24 MART 2022 PERŞEMBE
Film ve Dizi

Klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

Klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

Show tv ekranlarında geniş oyuncu kadrusu ile yeni bir dizi Klavye Delikanlıları  yeni diziyi klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izleyebilirsiniz.Oyuncular , Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Ali Barkın, Selen Seyven ve Seray Sever gibi isimlerin yer aldığı ‘Klavye Delikanlıları’ adlı dizi, bu akşam ilk bölümüyle Show TV ekranında yer alacak.

klavye delikanlıları 1.bölüm tek link ful hd izle

Bayram ve Kerem, asırlarından beri insanlarla fazla diyalog kuramayacakları gibi asosyal olan iki yakın arkadaşı ve bütün zamanlarını bilgisayarda geçirdi. Yüzlerce kişiye söyleyemedikleri şeyi ifade etmek ve üzerinde para kazanmak için bilgisayarları kullandılar. Bu yüzden kısaca “Trol” dur. Bayram’ın kuzeni Kuzen Volki ve bizimkinin tersi Amerika’dan döndü. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyor. Bayram ve Kerem’i yeni dolandırıcılık ağı kuşağına yönlendiriyor. Ekip bir tane eksik; Seyran. Güzellikleri ve zekası sayesinde, dolandırıcılık soyutlaması olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle kredi kartlarıyla zengin insanları dolandırmayı amaçlayan ekibimiz uzun vadeli, bol macera ve aşırı eğlenceli bir yolculuk bekliyor.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram