24 MART 2022 PERŞEMBE
Sevgiliye Sorular Sorular

İlk Buluşma Soruları

İlk Buluşma Soruları

En yaygın ilk buluşma soruları’ndan biri bir kadına nasıl yaklaşılacağıdır. Bu sorulması gereken önemli bir soru olsa da, gerçek şu ki, karmaşık olmasına veya kültürel referanslarla veya diğer saçmalıklarla delik deşik olmasına gerek yok. Bir kadına ilk kez yaklaşıyorsanız ve gerçekten ne söyleyeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, sormanız gereken ilk soru “Adınız nedir?” Bu basit soru, ilk buluşmada yapmak istemediğiniz bir dizi konuşma konusu açabilir.

Erkeğe sorulacak sorular, İlk buluşmalar çok kısadır, bu yüzden tüm geceyi aptalca sorularla düşünmenize gerek yoktur. Erkekleri tanımak için sorulacak sorular, Sorulması gereken en iyi sorulardan biri sadece ilgi alanları hakkındadır. Daha önce hiç bir kadınla çıkmadıysanız, kadınların en sevdikleri gruplar, filmler, güncel etkinlikler ve diğer ilginç konular hakkında konuşmayı sevdiğini çabucak öğreneceksiniz. Böyle Erkek Sevgiliye sorulacak sorular, sorular sorduğunuzda, sadece doğrudan bir cevap almakla kalmaz, aynı zamanda onunla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmak için bir açıklık elde edersiniz. Bir erkeklere sorulacak sorular – ekşi, süredir aynı gece kulübüne veya filme gitmediyseniz, bağlantı kurmak size deneyimi yeniden yaşama ve belki de tekrar sevdiğini öğrenme fırsatı verecektir.

Tanışma soruları, Sorulması gereken bir başka harika soru da son zamanlarda nasıl çalıştığı. Kadınlar bir erkekle ilk tanıştığında, son zamanlarda arkadaşlarıyla daha fazla takılıp takılmadığını fark ederler. Bu, Kızla ilk tanışmada sorulacak sorular kariyerine olan bağlılığının mükemmel bir işareti olabilir, çünkü çoğu erkek işi ön planda koyar. Ona bu konuda ne hissettiğini ve başka kadınlarla görüştüğün için endişe edip olmadığını sormalısın. Eğer endişelenecek bir şeyi yoksa, o zaman Kişiyi tanımak için sorulan sorular ikiniz de ilk buluşma şansınız çok yüksek ve bu gerçekten çok iyi bir şey.”Hoşlandığın erkeğe sorulacak sorular

Denenecek En İyi İlk Buluşma Soruları

Kolunuzda bazı ilginç sorular olması , ilk randevudayken sohbeti devam ettirmenize yardımcı olabilir .

Sadece zekice sorular sormanın yeterli olmadığını unutmayın. Ayrıca randevunuzun yanıtlarını iyi dinlemeniz ve ya takip soruları sormaya ya da konu hakkında kendi bakış açınızı paylaşmaya hazır olmanız gerekir . Sadece dinlemekle kalmayıp kendi düşünceli yanıtlarınızı sunduğunuzda, randevunuz gerçekten meşgul olduğunuzu ve onun söyleyecekleriyle ilgilendiğinizi bilecektir.

İşte başlamanıza yardımcı olacak harika ilk buluşma sorusu

 • En çok neye tutkuluyorsunuz?
  Randevunuzun tutkularına ilgi göstermek, bir sohbeti başlatmak için asla başarısız olmaz. Size sadece randevunuz hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda kendi tutkularınızı paylaşma şansı da verir. Ve iki kişi tutkularını paylaşabildiğinde, bu asla aralarında bir bağ kurmayı başaramaz.
 • İdeal hafta sonunuz nasıl olurdu?
  Bu, neye değer verdiklerini ve zevk aldıkları aktiviteleri bulmak için harika bir soru. Bu sorgu, özellikle aynı ilgi alanlarından bazılarını paylaşıyorsanız, iyi bir ileri geri diyalog başlatabilir.
 • Sizin için tipik bir gün nedir?
  İlk randevuda sormak için aynı sıkıcı soruları sormaktan kaçınmak istiyorsanız, bu, kariyerlerini gerçekten sormadan öğrenmenin akıllıca bir yoludur. Ancak her gün başka neler yaptıklarını öğrenme şansınız da olacak. Spor salonuna gidiyorlar mı? Köpeklerini gezdirmek mi? Gönüllü? Netflix’i art arda izlemek mi? Onların işi ve işten uzakta zamanlarını nasıl geçirdikleri hakkında öğreneceğiniz cevap ne olursa olsun.
 • Hayalinizdeki tatil ne olurdu?
  Son tatillerinin ne olduğunu sormak yerine, bu soru gelecekle ilgili tutkulu bir tartışma başlatma yeteneğine sahip . Ayrıca sorulması daha güvenli bir soru. Ya randevunuz iyi seyahat etmediyse veya yıllardır tatile gitmediyse? Bu, ortamı gerçekten öldürebilecek garip sessizliklerden kaçınmaya yardımcı olur.
 • Bugünün en ilginç kısmı neydi?
  Standart “günün nasıldı” sorularından çok daha iyi olan bu buluşma sorusu, randevunuzu “iyiydi” yanıtından daha fazlasına zorlayacaktır. Aynı zamanda onları en çok neyin ilgilendirdiği konusunda size fikir verir. Gününüzle ilgili ilginç bir şeyi de aktarmaya hazır olun.
 • En büyük evcil hayvanınız nedir?
  Belki masaya mesaj atan ya da ağızları açık çiğneyen insanlara karşı paylaştığınız küçümsemeye bağlanabilirsiniz. Ne olursa olsun, onları bilerek bunları taahhüt yok sağlayacaktır!
 • Aldığınız en iyi tavsiye nedir?
  Bu, randevunuzun bir dakikalığına düşünmek zorunda kalacağı bir soru olabilir – veya belki hemen cevaplayabilirler. Her iki durumda da, ne tür tavsiyelere değer verdiklerini öğrenmek onları daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar aldığınız en iyi tavsiyeleri paylaşmaya da hazır olun!
 • Uyku gerekli olmasaydı, bu fazla zamanı nasıl geçirirdiniz?
  Randevunuz günde fazladan sekiz saatle ne yapar? Tüm bu fazladan zamanla ne yapacağınızı birbirinizle paylaşın. Randevunuz iyi gidiyorsa, birlikte yapacağınız şeylerin bir listesini bile yapabilirsiniz . (Bu, ikiniz de 2 numaralı tarihi düşünürken randevunuzun sonuna doğru sorulacak harika bir ilk buluşma sorusudur).
 • Çalışmanıza gerek kalmayacak kadar çok paranız olsaydı, vaktinizi ne yapardınız?
  Bu, ilk buluşmada sorulacak içgörülü ama eğlenceli şeylerden biridir. Randevunuz için neyin önemli olduğunu bulmanın harika bir yolu. Benzer fikir ve değerlere sahip olduğunuzu öğrenirseniz , kesinlikle bağlantınızı derinleştirecektir .
 • Kova listenizdeki en önemli üç şey nedir?
  Bu, randevunuz için en önemli olanı bulmanın bir başka mükemmel yoludur ve aynı zamanda size kişilikleri hakkında değerli bilgiler verir. Titreşiyorsanız, kova listesi öğelerinizden bazılarını birlikte ele almayı bile önerebilirsiniz.
 • Herhangi biriyle yüz yüze sohbet etmek için oturabilseydiniz, kim olurdu?
  Bir aile üyesi mi, kaybettikleri bir arkadaş mı, ünlü biri mi yoksa tarihi bir şahsiyet mi? Birçok seçenek var. Kendi seçiminizi de paylaşmaya hazır olun.
 • En sevdiğiniz üç film hangileri?
  Randevunuzun ne tür filmlerden hoşlandığını öğrenmek, en sevdiğiniz türleri veya tek tek filmleri birleştirmenin harika bir yoludur. Randevunuzun sevdiği filmleri izlemediyseniz, bir süre birlikte izlemenizi önerin.
 • Son zamanlarda hiç iyi kitap okudunuz mu?
  Randevunuz bir okuyucu ise, bu favori kitaplar üzerine uzun bir tartışma başlatmalıdır. (İpucu: Bu soruyu yalnızca okumaktan gerçekten hoşlanıyorsanız sorun). Ayrıca tarihinizden, daha sonra ne okumanız gerektiğine dair en iyi tavsiyelerini de sorabilirsiniz. O halde kitabı 2 numaralı tarihte tartışabilmek için okuduğunuzdan emin olun.
 • Aldığınız en iyi hediye nedir?
  Bu soru hem çocukluktan hem de yetişkinlikten birçok paylaşılan anıya yol açabilir. Kendinizi en sevdiğiniz çocukluk oyuncakları, sürpriz aile tatilleri veya geçmiş ilişkilerden düşünceli hediyeler hakkında konuşurken bulabilirsiniz. İlişkiniz ilerlerse, size en çok takdir ettikleri şeyler hakkında fikir verir.
 • Başkasına verdiğiniz en iyi hediye nedir?
  Bu, hayatınızdaki insanlar için güzel şeyler yaptığınız zamanları birlikte hatırlamanıza olanak tanıyan harika bir takip sorusudur. Bu ilk buluşma sorusu size verebilecekleri iyi hediyeler hakkındaki fikirlerini gösteriyor. Aynı zamanda randevunuzun kişiliğinin bir kısmını da ortaya çıkaracaktır. Yaratıcılar mı? Yoksa bir zarf içinde bir çeşit hediye veren gibi daha çok nakit mi?
 • Tanıştığınız en ilginç kişi kim?
  Bu, randevunuz ve en çok kime ve neye değer verdikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak ilk buluşma sorusudur. Örneğin bir ebeveyn ya da büyükbaba diyorlarsa, ailenin onlar için önemli olduğunu bilirsiniz.
 • Plancı mısınız yoksa spontane olmayı mı tercih edersiniz?
  Bu, randevunuzu tanımak için başka bir harika soru. Bu konuda farklı olsanız bile, unutmayın, karşıtlar çoğu zaman çeker .
 • Tüm zamanların en sevdiğiniz yemeği nedir?
  Halihazırda birlikte bir öğün paylaşmıyorsanız, en sevdiğiniz yemeği paylaşmak, birlikte bir şeyler atıştırmayı önermenin harika bir yoludur.
 • Hayatınızdaki en önemli kişi kim?
  Bir aile üyesi veya arkadaş, randevunuzun hayatındaki 1 numaralı kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek, gerçekten kişisel ve samimi tartışmalara yol açabilir.
 • Bir yıl boyunca tatlı veya alkolden vazgeçmeyi mi tercih edersiniz?
  Ruh halinizi hafif tutmak istiyorsanız, soruların birbirinizi öğrenmeye devam ederken bol bol gülmek için harika bir yol olmasını ister misiniz? Açıkçası, ilk buluşmada çok müstehcen veya tuhaf bir şey sormak istemezsiniz, bu yüzden ilginç ama uysal olan bir konu seçin.
 • Yeni bir dilde hemen akıcı hale gelebilseydiniz, hangisini seçerdiniz?
  Bu, her zaman diğer ülkeler ve geçmiş ve gelecekteki tatiller hakkında tartışmaya götüren eğlenceli tarih sorularından biridir. Randevunuz size sorduğunda cevap vermeye hazır olun.
 • En sevdiğiniz müzik türü nedir? Favori şarkın ne?
  İnsanları müzik gibi bir araya getiren çok az şey var. Farklı zevklere sahip olsanız bile, sevdiğiniz şarkılardan bazılarını birbirinizle tanıştırmayı deneyebilirsiniz.
 • Piyangoyu kazanırsanız, satın alacağınız ilk şey nedir?
  İnsanların hayal kurmasına neden olan ilk buluşma soruları, aranızdaki bağı güçlendirmek için her zaman harikadır.
 • Bana iki gerçek ve bir yalan söyle. (Yalan tahmin etmelisiniz.)
  Bu, randevunuzu tanımanıza yardımcı olurken çok eğlenceli olan başka bir süper ilgi çekici sözlü oyundur. Bu, birkaç tur ileri geri gidebilir.
 • Hayatınızı değiştiren bir deneyim yaşadınız mı?
  Bunun için herkesin bir cevabı olmayacak olsa da, sahip olanların anlatacak harika bir hikayesi olacak. (İpucu: Bunu yalnızca kendi hikayeniz varsa sormanız en iyisidir).

İlk Randevuda Konuşulacak Daha Fazla Şey

Biraz daha ilhama mı ihtiyacınız var? İster randevunuzla derin konular hakkında konuşmak isteyin, ister sadece onları biraz daha yakından tanımak isteyin, işte sormanız gereken birkaç soru daha:

 • Sabah insanı mısınız yoksa gece kuşu mu? Günün en sevdiğin zamanı nedir?
 • Yeni Yıl kararlarına inanıyor musunuz?
 • Ülkenin herhangi bir yerinde yaşayabilseydin, nerede olurdu?
 • En sevdiğiniz sezon hangisi?
 • Çocukken en sevdiğiniz çizgi film hangisiydi?
 • Kendi çocuklarınıza geçeceğinizi ailenizin size öğrettiği en önemli hayat dersi nedir?
 • Hangi yeteneklere sahipsiniz? Başkalarının olmasını ister miydin?
 • Beş kişiyi bir akşam yemeğine davet edebilseydiniz, kimi seçerdiniz?
 • Bir süper gücünüz olsaydı, bu ne olurdu?
 • Paraşütle atlamayı mı yoksa bungee jumping yapmayı mı tercih edersiniz?
 • Kendinizi tanımlamak için hangi üç sıfatı kullanırsınız?
 • Zor bir günün ardından gevşemenin en sevdiğiniz yolu nedir?
 • En suçlu zevkiniz nedir?
 • Seni her zaman güldüren nedir?
 • Alışılmadık hobileriniz var mı?
 • Güneşin doğuşunu mu yoksa gün batımını mı izlemek daha iyi?
 • Hangisini tercih edersiniz, aramayı mı yoksa mesajlaşmayı mı?
 • Başka bir dönemde yaşayabilseydiniz, hangisini seçerdiniz?
 • İnsanların bir gün seni hatırlamasını nasıl umuyorsun?
 • En sevdiğiniz dondurma aroması nedir?
 • Telefonunuzda en çok hangi üç uygulamayı kullanıyorsunuz?
 • Can sıkıntınızı gidermek için hiç gülünç bir şey yaptınız mı?
 • Hangi konuda uzmansınız?
 • Daha kötüsü, çok erken mi görünmek yoksa geç kalmak mı?
 • Bir reality TV şovunda yer alacak olsaydın, bu ne hakkında olurdu?

İlk buluşma soruları buzu kırmaya yardımcı olmanın yanı sıra ortak noktalarınızı vurgulamanıza yardımcı olabilir. Doğru soruları sorduğunuzda birbiriniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Bu yüzden, bir dahaki sefere ilk buluşmada ne hakkında konuşacağınızı merak ettiğinizde, bu sorulardan birini sormayı deneyin!

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram