24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

Facebook video indir

Facebook video indir

Facebook video indir, feyzbuk giris video indirmeleri oldukça bariz nedenlerden dolayı yoğun talep görüyor. Bilgi paylaşmak ve eğlendirmek için video kullanımı son birkaç yılda büyük popülerlik kazandı. Facebook video indir HD, dünyanın dört bir yanındaki bireylerin birbirleriyle zahmetsizce etkileşime girebileceği küresel bir sosyal ağ olma girişiminde birçok kilometre taşına ulaştı. Facebook video download ve Instagram Video indirme dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmanın en popüler yollarından biridir, bu da neden bu kadar çok işletmenin kendi viral Facebook video indirme programı PC sürümlerini kendi Facebook sayfalarına yayınlayarak bu ortamdan yararlanmaya başladığını açıklar.

Bugün piyasada videolarınızı Facebook arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz oldukça sayıda YouTube video indir ünlü uygulaması var, ancak YouTube ayrıca Facebook için Facebook video Downloader adlı bir video indiricisi de tanıttı. Bu harika uygulama, kendi videolarınızı Facebook’taki arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde kolayca yüklemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Facebook video indir mp3 kullanımı gerçekten kolaydır, çünkü Facebook video nasıl İndirilir sayfanızda paylaşmak istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakmanız gerekir. Bu uygulama herhangi bir karmaşık kayıt prosedürü veya karmaşık kurulum gerektirmez. Tek yapmanız gereken Facebook’a giriş yaptıktan sonra Dosya Yükle düğmesine tıklamak ve videolarınızı hemen arkadaşlarınızın profillerine yükleyeceksiniz.

Facebook’tan telefona video indirme, Facebook’ta bir uygulama olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Denemek istiyorsanız, Facebook Uygulama Ayarları‘na, ardından Hesap Ayarları’na ve ardından Fotoğraf veya video eklemeye gidebilirsiniz. Oraya vardıktan sonra, bölümün “İlgili İçerik” bölümünde mevcut tüm seçenekleri bulacaksınız ve “Dosyaları şimdi yükle“yi seçeceksiniz. Bununla işiniz bittikten sonra, Facebook Video Downloader‘ın birçok özelliğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu, piyasada bulunan birçok Facebook video indirme uygulamasından sadece biridir, bu nedenle başka ilginç uygulamalar arıyorsanız, sizin için mevcut tüm uygulamaların kapsamlı bir listesini sunan web sitelerine gidebilirsiniz.

Facebook’tan bir video indirmek, telefonunuzda veya bilgisayarınızda kendi kopyanıza sahip olmanızı sağlar. Bu şekilde, haber akışınızda gezinmek zorunda kalmadan kolayca paylaşabilirsiniz. Facebook‘tan Windows veya Mac bilgisayarınızda ya da iPhone veya Android cihazınızda nasıl video indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Facebook’tan Video İndirebilir misiniz?

Herkese açık olduğu sürece Facebook‘tan bir video indirebilirsiniz. Windows, Mac ve Android kullanıcılarının yalnızca video bağlantısını kopyalaması ve değiştirmesi gerekirken, iPhone kullanıcılarının MyMedia gibi bir üçüncü taraf uygulaması kullanması gerekir.

Facebook ayrıca, video gönderisinin üst kısmındaki üç nokta simgesine tıkladığınızda görünen bir Video kaydet seçeneğine de sahiptir . Ancak bu, videoyu gerçekten cihazınıza kaydetmez, yalnızca daha sonra izleyebilmeniz için uygulamaya kaydeder.

Facebook Videosu Bilgisayarınıza Nasıl İndirilir

Bilgisayarınıza bir Facebook videosu indirmek için üzerine sağ tıklayın ve Video URL’sini Göster’i seçin . Ardından URL’yi yeni bir sekmeye yapıştırın ve www yerine mbasic yazın . Son olarak, sağ tıklayın ve Videoyu farklı kaydet… öğesini seçin .

 1. Bilgisayarınızdan Facebook’ta oturum açın. Bunu herhangi bir tarayıcıda yapabilirsiniz.
 2. İndirmek istediğiniz bir videoyu açın. Videoyu oynatmaya başlamanız gerekecek.
 3. Ardından videoya sağ tıklayın. Bu, Oynat , Sesi Kapat ve Video URL’sini Göster ile bir açılır menünün görünmesine neden olur .
 4. Ardından, Video URL’sini Göster’i tıklayın .
 5. Videonun üst kısmında görünen URL’yi kopyalayın. Bunu Windows klavyesinde Ctrl + C veya Mac’te Command + C tuşlarına basarak yapabilirsiniz. Ayrıca, URL’yi sağ tıklayıp Kopyala’yı da seçebilirsiniz .
 6. Tarayıcınızda başka bir sekme açın ve URL’yi adres çubuğuna yapıştırın. Bunu bir Windows klavyesinde Ctrl + V veya Mac bilgisayarda Command + V tuşlarına basarak yapabilirsiniz. Ayrıca sağ tıklayıp Yapıştır’ı da seçebilirsiniz . Bu noktada klavyenizdeki Enter tuşuna basmayın .
 7. Değiştir www URL’deki mbasic . Farenizi kullanarak metni seçip klavyenizde Sil’e basarak bunu yapabilirsiniz . Ardından yazın veya yapıştırın mbasic nereye www eskiden. Bu nedenle, yeni URL’niz https://mbasic.facebook.com/… ile başlamalıdır.
 8. Ardından klavyenizde Enter tuşuna basın. Bu yeni bir sayfa açacaktır.
 9. Ardından, indirmek istediğiniz videoyu tıklayın. Bu, tam sayfa siyah bir arka plana karşı bir video oynatıcı içeren başka bir sayfa açacaktır.
 10. Videoya sağ tıklayın ve Videoyu farklı kaydet’i seçin .
 11. Son olarak, videonuzun adını ve hedefini seçip Kaydet’i tıklayın . Daha sonra dosyayı MP4 dosyalarını tanıyan herhangi bir medya oynatıcıda açabilirsiniz.

Video dosyalarınızı açmak için her zaman VLC kullanmak istiyorsanız, VLC’yi varsayılan medya oynatıcınız yapmak için kılavuzumuza buradan göz atın .

Bir Android Cihazda Facebook Videosu Nasıl İndirilir

Bir Android cihaza bir Facebook videosu indirmek için videodaki üç nokta simgesine ve Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun . Ardından bağlantıyı bir tarayıcıya yapıştırın ve www yerine mbasic yazın . Ardından, videoya uzun dokunun ve Videoyu indir’i seçin .

 1. Android cihazınızda Facebook uygulamasını açın. Henüz yapmadıysanız, hesabınızda oturum açmanız gerekecektir.
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun.
 3. Ardından videonun üzerindeki üç nokta simgesine dokunun.
 4. Ardından, görünen menüden Bağlantıyı Kopyala’yı seçin .
 5. Cihazınızda bir tarayıcı uygulaması açın ve bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın. Bunu adres
 6. çubuğuna dokunup Yapıştır’ı seçerek yapabilirsiniz .
 7. Değiştir www ile mbasic URL’de. Dolayısıyla, URL https://mbasic.facebook.com/… ile başlamalıdır. Ardından ekrandaki tuş takımında Git’e basın.
 8. Ardından videoya dokunun. Bu noktada Facebook hesabınızda tekrar oturum açmanız gerekebilir.
 9. Ardından sonraki sayfadaki videoya dokunun ve basılı tutun. Bir açılır menü göreceksiniz.
  Ardından, Videoyu indir’e dokunun .
 10. Chrome’a fotoğraflarınıza, medyanıza ve dosyalarınıza erişim izni vermeniz gerekebilir. Devam etmek için İzin Ver’i tıklayın .
 11. İndirme tamamlandığında, videoyu görüntülemek için Aç’ı tıklayın . Bunu ekranınızın altında göreceksiniz.İndirdiğiniz videoyu ana ekranınızdaki Dosyalar uygulamasına giderek ve ardından İndirilenler seçeneğine dokunarak bulabilirsiniz . Yakın zamanda indirdiğiniz videonuz listenin en üstünde olmalıdır.

Facebook’tan iPhone’a Videolar Nasıl İndirilir
İPhone’unuza bir Facebook videosu indirmek için videoda Paylaş‘a ve ardından Bağlantıyı Kopyala‘ya dokunun . Ardından, fbdown.net gidin linki yapıştırın ve musluk için Mymedia uygulamasını kullanmak Dosya yükle . Ardından, Medya sekmesine gidin ve Film Rulosuna Kaydet‘e dokunun .

 1. MyMedia – File Manager uygulamasını indirin. Bu uygulamayı Apple App Store‘da bulabilirsiniz.
 2. Ardından iPhone’unuzdaki Facebook uygulamasını açın.
 3. İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve Paylaş düğmesine dokunun . Bunu videonun altında bulabilirsiniz.
 4. Ardından zincir bağlantı simgesine dokunun . Bunu, Paylaş menüsünün sağ üst köşesinde , üç nokta simgesinin yanında bulabilirsiniz. İşlem tamamlandığında, Facebook uygulaması menüyü kapatır ve videoya geri döner. Kopyalandı yazan bir uyarı ve ardından bir onay işareti göreceksiniz .
 5. MyMedia – File Manager uygulamasını açın.
 6. Ardından , ekranınızın üst kısmındaki arama çubuğuna fbdown.net yazın . Bunu görmüyorsanız yukarı kaydırın.
 7. Ardından , telefonunuzun ekran klavyesinde Git‘e dokunun .
 8. Ardından, video URL’sini metin kutusuna yapıştırın. Web sitesi yüklendikten sonra metin kutusuna dokunun ve Yapıştır‘ı seçin .
 9. Sonra kademe İndir . Bu, videonuzun küçük resmini içeren başka bir sayfa açacaktır.
 10. Ardından, Diğer seçenekler‘e dokunun . Sayfadaki başka herhangi bir düğmeye dokunmayın.
 11. Ardından SD‘yi indirmeye zorla veya HD‘yi indirmeye zorla’ya dokunun . SD, standart tanımlı, HD ise yüksek tanımlı anlamına gelir.
 12. Ardından, Dosyayı İndir‘i seçin .
 13. Videonuz için bir dosya adı seçin ve dokunun Kaydet .
 14. İndirmenin tamamlanmasını bekleyin. Uygulama, İndiriliyor sekmesine açılacaktır . Dosya adı, dosya boyutu ve indirme süresinin bulunduğu bir ilerleme çubuğu göreceksiniz. İndirme bittiğinde ilerleme çubuğu kaybolacaktır.
 15. Sonra dokunun Geri uygulamanın sağ üst köşede.
 16. Ardından, Medya‘ya dokunun . Bunu uygulamanın altında bulabilirsiniz.
 17. Yeni indirdiğiniz videoya dokunun.
 18. Film Rulosuna Kaydet‘e dokunun . Videonuzu daha sonra Fotoğraflar uygulamanızda bulabilirsiniz.
Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram