24 MART 2022 PERŞEMBE
Moda

Kolay Örgülü Saç Modelleri

Kolay Örgülü Saç Modelleri

2021 -2022 yılının en trend kolay örgülü saç modellerini derledik.Kolay örgülü saç modelleri ile hızlı bir şekilde saçlarınızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aşağıdaki örgü modellerini çocuklarınız içinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Dağınık salaş örgü modelleri uzun saç lar için kolay örneklerini örgülü saç modelleri videosunda takip edebilirsiniz.

Örgülü saç modelleri için genellikle uzun ve orta uzunluktaki saç tipleri tercih edilir , fakat aynı zamanda kısa saç kesimleri için , örgü modellerde kolay ve çekici görünmenizi saglar. Devamlı aynı tip saçlardan kurtulmak ve monotonluktan bıkmış olan bayanlar derhal en iyi saç modelini seçerek 2021 yılında yeni bir tarz ile arkadaşlarınıza sürprizler yapmaya ne dersiniz.Hiç vakit kayıp etmeden başlayalım isterseniz.

Akadan çift örgü ile başınızın üst tarafında tel toka tutturunuz ve solda iki modelde aslında aynı ama soldaki farkı önden perçem bırakmanız yeterli olacaktır.

karmaşık gibi görünüyor olabilir ama modeli incelerseniz gayet kolay sol taraftaki model de saçınızı toplayıp sol taraftan zincir örgü ile saçınızın sütüne tel toka ile tutturmanız gerekli. Sağ resimde ise saçınızı ikiye bölüp birinci kısmı klasik örgü ikinci kısım ile dolayarak saçınızı lastik toka ile tutturmanız gerekli.

Kolay Örgülü Saç Modelleri için videoyu takip seyir edebilirsiniz.

">

Aşık Panda

Aşık Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram