24 MART 2022 PERŞEMBE
Sevgiliye Sorular

Konuşabileceğiniz En İyi 25 İlişki Konusu

Konuşabileceğiniz En İyi 25 İlişki Konusu

Erkek arkadaşın veya kız arkadaşınla Flörtle konuşulacak konular şeyler bitiyor mu? İşte sizi her zamankinden daha yakın hissettirecek 25 ilişki konusu!

Çoğu çift bunun farkında değil. Ancak çiftlerin bahsettiği ilişki konuları ve Erkeklerle konuşulacak konular maddeler halinde, birlikte geleceklerinin yönünü belirleyebilir. Bazı konular anlamsız ve dedikodudur, ancak erkek arkadaşın veya kız arkadaşınla konuşacağın bazı Erkeklerle konuşulacak eğlenceli konular ikinizin daha iyi bağ kurmasına ve birbirinizi normal bir sohbetin asla yapamayacağı şekilde öğrenmenize yardımcı olabilir!

Dürüst olmak gerekirse, doğru türden Eğlenceli muhabbet konuları, mutlu bir ilişki ile sıkıcı bir ilişki arasındaki farktır. Hiç Sevgiliyle konuşulacak eğlenceli konular konuşulacak şeylerin tükeniyormuş gibi hissettin mi, uzun bir görüşme sırasında telefonda Mesajlaşırken konu Bulma veya sadece birlikte bir akşam geçirirken?

En iyimizin başına gelir. Ama neredeyse her zaman, kız arkadaşınla ya da erkek arkadaşınla konuşulacak Sıkılmadan konuşulacak konuların bu “tükenmesi”, ne söyleyeceğini bilmediğin için olmaz. Ortağınızı henüz yeterince tanımadığınız için olur!

ilişkide konuşacak doğru tür konulara neden ihtiyacınız var?

Bir ilişki içindeyken, doğru konular hakkında konuşmak çok kolay. Yeni bir ilişki içindeyseniz, ikinizin de birbirinize sorması gereken çok soru olabilir. Ancak kulağa kaba görünme ya da çok kısa sürede çok kişisel bir şekilde davranma korkusu bir sohbette çok fazla boş alan bırakabilir.

Tecrübeli bir ilişki içindeyseniz, ikiniz de birbirinize o kadar alışkın olabilirsiniz ki, sessizlik tamamen normal görünebilir. Ancak ara sıra, doğru şeyler hakkında konuşarak heyecanı ve kıvılcımı tekrar bir ilişkiye dönüştürmeniz gerekir.

Ne kadar süredir bir ilişki içinde olursanız olun, yalnızca iki aşığı birbirine yaklaştıran ve daha iyi anlamaya götüren iletişimdir.

Belirli sorular mı yoksa harika bir konu listesi mi arıyorsunuz?

Tamam, bunu yoldan çıkarmalıyız. Partnerinizle konuşmak için mükemmel konuların bir listesini ister misiniz? Yoksa birkaç çok ilginç soru mu arıyorsunuz? Sağlıklı bir ilişkinin ihtiyaç duyduğu doğru konuları anlamakla ilgileniyorsanız, okumaya devam edin. Ancak sormak istediğiniz sorularsa, bunun için de bir sürü harika listemiz var. Birbirinize soracağınız mükemmel sorular için aşağıdaki bağlantıları kullanmanız yeterlidir.

Sağlıklı ve mutlu bir aşk hayatında konuşulacak en iyi 25 ilişki konusu

Bu sohbet fikirlerinin neredeyse tamamı, birlikte geçirdiğiniz zaman içinde birkaç kez tekrarlanabilir. Bu ilişki konularının en iyi yanı, bu soruların çoğunu her sorduğunuzda partnerinizin her zaman yeni bir cevabı olacağıdır!

Bu soruları erkek arkadaşınla veya kız arkadaşınla kullanabilir ya da evli olsan bile kullanabilirsin.

Bu 25 ilişki konusunu sık sık kullanın. Aylar ve yıllar geçtikçe ayrı büyümek yerine birlikte büyümenin en kolay yolu. Bu konulardan birkaçıyla başlayın ve sadece doğru şeyler hakkında konuşarak ilişkinizde kimyayı ve sevgiyi ne kadar kolay inşa edebileceğinizi fark edeceksiniz.

Bu ilişki konuları, günlük ayrıntılardan ilişkinizi canlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz daha derin ve entelektüel konulara kadar ilişkinin tüm yönlerini kapsar. Birkaç konu seçin, sadece bir an sessizlik olduğunda gündeme getirin. Ve ilişkinizin büyümesini izleyin!

 1. Övgü. Partnerinize sizin hakkınızda en çok neyi sevdiğini veya takdir ettiğini sorun. Partneriniz hakkında beğendiğiniz veya takdir ettiğiniz şeyler hakkında konuşun. Kişiliğiyle veya önceki hafta yaptıkları bir şeyle ilgili olsun, onları ne kadar takdir ettiğinizi bilmelerini sağlayın.
 2. Günlük endişeler. Peki son zamanlarda seni endişelendiren ne? kulağa çok basit geliyor. Ancak yine de bu, partnerinize minnettar ve özen gösterilmesini sağlayabilecek ilişki konularından biridir. Endişeleri olmasa bile, sadece onların iyiliğini önemsediğinizi ve endişelendiğinizi bilmek, sizinle ilişki içinde olma konusunda kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.
 3. Hafta sonu için planlar. Pazartesi akşamı olsa bile hafta sonu planlarınız hakkında birlikte konuşun. Heyecan verici ve eğlencelidir ve ikinize de uzun bir haftalık çalışmadan sonra dört gözle bekleyeceğiniz bir şey verecektir. Önümüzdeki hafta sonu ne yapmak istersiniz?
 4. Çalışın. İster yeni bir proje ister kötü bir patron olsun, iş hakkında her zaman konuşulacak bir şeyler vardır. Birbirinizin çalışma hayatı hakkında konuşarak, ikinizin de birbirinizin mesleki yönlerini ve etik kurallarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Günümüzün önemli bir bölümünü çalışarak geçirdiğimizi düşünürsek, birbirinizin günlük iş hayatını öğrenmek ikinizin de bağlantıda kalmasını sağlayabilir.
 5. Küçük sırlar. Sırlar hakkında konuşmak her zaman eğlencelidir. Sırlardan, her birinizin sırayla yeni bir sırrı açığa çıkarması gereken bir oyun olarak bahsedebilirsiniz. Çok eğlenceli olacak ve ikiniz de birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.
 6. Filmler ve TV şovları. Film ve şov söz konusu olduğunda, hatta Netflix’teki yenilikler söz konusu olduğunda her hafta her zaman yeni ve eğlenceli bir şeyler vardır. Birbirinizin en sevdiği şovlar veya ikinizin birlikte izlemekten heyecan duyduğunuz filmler hakkında konuşun.
 7. Yemek ve restoranlar. Sevgiliniz yemek pişirme konusunda tutkulu olmasa bile, en azından güzel yemekleri takdir edeceklerdir. Hafta sonu veya özel bir günde ikinizin de ziyaret etmesi gereken yeni restoranlar veya yerler hakkında konuşun. İkinize de mutfakları birlikte keşfetme ve gelecek haftalarda akşam yemeği planları yapma şansı verecek.
 8. Kişisel rüyalar. Partnerinizle hayalleriniz hakkında konuşun. Onlara ne yapmak istediğinizi veya vizyonlarınızın ve hayallerinizin ne olduğunu söyleyin. Bu, harika sohbetler yapacak ve partnerinizin kişisel yönünüzü, hırslarınızı ve yaşam hedeflerinizi daha iyi tanımasına yardımcı olacak ilişki konularından biridir.
 9. Tatiller. Tatillerinizi veya hafta sonu kaçamaklarınızı haftalar veya hatta aylar öncesinden planlayın. Tatiller neredeyse her zaman tüm bir takvim yılının en önemli anlarıdır, bu yüzden onu vaktinden önce rüya gibi planlamak bile ikinizi de heyecanlandırabilir.
 10. Hobiler ve kişisel ilgi alanları. Kendi özel zamanınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız? Düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşın. Muhtemelen partnerinizin de sevdiğiniz birkaç hobisi olabilir.
 11. Arkadaşlar. Birbirlerinin arkadaşları hakkında daha fazla şey bilmek her zaman iyidir. Bu ilişki konusu, partnerinizin hayatı ve ne yaptıkları hakkında daha fazla şey öğrenmeye bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacaktır, özellikle de etrafta olmadığınızda.
 12. Gururlu anlar. Bu, herkesin hakkında konuşmaktan gerçekten zevk alacağı ilişki konularından biridir! Erkek arkadaşınızdan veya kız arkadaşınızdan size, kendi başarılarından gerçekten gurur duydukları anları anlatmalarını isteyin. Unutulmaz anlar ve çocukluk anıları her zaman saatlerce süren eğlenceli ve eğlenceli sohbetler sağlar.
 13. Yardım teklif edin. Partnerinize, bir angarya kadar aptalca olsa bile, onlara bir konuda yardım edip edemeyeceğinizi sorun. Görevler üzerinde birlikte çalışmak her zaman iki kişiyi yakınlaştırır. Ve her zaman eşinize, etrafınızda olduğu için minnettar hissettirir.
 14. Beş yıllık planlar. Bir süredir çıkıyorsan, bundan beş yıl sonra bir çift olarak kendini nerede gördüğün hakkında konuş. İkinizin birlikte üzerinde çalışabileceği herhangi bir hedef var mı? Ortak hedeflere sahip olmak, her zaman ilişkiyi güçlendirir ve ikinize de üzerinde çalışabileceğiniz bir şeyler verir.
 15. Kendini geliştirme. Kendi kusurlarınızdan ve nerede geliştirmek istediğinizden bahsettiğinizde, partnerinizin daha rahat ve rahat hissetmesine yardımcı olur ve kendi yüksek duvarlarını yıkar ve savunmasızlıkları hakkında da konuşurlar. Bu ilişki konusu çok önemlidir, çünkü ikinizin de duvarlarınızı yıkıp gerçekten birbirinize açılabilmesinin tek yolu budur.
 16. Aileler. Birbirlerinin aileleri hakkında konuşmak saatlerce ilginç ayrıntılar ve dedikodular verir. Ayrıca, ilk tanıtımları yapmaya ve aileyle daha eğlenceli vakit geçirmeye yardımcı olur.
 17. Yatak odasındaki sorunlar. Tamam, onlara sorun demeyelim. Gerekirse onlara kişisel gelişim ve ilişki iyileştirmeleri deyin.
 18. Seks konuşması. Bir ilişkinin başarılı olabilmesi için cinsel yakınlık, romantik jestler kadar önemlidir. Cinsel olarak hassas noktalarınız ve erojen bölgeleriniz, sevdiğiniz veya denemek istediğiniz pozisyonlar, gizli cinsel fantezileriniz ve sizi yatakta harekete geçiren her şey hakkında konuşun. Aynı zamanda heyecan verici ve açıklayıcı olacak.
 19. Sağlık. Sağlık sorunları hakkında konuşmak kolay olmasa da, yine de birbirlerini tanımanın ve birbirlerinin hayatlarını iyileştirmenin harika bir yoludur. Hayatınızı iyileştirmenin ve daha iyi hale getirmenin herhangi bir yolu var mı? Bir çift olarak yaşam tarzınıza dahil etmeyi deneyebileceğiniz sağlıklı bir şey var mı?
 20. Tavsiye. İletişim her zaman birbirimizi daha yakından tanımakla ilgili değildir. Arada sırada, sevgilinizin hayatını veya işini iyileştirmek için neler yapabileceği konusunda önerilerde bulunun ve önerilerinizi paylaşın.
 21. Tercihler. Bazen, ikinize de saatlerce eğlenceli sohbetler verebilecek küçük şeylerdir. Birbirinizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler hakkında konuşun. Sonuçta, tercihler her zaman zamanla değişir ve partnerinizin mevcut tercihi hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, onları o kadar iyi tanırsınız.
 22. Paylaşılan hedefler. Ortak hedefleri birlikte planlayın. Bir duvarı boyamak, gelecek yıl bir maraton koşmak veya başka herhangi bir şey olabilir. Bir şeyler planladığınızda veya birlikte yeni bir şey denediğinizde, ikinizi de yakınlaştırır.
 23. Kişisel görüşler. Birbirinizi gerçekten seviyorsanız, aklınızdakileri sevgilinizle paylaşmak istiyorsanız düşüncelerinizi geride tutmayın. Bir öneri ya da uyarı olması farketmez, hissederseniz söyleyin. Partneriniz, ne olursa olsun her zaman ona baktığınızı bildiği için kendini iyi hissedecektir. Seni çok önemseyen özel birisinin olduğunu bildiğinde her zaman iyi hissettiriyor değil mi?
 24. Geçmişin. Geçmişle ilgili ilişki konuları hakkında konuşmak her zaman heyecan verici ve eğlencelidir. Kendinizi rahatsız hissettirecekse, geçmiş ilişkileriniz veya cinsel ayrıntılarınız hakkında konuşmanıza gerek yoktur. Partneriniz geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyecektir, bu yüzden ayrıntılara girmekte sorun yaşamıyorsanız, dikkatli olun ve bunun hakkında konuşun. Ama her iki durumda da çocukluğunuz, genç hayalleriniz ve sizi siz yapan tüm küçük şeyler hakkında konuşun.
 25. Gelecek. Hayatınla ne yapmak istiyorsun? Bu konu, partnerinizin hayat hakkındaki görüşünü ve onlar için önemli olan arayışları tanımanıza yardımcı olabilecek entelektüel konuşmalar yapabilir.
Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Felsefe Soruları

Mar 18, 2022

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram