24 MART 2022 PERŞEMBE
Sözler

Eski sevgiliyi geri döndürme

Eski sevgiliyi geri döndürme

Eski sevgiliye geri döndürme ve eski sevgilinizle nasıl geri döneceğinizi bilmek istiyorsanız, önce eski sevgilinizin sizi terk etmesine neyin yol açtığını bilmeniz önemlidir. Soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası bu tür batıl inançlara sakın inanmayın. Senin yaptığın bir şey miydi yoksa eski sevgilinin yaptığı bir şey miydi? Bu sorunun temeline inmeniz ve eski sevgilinizin sizi terk etmeye karar vermesine neyin neden olduğunu bulmanız önemlidir. En hızlı geri getirme Ritüeli sizi neden terk etmediğini bilmiyorsanız, onları geri almanın bir yolunu bulmanız neredeyse imkansız olacaktır. Eski sevgiliyi pişman etme sorunu çözdükten sonra, nasıl düzeltebileceğinize dair iyi bir plan yapabilirsiniz.

Çoğu durumda, Terk eden sevgili nasıl geri döner ve geri almanın en zor kısmı, eski sevgilinin seni neden terk ederim. Eski sevgilinin araması için ne yapmalı ve seni neden terk ederek gittiğini bilmenin tek yolu onlarsız biraz zaman geçirmen. Bu süre zarfında, neyin yanlış gittiğini ve gelecekte işleri düzeltmek için ne yapmanız olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu “eski sevgiliniz olmadan zaman geçirme” kısmıyla işiniz bittikten sonra, düşünmeniz gereken bir sonraki adım, eski sevgilinizin şimdi sizin hakkında ne hissettiğini bulmaktır, böylece soğuyan kadın nasıl geri kazanılır aranızdaki sorunları nasıl çözeceğinize dair bir eylem planı oluşturabilirsiniz.

Hem eski sevgilinizin ne yaptığını hem de neyi yanlış yaptığınızı net bir şekilde anladıktan sonra, düşünmeniz gereken bir sonraki şey eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmek isteyip istemediğinizdir. Bazı çiftler birbirlerine çok benzediklerini fark ettikten sonra ayrılıyorlar. Eğer eski sevgiliniz de sizin için aynı şekilde hissediyorsa, o zaman ikiniz de uzlaşmaya istekli olduğunuz sürece yeniden bir araya gelmek mümkün olabilir.

Bu – eski sevgiliyle geri dönmenin nihai yol haritasındaki, aşağıdaki eski sevgiliyi geri döndürme 14 gün kuralı gibi harika bilgiler bulacaksınız.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız eski sevgilinize nasıl geri dönebilirsiniz?

Artık sevdiğiniz kişiyle birlikte değilseniz ama hala çok güçlü hisleriniz varsa, bir ayrılığı atlatmaya çalışırken ilk başta bunaltıcı olabilir . Bir parçanızın eksik olduğunu ve o özel kişiyi hayatınıza geri alana kadar bir daha bütün olamayacağınızı hissediyorsunuz. Nereye döneceğinizi bilmiyorsanız ve sadece eski sevgilinizle nasıl geri döneceğinizi bulmak için yardım ve destek arıyorsanız , muhtemelen başlamak için en iyi yer burasıdır!

Önce ayrılığın arkasındaki nedenleri anlamalısınız.

Eğer yoksa yanlış gittiğini anlamak ve neden eski artık seninle olmak zorunda hisseden, onları tekrar bir araya veya eski güvenmesine uzun vadede onları mutlu yeteneğinizi yapmak istiyorum yapmak son derece zor olacaktır .

Eski sevgilisiyle geri dönmek isteyen herkes için başlangıç noktası şu basit soruya cevap aramak olmalıdır: Önceki ilişkimizde işler nerede ters gitti ve neden ?

Eski sevgilinizle nasıl geri döneceğiniz konusunda kendinize güvenmek için normal klişelerden biraz daha derine inmeniz gerekecek . Temel olarak tüm sürecin aşamasını veya temelini oluşturuyorsunuz; Eski sevgilinize artık nasıl hissettiklerini anladığınızı ve aynı hataları yapmamak için gelişmeye hazır olduğunuzu iletebildiğinizden emin olmanız çok önemlidir! Kendinize sorduğunuz sorunun cevabını bulmanın anahtarı bu: eski sevgilimin beni geri istemesini nasıl sağlarım !

Eski sevgiliniz artık onları mutlu edemeyeceğinizi düşünüyor

Sevdiğiniz kişiyi sizinle geri dönmeye ikna etmeye başlamadan önce uzlaşmanız gereken temel bir farkındalık şudur; eski sevgilin muhtemelen seni terk etti (eğer ayrılan onlarsa) çünkü artık onları mutlu edemeyeceğini düşündüler .
Söylediklerine veya ne düşündüğünüze rağmen, bu muhtemelen bir duygu meselesi değildir; onlar sana karşı duygularını bir gecede birdenbire kaybetmediler.

Eski sevgilin, uzun vadede onları mutlu etme yeteneğine olan inancını kaybetti. Tekrar bir araya gelme nihai hedefinize ulaşmanın anahtarıdır. Onları kalıcı olarak mutlu edebileceğinizi kanıtlayın ve sevdiğiniz kişiye geri dönmeyi başarmış olacaksınız !

Artık eski sevgilinizle nasıl geri döneceğinizi bulmanın büyük olasılıkla aşkla ve her şeyin güvenle ve mutlulukla ilgisi olmadığını biliyorsunuz.

Eski sevgiliyle geri dönmek cesaret ve tarafsızlık ister

Eski sevgiliyle geri dönme süreci her zaman kolay değildir. Öyle olsaydı internette araştırma yapmazdın ve ilişki uzmanlarından yardım istemezdin. Bu sürecin en zorlu yönlerinden biri , doğru şekilde hareket ettiğinizden ve yol boyunca herhangi bir tuzağa düşmediğinizden emin olmak için özeleştirel olma ve kendinize sürekli olarak doğru soruları sorma ihtiyacıdır.

İçgözlem – Kendinize doğru soruları sorun

Eski sevgiliyle geri dönme yolculuğunuz boyunca bazı bakış açılarını korumanız kesinlikle çok önemlidir . Neyi yanlış yaptığınızı bulmaya çalışmanın ve her adımda doğru şekilde hazırlanmanın ötesinde; Ayrıca, herhangi bir zamanda ne düşünebileceğini anlamak için eski sevgilinizin kafasının içine girmeniz gerekecek.
Bu, girmiş olabileceğiniz tartışmalar veya çatışmalar sırasındaki geçmiş ilişkiniz, gerçek ayrılık için geçerlidir, ancak aynı zamanda kalplerini geri kazanmaya çalışırken ilerlemeye de geçerlidir. Eski sevgilinizin ne hissettiğini veya hissettiğini gerçekten anlamak ve kalplerine bağlanmak ve onlara dokunmak için doğru yaklaşımı bulmak için 360 derecelik yaklaşımı düşünmeniz gerekecek.

İkinizin de ilişkinizde çatışmaya neden olan belirli konular hakkında neden belirli bir şekilde hissettiğinizi anlamanızı sağlayacaktır.

Birbirinizin romantik geçmişini, çocukluğunu, eğitimini, korkularını, güvensizliklerini, hayallerini ve özlemlerini dikkate alarak; neyin yanlış gittiğini ve eski sevgilinizin gerçek ve gizli beklentilerinin neler olduğunu anlamak için kendinizi mümkün olan en iyi konuma koyacaksınız; kendileri seslendiremeseler bile!

Öz eleştiri yapın

İşleri batırdığımızı veya daha iyi bir şey yapabileceğimizi kabul etmek zor olabilir. Egonuz bir darbe alır ve böyle bir sürece girerken kendinizi daha iyi hissetmeden önce kendinizi daha kötü hissettirebilirsiniz. Ama eski sevgiliyle geri dönmek , gururunu bir kenara bırakmanı ve tam olarak nerede yanlış yaptığını ve seni belirli bir şekilde davranmaya neyin ittiğini bulmanı gerektirecek

Korkutucu olabilecek şey, sahip olduğunuz daha derin sorunların farkına varmaktır; önceki ilişkinizin ötesine geçen biri. Bazen bu sorunları çözmek için nereden başlayacağınızı bilemezsiniz ve hızla bunalmış, hatta güçsüz hissetmeye başlayabilirsiniz. Ancak korkularınıza yenik düşmeyin ve kendinizi bu sorunlarla doğrudan yüzleşmeye zorlamayın.

Bu sürece gerçekten başladığınız andan itibaren ve sizi tam olarak neyin engellediğini tam olarak belirlemeye başladığınızda, kendinizi çok güçlenmiş hissedeceksiniz.

Orada birçok harika kaynak var; Bazı köklü sorunları aşmanıza yardımcı olabilecek bizim gibi kitaplar, videolar ve uzmanlar. Ancak eksikliklerinizle yüzleşmek ve bir değişim sürecine girmek için irade gücüne sahip olmalısınız!

Çok muhtaç mıydınız?


Daha önce tartışıldığı gibi, eski sevgiliyle geri dönme hedefini belirlediğinizde işlerin nerede yanlış gittiğini anlamak çok önemlidir! İnsanların yaptığı ve sonuçta ayrılığa yol açan en yaygın hata, çok muhtaç olmaktır .
Birlikte olduğun kişiyi o kadar çok seviyorsun ki, duygularını kontrol edemez hale geliyor ve onlara bir tür duygusal bağımlılığa düşüyorsun. Başka bir deyişle, her gün mutlu olmak veya tatmin olmak için onların dikkatine ve onayına ihtiyacınız var.

Sosyal hayatınızı tamamen kestiniz mi? Artık arkadaşlarınla takılmıyor musun? Kendinizi sürekli olarak eski sevgilinizin belirli aktiviteleri tek başına yapmak yerine birlikte yapmak için zamanını talep ederken buldunuz mu? Önceki sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, büyük olasılıkla aslında çok muhtaçsınız.

Eski sevgilin, bağlantı kurma çabalarına ve yaptığın fedakarlıklara değer vermek yerine, sanki bir yük haline geliyormuşsun gibi hissetmeye başladı. Ayrıca, artık onlar için bir meydan okuma değildiniz; ve ne yazık ki onların gözünde kıymeti bilinmemeye, hatta harcanmaya başladınız.

Eski sevgilinizi ihmal ettiniz mi?

Bazı insanlar kendilerini yelpazenin karşı ucunda bulur. Hataları çok muhtaç olmaları değil, tam tersine eskilerini ve ilişkilerini tamamen ihmal etmeleriydi .

Tüm enerjinizi kariyerinize vermiş olabilirsiniz ya da sadece işinizden bunalmış olabilirsiniz; ayrıca arkadaşlarınızla çok fazla zaman geçirebilir veya enerjinizin ve zamanınızın çoğunu bir hobi veya tutkuya odaklamış olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, eski sevgilinize ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği özeni ve özeni göstermediğiniz açık.
Eski sevgilinizin uzun vadede onları mutlu etme kapasitenize olan inancını kaybetmesine neden olan sorunu tam olarak tespit edebildiğinizde, zamanla değiştiğinizi kanıtlamak için ne yapmanız gerektiğini anlamak için daha iyi bir konumda olacaksınız.

Unutmayın bir eski ile geri alma sizin ve eski arasında var ne kadar kötü bağlı olarak biraz zaman alabilir; ayrılığın nasıl gerçekleştiği; ya da çabucak tekrar bir araya gelmeyi umarak büyük hatalar yaptıysanız (yalvarmak, ağlamak gibi)!

Tekrar bir araya gelmek yaratıcılık gerektirecek

Sevdiğiniz kişiyle tekrar bir araya gelmek, alışılmışın dışında düşünmenizi ve eski sevgilinize evrimleştiğinizi kanıtlamak için neler yapabileceğinizi ciddi şekilde düşünmenizi gerektirecektir. İlişkiniz sırasında yaptığınız şeyleri yapmaya devam ediyorsanız ve eski sevgilinizle aynı şekilde iletişim kurmaya çalışıyorsanız; nasıl makul bir şekilde farklı bir sonuç bekleyebilirsiniz ?

Potansiyel çözümler bulun

Artık hatalarınızı ve işlerin nerede yanlış gittiğini anlamak için zaman ayırdığınıza göre; Eski sevgilinize evrimleştiğinizi kanıtlamak ve aynı hataları tekrar tekrar yapmadığınızdan emin olmak için potansiyel çözümler bulmak için beyin gücünüzü kullanmanız gerekecek.

Burada önemli olan , tekrar bir araya gelmenin, beyin fırtınası seansınızdan sonra elde edeceğiniz olası çözümlerden sorumlu olmanızı gerektireceğidir . Başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için hedeflerinizi bir kağıda yazın ve kararlarınızı mümkün olduğunca somut hale getirmeye çalışın.

Başarmak için yola çıkacağınız her şeyi ne zaman ve nasıl yapacağınızı dahil edin; örneğin her Cuma 3 mil koşacağımı yaz. Bu, her Cumartesi sabahı rotada kalıp kalmadığınızı veya gevşek olup olmadığınızı bileceğiniz için basit ama mükemmel formüle edilmiş bir hedeftir!

Bir oyun planı hazırlayın

Bunu bir adım daha ileri götürmek için, tekrar bir araya gelme nihai hedefinize ulaşmak için bir oyun planı hazırlamanızı istiyorum . Bu bir tuzaktı ve muhtemelen içine düştünüz!

Artık eski sevgilinize onları zamanla mutlu edebileceğinizi ve size güvenebileceklerini kanıtlamaya odaklanmanız gerektiğini bilmelisiniz! Bu çabayı başarmak için bir oyun planı hazırlayabilirseniz, sevdiğiniz kişiyle birliktelik yoluyla geri dönmeyi fiilen başaracaksınız. Eski sevgilin aslında seninle geri dönmeye çalışacak kişi olacak!

Peki bu oyun planını nasıl bir araya getirip sizin için doğru olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Eh, zaten hatalarınızı ve değiştirmek için uygulamanız gereken potansiyel eylemleri belirlediniz. Artık bir iletişim stratejisi oluşturmanız gerekiyor; eski sevgilinle nasıl ve ne zaman ilişki kurmayı planlıyorsun.

O zaman günlük yaşamınızda hedef odaklı bir yaklaşım benimseyerek kontrol noktaları belirlemeniz gerekir . Nerede olduğunuzu ve nereye gitmeniz gerektiğini kuş bakışı görmek için günlük, haftalık ve hatta aylık olarak hedefler belirleyin.

Aktif kalın

Tekrar bir araya gelmenin anahtarlarından biri, aktif kalma ve üzüntünüzün veya depresyonunuzun hareketsizliğe yol açmasına izin vermemeniz olacaktır. Ayrıldıktan sonra kanepede oturmak, hiçbir şey yapmamak veya kimseyi görmek istememek çok yaygındır. Sorun şu ki, kendinizi aktif kalmaya ve belirli eylemlerde bulunmaya zorlamazsanız, kendinizi çukurun derinliklerine kadar kazmaya devam edeceksiniz .

Bu olumsuz sarmalı aşmanın en iyi yolu proje sahibi olmak, yeni şeyler denemek ya da sportif faaliyetlerde bulunmaktır. Koşuya ya da spor salonuna gitmek, kendinizi yorarak negatif enerjinizden kurtulmanızı sağlayacak! Bu yüzden lütfen kendinizi bulunduğunuz yerden çıkmaya ve kesinti süreniz boyunca üretken bir şeyler yapmaya zorlayın!

“Eski sevgilimi geri istiyorum ve her şeyi yapmaya hazırım” zihniyeti!

Sadece “ eski sevgilimi geri istiyorum ” demek , parmaklarınızı şıklatmanız ve tekrar bir araya gelmeniz yeterli olmayacak . Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak için gerçekten güçlü bir arzuya sahip olmanız ve işe koyulmaya hazır olmanız gerekir! Ancak bu sadece bir çaba meselesi değil, aynı zamanda doğru zihniyette olma ve özgüvenini yeniden kazanma meselesidir.

Benlik saygınızı yeniden kazanın

Bir ayrılığın ardından, çok güçlü erkek ve kadınların tüm özgüvenlerini yitirdiklerini gördüm. Sevdiğiniz ve derinden değer verdiğiniz kişiden bu reddedilme duygusuyla baş edebilmek çok zordur. Bazı durumlarda, özellikle yıllar süren evlilikten sonra tüm dünyanız alt üst olabilir ve parçaları toplamaya çalışmakla baş başa kalabilirsiniz.

Bu yüzden birinin bana “Eski sevgilimi geri istiyorum çünkü onlar dünyadaki en harika insan ve muhtemelen benim ruh eşim” dediğini duyduğumda, o insanlara her zaman onların da oldukça harika olduklarını hatırlatırım! Eski sevgilin sana aşık olduysa, ilk seferinde onlara ilham verebildiysen ve baştan çıkarabildiysen, bu senin de sunabileceğin tonlarca niteliğin olduğu anlamına gelir.

Takip sırasında bunu asla unutmayın! Siz de değerli hissetmeyi hak ediyorsunuz ve arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle çok zaman geçirmeniz çok önemli; Ayrılığı takip eden günlerde veya haftalarda biraz rahatlık ve güvenlik yeniden kazanmak için sevdiğiniz ve güvendiğiniz ve sizi de seven insanlar.

Onu geri kazanabileceğinize inanmalısınız.

Yeniden bir araya gelme şansınıza inanmıyorsanız, eski sevgilinizin size inanacağını nasıl umabilirsiniz? Onları mutlu edebileceğinizi makul bir şekilde nasıl bekleyebilirler?
Eski sevgiliyle geri dönme söz konusu olduğunda özgüven önemli bir özelliktir ; Eski sevgiliyle geri dönme sürecinin duygusal hız treninde hayatta kalabilmek için kendinize inanmanız gerekecek.

Beyninizi yeniden programlamak veya belirli inançları değiştirmek için çalışmak mümkündür. Kendinize ve eski sevgilinize kanıtlama ve onları mutlu edebileceğinize dair ciddi bir güven eksikliğiniz varsa; en sevdiğim kendi kendine yardım egzersizlerimden birini yapmayı deneyin; Şimdiki zamanda, sarı bir yapışkan üzerine, hedefinize ulaşmış gibi, başarmayı umduğunuz bir şey yazın.

Bu yüzden, “ Eski sevgilimi geri ve mutlu olmak istiyorum ” yazmak yerine, eski sevgilimle geri döndüm ve onu mutlu edebileceğimi kanıtladığımı yazın. Bu notu banyo aynanıza yapıştırın ve en az 21 gün boyunca sabah ve akşam 5 kez yüksek sesle okuyun.

Aynı zamanda önerdiğimiz diğer eylemleri günlük yaşamınızda harekete geçirmeye başlayın. Siz farkına bile varmadan bu değişikliği yaşamaya başlayacak ve başarmak için belirlediğiniz hedefe ulaşacaksınız. Eski sevgilinle tekrar barışabileceğine ve bu hedefe ulaşabileceğine kendini inandırabilirsin!

Değişime hazır olun

Konfor alanınızı genişletmeye ve olumlu yönde gelişmeye hazır değilseniz, sevdiğiniz kişiyle birlikte olma hedefinize ulaşamazsınız .

Kulağa sağduyu gibi gelebilir, ancak birçok insanın derinden değer verdiği biriyle geri dönmeyi umduğunu, ancak bazı olumsuz alışkanlıklarını veya davranışlarını değiştirmek için hiçbir şey yapmadığını bilmek sizi şaşırtacaktır. Çoğu zaman, önceki ilişkinizdeki olumsuz davranışların bazılarını çözmediyseniz, sevdiğiniz kişiyi hayatınıza geri getirebilecek sihirli hileler veya hızlı düzeltmeler yoktur.

Bu yüzden birinin bana eski sevgilimi geri istediğimi söylediğini duyduğumda , onlara her zaman eskilerini tekrar onlarla birlikte olmak istemelerini sağlamak için değişmeye veya olumlu anlamda gelişmeye hazır olup olmadıklarını soruyorum. Konfor alanınızdan çıkmaya hazırsanız ve bazı durumlarda kendiniz ve eski sevgiliniz hakkında sahip olabileceğiniz bazı önyargılı kavramları veya inançları yeniden ziyaret etmeye hazırsanız, o zaman her şey mümkündür!

Güç mücadelesini kazanarak eski sevgilinizi geri alın

Her ilişki bir güç mücadelesidir . Bunu duymak kulağa pek hoş gelmeyebilir ve aynı fikirde olmayabilirsiniz ama ben böyle görüyorum. Aşka, şefkate ve eşinize değer vermeye inanabilir ve yine de bir noktada bunun sizin ve sevdiğiniz kişi arasında bir güç mücadelesine dönüştüğünü anlayabilirsiniz; kim olduğunuzu ve değerlerinizi yansıtan bir ilişki türü yaşamak için.
Anahtar, zorba olmak ve tamamen kendi lehinize çevirmek değildir, çünkü eşiniz mutlu olmayacak ve sizi de bırakacaktır.

Bizim eğilimli olduğumuz şey, sizi ilişkiniz hakkındaki önyargılı inançlarınıza meydan okumaya ve sevginin gelişmesini sağlamak için doğru dengeyi bulmaya iten bir felsefedir; ve bazen eski sevgilinizi geri almak için güç dengesini lehinize değiştirmeniz gerekir !

Eski sevgilinizi bir kaide üzerine koymayın

İnsanların ilişkileri sırasında veya ayrılıktan hemen sonra yaptıkları yaygın bir hata, eski sevgililerini bir kaide üzerine koymaktır. Ya duygularının seni ele geçirmesine izin verirsin; aşk devralır ve eski sevgilinize onu hayır diyebileceğiniz birine dönüştürerek sevginizi belli etmeye çalışırsınız !

Daha da kötüsü, eski sevgilinizin olmanızı istediğini düşündüğünüz bir şey olmak için kişiliğinizi ve sizi çekici ve benzersiz kılan şeyi kaybetmeye başlarsınız. Ama yanılıyorsunuz! Eski sevgilin, söylediği her şeye evet diyen ve onlara asla karşı gelmeyen biri olmanı istemiyor.
Amacıyla eski geri almak için size bağımsızlık duygusunu yeniden kazanmak zorunda olacak ve bu tür hareketleri değiştirin. Eski sana geri dönme fikrine bağlı; eski sevgilinizi baştan çıkaran ve ilham veren kişi. Eski sevgilinle tanışmadan önce eşsiz bir kişiliğin vardı; temel inançlarınız, projeleriniz, hayalleriniz ve özlemleriniz vardı.

Yol boyunca bir yerlerde olduğunuz ve temsil ettiğiniz her şeyi unuttunuz; eski sevgilin için değiştin ve bunun için seni terk ettiler!

Tanımlanan güç mücadelesi

Bir ilişkide güç mücadelesi nedir ve bir ilişkiye girmeden mutlu olmak mümkün müdür? Bazı insanlar, eşine isteklerini empoze etmek zorunda kalmadan ilişkilerinde ender bir denge biçimi bulabilir ve ilişkilerinde bir süre mutlu olabilir.

Ancak bunun olması çok çok nadirdir; bu çiftler ya duygusal olarak birbirinden kopuk ya da ilişkileri, iş/yaşam dengesi, çocuk yetiştirme beklentileri vb. ile ilgili beklentileri konusunda tam olarak aynı sayfada.

Çoğumuz için bu kesinlikle imkansızdır ve bu nedenle, işler istediğimiz gibi gitmediğinde yaşam tarzımızı, beklentilerimizi ve değer dizilerini partnerimize empoze etmeye çalışırız. Hayat eğri toplar atar ve eşinizle mükemmel bir uyum içinde kalmak için ne yapmanız gerektiğini bulmak için her zaman zamana, bakış açısına, dinginliğe ve güvene sahip olamazsınız; ve sağlıklı ve dengeli bir ilişki sürdürmek.

İster sevgilinize deli gibi aşık olun, ister eski sevgilinizi geri almak istiyorsanız, güç mücadelesinin farkında olmanız çok önemlidir. Ayrıca içinde bulunduğunuz dinamiklere göre sürekli olarak kendinizi ayarlamalısınız; bazen bırak, bazen de tavır al ve sevdiğin kişiye karşı biraz daha sert ol; Onlara olan sevginizden ve ilişkinizi kendisinden kurtarmak için!

Radyo Sessizliği Tekniği: Bir ayrılıktan sonra biraz mesafe almanın gerekliliğini anlayın

Eski sevgilinizi geri almak ve güç dengesini lehinize çevirmek için bazen yapılacak en iyi şey bir adım geri çekilip radyo sessizliği uygulamaktır. Bir iletişim periyodu en az 3 hafta sizinle hiçbir alakası istediğinizde eski onların yollarla sıkıştı veya sizin lehinize dinamiği kaydırmaya iyi yoldur.
Bu aynı zamanda tonlarca hata yaptığınızda veya eski sevgilinizi bir kaide üzerine koyup güç dengesini tamamen onların lehine çevirdiğinizde uygulamak için harika bir tekniktir.

Sizin için gerçekten faydalı olabilir, çünkü soğukkanlılığınızı yeniden kazanmanız için ihtiyacınız olan alanı sağlar, henüz yapmadıysanız bir oyun planını harekete geçirir ve ayrıca daha fazla hata yapmanızı engeller.

Eski alanınızı vererek, güç dengesini biraz daha lehinize çevirmeye başlayacaksınız çünkü eski sevgiliniz sizi özleyecek ve hatta ayrılma kararlarından şüphe etmeye başlayacak. Hepiniz işlerine daldığınızda, ayrılma kararlarının tepkisiyle gerçekten yüzleşemezler.

Bir radyo sessizliği, eski sevgilinizle geri dönme sürecinin kontrolünü yeniden kazanmaya başlamanızı sağlayan bir eylem olabilir, çünkü onlara ulaşmama kararınız sizin olacaktır.

Unutmayın ki bu durumda eylemsizlik (onlara ulaşmamak) aslında eski sevgilinizden bir şekilde tepki çekecek çok güçlü bir eylemdir; senden haber alamayınca ne hissettiklerini söylemeseler bile.

Radyo sessizlik ayrıca eski için yararlı olacaktır . Sizden ayrıldılarsa, boşluğa ihtiyaçları vardır; unutmayın bir ayrılık, alana ihtiyaç duymak demektir! Onlara bu alanı sağlayarak, olayları bir perspektife oturtabilecek ve siz ve ilişkiniz hakkında bazı şeyleri fark edebileceklerdir.

En iyi ihtimalle onlar için ne kadar önemli olduğunuzu ve sensiz yaşayamayacaklarını anlayacaklardır; hayatın, ondan ayrı olmadığın zaman, tersinden daha zor olduğunu.
Daha da kötüsü , duygularınızı kontrol edebilmenize ve onlara ulaşamamanıza şaşıracaklar ; neler yaptığınızı merak etmeye başlayacaklar! Her iki durumda da, temassızlık döneminiz yürürlüğe girmeden önce hissettikleriyle karşılaştırıldığında, radyo sessizliğinden sonra sizden haber almaktan çok daha açık ve hatta mutlu olacaklardır.

Bir ayrılıktan sonra her seferinde birini nasıl geri alabilirim?

Bu yüzden , bu sefer sevdiğiniz kişiye geri dönme şansınızı büyük ölçüde artırmak için size belirli ilkeler sağlamak istiyoruz .

Yeni keşfedilen güvenilirlik yoluyla ve doğru şekilde yeniden temas kurarak

Uzun uzadıya tartıştığımız gibi, eski sevgiliniz artık uzun vadede onları mutlu etme yeteneğinize güvenmiyor. Ayrıca eski sevgiline yaptığın bazı hataları anladığını ve değişmiş bir insan olduğunu söylediğinde muhtemelen sana inanmayacaktır.

Eski sevgilinizin , sizin değişmenizi istedikleri şekilde değişemeyeceğinizi hissettiğini anlayın ; bu yüzden senden ayrıldılar (eğer ayrıldılarsa!) veya bu yüzden tekrar bir araya gelmek istemiyorlar.

Bu nedenle, bir dahaki sefere eski sevgilinize yaklaştığınızda güvenilir olmanız gerekecek. Buna gerek eylemleriyle değil, yeni bir insansın kelimeler aracılığıyla onlara kanıtlamak . Bazı şeyleri onlar için değil, kendiniz için yaparken değişiminizi sergilemeniz gerekir! Ne yazık ki, güvenilir olmanın en iyi yolu gerçekten değişmek; rol yapmamak.

Gerçekte, eski sevgilinizden güvenilirliği ve belirli bir ilgiyi yeniden kazanmak için gerçekten yapmanız gereken tek şey, doğru kişisel gelişim sürecinden geçmek ve zaman içinde sabit kalmaktır. Eski sevgilinizin yeni bakış açınızı kabul etmekten başka seçeneği olmayacak ve o noktada anında güvenilirliğinizi yeniden kazanacaksınız !

Eski sevgilinle doğru şekilde nasıl iletişim kuracağımız hakkında konuşmak için biraz zaman harcamamız da önemlidir. Eski sevgilinize ulaşırken sorunu zorlayamazsınız; Herhangi bir gariplikten kaçınmak için ikiniz için de doğal hissetmesi gerekiyor. Bunu şahsen, telefonla, mesaj yoluyla veya sosyal medya üzerinden yapabilirsiniz; ama ne olursa olsun, zorlama hissetmemeli.

Elle Yazılmış Mektup

Düşünceleri eski usul kağıda dökmenin sihirli bir yanı var; bir kalem ve kağıt ile. Özel istişareler sırasında konuştuğum insanlara, önemli mesajları farklı bir şekilde iletmek, değişimlerini kanıtlamak, eski sevgililerini şaşırtmak ve alışılmışın dışında bir şekilde yeniden temas kurmak için eski sevgililerine bir mektup yazmalarını sık sık öneririm .
Etkili bir mektup yazabilmek ve mektubunuzun istenilen etkiyi yaratabilmesi için uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bu mektubun genel amacının ne olacağını açıkça belirlediğinizden emin olmalısınız. En fazla 3 ana konuşma noktası veya konu etrafında iletişim kurmanız gerekir. Mektubunuz çok uzun olamaz; ideal olarak bir sayfa etrafında.

Eski sevgilinizi mektubunuzda eleştiremezsiniz ; Pozitif kalmalı ve ayrılıktan sonra hayatınızda uygulamaya başladığınız değişiklikler hakkında konuşmalısınız.

İşlerin nasıl sona erdiğine bağlı olarak ve eski sevgilinle hala görüşüyorsan, kendin hakkında nihayet fark ettiğin bazı şeyleri ve yaptığın hataları tartışmak için birbirinizi görüp göremeyeceğinizi sormak isteyebilirsiniz. önceki ilişkileriniz sırasında yapılmış

Diğer zamanlarda mektubunuzun amacı basitçe size yaptıklarım için üzgün olduğumu söylemek olabilir. Yine eski sevgilinize onları mutlu edebileceğinizden emin olduğunuzu, işlerin nerede yanlış gittiğini anladığınızı bildirmek için bir mektup yazabilirsiniz; ya da işleri düzeltmek için belirli şekillerde değişmeye hazır olduğunuzu.

Durum ne olursa olsun, mektubunuzun kendi başına bir son olmayacağını unutmayın.

Dinamikleri lehinize değiştirebilir ve eski sevgilinizin kalbine dokunabilirsiniz , ancak her iki durumda da, zaman içindeki değişikliğinizi kanıtlamanız ve mektubunuzda değindiğiniz önemli mesajları yaşamanız gerekecek.

Eski sevgilinizi özel koşullar altında geri almak

Bazı ayrılıklar diğerlerinden daha zordur. Mümkün olduğu kadar çok zemini kapsamak için size mümkün olduğunca çok alakalı ve özel bilgi sağlamaya çalışıyoruz; ancak bazı durumlar o kadar benzersizdir ki her olası senaryoya değinemeyiz.

Eski sevgilinizi özel koşullar altında geri almak, eski sevgilinizi başkası için terk edenler veya uzun mesafeli bir ilişki sırasında veya sonrasında ayrılanlar için gerçekten bahsetmek istediğim bir konu.

Ya beni başkası için terk ederlerse?

Eski sevgilin seni başkası için terk etse bile , onu geri kazanmanın bir yolunu bulabilirsin! Bu şartlar altında eski sevgilinizi geri almak elbette daha zor ama imkansız değil.

Yapma veya kırılma noktalarından biri, duygularınızla başa çıkma yeteneğiniz olacaktır. Beklediğinizden daha fazla hız treni olacak çünkü sevdiğinizin başka birinin kollarında olduğunu bilme düşüncesi sizi çıldırtabilir.

Neler yaşadığınızı çok iyi anlıyorum ve hedeflerinize ulaşmak için bir oyun planı oluşturmanıza yardımcı olabilirim; bu şartlar altında bile!

Diğer kişi yokmuş gibi davranmanız gerekecek ; eski sevgilinle konuştuğunda, sosyal medyadayken (kendi iyiliğin ve akıl sağlığın için) ve hatta arkadaşların ve ailen eski sevgilinin başka biriyle olduğu gerçeğini gündeme getirmeye çalıştığında bile. Yeni erkek arkadaşı veya kız arkadaşı hakkında konuşarak olumlu bir şey elde edemezsiniz.

Bunun yerine, enerjinizi eski sevgilinizle rasgele yeniden iletişim kurmaya çalışın. Bu süreç, sonunda sevdiğiniz kişiye geri dönene kadar biraz zaman alabilir, bu nedenle hem sabırlı hem de dirençli olmanız gerekir.

İşin püf noktası, zamanla eski sevgilinize, onları mutlu etmek için herkesten daha uygun olduğunuzu kanıtlamak olacak . Eski sevgilinizin yanındayken pozitif kalmaya çalışmalı ve ortak bir geçmişiniz olduğu gerçeğini temel almalısınız: mizah, birlikteyken olan şeylerin anekdotları veya sadece küçük bir konuşma bile eski sevgilinizi rahat ve istekli hissettirmenize yardımcı olacaktır. seninle vakit geçirmek için.

Zaman aslında sizin lehinize çalışacak çünkü eski sevgilinizin yeni ilişkisinin sadece bir toparlanma olacağı ihtimali var; zamanla eski sevgilin, çitin diğer tarafındaki çimenlerin her zaman daha yeşil olmadığını ve tüm mutsuzluklarının kaynağının sen olmadığını anlayacak!

Ya uzun mesafeli bir ilişki içinde olsaydık?

Uzun mesafeli bir ilişkiden sonra eski sevgilinizi geri almak, onlarla iletişim halinde kalamıyorsanız, oldukça zor olabilir. Her ay bir e-posta alışverişi olsa bile, biraz iletişim kurmaya çalışmak gerekir, aksi takdirde oldukça hızlı bir şekilde çok daha zor hale gelebilir.

Sana vereceğim ilk tavsiye, mesafenin seni bunaltmasına izin verme. Bu faktörü değiştirmek için muhtemelen yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığının farkına varın, aksi takdirde muhtemelen başlangıçta uzun mesafeli bir ilişki içinde olmazdınız.
Sen gidiyorsun süper esnek olmaya ihtiyaç ve kendi kişisel gelişim ve büyüme üzerinde tüm enerjisini odaklamak için. Aradaki mesafeye rağmen eski sevgilinizin davranışlarınızda ve bakış açınızda bir değişiklik fark edeceğini anlayın. Hızlı bir şekilde gelişmeniz ve bu değişikliği sürdüreceğiniz iletişim platformu aracılığıyla sergilemeniz gerekecek.

Duygularınıza veya onlar hakkında hissettiklerinize dayanarak eski sevgilinizi fikrini değiştirmesi için ikna etmeye çalışmayın; kesinlikle sizi geri almaları için yalvarmamalı veya yalvarmamalısınız!

“En azından arkadaş kalalım” kartını oynayın ve vurma fırsatını bekleyin! Kilometrelerce uzaktayken eski sevgilinizin belirli bir şekilde hissetmesi kolaydır. Ama eski sevgilin seni tekrar gördüğünde, ne zaman olursa olsun, kişisel gelişiminiz üzerinde çalışabildiyseniz, onları tekrar baştan çıkarmanız oldukça kolay olabilir.

Oranlar, birbirinize olan çekiciliğin hala orada olacağıdır. Konuşacak çok şeyiniz olacak ve aslında birbirinizi organik olarak görüyorsanız, ikiniz de yeniden bağlantı kurmaktan gerçekten mutlu olmalısınız; bu yüzden randevu için zorlamayın!

Biraz sabırlı olmaya çalışın ve tekrar bir araya gelmek için uzun vadeli bir yaklaşım benimseyin . Eski sevgilin ruh eşin veya birlikte olmak istediğini bildiğin kişiyse, beklemeye değer!

Alanında uzman kişilerden yardım istemekten korkmayın!

Çok zor bir ayrılıktan kurtulma ile karşı karşıya kaldığınızda ; eski sevgilin seni başkası için terk ettiyse, uzun mesafeli bir ilişki içindeysen ya da eski sevgilin seninle hiçbir şey yapmak istemiyorsa; Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan desteği alabilmeniz için alanında uzman kişilerden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederim!
Kabul edelim, bazen desteğe ihtiyaç duymanın yanlış bir tarafı yok; İnsanların forma girmek için eğitmenleri vardır, diyetlerini dengelemek için beslenme uzmanlarından yardım isteyin veya bir enstrüman öğrenmek için bir eğitmene gidin. Aşk hayatınız da tüm bunlar kadar önemlidir ve genel sağlığınız için kalbinize de yatırım yapmalısınız!

Doğru tutum ve zihniyete sahipseniz, çoğu zaman eski sevgilinizi geri almak hala mümkündür ; sabırlı olmaya ve çalışmaya istekliysen! Bu alandaki deneyimimiz, şu anda neler yaşadığınıza dayalı olarak size tavsiyelerde bulunmamızı sağlayacaktır.

Güç dengesini lehinize değiştirmeye başlamak ve eski sevgilinizin sizi özlemesini sağlamak için hemen uygulayabileceğiniz size özel bir oyun planı ve somut eylemler sunacağız!

İnsanların sevdiklerine kavuşmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak tutkumuzdur . İşimizi mümkün olan en iyi şekilde yapmak için, ilişkilerinin inceliklerini ve şu anda neler yaşadıklarını anlamak için kendimizi insanların hayatlarına tamamen yatırmamız gerektiğini anlıyoruz.

Bu sadece sizin değil, bizim sürecimiz olur. Her gün, yılda 365 gün hizmetinizdeyiz çünkü eski sevgilinize olan sevginizin sınırları veya izin günleri olmadığını biliyoruz! Bu nedenle, eski sevgilinizle geri dönmek için mümkün olan her şeyi yapmak konusunda ciddiyseniz, daha fazla beklemeyin

Eski sevgiliyi ikinci kez nasıl geri alabilirim!

Hala eski sevgiliyi nasıl geri alacağınızı araştırıyorsanız , bunun tekrar bir araya gelmekle ilgili olmadığını ve daha çok sevdiğinizi yeniden baştan çıkarmakla ilgili olduğunu anlamanız gerekir. Tekrar bir araya gelmekten bahsettiğinizde, bilinçaltında, ilk ilişkinizde bir ayrılığa yol açan aynı dinamiklere geri dönme riskini taşırsınız.

Gerçekten yeni bir şey yaratmak için yeniden başlamanın ve eski ilişkinizden kurtulmanın gerekliliğini vurgulamak için zaman ayırmak istiyorum!

İkinci ilk tarih

Ne zaman bir araya ex geri almak için nasıl bir plan koyarak size ikinci ilk buluşma düşünmek zorunda; ikinci kez eski sevgilinle sadece arkadaş olarak değil, sevgili olarak yeniden bağlantı kurma umuduyla dışarı çıkacaksın!
Duygularınızın sizi bunaltmasına izin vermemek ve eski sevgilinizin de size hakim olmasına izin vermemek için bu ikinci ilk buluşmaya hazırlanmalısınız. Eski sevgilinizi tekrar bir kaide üzerine oturttuğunuz ya da onlara hala aşık olduğunuzu ve tekrar bir araya gelmek istediğinizi gösterdiğiniz bir dinamiğe düşmek çok kolay.

Senin için püf noktası, havalı oynamak ve sadece iyi vakit geçirmeye odaklanmak olacak . Eski sevgiliye onları mutlu edebileceğimizi kanıtlamaya çalıştığımızı unutmayın! Bu randevu, hem iyi anlaşabileceğinizi hem de artık birlikte olmasanız bile kavga etmeyeceğinizi veya tartışamayacağınızı kanıtlamakla ilgili olmalıdır. Hiçbir koşulda geçmiş sorunları gündeme getirmemelisiniz.

Eski ilişkinden tamamen bahsetmemelisin çünkü yeni bir şey yaratmak için eskisinden kopmaya çalışıyoruz.

Bunun yerine, ayrılıktan bu yana üstlendiğiniz yeni faaliyetleri ve projeleri vurguladığınızdan emin olun. Eski sevgilinize aktif ve pozitif bir dinamik içinde olduğunuzu kanıtlayın; ilginç şeyler yapıyor ve tonlarca yeni çaba var. Yenilenmiş bir pozitif enerjiyi iletmek için heyecanla konuşun ve gülümseyin.

Konuyu zorlamayın ve randevunuzun en sonunda zarfı zorlamak ve harika bir akşamı mahvetmek yerine eve biraz daha erken gitmenin her zaman daha iyi olduğunu unutmayın!

Eski sevgilinize sürpriz yapın

Eski sevgilinizi şaşırtma yeteneğiniz , sonunda tekrar bir araya gelme şansınızı artırabilir veya azaltabilir. Aslında, bu süreçte sürpriz unsuru o kadar önemli ki, bire bir koçluk seansları sırasında eski sevgiliyi nasıl geri kazanacağım sorulduğunda bazen sadece eski sevgilinizi şaşırtın! Açıkçası daha sonra, eski sevgiliyi şaşırtmanın neden önemli olduğunu ve bu konuda nasıl gitmeniz gerektiğini uzun uzun açıklamaya devam edeceğim!

Eski sevgilinizi olumlu bir şekilde şaşırtabiliyorsanız, bu bir şekilde evrimleştiğiniz ve artık eski sevgilinizin sandığı kişi olmadığınız anlamına gelir! Beklemedikleri bir şeyi yapabildiğinizde, onların kafasına bir şüphe tohumu ekeceksiniz ve her şeyi sorgulamaya başlayacaklar.

Bu aşamaya geldiğinizde tekrar bir araya gelme hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız; özellikle de onları iyi bir şekilde şaşırtmaya devam edebilirseniz!

Ayrılıktan bu yana yapmayı planladığınız eylemlerle eski sevgilinizi şaşırtın; yeni bulunan bir bakış açısıyla ve olmanı beklediklerinden daha olumlu ve mutlu olarak!

Olumlu bir şekilde evrimleştiğinizi göstermenin ya da bir milyon yılda asla yapmanızı beklemedikleri bir şeyi yapmanın milyonlarca farklı yolu var. Eski sevgilinizin sizin hakkınızda dile getirdiği eleştirileri düşünün ve bazı eksikliklerinizin üstesinden gelmenizi sağlayacak belirli eylemleri uygulamaya başlayın.

Örneğin, eski sevgilin senin çok bencil olduğunu düşünüyorsa, haftada bir toplum hizmeti yapmaya başla. Evsizler barınağına gidip muhtaçlar için sandviç yapabilir ya da yakındaki bir hastanede gönüllü olarak yaşlılarla vakit geçirebilirsiniz.

Eski sevgilinize artık bencil olmadığınızı söylemeyeceksiniz; nasılsa sana inanmazlar. Ancak onlarla toplum hizmeti çabalarınız ve bunun sizin için ne kadar ödüllendirici olabileceği hakkında konuşabilirsiniz ve bu süreçte birlikte olmak istediğiniz kişiyi etkileyebilir ve değiştiğinizi kanıtlayabilirsiniz !

Eski sevgilinizi geri almak için uygulanan Ters Psikoloji

Eski sevgilinizi alıp fikrini değiştirmeye zorlarsanız, muhtemelen çok fazla dirençle karşılaşacaksınız ve asla gitmek istediğiniz yere tam olarak ulaşamayacaksınız. Birini sizi sevmeye zorlamak oldukça basit, ancak doğru eylemleri uygularsanız ve yaklaşımınızda biraz akıllıysanız, onların size aşık olmasını sağlayabilirsiniz!

Ters psikoloji, amaçlanan sonucun ne olacağının tersini yaptığınız veya söylediğiniz bir tekniktir. Bu ilke hakkında biraz araştırma yaparsanız ve bu tekniği oyun planınıza dahil etmeye çalışırsanız, eski sevgilinizin sizinle birlikte olmak istemesini, aksi takdirde beklenenden daha hızlı hale getirmeniz mümkündür!
Ters psikoloji ile eski sevgili nasıl geri alınır ? Pekala, onların blöf oyunlarına katılarak başlayabilirsin! İnsanların bana her zaman şunları söylediğini duyuyorum: “eski sevgilim artık beni sevmediğini söylüyor”; veya “Eski erkek arkadaşım hala hisleri olduğunu söyledi ama muhtemelen en iyisi birbirimizi görmeyi bırakmamız”; ya da “Eski kız arkadaşım tek istediğinin başka birini bulmam ve mutlu olmam olduğunu söylüyor”!

Fransızcamı bağışlayın ama bu genellikle bir sürü at saçmalığıdır! Eski sevgilin muhtemelen bu kelimelere veya ifade türlerine inanmıyor. Ya sizi onları takip etmeyi bırakmaya ikna etmeye çalışıyorlar; kendilerine devam ettiklerini düşündürmeye çalışmak; ya da artık birlikte olmadığınızı diğer insanlara kanıtlamaya çalışmak.

Bir inanç sıçraması yapın ve eski sevgilinizin devam etmek için yapmanızı önerdiği şeyi yapın . Açıkçası, tüm yolu almamalı ve gerçekten tamamen devam etmemelisiniz veya bir daha asla onlara ulaşmamalısınız. Ama uzun bir evliliğin eşiğindeyseniz veya boşanmışsanız, birkaç hafta, hatta birkaç ay şüphe etsinler; Gerçekten sözlerini kabul edip edemediklerini görmek için onları eşiğine itin.
Duygularınızı kontrol edebiliyorsanız , eski sevgiliniz çoğu zaman sizden önce çatlar ve sizinle geri dönmeye çalışır!

Eski sevgilinizi yeniden baştan çıkarın!

Ne olursa olsun, sevdiğinle geri dönmek istiyorsan, onları bir şekilde baştan çıkarman ve sana aşık olmalarını sağlaman gerekecek. Baştan çıkarma her zaman fizik ve cinsel çekicilikle ilgili değildir. Örneğin, yetenekliyseniz, eski bir erkeği bir müzik aletiyle baştan çıkarabilirsiniz; Müziğiniz aracılığıyla onlara ilham verebilir ve kalplerine dokunabilirsiniz.
Olumlu veya yapıcı bir şey hakkında tutkulu veya yetenekli iseniz, kendinizi elementinizde bulduğunuz o aktiviteye katılırken eski sevgilinizi tekrar baştan çıkarabilme ihtimaliniz vardır! Tabii ki, eski sevgiliniz, zamanınızın çoğunu tutkunuza (yani müzik aletinize) odakladığınız ve onları ihmal ettiğiniz için sizi terk ettiyse, belki de başka bir yaklaşım denemek en iyisidir.

Ama ne olursa olsun eski sevgilini baştan çıkarmak ve tekrar bir araya gelmeleri için onlara ilham vermek zorunda kalacaksın. Eski sevgiliyi geri kazanmak, genellikle kendin olma yeteneğinle ve duygu ve hislerinin özünde kim olduğunu değiştirmesine izin vermemeyle bağlantılıdır . Bu yüzden olmadığınız biri olarak eski sevgilinizi baştan çıkarmaya çalışmayın; zaten sürdürülebilir olmayacak ve eski sevgilin muhtemelen senin içini görecek!

Birisi sonsuza kadar nasıl geri kazanılır

Aşık olduğunuzda, genellikle o kişiyle sonsuza kadar birlikte olmak istersiniz. Ama bu çağda ve çağda bu mümkün mü? Birini gerçekten sonsuza kadar kazanabilir misin? Bunun hala mümkün olduğunu biliyorum çünkü insanların bir ayrılıktan sonra bile her gün önemli olanlarını kazandıklarını görüyorum.

İşin püf noktası, elbette , eşinizin sonsuza kadar kazanıldığını asla düşünmemek ve eski sevgilinize onları mutlu edebileceğinizi kanıtlamak için sürekli çalışmaya devam etmektir!

Uyguladığınız değişikliklerle tutarlı kalın

Birini sonsuza kadar nasıl geri kazanacağınızı anlamaya çalışma zihniyetindeyseniz, çabalarınızı asla yavaşlatamayacağınız gerçeğiyle yüzleşmeniz gerekir! Değişiminizi veya evriminizi kanıtlamak için sürekli çalışmanız gerekecek çünkü her zaman bir nüksetme tehdidi altındasınız.

Ayrıca, eski sevgilin, eski yöntemlerine geri döndüğün gerçeğine hemen dikkat çekecek ve “bak, değişemeyeceğini biliyordum” veya “Durabileceğini düşünecek kadar aptaldım. şunu ya da bunu yapmak”.
İlişkiler bir bahçe gibidir; her zaman onlara katılmalı ya da aşk hikayenizi beslemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız . Buna paralel olarak kişisel gelişiminizle de sabit kalmalısınız.

Artık bildiğiniz gibi, mesele sadece eşinize bakmak ya da ilişkinize değer vermek değil; aynı zamanda sağlıklı bir sosyal yaşam dengesini de korurken kendi ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi ve özlemlerinizi karşıladığınızdan emin olmalısınız.

Yine, yaptığınız değişikliklerle tutarlı kalmanızı sağlamanın en iyi yolu, düzenli olarak hedefler belirlemek ve yapmaya karar verdiğiniz şeyi gerçekleştirdikten sonra her zaman yenilerini belirlemeye devam etmektir. Hayatınızın her alanında daha iyi olmaya çalışarak sevdiğiniz kişiye ilham verecek ve ilişkinizde pozitif dinamik kalacaksınız.

Sahip olduklarınızdan memnun olun

Eminim çitin diğer tarafındaki çimenler her zaman daha yeşildir deyimini daha önce birkaç kez duymuşsunuzdur. Aşk ve ilişkilerle de çok alakalı. Biriyle uzun süre birlikte olduktan sonra, yeni bir şeyin cazibesine kapılmak ya da sıkılmak çok kolaydır! Daha iyisini kolayca bulabileceğinizi düşünme tuzağına düşmeyin!

Denizdeki balık bolluğu, bazılarının sandığı kadar basit değil. Gerçek şu ki, birini nasıl geri kazanacağınızı bulmak, uzun süreli sürdürülebilir bir ilişki kurabileceğiniz birini bulmaktan çok daha kolay ! Partnerinizi zaten tanıyorsunuz ve birlikte anıları ve tarihi paylaşıyorsunuz. Zaten bir anlamda inşa edilecek bir şey var.

Sonsuz olasılıklarla yeni bir şey bulma düşüncesi ve kaderinizi yeniden yazma şansı her zaman çok cazip olacaktır; özellikle ilişkinizde zorlu bir döneme gireceğiniz zaman. Ama lütfen o anlarda bir bakış açısı kazanmaya çalışın ve bir zayıflık anına kapılma çünkü pişman olmak için yaşayabilirsiniz.

Eski sevgilisinden ayrılan o kadar çok insana koçluk yaptım ki onları ne kadar çok sevdiklerini ve tekrar bir araya gelmek istediklerini fark ettiler! Sahip olduklarınıza değer vermeyi ve küçümsemeyi öğrenin.

Partnerinizi her zaman baştan çıkarmaya devam edin

Bu yol haritası boyunca değindiğimiz bir konu ama o kadar önemli ki kısaca açmak istedim. Eski sevgilinle arandaki baştan çıkarma oyunu asla bitmez !

Yine burada sadece onların cinsel arzularını tetiklemekten değil, daha çok eski sevgilinize ilham verme yeteneğinden bahsediyoruz. Birini sonsuza kadar nasıl geri kazanacağınıza dair bir tarif hazırlayacak olsaydınız, blendere eklenmesini isteyeceğim ilk malzeme, sevgilinizi baştan çıkarma ve ona ilham verme yeteneğini geliştirmek olurdu.

Bir partneri baştan çıkarmak, hem kendimizle hem de sevdiğimiz kişiyle uyum içinde olmayı gerektirir. Bu, her iki auranızın da rezonansa girdiği ve birbirleriyle daha derin bir seviyede konuştuğu anlamına gelir.

Bu , kendi kişisel arzularınız ve arzularınız arasında mükemmel bir denge bulduğunuz anlamına gelir ; ve eski sevgilinizin sahip olduğu inançlar veya sahip olabileceği projeler veya sizin de onların da çok değer verdiği bir şeyle uyum içinde olduğunuz.

Eski sevgilinizi sürekli baştan çıkarmak için sevdiğiniz şeylere sadık kalmayı ve eski sevgilinizi memnun etmek için asla çok fazla şey yapmaya çalışmamayı unutmayın. Şu veya bu aşırılığa düşmek çok kolaydır; ya eşinizi bir kaide üzerine koymak ya da ilişkinizden tamamen kopmak.

Ayrıca, diğer önemli kişiye düşünceli olduğunuzu ve onları önemsediğinizi göstermek için sıra dışı küçük şeyler yapmayı unutmayın – aşırıya kaçmadan. Sevginizi onlara hitap edecek şekilde gösterdiğinden emin olmak için karşınızdakinin sevgi dilini anlamak için zaman ayırın!

Eski sevgilinle geri dönmek ve birlikte mutlu kalmak

Sonunda, tüm bu süreç eski sevgilinle geri dönmekle ve aynı zamanda daha sonra birlikte mutlu kalmakla ilgili. İlişki uzmanları olarak amacımız, insanların sevdikleriyle uzun vadede mutlu kalmalarına yardımcı olmaktır!

İşte tam da bu yüzden size bu yol haritasını sunuyoruz ve yılda 365 gün, her gün, günde 10 saatten fazla yatırım yapmamızın nedeni; Bire bir koçluk seanslarında, telefonda, e-posta yoluyla veya şahsen sizin gibi insanlarla konuşmak !

O hala gerçekten senin için olan mı?

Ayrıca doğru kişiyle birlikte olduğunuzdan emin olmak istersiniz; seni mutlu edebilecek biri. Sevginizin ya da yalnız kalma korkunuzun da sizi kör etmesine izin vermeyin . Mutlu değilseniz, takdir edilmediğinizi veya hiç değer görmediğinizi hissediyorsanız, geri çekildiğinizden ve hayal kırıklığınızı birlikte olduğunuz kişiye doğru şekilde ilettiğinizden emin olun!
Bunu belirtmek istiyorum çünkü çoğu zaman eski sevgiliyle geri dönme sürecinde ve zihniyetinde olduğunuzda, bunun sadece sevdiğiniz kişiyle bir ilişki içinde olmaktan ziyade mutlu olmakla ilgili olduğunu unutabilirsiniz . Mutsuz olman sorun değil; Hoşnutsuzluğunuzu zaman zaman dile getirmeniz ve karşınızdaki için belirli beklentiler belirlemeniz sorun değil.

Tam daire geldik; Bu noktada şunu da söyleyebilirim ki , eski sevgilinizle geri dönmek için elinizden gelen her şeyi yaptıysanız, tavsiyemize titizlikle uyduysanız, bir ilişki uzmanıyla çalıştıysanız ve sevdiğiniz kişi hala sevmiyorsa. size uyum sağlamak ve işlerin yürümesini sağlamak için herhangi bir taviz veya fedakarlık yapmaya istekli; o zaman belki de devam etmeyi düşünmelisin ve bir ayrılığın nasıl üstesinden gelineceğini araştırmalısın çünkü o muhtemelen senin için doğru değildi.

Devam etmeleri gerektiğini düşünüyorsak veya eski bir sevgiliyle geri dönmenin onlara her şeyden daha fazla zarar verdiğine inanıyorsak, müşterilerimize hemen söylemekten gurur duyuyoruz. Bazı durumlarda, gerçekten öyle olmaması gerektiğini anlamak ve gerçek ruh eşinizi bulmak için yıkıcı bir ilişkiyi bırakmanız gerekir !

Ortak yaşam projesi

İki kişinin uzun bir süre boyunca bir bağ kurmasının en iyi yolu, birlikte projelere sahip olmalarıdır . Bir ev almayı veya inşa etmeyi hedefleyerek başlayabilir, birlikte çocuk sahibi olmayı, adlarını ne koyacağınızı ve onları nasıl yetiştirmeyi planladığınızı tasavvur edebilirsiniz; ama daha derin bir şeye odaklanmanızı istiyorum, ikinizin de birlikte daha fazla hayal kurmanızı sağlayacak bir şeye.

Koçluk yaptığımız ve hala sevdikleri kişiyle birlikte olan insanlara genellikle ortak bir yaşam projesi kavramına atıfta bulunuruz; ama gerçekten ayrılmaya başladılar.

Buradaki mesele eski sevgilinle tekrar barışmak değil, daha çok aşk uzaklaşmaya başladığında nasıl yeniden bağlantı kuracağınla ilgili; Hayat yoluna çıktığında, bir trajediden sonra veya biriniz yeni bir iş veya hayatınızdaki büyük bir değişiklik yüzünden aniden strese girmeye başlasa bile ikinizin de aynı yöne doğru ilerlemeye devam etmesini nasıl sağlarsınız.

Bir yaşam projesi, topraklanmış kalmanıza ve aynı yöne gitmenize yardımcı olabilir, çünkü ikinizin birlikte başarmayı arzuladığınız şeyin bir manifestosudur. Bu ulaşılamaz bir hedef bile olabilir, ancak hem sizin hem de diğer önemli kişinizin özünde yankılanan bir hedef olabilir.

İster birlikte olun, ister ayrı olun, bu ikinizin de bireysel olarak kovalamaya tenezzül etmeyeceği bir rüya olmalı; ama birbirinize ilham vereceğinizi ve bu çabayı tek başınıza değil bir bütün olarak gerçekleştirmeye daha da yaklaşmak için yardım edeceğinizi çok iyi bilerek!

Çiftiniz için ortak yaşam projesinin ne olabileceğini anlamak oldukça zor olabilir. Bunu anlamak çok fazla zaman ve çaba gerektirebilir ve bu, birlikte yaşamanız gereken bir süreçtir.

Bağınızı ve birleşik özlemlerinizi vurgulayacak bu manifestoyu oluşturmanıza yardımcı olmak için hem sizinle hem de diğer önemli kişilerle bir danışma sağlamaktan mutluluk duyacağız !

Eski sevgilinle geri dönmek yolculuğun sonu değil!

Sevdiğiniz biriyle tekrar bir araya gelme arayışına hedef odaklı bir yaklaşımda bulunurken ; Bazı insanlar sevdikleriyle tekrar bir araya geldikleri andan itibaren kendilerini geleceğe yansıtmayı bırakma eğilimindedir.

Bu hatayı yapma! Her ne kadar ilişkiniz boyunca çaba göstermeye devam etmeniz gerektiğini size tekrar tekrar söylemiş olsak da , eski sevgilinize geri dönme hedefinizi gerçekleştirdikten sonra bile – size bunu hatırlatmaya devam etmeliyiz. basit ama önemli nokta.

Uzun bir süre boyunca gayretle çalıştığımız bir şeyi başardıktan sonra biraz rahatlama eğilimi insan doğasında vardır. Mutluluğun varılacak yerle değil yolculukla ilgili olduğunu söylerler; Bu sözü bir adım öteye taşımak ve aşkta mutluluğun varılacak yerle değil yolculukla ilgili olduğunu söylemek istiyorum !
Yapabiliyorken birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın ! Kendinize sürekli olarak şu anda yaşamayı, burada ve şimdinin tadını çıkarmayı hatırlatın.

Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak için tüm bu işi yaptığınızı ve sonra birlikte geçirdiğiniz anların kıymetini bilmeyi unuttuğunuzu hayal edin. Belki şimdi size anlaşılmaz gelebilir ama inanın bana, birkaç yıl biriyle birlikte olduktan ve yaşadıktan sonra, aramızdaki bağın ne kadar güzel olduğunu ve aranızdaki bağın gerçekten ne kadar özel olduğunu unutmak çok kolay.

Sevdiklerinizle birlikte olma yolculuğunuzda size iyi şanslar diliyoruz . Başarmaya çalıştığınız şeye ve aşka inanmaya muazzam bir saygı duyuyoruz. Eski sevgilinizle tekrar barışma şansınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için size mümkün olduğunca çok ücretsiz içerik sağlamaya çalışıyoruz.

Ancak bazen genel kavramlar, ne kadar ayrıntılı olursa olsun yeterli değildir. Bir adım daha ileri gitmek ve kendinize sevdiğiniz kişiyle tekrar birlikte olmak veya pişmanlık duymamak için mümkün olan en iyi şansı vermek istiyorsanız , ilişki uzmanlarımızdan biriyle görüşmenizi şiddetle tavsiye ediyorum . Yapacağın en iyi telefon görüşmesi olabilir.

Sevdiğinle geri dönme arayışında iyi şanslar! Bıkkın PANDA Ailesi

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram