadar iyi olduğu hakkında konuşabilirsiniz. Bilmiyorsanız, bir deneyin ve bir dahaki sefere mesaj attığınızda konuşacak bir şeyiniz olacak!
 • En sık hangi şarkıyı çalıyorsunuz?
  Onların müzik zevkini tanımak ve kendi müzik zevkinize ne kadar uyduğunu görmek için harika. Ayrıca herkes sevdiği müzik konusunda tutkulu ve bu konuda çok konuşmaktan çok mutlu olacaklar.
 • Bir filmden en sevdiğiniz alıntı nedir?
  Onlardan ve en sevdiğiniz filmlerden ileri geri film alıntıları için yalvaran bir soru. Ayrıca dallanıp hangi filmleri sevdikleri hakkında konuşmaya başlamak gerçekten çok kolay.
 • “Git” şakanız nedir?
  Herkes gülmeyi sever ve herkesin ezbere bildiği en az bir şakası vardır. Ayrıca onlara birkaç şaka da söyleyebileceksiniz. Benim gibiyseniz ve pek çok şakayı hatırlayamıyorsanız, şakalar alt dizinini deneyin . Üst / ay veya haftaya göre sıralayın.
 • Hangi şarkı en iyi girişe sahip?
  Telefonda işe yarayan başka bir soru çünkü size haber verdikten sonra telefonunuzda arayıp dinleyebilirsiniz. Sonra geri dön ve onlara ne düşündüğünü söyle.
 • Bir uçağa binebileceğiniz en korkutucu yasaklanmamış eşya nedir?
  Bu daha çok yaratıcı. Ancak ikiniz de korkutucu yasaklanmamış öğeleri düşündüğünüz için bazıları için harika. (örneğin paraşüt, pilot üniformalı vudu bebeği, palyaço kıyafeti vb.)
 • Aldığınız (en komik / en hayal kırıklığı yaratan / en tuhaf / vb.) Metin nedir?
  Bu muhtemelen liderlik etmek için iyi bir şey değil, ancak biraz mesaj attıktan ve hakkında konuşacak başka bir şeye ihtiyaç duyduktan sonra harika.
 • Sadece resimlerle kaç soru cevaplayabilirsiniz?
  Bu daha çok bir oyun. Genel, genel sorular sorarsınız ve onlar sadece resimlerle yanıtlamaya çalışırlar. Eğer buna hazırlarsa oldukça eğlenceli. Bir hazine avı gibi. Ama muhtemelen bununla liderlik etmem, sonrası için iyi ve eğlenceli bir ruh halindeyseler.
 • Şu anda yanınızda olan veya yakınlarınızdaki en ilginç şey nedir? Bana bir resmini gönder.
  Konuşacak yeni bir konu bulmanın benzersiz bir yolu. Ayrıca ne tür şeyleri ilginç buldukları konusunda da bir fikir edineceksiniz.
 • Telefonunuzda hangi uygulamayı almam gerektiğini düşünüyorsunuz?
  Bu tür uygulamaların nasıl yapıldığına bağlıdır. Ancak herkesin onsuz yaşayamayacağı iki veya üç uygulaması vardır. Önerdiklerini aldıysanız, onun hakkında ne düşündüğünüz hakkında konuşabilirsiniz. Eğer yoksa, şimdi kontrol edebileceğiniz yeni bir uygulamanız var.
 • Çektiğiniz en iyi fotoğraf nedir?
  Onlara gösteriş yapma şansı verme zamanı. Hepimizin çektiğimiz, gerçekten sevdiğimiz fotoğrafları var. Şimdi onlara gururları ve sevinçleri için iltifat edebilirsiniz. Bir kıza veya erkeğe metin üzerinden sormak kesinlikle sağlam bir soru.
 • Yanlışlıkla gönderdiğiniz en kötü metin nedir?
  Utanç güçlü bir duygudur ve paylaşmaya istekli oldukları bir hikayeleri varsa, bu ikinizi de biraz daha yakınlaştıracaktır. Onlarla empati kurmak harikadır ve çok kötü değilse, iyi huylu alay edebilirsiniz.
 • Şu anda satın alabilmeyi gerçekten dilediğiniz şey nedir?
  Harika çünkü size istedikleri ürüne bir bağlantı gönderebilirler ve kontrol edebilirsiniz. Şimdi gerçekten ilgilendikleri hakkında konuşacak bir şeyiniz var.
 • Birinin internette para harcayabileceği / satın alabileceği en komik şey nedir?
  Yukarıdaki soruya benzer çünkü size bağlantıyı gönderebilirler, ancak bu biraz daha yaratıcılık gerektirir. Genellikle bu, komik bir ürün ve hizmet akışına yol açar.
 • Telefonunuzda bulunan en komik resim nedir?
  Önceki video sorusuna benzer ve aynı nedenle harika. Size ikinizin de konuşabileceği bir şey verir. Ayrıca onu daraltabilir ve telefonunuzda en komik resminizi söyleyebilirsiniz.
 • Hangi aptalca tavlama repliklerini biliyorsunuz?
  Herkes bazı aptal / komik tavlama repliklerini bilir. Ve bu soru, devam eden komik pikap sözlerini iyi bir şekilde ileri geri almanın harika bir yoludur.
 • Bazı yazılı olmayan kurallar nelerdir?
  Bu diğerlerinden biraz farklı. Bunu, arkadaşlar arasındaki yazılı olmayan kurallar gibi birkaç yöne götürebilir veya genel olarak toplumla birlikte gidebilirsiniz.
  Ancak bir erkek veya kıza metin üzerinden sormak için diğer birçok soru gibi, bu harika çünkü ikiniz de yeni kurallar düşünürken ileri geri mesajlaşmak için mükemmel.
 • Gerçek hayatta neler oluyor ama filmlerde nadiren tasvir ediliyor?
  İşte biraz yaratıcılık gerektirebilecek bir tane daha. Ayrıca kolayca ters çevirebilir ve her zaman filmlerde ne olduğunu sorabilirsiniz, ancak gerçek hayatta nadiren olur.
 • Gerçek olmayan şey ama umutsuzca olmasını diliyorsunuz?
  Bu soruya cevap vermek çok eğlenceli. Herkes var olmasını dilediği harika şeyleri hayal etmeyi sever.
 • En son gördüğünüz komik video neydi?
  Komik olduğunu düşündükleri videoyu izleyerek soruyu takip etmek her zaman eğlencelidir. Eminim paylaşacak birkaç komik videonuz vardır.
 • Stresten kurtulmak için ne yaparsınız?
  Bazen herkes strese girer ve herkes bununla farklı şekilde ilgilenir. Bununla nasıl başa çıktıklarını öğrenin ve belki sizin için ekstra stres giderme ipuçları toplayın.
 • Takıntılı olduğunuz bir şey nedir?
  Bu harika bir soru çünkü neye takıntılı oldukları hakkında birçok soruyu takip edebilirsiniz. Konu hakkında merak ettikleri konuya gelince konuşacakları çok şey olacağını garanti ederim.
 • Sizi en iyi tanımlayan üç kelime hangisidir?
  Kendilerini nasıl gördüklerini öğrenin ve seçtikleri kelimelerin her biri hakkında takip soruları sormayı unutmayın.
 • Mükemmel hafta sonunuz ne olurdu?
  Neyle uğraştıklarını görün ve konuşacak çok şeyiniz olacak. Herkes sevdiği şeyler hakkında konuşmayı sever.
 • Favori numaranız nedir? Neden?
  Bu biraz duvarın dışında, ama asla bilemezsin, ilginç bir cevap alabilirsin. Özellikle “neden” diye sorarak
 • Bu hafta sonu ne yapacaksın?
  Sonuncusuna çok benziyor, başka bir eski ama güzel.
 • Sahip olduğunuz en yararlı şey nedir?
  Elbette, bu genel bir sohbet başlangıcı için iyidir, ancak gerçekten iyi olan şey, neyin iyi çalıştığı ve genellikle sahip olması harika olduğu hakkında bazı fikirler edinebilmektir.
 • Zaman kaybetmenin en sevdiğiniz yolu nedir?
  Mükemmel bir hafta sonu sorusuna benzer şekilde, bu soru onların gerçekten yapmaktan zevk aldıkları şeyi anlamaya çalışır, böylece ikiniz de bunun hakkında konuşabilirsiniz.
 • Dövmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sende hiç var mı?
  Dövmeleri varsa, muhtemelen her birinin arkasında bir hikaye vardır. Ve eğer yoksa, onlar hakkında ne düşündüklerini bilmek güzel.
 • Evcil hayvanınız var mı? Onların isimleri ne?
  Onlar hayvan bir insan mı? Ve evcil hayvanlarına verdikleri isimler ne kadar akıllı?
 • Geçen hafta sonu nereye gittiniz? / Geçen hafta sonu ne yaptın?
  Oldukça yaygın bir sohbet başlatıcı, ancak bazen en iyileri, insanların alışkın olduğu şeylerdir.
 • Şimdi sizi rahatsız eden popüler bir şey nedir?
  Bazı huysuz yaşlı adam hislerini yönlendirme zamanı. Bugünlerde çocuklar, eşyaları, eşyaları ve saçlarıyla. Bilirsin, bu tür şeyler.
 • Son tatilinizde ne yaptınız?
  Tatil hikayeleri! Kötü ya da iyi, herkes tatilleri hakkında konuşmayı sever. Size resimleri göstermeye başlamadan önce eğilin.
 • En son ne zaman inanılmaz derecede sıkı çalıştınız?
  İster işi ister kişisel bir proje olsun, kalplerini ve ruhlarını neye soktuklarını görebilirsiniz.
 • Çok aktif misiniz yoksa boş zamanlarınızda rahatlamayı mı tercih edersiniz?
  Hepsinin spor salonu mu yoksa koltukla mı ilgili olduğunu öğrenin. Her birine kendi!
 • Arkadaşlarınla takıldığın zaman ne yaparsın?
  Sosyal olduklarında neler yapmaktan hoşlandıklarını görün, mümkünse bu etkinlik hakkında konuşun.
 • En eski arkadaşınız kim? Onlarla nerede tanıştın?
  Bu harika bir sorudur çünkü genellikle daha gençken bazı harika hikayelere yol açar. Demek istediğim, eski güzel günleri anmaktan kim hoşlanmaz ki?
 • İşiniz / okulunuzla ilgili en iyi / en kötü şey nedir?
  Bu soruyu konuştuğunuz kişiye, çalışıp çalışmadığına veya öğrenci olmasına göre uyarlayın. Ayrıca, bazı insanlar stres atmaktan hoşlanır ve bazıları soruyu olumlu tutmayı sever, böylece soruyu hangi yöne çevirmek istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Giriş müziğiniz olsaydı, hangi şarkı olurdu? Neden?
  Bu soru, en sevdikleri şarkı veya sevdikleri müzik hakkında iyi bir sohbete yol açabilir.
 • Çocukken gerçekten neyle ilgileniyordunuz?
  Her çocuk GERÇEKTEN bir şeyin içindeyken aşamalardan geçer. Artık çocukken neye takıntılı olduklarını öğrenebilirsiniz.
 • Evcil hayvan olarak herhangi bir hayvanınız olsaydı, hangi hayvanı seçerdiniz?
  Bu eğlenceli çünkü boş bir çek evcil hayvan seçimi bazı harika cevaplara yol açabilir. Ve her zaman sohbeti sahip oldukları / sahip oldukları evcil hayvanlara dönüştürebilirsiniz.
 • Hiç bir hayvanın hayatını kurtardınız mı? Bir insanın hayatına ne dersiniz?
  Bir kahraman hikayesini dinlemeyi veya anlatmayı kim sevmez? Eminim ilginç bir hikayeye yol açacaktır. Konu onlarla ilgili olmasa bile ve bir hayvanı ya da insanın hayatını kurtaran tanıdıkları biri hakkında olsa bile.
 • Bir işletme açsaydınız, bu ne tür bir iş olurdu?
  Konuştuğunuz kişi zaten girişimciyse, bu gerçekten büyük bir konuşma başlatıcı olabilir. Yeni iş fikirlerini duymak ve tartışmak her zaman eğlencelidir. Hayallerindeki iş hakkında birçok ayrıntı sormayı unutmayın.
 • En sevdiğiniz şovmen kim (komedyen, müzisyen, oyuncu, vb.)?
  Pop kültürü ve eğlence, sohbet için harika konulardır ve bu soru, ne tür eğlenceyi sevdikleri hakkında daha geniş bir sohbete iyi bir giriş noktasıdır.
 • Çok organize bir insan mısınız?
  Her şeyin bir yeri var mı, yoksa eşyaları ortalıkta mı dolaşıyor?
 • Hiç büyük bir grup insanın önünde sunum yaptınız mı? Nasıl gitti?
  Halkın önünde konuşma, insanların sahip olduğu en büyük korkuların zirvesinde. Öyleyse, eminim varsa, büyük bir etki bırakmıştır.
 • Gördüğünüz en garip rüya nedir?
  Elbette, rüyalar hakkında konuşmak sıkıcı olabilir, ancak kim bilir, şimdiye kadar gördükleri en garip rüyadan bahsediyorsanız, oldukça ilginç olabilir. Ya da değil. Bakalım!
 • Sahip olduğunuz tartışmalı görüş nedir?
  Öyleyse, beğenmediyseniz, fikirlerini hemen çiğnemeye başlamayın. Demek istediğim, sonuçta soruyu sordun. Neden fikirleri olduğunu ve arkasında yatan mantığı açıklasınlar. Herkesin sizinle aynı fikirlere sahip olması gerekmez. Ve eğer dışarısı süper veya kötü ise, bunu bilmek iyidir, böylece gelecekte onlardan kaçınabilirsiniz.
 • Bulduğunuz en iyi “gizli mücevher” nedir?
  Kim buldukları harika şeyleri paylaşmaktan hoşlanmaz ki? Bir grup, web sitesi, satın aldıkları bir şey, gerçekten herhangi bir şey olabilir. Bunun gerçekten bilinmemesi gerekmediğini bilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sadece karşılaştıkları bir şey olabilir.
 • Tutkulu olduğunuz en saçma şey nedir?
  Hepimizin üretken olmaktan daha az tutkuları vardır, bizi aklı başında tutarlar. Ve bu onların gerçekten neyle uğraştıklarını görmenin harika bir yoludur. Herkesin bilmesine izin vermeyecekleri bir şey.
 • Telefonunuzla ilgili en çok neden nefret ediyorsunuz / seviyorsunuz?
  Eminim telefonunuzla bir sevgi / nefret ilişkiniz vardır ve muhtemelen onlar da vardır. Zamanımın çoğunu alması gibi genel bir şey veya parmak izi tarayıcısı gibi belirli bir özellik olabilir.
 • Son zamanlarda internette gördüğünüz en saçma şey nedir?
  Bu, ikinize de konuşacak ortak bir şey verecek olan başka bir tanesidir. Ve onlar için size saçma sapan şeyin bir bağlantısını göndermeleri kolaydır, böylece kontrol edebilirsiniz.
  İşte bu kadar! Umarım bu soru listesinden bir erkek veya kıza mesaj üzerinden sormaktan hoşlanmışsınızdır. Umarım işinize yarayacak en az birkaç soru bulmuşsunuzdur.
Aşık Panda

Aşık Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram