24 MART 2022 PERŞEMBE
Trend

Gülen Yüz Emojileri

İşte gülen emojilerden gülenlere kadar farklı mutlu surat emojilerinin anlamları…

Gülen yüzler


Gülen Gözlerle Gülen Yüz ve Gülen Yüz en sık kullanılan emojilerdir. Onlar sadece mutluluğu veya pozitifliği ifade eder. Bazen sırasıyla Utangaç Yüz ve Kızarmış/Kızarmış Yüz olarak bilinirler .

Nadiren, iğnenin bir kısmını gidermek için hafif bir hakaret veya eleştiriden sonra kullanılabilirler.

Diğer Gülen Yüzler


Açık Ağızlı Gülen Yüz’ün aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda sürümü vardır :

  • Ağzı Açık Gülen Yüz Ve Gülen Gözler.
  • Sırıtan Yüz.
  • Ağzı Açık Ve Sıkıca Kapalı Gözlerle Gülen Yüz.

Bunların hepsi iki basit gülen yüze benzer. Bununla birlikte, genellikle daha yüksek mutluluk seviyelerini ifade etmek için kullanılırlar. Bu emojilerden birine sahip bir mesaj normalde son derece olumlu olacaktır. Çok nadiren hakaret veya eleştiri ile kullanılırlar.

Açık Ağızlı ve Soğuk Terli Gülen Yüz


Gülen Yüz Birlikte Aç Ağız Ve Soğuk Sweat kabartma de olsa benzer gösteriler mutluluk. Bu emojiyi kullanan mesajlar genellikle potansiyel olarak olumsuz bir olayın nasıl sonuçlandığına dair sevinci ifade eder.

Örneğin, zor bir testi geçtiğinizi veya doktordan her şeyi netleştirdiğinizi açıklayan bir mesaj gönderdiyseniz, bu emojiyi kullanabilirsiniz.

Sevinç Gözyaşlarıyla Yüzleşmek


Sevinç gözyaşlarıyla Yüz emoji kahkaha göstermek için kullanılır. Birisi bir şaka gönderdiğinde genellikle “LOL” kullanımının yerini almıştır.

Yerde Yuvarlanan Gülen Yüz


Yerde Yuvarlanan Gülen Yüz , bilmeniz gereken internet argo terimlerinden biri olan “ROFL” nin en son tekrarıdır .

Ters Yüz


Ters Yüz , ciddi olmadığınızı veya görünüşte hiçbir anlam ifade etmeyen bir şey hakkında konuştuğunuzu ima eder.

Alaycılığı iletmek için de kullanılabilir.

Zany Yüz


Zany Face ayrıca küstahlık gösterir. Aptalca ama komik bir şey varsa bunu kullanın. Bazen Sarhoş Yüz olarak da bilinir, ancak yalnızca gevşemiş bir zihniyeti gösterdiği için.

Güneş gözlüklü gülen yüz


Güneş Gözlüğü ile Gülen Yüz , serinlik göstermek için kullanılır. Bazen yanak dil olarak kullanılır veya “onunla başa çıkmak” anlamına gelebilir.

Yüzü kızarmış


Kızarmış Yüz garip bir olay veya hata için gösteriler utanç. Sıklıkla iltifatlara yanıt olarak kendini küçümseyen bir şekilde kullanılır.

Lezzetli Yemeklerin Tadını Çıkaran Yüz


Yüz Savouring Lezzetli Yemek sırasında, için beklentisiyle kullanılan, veya lezzetli bir yemekten sonra yapılabilir. Ayrıca Hungry Face emojisi olarak da bilinir.

inek yüz


Nerd Face , belirli bir konu için zeka veya tutku gösterir. Bazen ironik olarak da kullanılır.

Yıldızlı Gözlerle Sırıtan Yüz


Yıldızlı Gözlerle Sırıtan Yüz , birisiyle tanışmayı veya bir şey yapmayı beklerken olduğu gibi heyecanlı veya yıldız çarpmış olduğunuz anlamına gelir.

Parti Üfleyici Ve Parti Şapkalı Yüz


Yüz ile Parti Blower Ve Parti Şapkası bir etkinlik kutluyor zaman emojisi kullanılır. Bir arkadaşın doğum günü olduğunda en iyi şekilde kullanılır.

Mutlu Panda

Mutlu Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram