24 MART 2022 PERŞEMBE
Haberler

Just Dance Yeni Bir Ana Serisi

Just Dance Yeni Bir Ana Serisi

Just Dance,Ubisoft tarafından oluşturulan ve piyasaya sürülen neşeli bir ritim tabanlı dans oyunu serisidir. Serinin adı hit şarkıdan aynı isimle alınmıştır. İlk Just Dance oyunu Nintendo Wii’de sadece 2021’de Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’da piyasaya sürüldü. Diğer bölgelerde yaşayanlar için, Nintendo Wii indirme web sitesi aracılığıyla Just Dance’i çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Just Dance Nedir?

Bu oyunda, oyuncu iki şarkı arasında seçim yapmak ve daha sonra seçilen şarkıya bağlı dans hareketini gerçekleştirmek zorundadır. Örneğin, şarkı The Black Eyed Peas tarafından “Reload” ise, müziği yeniden yüklemek için Wii denetleyicisinde bir atlama dönüşü gerçekleştirmeniz gerekir. Bu, Wii uzaktan kumandasıyla yapabileceğiniz birçok farklı dans hareketinden sadece biri. Bu oyunu tekrar etmek ve ustalaşmak için eğlenceli ve eğlenceli kılan başka eğlenceli yönler de vardır.

Just Dance, tüm dünyadaki oyunculardan mükemmel bir yanıt aldı. Başarısının bir nedeni, diğer benzer oyun konsollarına kıyasla çok uygun bir fiyata mevcut olmasıdır. Popülerliğinin bir başka nedeni de heyecan verici oyun ve heyecan verici grafiklerdir. Bu unsurların dışında, ana seri iki tam single ve dört bonus şarkıdan oluşur. Serinin ilk oyunu Mart 2021’de Wii konsolu için, ikinci oyun ise Ekim 2021’de Nintendo DS el oyun cihazı için piyasaya sürüldü.

Just Dance’in Wii U sürümü, orijinal sürüme göre bir dizi iyileştirme içerir. Artık diskte daha fazla şarkının depolanmasını sağlayan dahili bir bellek flash sürücüsü ile donatılmıştır. Wii U sürümünde ayrıca yerleşik bir bar vardır, böylece oyuncular fırtınada dans etmek zorunda kalmadan eğlenceye kolayca katılabilirler. Dahili hoparlör sistemi müziğe farklı bir kalite verir. Wii U sürümünün sahip olduğu bir diğer gelişme de HD görüntüleme özelliğidir. Oyun ayrıca dans ederken sportif deneyim sağlayan yeni bir “Wii Sports” oyun modunda da yer aldı.

Önceki oyunlarda, oyun Batı müziğinin popüler tarzını kullanarak geleneksel dans tekniklerine dayanıyordu. Wii U sürümünde, oyun hip hop, pop, balo salonu, R&B, pop ve hatta geleneksel country müziğine dayanan yeni rutinler içerir. Bu, dans etmek için kendi müziğinizi seçtiğiniz için dans deneyimine yepyeni bir boyut katar. Ayrıca, dans paspasınızın renk şemalarını ruh halinize veya kıyafetinize uyacak şekilde değiştirmenize izin verir. Örneğin, açık kalpli bir tema arıyorsanız, açık pastel renk düzenlerini seçebilirsiniz.

Oyun serisi, oyuncuların sadece bir oyun boyunca bir dizi olası dansa b çıkmalarını sağlayan çok çeşitli müzik stilleri içerir. Bu, sadece bir stile takılmadan şarkı aralarındaki hareketlerinizi kolayca karıştırabileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz anlamına gelir. Just Dance serisinde hip hop ve break dansın bir karışımını alabilirsiniz. Ayrıca oyunda modern, romantik ve salsa esintili hareketleri deneyebilirsiniz.

Just Dance:202019, Just Dance serisine yeni hikayeler ve dans kombinasyonları da dahil olmak üzere yeni içeriklerle devam ediyor. Ancak, oyun önceki oyunlarda görülen dans ekipmanlarını içermez. Yaklaşan oyun bunun yerine müziğe ve beraberindeki teknolojiye odaklanmıştır. Bu, önümüzdeki oyunda öne çıkan dans ekipmanlarının eksikliği ile belirgindir. Oyunda tamamen yeni hikâyeler ve danslar yer alacağı için Just Dance serisinin bazı eski kostümlerinin yeni kostümler haline geldiğini görmemiz oldukça muhtemel.

Henüz geliştirme aşamalarının başında olmasına rağmen, Just Dance:202019 şimdiden bir başarıya doğru şekilleniyor. Ana seri şimdiye kadar iyi eleştirel eleştirilerden keyif aldı, bu yüzden bu sürpriz olmamalı. Dört milyondan fazla kopya satan selefi Just Dance 2021 kadar başarılı olması bekleniyor.

">

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram