24 MART 2022 PERŞEMBE
Webmaster

Harika WordPress En İyi 5 Blog Teması

Harika WordPress En İyi 5 Blog Teması

Dünyanın en çok kullanılan açık kaynak kodlu sistemi olan wordpress için bir ücretsiz tema arıyorsanız şunu unutmayın ; Bir çok ücretsiz teman sitenize zarar verebilir.2019 yılında ücretsiz wordpress temaları mobil uyumluluğun yanı sıra AMP destekli de olması gerekli ve Google tarafında sevilmesi için bir çok sorgudan da arınmış olmalı.

Son dip not olarak wordpress warez temalar kullanmayın içerisinde hak kodlar olduğu gibi sunucumuzda bulunan bir çok web sitenizde zarar verebilir.Lafı fazla uzatmadan bloglar için harika 5 adet tema tanıtımına geçelim.

Temaların indirme linkleri için başlıkları tıklayınız.

  • Lifestyle Blog
  • Mazino
  • Boston
  • Balanced Blog
  • Glob

1.Lifestyle Blog

lifestyle teması ücretsiz bir tema olmasına ragmen ücretli sürümüde bulunuyor ama bir blog için bu temayı kullanmak istiyorsanız işinizi görecektir.Tema hız testi cache eklentisi oladıgı halde gayet başarılı.

lifestyle wordpress teması ile rahatlıkla seo yapabilirsiniz.Temiz kod yapısına sahip olan tema Kendinize göre özelleştirebilir dilerseniz temayı kullanarak E-ticaret yapabilirsiniz. Amp için lütfen wordprees kendi eklentisini kullanmayı unutmayın.

2.Mazino

Mazino esnek mobil uyumlu temiz temadır. Blog ,E-ticaret,ajans gibi siteler için uygundur.Tema pinterest web siteler için uygundur.Temanın hız testi düşük olsa da sorgu sayısı çok az düşük olmasının sebebi yanlış cache eklentisinin olması.

3.Boston

Boston benimde sevdiğim ücretsiz wordpress temalarından bir tanesi daha önce fametheme premium bir çok temasını kullandım ve bostan da gerçekten onları aratmayacak seviyede bir tema. Boston sadece blog içerik paylaşımcıları için tasarlanmış özelleştirilebilir seo için optime edilmiş güzel kullanışlı bir tema.

Hız testi gerçekten harika temada çok az sayıda javascript ve css kodları olduğu için HTML yakın hızlı bir tema.

4.Balanced Blog

Balanced Blog temanın yönetim panelinde arka plan ekleyebilir başlık yazı stilleri logo gibi bir çok editi yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. WordPress yeni başlayan biri olsanız dahi bu basit tema ile gayet başarılı işler çıkarabilirsiniz.Tema neredeyse % 100 hız testi sonucu gösteriyor. Şimdiden temayı yükleyip kullanabilirsiniz.

5.Glob

Glob haber,magazin,blog siteleri için uygun bir tema olup tamamen özelleştirebilir düzenlenmiş sayfalardan yararlanabilirsiniz.Temanın sade olması ziyaretçilerin aradıklarını rahatlıkla bulmalarına olana sağlayacaktır. Glop sizlere profosyonel premium temaların kullanışlı tadını hissettirecek ve sonunda tema yapımcısına teşekkür edeceksiniz.

Glop hız testleri gerçekten harika ve üst düzey % 90 test sonucu gayet başarılı.

Önerim bu temalar ile birlikte en düzeyde hız almak istiyorsanız cache eklentisi olarak LiteSpeed Cache eklentisi kullanınız.

Seo eklentisi olarak Yoast,Rank matn,SmartCrawl SEO kullanmanız önerimdir.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram