24 MART 2022 PERŞEMBE
Teknoloji

En İyi Deep Web Siteleri 2024

En İyi Deep Web Siteleri 2024

Deep Web soğanın arkasına gizlenmiş derin web terimi, Deep Web giriş internet araştırmaları açısından yeni ortaya atılan bir terimdir. World Wide Web‘in tipik arama motorları tarafından erişilemeyen deep web 500. katman, gizli web veya tamamen görünmeyen web bölümleri, onu bilgisayarlarla yasadışı şeyler yapmak için ideal bir yer haline getirir. Derin ağın tersi, deep web.com tr internet’e sahip herkes tarafından kolayca erişilebilen ve genellikle sistemin kendisi tarafından göz atılan görünür web’dir. deep web + 18 linkler 2024 bu kadar tehlikeli yapan budur; kötü niyetli herkes karanlık web‘de kolayca yol alabilir ve hem insanlara hem de şirketlere kaosa neden olabilir. Bu yazıda derin web‘in tam olarak ne olduğunu ve bilgisayar korsanlarının her gün nasıl girdiklerini açıklamaya çalışacağım.

deep web’den görüntüler nesi bu kadar özel? Tor Browser Deep web giriş‘in bilgilerinin yaklaşık yüzde doksanının arama motorları tarafından okunamaz olduğu söyleniyor. Bu bilgilere derin web denir, çünkü dizin, arşiv ve ziyaretçi kontrol günlükleri gibi normal “ana” internette yer almaz, çünkü bu deep web linkleri + 18 2023 sayfaları özel doğası ve tasarımı nedeniyle arama motorlarına yasaktır. Derin web, özel yazılım olmadan erişilemeyen birçok veri içerir. Bu nedenle, derin web‘e erişmek için Tor gibi iş için özel bir yazılıma ihtiyacınız vardır.


Deep Web 4. seviye, standart web tarayıcıları kullanılarak erişilemeyen verileri de içerir. Bu veriler gizli görüntülere veya diğer multimedya formlara sahip web sayfalarını, tipik tarayıcı araçları kullanılarak bulunamayan bağlantıları ve hatta bilgisayar korsanları tarafından kilitlenen web sayfalarını içerir. Bu tür verilere erişmek istiyorsanız, karanlık ağın katmanlarına nüfuz etmek için Tor’a ihtiyacınız vardır. Tor, derin web‘de gezinmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış belirli bir tarayıcıdır; proxy sunucuları ve internet tarayıcılarının benzersiz bir kombinasyonunu kullanarak gizli web‘de gezinmenizi sağlar.

Karanlık ağ ‘da gezinirken kimliğiniz gizli tutulmaz. Vicdansız kişilerin tarama geçmişinizi izlemesi ve hangi siteleri ziyaret ettiğinizi bilmesi mümkündür. Örneğin, birisi kimliğinizi bir dolandırıcıya satmak için çalmak isterse, ziyaret etmeyi düşünmediğiniz sitelere yaptığınız ziyaretler hakkında ayrıntılar içerebilir. Size şüpheli görünen web sitelerini ziyaret etmeseniz bile, birisi deep web‘de düzenli olarak gezinip gezinmediğinizi veya yanlışlıkla oraya gidip gitmediğinizi öğrenebilir.

Deep web‘e erişmek çeşitli riskler içerir. Karanlık web, sizi daha büyük güvenlik risklerine maruz bırakabilecek yasadışı içerik içerebilir. Örneğin, kişisel bilgilerinizi veya sistem dosyalarınızı edinmek isteyen bilgisayar korsanları tarafından ziyaret edilebilirsiniz. Siteden kurtulmaya çalışırken tüm çabalarınızı tüketene kadar web sitesinin yasal olarak erişilebilir olup olmadığını belirlemek zordur ve daha sonra teknik bilgi eksikliği nedeniyle kaldıramayacağınızı göreceksiniz.

Genel kayıtlar ve ticari veritabanları gibi web sitelerine genellikle ücretli bir site aracılığıyla erişilebilir. Ancak, derin web içeriğinin çoğu bu ücretli hizmetler aracılığıyla kullanılamaz. Bazı özel şirketler, web içeriğini internetin her yerinden toplamak ve depolamak ve daha sonra hizmetleri için ücret ödeyen kullanıcılar için kullanılabilir hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tür özel veritabanları hassas kişisel bilgiler, sabıka kayıtları ve hatta uluslararası yasal anlaşmalar içerebilir. Bu nedenle yanlış ellere düşmediğinizden emin olmak önemlidir.

Özel bilgileri arama motorlarından gizlemek ve korumak için tasarlanmış web siteleri, ters arama motorlarından çok daha iyidir. Bu web sitelerindeki sorun, hızlı erişim sağlayamamalarıdır. Arama motorları içeriği bu derin web sunucuları aracılığıyla örümceğine rağmen, gelen tüm bilgileri işlemek için genellikle çok zamana ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle çoğu insan bu hizmetleri kullanmaktan kaçınır. Sadece işe yaramazlar.

Ayrıca, internette casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımların varlığından da endişe duyuyor olabilirsiniz. Bazı derin web dizinleri standart bir web dizinine benzeyen bir katman sunar. Bu katman, gerçek adınız ve adresiniz gibi kişisel bilgilere erişim sağlamaz. Diğer durumlarda, doğum gününüz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi karanlık web‘de yayınlarsanız bu da bir sorun olabilir. Bu nedenle, herhangi bir kişisel bilgi göndermeden önce herhangi bir sitenin iç işleyişini kontrol etmek daha iyidir.

Deep web herkes için değil, ancak bir kısmı keşfetmeye değer. İşte kontrol etmeye değer en iyi karanlık web siteleri.

Ama karanlık ağ nedir? Ve daha da önemlisi, orada ne güzel karanlık web siteleri var İşte ziyaret edilecek en iyi deep web siteleri listemiz.

Dark Web ve Deep Web: Fark Nedir?

Derin web, internette bir arama motoru kullanılarak bulunamayan herhangi bir şeyi ifade eder. Buna Gmail hesabınızdaki e-postalar, sosyal ağlardaki doğrudan mesajlar ve hatta özel olarak işaretlediğiniz Facebook fotoğraflarınız dahildir.

Dark web, derin ağın bir alt bölümüdür. Deep web‘in kötü şöhretinden sorumludur. Uyuşturucu ve diğer maddeleri satan kara pazarlar, tüyler ürpertici görüntüler ve hatta yeni kimlikler ve satış için çevrimiçi hesaplar var . Aslında, karanlık ağdan tamamen kaçınmak için pek çok neden var .

Yine de, karanlık ağ da keşfetmeye değer. Kaosun ortasında, harika web siteleri bulacaksınız.

Not: Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız , karanlık web‘in ne olduğunu daha ayrıntılı olarak açıkladık .

Karanlık Ağa Erişmek için VPN Kullanın

Karanlık web‘e erişmeden önce kendinizi bir VPN ile korumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tor tarayıcısının güvenli anonimlik sağladığı fikri yanlıştır; kendini koruman gerekiyor.

Sizin için en iyi VPN‘in hangisi olduğunu bilmiyor musunuz? Orada hem ücretsiz hem de ücretli birçok seçenek var, ancak en üst sıradaki VPN‘imiz Tor desteği ve üç ay ücretsiz olarak gelen ExpressVPN‘dir .

Dark Web'de ne yapabilirsiniz?

Açık ağa benzer şekilde, forum katılımından çevrimiçi pazar yerlerine göz atmaya kadar karanlık ağda yapabileceğiniz her türlü etkinlik vardır. Bununla birlikte, karanlık ağda yasa dışı mal ve hizmetler de bulunmaktadır.  

.Onion siteleri yasa dışı mıdır?

Hayır, .onion web siteleri her zaman yasa dışı değildir. Bunlar sadece Dark Web'deki siteler tarafından kullanılan alan adlarıdır. Bazı yasal kuruluşlar, Facebook ve ExpressVPN. .onion alan adına sahip bazı web sitelerini yasa dışı kılan içerik veya hizmetlerdir.  

En İyi Karanlık Web Siteleri

İşte bugün ziyaret edebileceğiniz en iyi darknet siteleri.

Gizli Wiki


Site adresi : http://zqktlwi4fecvo6ri.onion/wiki/index.php/Main_Page

Bir .onion sitesini ziyaret etmek için, hem varlığını hem de URL‘sini bilmeniz gerekir. Etkin .onion sitelerini bulmanın birkaç yolu vardır . Bunlardan biri, Gizli Wiki gibi bir site dizini kullanmaktır.

Etki alanı hizmetleri ve e-posta sağlayıcıları gibi bazı siteler tamamen yasaldır. Bazıları – bilgi uçurmak gibi – ülkenizde hükümet sansürüne maruz kalabilir. Diğerleri ise bu bölünmeyi yasadışı olarak aşıyor. Hangi karanlık web bağlantılarına tıkladığınız konusunda akıllı olduğunuzdan emin olun.

Facebook

Site adresi : https://www.facebookcorewwwi.onion/

Facebook‘a, resmi Facebook .onion aynasını kullanarak karanlık web üzerinden erişebilirsiniz.

Bunu yapmanın iki temel faydası vardır. İlk olarak, anonim olarak bir hesap oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Facebook‘un hizmetlerini, kendinizi şirketin mahremiyetini aşındıran dokunaçlarına maruz bırakmadan kullanabilirsiniz.

İkinci olarak, bulunduğunuz yerde Facebook engellenmişse, sansürü atlatmak için karanlık web Facebook aynasını kullanabilirsiniz.

SoylentNews


Site adresi : http://7rmath4ro2of2a42.onion/

Siyasi yelpazede nerede oturduğunuz önemli değil; neredeyse herkes ana akım medyanın amaca neredeyse hiç uygun olmadığı konusunda hemfikir.

Çözümlerden biri, SoylentNews gibi açık kaynaklı, topluluk odaklı bir haber toplayıcı kullanmaktır. Kullanıcılar dünyanın dört bir yanından hikayeler gönderebilir ve ayrıca halka açık tartışma forumları ve otomatik bir yorum denetleme sistemi de vardır.

ProPublica

Site adresi : https://www.propub3r6espa33w.onion/

ProPublica, 2016’da sitesinin karanlık web sürümünü yayınlayan ilk büyük haber kaynaklarından biriydi.

ProPublica, “araştırmacı gazeteciliğin ahlaki gücünü kullanarak hükümetin, iş dünyasının ve diğer kurumların gücünün suistimal edilmesini ve kamu güvenine ihanetlerini ortaya çıkarmayı” amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir haber kuruluşudur.

Gazetecilerinden Hannah Dreier, Los Angeles‘taki çetelerle ilgili haberiyle 2019 Pulitzer Uzun Metraj Yazma Ödülü‘nü kazandı. ProPublica‘nın beşinci Pulitzer Ödülü idi.

DuckDuckGo

Site adresi : https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

DuckDuckGo, açık web’deki önde gelen özel internet arama motorlarından biridir. Tarama geçmişinizi, konumunuzu veya diğer verileri izlemez.

Arama motorunun karanlık bir web versiyonu da var. Kullanıcılara ekstra bir koruma ve anonimlik katmanı sağlayan harika bir karanlık web arama motorudur .

Galaxy3

Site adresi : http://galaxy3m2mn5iqtn.onion/

Facebook’un karanlık web sürümüne güvenmek istemiyorsanız, tamamen karanlık bir web tabanlı sosyal ağ deneyebilirsiniz.

İncelemeye değer olanlardan biri Galaxy3‘tür. Açıkçası, orada gerçek hayattaki pek çok arkadaşınızı bulamayacaksınız, ancak bilgisayar kodu konusunda uzmanlar, yetişkin buluşmaları arayan insanlar ve diğer birçok “ilginç” karakter bulacaksınız.

Hidden Answers

,

Site Adresi : http://answerszuvs3gg2l64e6hmnryudl5zgrmwm3vh65hzszdghblddvfiqd.onion/

Reddit, on yıldan fazla bir süredir “forum buluşma haberi” alanına hakim oldu, ancak bir dizi tartışma, yeni kullanıcı akışı ve devam eden sansür suçlamaları, sitenin son yıllarda cazibesini kaybettiğini gördü.

Gizli Yanıtlar, Reddit‘in karanlık bir web sürümüne benzer; en iyi karanlık web sitelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Kullanıcılar tavsiye alır, hikayeler yayınlar ve çok çeşitli konuları tartışır. Reddit‘ten farklı olarak Gizli Cevaplar, kullanıcılara tam bir anonimlik sunar.

Mail2Tor

Site adresi : http://mail2tor2zyjdctd.onion/

Mail2Tor, en az güvenli iletişim sistemlerinden biridir; Mail2Tor e-posta sağlayıcıları gelen kutunuzun içeriğine erişebilir. Kanıt için, Google’ın seyahat bilgilerini, toplantıları ve diğer günlük kayıtlarını takviminize otomatik olarak ekleme şekline bakmayın.

Mail2Tor, alternatif bir e-posta sağlayıcısıdır. Herkesin web postası veya bir e-posta istemcisi ile anonim olarak e-posta gönderip almasını sağlar.

Tüm mesajlar şifrelenir ve şirket IP adresinizi kaydetmez.

OnionDomain

Site adresi : http://onionname3jpufot.onion/

Kendi .onion web sitenizi barındırmak istiyorsanız, bir alan adına ihtiyacınız olacaktır. Ücretsiz olarak anlamlı olmayan bir alan adı edinebilirsiniz, ancak özel bir URL istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekecektir.

Ağın çalışma şekli nedeniyle GoDaddy gibi normal bir kayıt şirketinden onion alan adı satın alamazsınız. Bunun yerine, uzman bir servis kullanmanız gerekecektir. OnionDomain böyle bir hizmettir.

TorLinks

Site adresi: http://torlinksd6pdnihy.onion/

TorLinks, Gizli Wiki‘ye alternatif bir sitedir. Sonsuz kategorilerde karanlık web sitelerinin bir listesini sağlar.

Bazı geçişler olsa da, TorLinks’teki sitelerin listesi  Hidden Wiki‘dekilerden büyük ölçüde farklıdır. .Onions sitelerinin ne kadar düzenli bir şekilde çevrimdışı hale gelip kaybolduğunu göz önünde bulundurursak, ne kadar çok dizin sitesini bilirseniz o kadar iyidir.

Deep Web Türk Siteleri Linkleri

 • http://dwturkzhcyshaypv.onion – Deep Web Türk Linkleri
 • http://n3q7l52nfpm77vnf.onion/turkce/index.htm – Türkçe bilgiler
 • http://imtrjhs6n6widwmr.onion/aem-2826/ – Acil Erişim Merkezi
 • http://jtsjxetldfxcdnlx.onion/ Türk Onion Forum
 • http://socialiuqeyoawgt.onion – DeepWeb Social Network Platform (Global)
 • http://hg5km4y37lgir6r3.onion/ Euro Buk Simulator 2014
 • http://maqc6rgyz3pnoteh.onion/tr Güvenlik Kutusu | Dijital güvenlik için araçlar ve fikirler
 • http://dwturkzhcyshaypv.onion/ Türk Deep Web Bağlantısı – TDN Kolektif
 • http://thhazdmx2kymozql.onion/ Türk Gizli Hosting
 • http://tufxbsrnema5a6qa.onion/ Türk Sansürsüz Forum
 • http://tufprj3pslo56ilh.onion/ Türk Sansürsüz Açık Portal
 • http://turk3adx652d7ao7.onion/ Türk Sosyal Ağ
 • http://y2jqwzkas3dvmqgxowlhy6ldnknrt…bco6leqd.onion – Turkish Darkweb
 • http://.onion – Azrail adlı kiralık katil sitesi (Bağlantı Düşünce Kataloğu güvenlik duvarına takıldı ve kaldırıldı.)
 • http://deeptr7jzltz5ua7gyfvorvhwcvgv…edpf46yd.onion – DeepTR
 • http://nxe5yp74wct5dngm.onion/ – Turkish hidden services

Deep Web Türk Siteleri 2021

 • http://dwturkzhcyshaypv.onion – Deep Web Türk Linkleri
 • http://n3q7l52nfpm77vnf.onion/turkce/index.htm Türkçe bilgiler
 • http://jtsjxetldfxcdnlx.onion/ Türk Onion Forum
 • http://tufxbsrnema5a6qa.onion/ Türk Sansürsüz Forum
 • http://tufprj3pslo56ilh.onion/ Türk Sansürsüz Açık Portal
 • http://imtrjhs6n6widwmr.onion/aem-2826/ Acil Erişim Merkezi
 • http://socialiuqeyoawgt.onion DeepWeb Social Network Platform
 • http://hg5km4y37lgir6r3.onion/ Euro Buk Simulator 2014
 • http://maqc6rgyz3pnoteh.onion/tr Güvenlik Kutusu | Dijital güvenlik için araçlar ve fikirler
 • http://dwturkzhcyshaypv.onion/ Türk Deep Web Bağlantısı – TDN Kolektif
 • http://thhazdmx2kymozql.onion/ Türk Gizli Hosting
 • http://turk3adx652d7ao7.onion/ Türk Sosyal Ağ

Deep Web Market Linkleri

 • http://bitblendervrfkzr.onion – Deep Web BTC Marketi
 • http://bitcloak43blmhmn.onion – Deep Web BTC Marketi
 • https://blockchainbdgpzk.onion – Deep Web BTC Marketi
 • http://cryptomixns23scr.onion – Deep Web BTC Marketi
 • http://eludemaillhqfkh5.onion – Deep Web BTC Marketi
 • http://tr5ods7ncr6eznny.onion – Deep Web BTC Marketi

Deep web e nasıl girerim?

İnternet dünyasının arka bahçesine girmek için Tor Browser adı verilen özel bir tarayıcıyı bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Bu tarayıcı size anlık konumlar verir böylelikle siz de artık “anonim” olmayı başarırsınız.

Deep web e girmek suç mu?

Peki derin internete yani Deep Web’e girmek suç mudur? Hayır, Deep web kullanmak ya da sadece giriş yapmak suç değildir. Ancak önemli bir ayrıntı var ki, legal olan bu boyutun %95’i illegaldir.

Deep Web de neler vardır?

 • Veri sızıntısı sonucu ele geçirilen kimlik numaraları,
 • Ücretli platformlara ait kullanıcı adı ve parola bilgileri,
 • Yasa dışı maddelerin satışı,
 • Rahatsız edici hizmetler,
 • Sahte teknolojik ürün satışı,
 • Kiralık katiller ve benzeri illegal dünya bulunmaktadır.

Deep Web in kurucusu kimdir?

Kurucu Julian Assange, dark net için önemli bir figürdür.

Deep web e hangi tarayıcıdan girilir?

Deep web’e ve dark web’e giriş yapmak için Tor isimli tarayıcıyı kullanmanız gerekir.

Deep Web girmek tehlikeli mi?

Birçok haber kaynağı, “Deep Web” ve “Dark Web” terimlerini dönüşümlü olarak kullansa da derin kısmın büyük bir bölümü tamamen yasal ve güvenlidir.

Tor Browser kullanmak suç mu?

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki Tor Browser kullanmak suç teşkil etmez hatta . onion uzantılı sitelere girmek de aynı şekilde suç teşkil etmez.

Tor Browser Nedir Nasıl Kullanılır?

 1. Buradan Tor Browser’ı indirin, …
 2. İndirdiğiniz dosyayı açın ve kurulumu gerçekleştirin.
 3. Tor Browser’u açın, ‘Yapılandır’ butonuna tıklayın,
 4. ‘Bulunduğum ülkede Tor ağı engelleniyor’ kutucuğunu işaretleyin.

Tor Türkiyede engellendi mi?

Türkiye’de anonim tor ağında ve Tor Browser’da erişim engellendi. VPN servislerinin kısıtlanması talebi doğrultusunda yasağa entegre olmaya çalışan servis sağlayıcılar ilk adımları atıyor. Kullanıcılara anonim iletişim imkânı sağlayan Tor ağı, ülkemizde yasaklanıyor.

Dark Web Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Bu makalede listelediğimiz bu karanlık web siteleri, karanlık ağa nasıl erişeceğinizi ve onu nasıl kullanacağınızı bilmediğiniz sürece sizin için pek bir işe yaramayacaktır. Dark web‘e erişmeden önce, bunu güvenli ve anonim olarak nasıl yapacağınızı bildiğinizden emin olun.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram