24 MART 2022 PERŞEMBE
Nasıl Yapılır?

Instagram Videoları İndirme

Instagram Videoları İndirme

Instagram video indir, anı yaşamak ve bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmakla ilgilidir. Birkaç dokunuşla bir fotoğraf veya video çekebilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşılan fotoğraflara ve videolara da göz atabilirsiniz. peki ya bir videoyu çevrimdışıyken görüntülemek için kaydetme fikrinden hoşlanıyorsanız veya yalnızca Instagram hesabından video indirme dışında görüntülemek istiyorsanız?

Instagram video indirme programı ekşi, ilginizi çekebilecek videoları bulmanızı ve bunlara yer işareti koymanızı kolaylaştırır, ancak gelecek nesillere kaydetmek istediğiniz videoları indirmek için yerleşik bir seçenek sunmaz. Instagram’dan video nasıl indirilir istiyorsanız, size yardımcı olması için üçüncü taraf araçlara bakmanız gerekecek (tıpkı bir bilgisayardan Sosyal medya video indirme fotoğraf yüklemek istediğiniz gibi ).

Ve burada baktığımız şey bu. İster bilgisayarınızda, ister cep telefonunuzda veya tabletinizde kullanıyor olun, Instagram videolarını indirmek için kullanabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır.

Instagram videolarını bilgisayarınıza indirin

Instagram videolarını indirmenize izin veren çok sayıda web sitesi var ve hepsi hemen hemen aynı şekilde çalışıyor. En kolay, en şık ve en güvenilir olanlardan biri DreDown‘dur .

Siteden yararlanmak için önce Instagram‘ı ziyaret etmeniz ve ilgilendiğiniz videoyu yüklemeniz gerekir. Web tarayıcınızın adres çubuğundan URL’yi kopyalayın, DreDown sayfasına geçin, Instagram bağlantısını tıklayın. yukarı ve ardından URL’yi DreDown sayfasındaki metin botuna yapıştırın. DreDown düğmesine basın, video analiz edilirken bekleyin ve ardından indirin.

Benzer şekilde çalışan diğer web tabanlı hizmetler arasında DownloadGram ve Instagram Videolarını İndir yer alır .

Instagram videolarını bir iPhone’a indirin

Instagram video indirme – iphone, İOS ile yürürlükte olan güvenlik kısıtlamaları, Instagram videosunu indirmenin masaüstündeki kadar kolay olmadığı, ancak yine de çok zor olmadığı anlamına geliyor – tek ihtiyacınız olan doğru uygulama.

Instagram’dan telefona video indirme, Tarayıcı ve Dosya Yöneticisi . Instagram uygulamasından bir İnstagram video nasıl paylaşılır gönderisinin URL’sini kopyalayın ve ardından Blaze’e yapıştırın. Ardından, indirme düğmesine dokunmanız ve ardından ‘Videoyu Film Rulosuna Aktar’ seçeneğini seçmeniz gerekir. İnstagram video Nasıl kaydedilir iPhone Elbette, isterseniz yukarıda belirtilen web tabanlı seçeneklerden herhangi birini de kullanabilirsiniz.

Instagram videolarını Android’e indirin

Android kullanıcıları için, Instagram videolarını indirmek söz konusu olduğunda, bahsedilen web tabanlı hizmetlerden birini kullanmak da dahil olmak üzere çeşitli seçenekler vardır. Bununla birlikte, işleri biraz daha kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz uygulamalar da var. Böyle bir seçenek, adından da anlaşılacağı gibi çok şey yapan ücretsiz bir uygulama olan Video indirme Dredown uygulaması Instagram videoları içindir.

Uygulama ücretsiz olduğu için reklamlara katlanmanız gerekecek, ancak bu küçük bir dikkat dağıtıcı. Video Dredown uygulaması Instagram videoları, nasıl kullanılacağını açıklamak için mükemmel bir iş çıkarır, ancak yine de özetlemeye değer.

Instagram uygulamasında, videoyu kaydetmek istediğiniz gönderinin sağ üst tarafındaki üç nokta düğmesine dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” yı seçin. Instagram için Video İndirici’ye geçin ve ‘Yapıştır‘ seçeneğini seçin. Hepsi bu kadar.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram