24 MART 2022 PERŞEMBE
Nasıl Yapılır?

Fifa 20 Top Kapma

Fifa 20 Top Kapma

Fifa 20 top kapmak zor olmayan ama pes kafası ile bir tuşa basarım oyuncu topu çalar mantığının olmadığı bir olay.Yeni defans ta yapay zeka fifa 19 da olduğu gibi defans yapmıyor artık bunun için rakibin pasyollarını kapatmak en mantıklı çözüm.Bu arada oyunda çok gol yemek istemiyorsanız taktiginizde çokta önemli.

Peki Fifa 20 topu çalmak için jockey (Yakın markaj) Tuşunu kullanıyoruz. Aşağıya atacağım resmi lütfen inceleyiniz.

Defans hattında rakipten bir an önce topu alayım diye düşünürseniz defans hattının dizilişi bozulacağı için hızlıca rakibin üzerine koşmak yerine JOKEY tuşu ile pas yollarını kapatınız.

Fifa 20 defans ( savunma) Tuşlarım benim bu şekilde sizler elinize yatkın olan tuşları atayabilirsiniz.Fifa 20 tuşları nasıl yapılamayacağını bilmiyorsanız bu linki tıklayarak gördürebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde topu almak veya koşan rakibe müdahelede bulunmak için  Sprint + joykey tuşlarını kullanınız pro oyuncular savunmada bu tuşları tercih ediyor.

Rakibi önüne ayağınızı koyarak müdahale etmek için ise x ( müdahale et /it ve çek ) tuşunu kullanmanız gerekli ama bunu kullanır iken hata yapar iseniz geç ve erken müdahale gibi sarı kart ve penaltı yeme ihtimali yüksek.

FİFA 20 En çok kullanılan En iyi taktikler

İyi bir savunma için en çok kullanılan taktik.Bu taktik atağa çıkar iken biraz sabırlı olmanız gerekli hızlı hucum bu taktik ile zor.

İkinci taktik 4-4-2 orta CM oyuncusu Moussa Sissoko ,Kante,hızlı oyuncuları tercih etmelisiniz aksi taktirde ataklarda topu kaptırdığınızda orta sahada boşluklar oluşabilir.

Son taktiğimiz 4-2-2-2 bu taktikte moo oyuncularının oldugu alana SLO VE SGO oyuncuları tercih yaparsanız hızlı bir şekilde topu ileriye taşıyabilirsiniz.

Fifa 20 top çalma adlı konumuz bu kadar sorun yaşadığınız alanları yorum bölümünden iletirseniz yardımcı alabilirim.

Emre Kayır adlı profosyonel e-sport oyuncu arkadaşın attığı videoyu izlemeniz defans için harika olur.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram