24 MART 2022 PERŞEMBE
Android ve İos Uygulama

Instagram’da Birinin Engeli Nasıl Kaldırılır

Instagram’da Birinin Engeli Nasıl Kaldırılır

Instagram’da birinin engelini nasıl kaldırabileceğinizi de merak ediyorsanız, gördüğüm kadarıyla bu basit talimatları kesinlikle adım adım takip ediyorsunuz. Instagram 1 hafta engel kaldırma Ancak adımları gerçekleştirmeden önce, bilgisayarınız, iPhone veya Android cihazınız aracılığıyla Instagram’daki kullanıcıların engelini nasıl kaldıracağınızla ilgili her işlemin her kullanıcı için benzersiz olduğunu unutmayın. İnstagramda engel yedim nasıl kaldırılır Ancak, birinin hesabını geri almak için adımları takip etmek genellikle Facebook, MySpace ve Twitter gibi tüm sosyal ağ siteleri için aynıdır. Instagram’da birinin engelini nasıl kaldırabileceğinizi de merak ediyorsanız, o zaman gerçekten o kadar zor değil. Beni engelleyenin engelini nasıl kaldırabilirim bunu nasıl yapacağınızı biliyorsanız, silinen resimlerinizi veya videolarınızı Instagram’dan kesinlikle geri yükleyebilirsiniz.

İnstagram engel yedim nasıl kaldırılır 2022 Önce Instagram’da birinin engelini nasıl kaldırabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, öncelikle Instagram engel kaldırma hilesi birinin hesabını engellediğinde erişilen tüm yerleri vurgulamanız gerekir. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan ve ekranın sağ üst köşesindeki sağ üst köşede olacak bağlantıyı bulun. Bu bağlantıya tıklanın, bir arama kutusu gösterecek yeni bir pencere açılacaktır. Instagram karşilikli engel kaldırma programı Profilin ayarlarına erişmek için bu arama kutusuna engellenen bir kullanıcı adının tam dizesini yazın.

Instagram hesap engeli kaldırma şimdi tek yapmanız gereken “birinin Instagram sayfalarını engelleme” altındaki “iden” seçeneğini seçmektir. Yazdığınız kullanıcı kimliği kullanılamıyorsa, yazdığınız URL’lerde bazı değişiklikler yapmanız gerekir. Araç çubuğundaki “kaydet” düğmesine tıkladiğinizde, Instagram engel kaldırma 2022 bu ayarda yaptığınız değişiklikleri kalıcı olarak kaydedersiniz. Artık engellenen resimleri ve videoları Instagram’dan geri yüklemeye devam edebilirsiniz.

Instagram’da Birini Engellediğinizde veya Engelini Kaldırdığınızda Ne Olur?

Instagram’da bir kullanıcıyı engellediğinizde, onun şunları yapmasını engellersiniz:

  • Gönderilerinizi ve hikayelerinizi görüntüleyin.
  • Arama aracını kullanarak sizi bulun.
  • Sizinle özel mesaj yoluyla iletişime geçiliyor.
  • Sizi takip edin (birini engellediğinizde, sizi otomatik olarak takipten çıkarırlar).

Engellediğiniz hesapların içeriği gizlenecek. Bu profilden beğendiğiniz tüm gönderiler, o kullanıcının engellemesini tekrar kaldırana kadar gizlenir ve bu noktada beğenileriniz geri döner.

Unutmayın: Bir kullanıcıyı engeller ancak hesabınızı herkese açık bırakırsanız, gönderilerinizi tekrar görmek için Instagram’dan çıkış yapması yeterlidir.

Hesap gizlilik ayarlarınızı değiştirmek için:

  • Android’de : Profil sekmenize ve ardından Menü simgesine (üç yatay çizgi) dokunun . Buradan Ayarlar’ı seçin ve Özel Hesap seçeneğini değiştirin.
  • Web’de : Instagram.com’da oturum açın ve sol üst köşedeki profil simgenize tıklayın. Tıklayın Ayarlar simgesine ardından seçmek (bir dişli gibi görünüyor o biri) Gizlilik ve Güvenlik ve geçiş Özel Hesap seçeneği.

Birinin engellemesini kaldırdığınızda, gönderilerinizi ve hikayelerinizi görüntüleyebilir, sizi tekrar bulabilir ve size mesaj gönderebilirler. Yine de sizi otomatik olarak takip etmeyecekler, bu yüzden bunu yapmalarını istiyorsanız onları bilgilendirmeniz gerekecek.

Instagram takipçi sayınızı büyütmenin birkaç başka yolunu neden denemiyorsunuz ?

Instagram’da Birinin Engelini Nasıl Kaldırırsınız?

Engellediğiniz hesabın adını biliyorsanız, arama çubuğunu kullanarak hesabı arayabilirsiniz. Profili açmak için ada dokunun, ardından Engellemeyi Kaldır’a basın.

Kararınızı onaylamanız istenecektir. Hit Engellemeyi Kaldır bunu. Cihazınıza ve mevcut uygulama sürümünüze bağlı olarak , profil sayfasındaki büyük mavi Engellemeyi Kaldır düğmesine de basabilirsiniz.

Web Kullanarak Instagram’da Birinin Engelini Kaldırma

Instagram’ın web sürümünü kullanırken engellemesini kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı arayın. Adlarının, diğer benzer hesap adlarına kıyasla arama sonuçlarında daha aşağıda göründüğünü görebilirsiniz. Tam adını biliyorsanız, instagram.com/ username adresine gidebilirsiniz ( kullanıcı adını hesap kullanıcı adıyla değiştirin ).

Artık hesap menüsü düğmesini tıklayıp Bu Kullanıcının Engelini Kaldır’ı seçebilir veya büyük mavi Engellemeyi Kaldır düğmesine basabilirsiniz. Kararınızı onaylamanız istenecektir; vurmak Engellemeyi Kaldır bunu. 

Engellediğiniz Instagram Kullanıcılarının Listesini Nasıl Görebilirsiniz?

Şu anda Instagram, engellenenler listenize web’den erişmenin bir yolunu sunmuyor. Bir kullanıcının adını hatırlayamıyorsanız veya yalnızca engelleme listenizi gözden geçirmek istiyorsanız, bunu bir iOS veya Android cihazından yapabilirsiniz. 

Instagram’ı başlatın ve ayarlara gidin. Gizlilik üzerine dokunun , ardından Engellenen Hesaplar’ı seçin . Görüntülemek için bir hesaba dokunun, ardından yukarıda belirtilen talimatları kullanarak engellemesini kaldırın.

Sizi de Engelleyen Birinin Engeli Nasıl Kaldırılır

Eski “çift blok”, birinin engellemesini kaldırmayı zorlaştırır, ancak bunun birkaç yolu vardır. Adın değişmediğini varsayarak hesabın adını biliyorsanız en iyi sonucu verir.

Android’de

Kendinize yeni bir doğrudan mesaj oluşturun, mesajın gövdesine engelini kaldırmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını ekleyin. Gönderildikten sonra, kullanıcı adına dokunun ve normal şekilde engellemeyi kaldırın. Emin değilseniz Instagram doğrudan mesajlarını çevrimiçi nasıl kontrol edeceğinizi görün .

İnternette

Giriş bir web tarayıcısı kullanarak Instagram.com ardından instagram.com/ yazın kullanıcı adı sen engellemeyi kaldırma istediğiniz hesabı adıyla adını değiştirerek,. Profili gördüğünüzde normal şekilde engellemeyi kaldırın.

Engellenmeyen Hesapları Tekrar Takip Etmeyi Unutmayın!

Bir hesabı engellediğinizde, o hesabı otomatik olarak takip etmeyi bırakırsınız. Birinin engellemesini kaldırmaya karar verdiyseniz ve gönderilerini aktif olarak tekrar görmeye başlamak istiyorsanız, profiline geri dönmeniz ve onu tekrar takip etmeniz gerekir.

Instagram’da görünürlüğünüzü nasıl en üst düzeye çıkaracağınıza dair bir kılavuz hazırladık , bu nedenle yayınınız biraz sıkıcı görünüyorsa, bir göz atmaya değer. Kendi gönderilerinizi de canlandırmak için en iyi Instagram altyazılarına aşina olduğunuzdan emin olun .

Özel Hesabınız Var mı? Bunun yerine Takipçileri Kaldır

Instagram’da kişileri engellemek, etkileşimde bulunmak istemediğiniz kişilerden kurtulmanın sağlam bir yolu olsa da, diğer seçenek hesabınızı gizli hale getirmektir.

Bunun yerine kullanıcılar, esasen onaylanmış takipçilerin beyaz listesi olan hesap sahibinden onay talep etmelidir. Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, özel hesap seçeneği iyi bir yoldur.

Bu yöntemi kullanarak, gerçekten kimseyi engellemeniz gerekmeyecek. Instagram’ı istediğiniz gibi kullanmaya geri dönebilirsiniz.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram