24 MART 2022 PERŞEMBE
Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri

Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri

İnternet Cafe Simülatörü Oyun Sistemi Gereksinimleri

İnternet cafe simülatörü oyun sistemi gereksinimleri açıklandı oyunu steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator oynamak için gerekli olan “sistem gereksinimleri” nelerdir?  İnternet Cafe Simülatörü Kaç GB boyutu nedir ? Ne kadar alana ihtiyacım var  veya bilgisayarım bu oyunu kaldırıyor mu? PC de oynanır mı ?

İnternet Cafe Simülatörü Nedir?
Internet Cafe Simulator, Cocopo tarafından geliştirilen ve Cheesecake tarafından dagıtımı gerçekleşen bir Macera Simülasyon oyunu. Steam platformunda 25 Ekim 2019’da satımı gerçekleşen ve oyuncuların dikkatini çeken başarılı bir simülasyon oyunudur.

Çıkış Tarihi: 25 Eki 2019
Geliştirici: Coco
Yayımcı: Cheesecake
Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon.

İnternet Cafe SimülatörüBir internet cafe iş simülasyonu oyunu. Oyunda kapsamlı bir çalışma inşa edebilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, maliyeti çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermek için insanlardan puan bile alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni yerler kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda, kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak, internet kafenize gelen kişilerin sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme! İnternet Cafe Simülatörü Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram