24 MART 2022 PERŞEMBE
Cinsellik

Bir Kızın Senden Hoşlanmasını Sağlamak için 22 Püf Noktası

Bir Kızın Senden Hoşlanmasını Sağlamak için 22 Püf Noktası

Birçok erkek, bir kızın seni sevmesi için bazı numaralar öğrenmenin yollarını arıyor. Ole golf duruşu ve beyzbol şapkaları beri çok yol kat ettik. Herkes flört etmenin bir kızın seni fark etmesini sağlamak için harika bir yol olduğunu bilir. Ancak, bunu yapmanın doğru ve yanlış bir yolu vardır. Bir kızın sizi sevmesini sağlamak için en iyi numaralardan bazılarını öğrenmek için okumaya devam edin.

İlk olarak, bilmelisiniz ki, bir kadınla flört etmenin veya konuşmanın bir tabu olarak kabul edildiği günler geride kaldı. Bu, toplumumuzda, özellikle flörtün göz kamaştırıldığı ve filmlerde canlandırıldığı günümüz dünyasında normal bir şeydir. Şimdi, bu tamamen kabul edilebilir, hatta teşvik edilir. Sadece çoğu erkek yanlış yapıyor, aslında bununla bir yere varamıyor. Utangaç olmak ve korkmak yardımcı olmaz, ayrıca psikolojik olarak bağımlı olabilirsiniz, bu da hayatınızın ilerleyen dönemlerindeki yeteneğinizi etkiler.

İkincisi, bir erkekle arkadaş olmaktan mutlu olacak birçok kız var. Gerçekten daha derin bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız, fiziksel flörtten daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Üçüncüsü, randevulara çıkmak ve eğlenmek isteyen birçok erkek var, ancak asla ilk adımı atıp bir kızı tanımaya çalışmıyorlar. Bunlar, erkeklerin bir kızı kendilerine aşık edememelerinin ana nedenlerinden bazılarıdır.

Kısacası 4 basit adımda bir kızın senden hoşlanmasını sağlayabilirsin :

Bolluk zihniyetine sahip olun: Bu gezegende 7-8 milyar insan var ve ona tek o varmış gibi davranırsanız, ne kadar çaresiz olduğunuzu gösterir.

Onu kovalamayın, daha iyisini kovalayın: Güven bana … birbirini kovalayan iki kişidir sahip yolu daha güzel diğer kovalayan olandan. Bir kız senden hoşlanmıyorsa, yapabileceğini değiştir ve kendini daha iyi bir sen yap.

Temel hijyen ve görgü kuralları: Duş almak, tıraş olmak, güzel giyinmek ve genel görgü kurallarını kullanmak son derece basittir; ve uzun bir yol kat ediyorlar!

Basit çekim becerilerini anlama: İnsanların sizi sevmesini sağlamak bir beceridir ve piyano çalmak veya kötü bir omlet pişirmek gibi, mükemmel alıştırmalarla daha iyi olabilirsiniz. Çekici beden dilini bilmek, bir sohbeti nasıl akıcı hale getireceğini bilmek ve güven faktörünü çivilemek, bir kızın senden hoşlanmasını sağlamaktan sonunda onun sana aşık olmasını sağlamanın anahtarıdır.

1) kendi hayatın var

Bu, kelimenin tam anlamıyla harika bir ilişki başlatmanın temeli gibidir ve onu sizden hoşlanmanız için size bir başlangıç temeli verecektir. Bunu şöyle düşün. Diyelim ki biri sizi zengin edecek, mutlu edecek, 3 günde 6 paket alıp yeni bir dünya lideri olacak her türlü gizli yaşam formüllerinin bulunduğu bu harika yeni kitabı size satmaya çalışıyor.

Eh, kitabın pazarlaması ve ambalajı harika göründüğü için satın alıyorsunuz, ama sonra açıyorsunuz ve tek söylediği “hayat kısa, bunlara ihtiyacınız yok, daha iyi tavsiye için daha fazla kitap alın” diyor.

Gerçekten çekici olmak için, kendin üzerinde çalışarak kendi hayatına sahip olmalısın!

Bir ilişkiye girmeye ya da kendin gibi bir kız yapmaya çalışırken ve sıkıcı bir hayatın olduğunda, tam anlamıyla yaptığın şey bu. Ambalajı harika gösteriyorsun, ama gerçekte… senin hayatın yok.

Harika bir hayata sahip olduğunuzu ve harika şeyler yaptığınızı hayal edin, “Hey kızım, senden gerçekten hoşlanıyorum ve etrafta olmaktan zevk alıyorum, burada kalmak ister misin?” ve tüm gereken bu. Kendi kişisel hayatınızı ilginç hale getirin ve kızlar akın edecek.

2) İlginç bir hobiniz veya tutkunuz olsun

İşte internette başka bir yerde bulması zor olan başka bir süper ilginç ipucu. Kelimenin tam anlamıyla tek bir tutkuya sahip olmak sizi daha ilginç gösterecek, ayrıca 1 numaralı ipucuna saygı katıyor, kendi hayatınıza başlıyorsunuz.

Hobiniz tutku duyduğunuz herhangi bir şey olabilir, sadece gerçek tutku olduğundan ve sahte olmadığından emin olun. Boş zamanlarımda motorlu testereleri ve testere sanatını sevdiğimi söylesem ama aslında sevmedim, o ışıltı orada olmayacak ve kız bunu görmeyecek.

Tutkuların püf noktası, gerçekten zevk aldığınız bir şeyle başlamanız ve sonra üzerinde çalışmaya devam etmenizdir. Bu görevde ne kadar iyi olursanız ve becerinizi o kadar çok geliştirirseniz… bu daha çok bir tutku haline gelir ve bir kız onu uygularken sizi daha çekici bulabilir.

Bir araştırma, herhangi bir hobiye sahip olmanın , doğası gereği cinsel olsa bile , çekiciliğinizi potansiyel bir tarihe kadar artıracağını söylüyor .

Bir şey hakkında gerçekten tutkulu olduğunuzda, kızınız fark edecek. Bir şeye karşı yoğun bir tutkusu olan bir adamda sonsuz derecede seksi bir şey var. Programlama, motosiklet, yemek pişirme, çizim, okuma, enstrüman çalma ve zevkinize uygun başka herhangi bir şey olabilir, sadece zamanı girin. Bu süreçte bir şeyler yaratırsanız bonus puanlar.

3) Mükemmel Hijyen Var

Tamam çocuklar. Bir kızı anında cezbetmek için bir numaralı ipucu. Güzel kokuyor. Harika kokmaktan bahsetmiyorum bile, sadece güzel kokmalısın.

Git bir duş al, vücut sabununu her yerine sür. İki kere. Saçınızı şampuanlayın, kurulayın, deodorant uygulayın, temiz giysiler giyin ve hazırsınız. Hoşlandığı bir kıza aşık bir ortaokul öğrencisi gibi yarım galon Axe vücut spreyi ile kendini yıkamana gerek yok, sadece şık kokmalısın.

Yine de, biraz kolonya satın alabilir ve bir fışkırtabilirsiniz. İki squirts maks. Kendi üzerinizde (kıyafetlerinizde değil). Birini bileğinize ve bir tanesini boyun çizginize yakın bir yere tavsiye ederim. Harika kokmak için gereken tek şey bu ve kızlar her zaman harika kokan erkeklere düşer.

Dürüst olmak gerekirse, bu numara tek başına bir kızla çıkma şansınızı ikiye katlamak için yeterlidir.

4) Ondan sizin için bir şeyler yapmasını isteyin

Yani bu kesinlikle gizli bir ipucu ve hatta belki biraz manipülatif, ama kesinlikle kötü veya olumsuz bir şey değil. Sadece ondan senin için bir şey yapmasını iste. Benjamin Franklin etkisi denen psikolojik bir etki var ve şöyle devam ediyor.

Bir kızdan senin için bir şey yapmasını istiyorsun, yapıyor, bilinçaltında senden biraz daha hoşlanıyor. “Neden ama” diye sorabilirsiniz. İnsanlar için bir şeyler yaptığımızda beynimiz birileri için bir şeyler yaptığımıza göre onlardan hoşlanmamız gerektiğini düşünür.

Benjamin Franklin, bu teknikleri, rakiplerinin ve siyasi rakiplerinin kendisini daha çok sevmelerini sağlamak için kullandı. O kadar iyi çalıştı ki buna Benjamin Franklin Etkisi adını verdiler .

Ayrıca, tutarlılık yanlılığı denen bir şey . Birisi sizin için birkaç kez bir şey yaptıktan sonra, tutarsız görünmek istemedikleri için sizin için daha fazlasını yapma olasılıkları daha yüksektir.

İpucu: Kalem almak, sınıfta not almak, birine kağıt vermek ve hatta küçük ayak işleri gibi şeyler isteyin. Yine de aşırıya kaçmayın, yoksa onu kullandığınızı hissedecektir.

5) Onu güldürün

Bu harika bir ipucu!

Komik olmadığınızı düşünebilirsiniz, ama gerçek şu ki, denerlerse herkes komik olabilir. İnsanların etrafında daha fazla fıkra anlatacak özgüvene sahip olacak kadar komik olmayan bir fıkra anlatmanın garipliğine alışmak için kendini yeterince duruma sokmalısın.

Ne kadar çok söylersen, o kadar iyi olursun.

Kızlar gülmeyi sever (bu konuda tonlarca çalışma var – mizah yüksek sosyal statüyle çok yakından ilişkilidir ) ve onları ne kadar çok güldürürseniz, sosyal zincirde o kadar yüksekte görünürsünüz.

Gelecekteki bir eş için arzu edilen bir özellik olan entelektüel olarak güçlü ve esprili olduğunuzu kanıtlıyor. Ayrıca bu size güldüğünde gözlerinin nereye gittiğini görme, sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlama şansı verecektir.

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını veya seninle romantik bir şekilde ilgilenip ilgilenmediğini anlamanın harika bir yolu, gülerken gözlerinin nereye baktığına bakmaktır. Güldüğünde ilk önce gözleri sana bakıyorsa, muhtemelen bilinçaltında senden hoşlanıyordur.

Bu, herhangi birini kız arkadaşın yapmak için harika bir numara, ama aynı zamanda erkekleri de senin gibi yapacak, baskınlık hiyerarşisindeki sıranı yükseltecek… ve nihai olarak bir kızın gözünde statünü yükseltecek.

6) onun arkadaşı olun

Onun arkadaşı olmakla arkadaş olmak arasında büyük bir fark var. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, bir seferde aylarca arkadaş ortamında olmanın kanıtlanmış ve tamamen kabul edilebilir olduğunu ve sonra taşınıp flört etmeye başladığını belirtmek isterim. Elinden gelenin fazlasını yap ve onu gülümseten şeyler yap. Arabasına küçük notlar bırakın. Ona günaydın mesajları gönder.

Onunla sorunları hakkında konuşun ve ona sempati duyun. Aslında, bunları yaparken, onunla neredeyse yarı yarıya çıkıyorsun. Ona hayatının geri kalanında onu istediğini söylemelisin ve sonra temelde hazırsın.

Gerçekten de… en iyi ilişkiler, temellerini doğruluk ve dostluk üzerine kurar.

İşte size kısa bir ipucu: Ona sorun ve en sevdiği rengi öğrenin. Hafta içinde çiçek alın ve işyerine gönderin.

Bu sadece ona çiçek gönderdiğiniz için onu özel hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda onları işyerine göndermek sizi öne çıkaracaktır… kızlar kendilerini özel hissetmeyi ve diğer insanlara göstermeyi severler.

7) “Dokunma Engelini” kırın

İşte birçok durumda inanılmaz derecede işe yarayabilecek iyi bir bilinçaltı psikolojik ipucu. Omzuna dokunun, ondan bir şey isteyin ve elinden alın ya da dokunmanız gereken bir oyun oluşturun ve onunla, taş kağıt makas gibi oynayın.

Gerekirse havalı bir el sıkışma yapın. Buradaki fikir, onun yanında rahat hissettiğiniz için ona cinsel olmayan bir şekilde dokunmaya istekli olduğunuzu bilmesini sağlamak ve onun tepkisini almaktır.

Eğer tiksinmiş veya korkmuş görünüyorsa, ona bir daha dokunmayın.

8) Sırlarını anlat

Ona senin hakkında bir sır söyle, pek çok kişinin bilmediği kişisel bir şey. Bu güven kapısını aralayacak ve siz ona hakkınızda bir şeyler anlattıkça, ona güvendiğinizi fark edecek ve bu da size daha çok güvenmesini sağlayacaktır.

Psikolojik olarak, önce bize güvenen insanları sever ve onlara güveniriz, çünkü yeni insanlara karşı temkinli olmak ve onlara güvenmemek gibi doğal bir içgüdümüz vardır. Yani ona güvendiğinizi kanıtladığınızda, aynı şekilde karşılık vermeye başlayacaktır.

Kendini “onun beni sevmesini nasıl sağlarım?” diye merak ediyorsan, o zaman 1 numaralı ipucuyla başla ve bu adıma gelene kadar, onun güvenini bir sırla kazanabilmiş olmalısın.

Birine söylerse diye başkaları bilseydi senin için sorun olmayacağını ona sırlarını söylemeni öneririm, ama bunların kişisel olduğundan ve bir sır olarak kabul edildiğinden emin ol.

Biraz utanç verici şeyler için de bonus puanlar . 11 parmağınız var ya da Trump’a oy veriyorsunuz gibi bir şey iyi olur. Sadece kızların sırlarını söylemeni sevdiğini unutma.

9) Tüm dikkatinizi ona verin

Dikkatinizin her yere gidebildiği bir dünyada, bir kıza verebileceğiniz en değerli şeylerden biridir. Onu istiyorsanız, sadece birkaç dakikalığına değil, ona dikkat edin.

Sizinle konuşurken gözlerinin içine bakın ve konuştuğu her şeyi zihninize not edin, daha sonraki konuşmalarda bundan bahsedebilirseniz, kendini özel hissedecek ve varlığınızdan zevk almaya başlayacaktır.

Flört kursumda (aşağıda bahsettiğim), size fiziksel sesten empatik dinlemeye kadar 5 dinleme seviyesi öğretiyorum. Duygusal düzeyde ilişki kurduğunuzda ve onu sadece dinleyerek anladığınızda bir kızın size gerçekten aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun tersi bir ipucu, ona tüm dikkatinizi vermemektir. Her isteğine boyun eğmezsen, bazı kızlar senden daha çok etkilenir. Aslında, kadınların duygularını net olmayan erkeklere daha çok ilgi duydukları kanıtlanmıştır.

Bu, pikap dünyasında tartışmalı bir konudur ve erkekler bu konuda yaklaşık 50/50 bölünmüştür:

O kadar alfa ol ki ona dikkat etmene gerek yok. Pikap dünyasında kızlar seni kovalamak istemeli

Özgün ve dürüst olun ve hoşlandığınız kıza ilgi gösterin, tıpkı burada olsaydınız isteyeceğiniz gibi.

Bence asıl önemli olan peşinde olduğun kız. Seçenek 1 genellikle tek gecelik bir ilişki için daha iyi çalışır. 2. Seçenek, hedefiniz uzun vadeli kararlı bir ilişki ise genellikle daha iyi çalışır. Teslim alma yaklaşımınızı dikkatlice seçin!

10) Güven oyununuzu güçlendirin

Öz güven oyununuzu geliştirmek için her gün yapabileceğiniz bazı harika gizli ipuçları hakkında yakında bir video hazırlayacağım. Bunun, kendinizin farkında olmakla ve sizi neyin garip ve güvensiz hissettirdiğini bilmekle ve bunu geliştirmek ve bir kişi olarak daha güvenli ve kendinden emin olmak için kendiniz üzerinde çalışmakla çok ilgisi var.

Kendine daha fazla güvenmen ve senin gibi bir kız olman için verebileceğim en iyi genel tavsiye, düzenli olarak egzersiz yapmaktır. Ortaokul veya lisedeyseniz, haftada 3 gün halter yapmanızı öneririm: kollar, bacaklar ve karın bölgesi veya biraz kardiyo.

Lisede bir kızın senden hoşlanmasını sağlamaya çalışıyorsan ve özellikle üniversitedeysen, daha gelişmiş egzersiz programlarına ve takviyelere girebilirsin. Bu, 1. ipucuna geri döner: kendiniz üzerinde çalışın.

Daha fazla güven ipucu istiyorsanız, sizin için kendi güveninizi artırmak için 27 yoldan oluşan tam bir PDF hazırladım.

Kızlar, bir erkeğin gücenmediğini veya sürekli olarak başkalarının ne düşündüğü hakkında endişelenmediğini göstermesine bayılır. Kızların senden hoşlanmasını sağlamak için buradaysan, düşüncelerine ve davranışlarına daha fazla güvenmek, herkes için daha çekici olmanın kesin yoludur.

Bir keresinde steroid kullanan bir adam hakkında bir hikaye duymuştum (evet, tavsiye etmem), ama kendine güveni o kadar çılgındı ki, hemen 7-8 kadından hoşlanmaya başladı ve bir hafta içinde onlara çıkma teklif etti. Hepsi evet dedi.

Daha sonra, döngüsünden çıkınca… onlara neden bu kadar çabuk anlaştıklarını sordu (çünkü o en çekici değildi ve kızların ona ilgi duymasına alışık değildi). Bunlar farklı şekillerde cevap verdi, ama hepsi onun güvenini sevdi ve sadece söz konusu hissetti o harika bir erkek arkadaş olacak gibi. Not: Bu anekdot niteliğinde bir kanıttır ve bunu böyle almalısınız.

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için başka ipuçlarınız varsa, aşağıya bir yorum bırakın ve daha fazla kişiye yardımcı olmak için eklemeyi çok isterim.

Şimdi, başlangıçta oluşturduğum videonun yalnızca 10 ipucu olduğunu biliyorum, ancak bu makale ve video çok viral olduğu için, bir kızın size çekici gelmesine yardımcı olacak birkaç ipucu daha eklemeye karar verdim.

11) Benzerlik-Çekim Etkisi

Yani hem psikolojide hem de sosyolojide bize benzeyen insanları sevmemiz gibi bir etki var. Demek istediğim, zamanını daha önce hiç duymadığınız bir şey yaparak geçirmeyi tercih eden bir kızdan daha çok Stranger Things izlemeyi seven bir kızla vakit geçirmekten daha çok keyif alırsınız.

Bunu kendi yararınıza da kullanabilirsiniz!

İşin püf noktası, konuştuğunuz kızı çok dikkatli bir şekilde dinlemek ve ortak noktalarınızı vurgulamaktır. Country müziği sevdiğini mi söylüyor? En sevdiğiniz grubu ona bildirin!

Aşkının senden hoşlanmasını sağlamak için, hatta önceden biraz araştırma yap ve nelerden hoşlandığını öğren ve kontrol et… ama gerçek ol. Sevdiği bir şeyi sevdiğinizi söylerseniz, ancak bunu sadece onu kazanmak için söylüyorsanız, sonunda sizi anlayacaktır.

Çalışmalar bu etkiyi defalarca kanıtladı ve favori renklerden tavırlara, hatta saç kesimlerine kadar her şey olabilir. Bunun nedeni, eğer bize daha çok benziyorlarsa, o zaman daha öngörülebilir olmaları ve psikolojik bir perspektiften beyinlerimizin onların daha güvenli insanlar olduğunu düşünmesidir.

12) Aşinalık Etkisi

Benzerlik-çekici etki gibi, aşinalık etkisi denen başka bir etki daha var ve adından da anlaşılacağı gibi, kızlar daha tanıdık erkeklerden hoşlanıyor. Bazı psikologlar buna salt maruz kalma etkisi diyorlar. Bu yüzden pek çok çift liseden 10-20 yıl sonra tekrar bir araya geliyor çünkü birbirlerini tanıyorlar.

CocaCola’nın artık neredeyse hiç kimse onları fark etmese de reklam panolarına milyarlarca dolar harcamasının nedeni de bu. Sadece sizi markalarıyla tanıştırıyorlar. Birçok araştırmaya göre , onlara aşina olduğumuz şeyleri seviyoruz . Aynı şeyi kızlarla da yapın.

Hoşlandığın tatlı kızın seni her gün gördüğünden emin ol, ona çıkma teklif etmen bir yıl sürse bile! Bir kızı nasıl gülümseteceğinizi öğrenmek o kadar da zor değil, özellikle de zaten onun sosyal çevresindeyseniz.

Sevdiğin bir kızı senin liginin dışında olabileceği için çekebileceğini düşünmüyorsan bile… onu seni görmeye alıştırarak başla ve şansını katlanarak artıracaksın. Sırf önce onları tanıyarak kendi liglerinin dışında bir kıza sahip olan tonlarca erkek var.

13) Roman Etkisi

İnsanlara bir işi başarmaları için yeni bilgisayar araçlarının verildiği bir araştırma yapıldı.

Araştırmacıların bulduğu şey, üretkenliğin neredeyse üç katına çıktığıydı, ancak teknoloji gerçekten yeni değildi, sadece onu kullanan insanlar için yeniydi. Bir süre sonra üretkenlikleri normal seviyelere geri döndü. Yeni olan veya yeni ve sıra dışı olan şeyler beynimizin merak uyandıran kısımlarını ve dolayısıyla çekiciliği harekete geçirir.

Merak ve romantik çekicilik aynı uyarılma düzeyindedir. Bu yüzden birçok uzman randevunuzu korku filmine götürmenizi önerir.

Şimdi o çılgın sakallı adamların neden bu kadar çok kız aldığını biliyorsun. Kendiniz olun, yeni olun ve psikolojiyi kullanarak daha çekici olmak için kendinizi geliştirmeye çalışın. Roman efekti, bir kızın metinler üzerinden sizden hoşlanmasını sağlamanın harika bir yoludur çünkü neredeyse herkesin kendi mesajlaşma stili vardır.

14) Yatak Odası Gözleri

Yatak odası gözleri, pek çok kişinin bilmediği bir yüz ifadesidir. Temel olarak, sadece bakışlarınızı yumuşatın, yüzünüzü gevşetin ve… işte püf noktası… göz bebeklerinizi genişletin.

Tanıdığınız bir kızda yatak odası gözlerini kullanmak, onun sizden hoşlanmasını sağlamanın (erkek arkadaşı olsa bile) ya da gerçekten tuhaf ve ürkütücü olduğunu düşünmenin kesin bir yoludur.

Gözbebeklerinizi emrinizde büyütemezseniz, sadece çekici bir şeye bakarak ve daha da çekici bir şey yapmayı düşünerek beyninize bunu yapmasını söyleyebilirsiniz. Daha uzun bakışlar garip görünebilir, ancak çalışmalar, 7 saniyeden uzun süren göz temasının, elbette çekiciliği emreden kırılganlığı çığlık attığını gösteriyor.

Bununla birlikte, birinin genişlemiş gözbebeklerine baktığımızda onları daha çok beğeniyoruz. Bunu destekleyecek çalışmalar da var. Öyleyse aynada pratik yap ve Chloe gibi görün! Hoşlandığınız kızı elde etme arayışınızda size şans diliyorum ve bu basit psikoloji numaralarını faydalı bulduysanız, aşağıya bir yorum bıraktığınızdan emin olun!

15) HOTAPE Çerçevesini Kullanın

HOTAPE Çerçevesi, erkeklere bir kızla konuşurken gergin olduklarında hatırlamaları için basit bir kısaltma verebilen bir flört tarzıdır. HOTAPE Metodu hakkında tam bir makalem var , bu yüzden daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız kontrol edin.

Mizah : Kızlar komik erkeklerden hoşlanır.

Açıklık : Açık beden dili çekicidir.

Dokunma : Bir kıza samimi olmayan bir şekilde dokunmak çekiciliği artırabilir.

Dikkat : Kıza ne kadar ilgi gösteriyorsun ve o sana ne kadar veriyor?

Yakınlık : Bir kız sana ne kadar yakınsa, senden hoşlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Göz Teması : Göz teması, arkadaşça flörtleşmeyi ayırt eder.

Bu flört çerçevesi harika çalışıyor çünkü “başarısız” olursanız, bunun suçunu sadece kendiniz yerine kısaltmayı takip edemediğiniz için suçlayabilirsiniz. “Ben bir kaybedenim ve o benden hoşlanmadı” yerine “Vah, yeterince göz teması kurmadım”.

16) PushPull Tekniğini kullanın

Ahh, flört etmenin meşhur itme tekniği. Ne soruyorsun? Bir kızı zorlamak, ona ilgi duymayabileceğini gösteriyor. Bir kızı çekmek, mecazi olarak onun yanında olmaktan hoşlandığını ona göstermektir. İkisini de birbiri ardına yapın ve nedense bazı kızların size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

İtme çekme durumuna bir örnek: Bir kıza “Hey, buraya gel” diyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla onu sana doğru çekiyor. Sonra yanına geldikten sonra “Orada çok güzel olduğunu düşünmüştüm ama yaklaştıkça dövmen olduğunu fark ettim…” de. Bunu söylerken gülümse! Bu, ilk başta onun çok güzel, hoş bir kız olduğunu düşündüğünüz ama şimdi onun “kötü” olabileceğini düşündüğünüzle ilgili konuşmayı cilveli bir tonda açabilir.

Daha fazla push pull flört örneği ister misiniz?

Unutulmamalıdır ki bu yönteme iyi yanıt veren kız tipi aynı zamanda genellikle uzun süreli flört etmek istemediğiniz kızlardır. Sanırım bu, bağlanma sorunlarına neden olan bazı gelişimsel psikolojik sorunlardan dolayı bu kızları itme çekme yöntemine çekiyor. HOTAPE Metodu çok daha güvenilirdir.

17) Kızdır onu

Bir kıza denk geldiğinizi ve son derece doğrudan olduğunuzu hayal edin: “Hey, sizi fiziksel olarak çekici buluyorum ve potansiyel olarak ömür boyu uzun vadeli ortaklar olup olamayacağımızı görmek için kişiliğini tanımak istiyorum. Birbirimizle vakit geçirmekten hoşlanıp hoşlanmadığımızı görmek için ilk buluşmaya gitmek ister misin?” Bu biraz robotik gelebilir ama en azından gerçek.

Aynı noktayı anlamanın en iyi yolu onu biraz kızdırmaktır . “Senden gerçekten hoşlanıyorum, ama senin hakkında pek bir şey bilmiyorum… Yani, tek kelimeyle muhteşemsin, ama filmlerde korkunç bir zevkin olabilir ve bu sadece büyük bir sapma. Cumartesi gecesi izlemek için bir film seçmeye ne dersin, onu ve biraz patlamış mısır alırım ve ona bir randevu diyelim mi?”.

Bir kızı nasıl kızdıracağını merak etmek, özellikle sınırları anlamayan birçok tecrübesiz erkek için zor olabilir. Bir kadını nasıl kızdıracağınıza dair herhangi bir tavsiyeniz varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

18) Akşam Yemeğini Pişir

Bir kıza çıkma teklif etmeye hazırsanız, devam etmek için en iyi ilk buluşmalardan biri ona akşam yemeği hazırlamaktır. Bu ona nasıl bakacağını bildiğini gösterecek, aynı zamanda sana çılgın yemek pişirme becerilerini gösterme şansı verecek.

Bunun gibi basit şeyler yapmak, çekiciliğin temelidir.

19) Ona Nasıl Hissettiğini Sorun

Kadınlar söz konusu olduğunda en önemli şeylerden biri, kendilerini nasıl hissettikleri. İstediğin kadar tahmin edebilirsin, ama ona sormadan onun duygularını gerçekten bilemezsin. Onlara sorarsanız çoğu kız tamamen dürüsttür ve bulacağınız şey, nasıl hissettiklerinden tam olarak emin olmadıklarıdır.

Bazen bir kıza sormak, seninle ne kadar ciddi olmak istediğini düşünmesini sağlamak için yeterlidir.

20) Göster, söyleme

Erkeklerin yarattığı en büyük sorunlardan biri, hepsinin havlamaları ve ısırmamaları. Bununla ne demek istiyorum? Bir kıza kendilerini sevdiklerini söylerler ve bir kızı kendilerine aşık etmek için tüm doğru kelimeleri söyleyebilirler, ancak “anlaşma imzalandıktan” sonra dururlar. Daha fazla çaba göstermiyorlar. Bunun yerine, kız arkadaşınıza sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermeye devam edin.

Bir kızın senden hoşlanmasını gerçekten istiyorsan, ona yatırım yapmalısın.

Bu, zamanınız, paranız ve duygularınızla anlamına gelir.

Gününüzden ona özel olarak zaman ayırın ve onu 5. seviyede dinleme (empatik dinleme) kullanarak dinleyin. Paranızla ona yatırım yapın . Onu gülümseteceğini bildiğiniz şeyleri satın alın ve ikinizin de keyif alabileceği deneyimler için para harcayın. Son olarak, ona duygusal olarak yatırım yapmaya istekli olmalısınız … bu, savunmasız olmanız ve duygularınızı ve hislerinizi paylaşma konusunda sorun yaşamamanız gerektiği anlamına gelir.

21) Kalabalıktan Uzak Durun

Hangi domates öne çıkıyor? Farklı bir renk olan, değil mi? Buna Von Restorff Etkisi (İzolasyon etkisi) denir ve kalabalığın arasından sıyrılan şeylere daha fazla dikkat etmeyi sevdiğimizi gösterir. Bu psikolojik etkiyi kendi yararına kullan ve eşsiz bir adam ol.

22) Kendinden Emin Beden Dili Gösterin

Bir Kızın Senden Hoşlanmasını Sağlamak için 22 Püf Noktası
Bu yazıda, uygulayabileceğiniz 10 psikolojik numaradan bir kızı nasıl beğeneceğinizi öğreteceğim. Bir kızı kendinize çekmek, harika bir hayata sahip olmak ve ondan katılmasını istemek kadar kolay olabilir, ancak onun kız arkadaşınız olmayı istemesini sağlayacak başka birçok baştan çıkarma tekniği ve ikna yöntemi vardır. Bunu okuduktan sonra, aşkının seninle çıkmak için ağzının suyunu akıtmış olmalısın.

Öncelikle, bunların etik olduğunu ve manipülatif olmadığını söylemek istiyorum , ama sonunda, bir kızı bilinçaltında çekici hale getirecek ve etrafınızda daha fazla olmak isteyecektir. Kendin gibi bir kızı nasıl yapacağınızı öğrenmek ve kendi beğeninizi artırmak, sonunda hayatınızı çok, çok daha kolay hale getirecek ve muhtemelen bundan daha çok zevk alacaksınız!

Kısacası 4 basit adımda bir kızın senden hoşlanmasını sağlayabilirsin :

Bolluk zihniyetine sahip olun. Bu gezegende 7-8 milyar insan var ve ona tek o varmış gibi davranırsanız, ne kadar çaresiz olduğunuzu gösterir.
Onu kovalamayın, daha iyisini kovalayın . Güven bana … birbirini kovalayan iki kişidir sahip yolu daha güzel diğer kovalayan olandan. Bir kız senden hoşlanmıyorsa, yapabileceğini değiştir ve kendini daha iyi bir sen yap.
Temel hijyen ve görgü kuralları . Duş almak, tıraş olmak, güzel giyinmek ve genel görgü kurallarını kullanmak son derece basittir; ve uzun bir yol kat ediyorlar!
Basit çekim becerilerini anlama . İnsanların sizi sevmesini sağlamak bir beceridir ve piyano çalmak veya kötü bir omlet pişirmek gibi, mükemmel alıştırmalarla daha iyi olabilirsiniz. Çekici beden dilini bilmek, bir sohbeti nasıl akıcı hale getireceğini bilmek ve güven faktörünü çivilemek, bir kızın senden hoşlanmasını sağlamaktan sonunda onun sana aşık olmasını sağlamanın anahtarıdır.

1) kendi hayatın var
kendi hayatın var
Bu, kelimenin tam anlamıyla harika bir ilişki başlatmanın temeli gibidir ve onu sizden hoşlanmanız için size bir başlangıç temeli verecektir. Bunu şöyle düşün. Diyelim ki biri sizi zengin edecek, mutlu edecek, 3 günde 6 paket alıp yeni bir dünya lideri olacak her türlü gizli yaşam formüllerinin bulunduğu bu harika yeni kitabı size satmaya çalışıyor.

Eh, kitabın pazarlaması ve ambalajı harika göründüğü için satın alıyorsunuz, ama sonra açıyorsunuz ve tek söylediği “hayat kısa, bunlara ihtiyacınız yok, daha iyi tavsiye için daha fazla kitap alın” diyor.

Gerçekten çekici olmak için, kendin üzerinde çalışarak kendi hayatına sahip olmalısın!

Bir ilişkiye girmeye ya da kendin gibi bir kız yapmaya çalışırken ve sıkıcı bir hayatın olduğunda, tam anlamıyla yaptığın şey bu. Ambalajı harika gösteriyorsun, ama gerçekte… senin hayatın yok.

Harika bir hayata sahip olduğunuzu ve harika şeyler yaptığınızı hayal edin, “Hey kızım, senden gerçekten hoşlanıyorum ve etrafta olmaktan zevk alıyorum, burada kalmak ister misin?” ve tüm gereken bu. Kendi kişisel hayatınızı ilginç hale getirin ve kızlar akın edecek.

(Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, bir kıza çıkma teklif etmekle ilgili ayrıntılı bir makalem var !)

2) İlginç bir hobiniz veya tutkunuz olsun
kız tavlamak için hobiler
İşte internette başka bir yerde bulması zor olan başka bir süper ilginç ipucu. Kelimenin tam anlamıyla tek bir tutkuya sahip olmak sizi daha ilginç gösterecek, ayrıca 1 numaralı ipucuna saygı katıyor, kendi hayatınıza başlıyorsunuz.

Hobiniz tutku duyduğunuz herhangi bir şey olabilir, sadece gerçek tutku olduğundan ve sahte olmadığından emin olun. Boş zamanlarımda motorlu testereleri ve testere sanatını sevdiğimi söylesem ama aslında sevmedim, o ışıltı orada olmayacak ve kız bunu görmeyecek.

Tutkuların püf noktası, gerçekten zevk aldığınız bir şeyle başlamanız ve sonra üzerinde çalışmaya devam etmenizdir. Bu görevde ne kadar iyi olursanız ve becerinizi o kadar çok geliştirirseniz… bu daha çok bir tutku haline gelir ve bir kız onu uygularken sizi daha çekici bulabilir.

Bir araştırma, herhangi bir hobiye sahip olmanın , doğası gereği cinsel olsa bile , çekiciliğinizi potansiyel bir tarihe kadar artıracağını söylüyor .

Bir şey hakkında gerçekten tutkulu olduğunuzda, kızınız fark edecek. Bir şeye karşı yoğun bir tutkusu olan bir adamda sonsuz derecede seksi bir şey var. Programlama, motosiklet, yemek pişirme, çizim, okuma, enstrüman çalma ve zevkinize uygun başka herhangi bir şey olabilir, sadece zamanı girin. Bu süreçte bir şeyler yaratırsanız bonus puanlar.

3) Mükemmel Hijyen Var
erkek hijyeni
Tamam çocuklar. Bir kızı anında cezbetmek için bir numaralı ipucu. Güzel kokuyor. Harika kokmaktan bahsetmiyorum bile, sadece güzel kokmalısın.

Git bir duş al, vücut sabununu her yerine sür. İki kere. Saçınızı şampuanlayın, kurulayın, deodorant uygulayın, temiz giysiler giyin ve hazırsınız. Hoşlandığı bir kıza aşık bir ortaokul öğrencisi gibi yarım galon Axe vücut spreyi ile kendini yıkamana gerek yok, sadece şık kokmalısın.

Yine de, biraz kolonya satın alabilir ve bir fışkırtabilirsiniz. İki squirts maks. Kendi üzerinizde (kıyafetlerinizde değil). Birini bileğinize ve bir tanesini boyun çizginize yakın bir yere tavsiye ederim. Harika kokmak için gereken tek şey bu ve kızlar her zaman harika kokan erkeklere düşer.

Dürüst olmak gerekirse, bu numara tek başına bir kızla çıkma şansınızı ikiye katlamak için yeterlidir.

4) Ondan sizin için bir şeyler yapmasını isteyin
Benjamin Franklin Etkisi
Yani bu kesinlikle gizli bir ipucu ve hatta belki biraz manipülatif, ama kesinlikle kötü veya olumsuz bir şey değil. Sadece ondan senin için bir şey yapmasını iste. Benjamin Franklin etkisi denen psikolojik bir etki var ve şöyle devam ediyor.

Bir kızdan senin için bir şey yapmasını istiyorsun, yapıyor, bilinçaltında senden biraz daha hoşlanıyor. “Neden ama” diye sorabilirsiniz. İnsanlar için bir şeyler yaptığımızda beynimiz birileri için bir şeyler yaptığımıza göre onlardan hoşlanmamız gerektiğini düşünür.

Benjamin Franklin, bu teknikleri, rakiplerinin ve siyasi rakiplerinin kendisini daha çok sevmelerini sağlamak için kullandı. O kadar iyi çalıştı ki buna Benjamin Franklin Etkisi adını verdiler .

Ayrıca, tutarlılık yanlılığı denen bir şey . Birisi sizin için birkaç kez bir şey yaptıktan sonra, tutarsız görünmek istemedikleri için sizin için daha fazlasını yapma olasılıkları daha yüksektir.

İpucu: Kalem almak, sınıfta not almak, birine kağıt vermek ve hatta küçük ayak işleri gibi şeyler isteyin. Yine de aşırıya kaçmayın, yoksa onu kullandığınızı hissedecektir.

5) Onu güldürün

Bu harika bir ipucu!

Komik olmadığınızı düşünebilirsiniz, ama gerçek şu ki, denerlerse herkes komik olabilir. İnsanların etrafında daha fazla fıkra anlatacak özgüvene sahip olacak kadar komik olmayan bir fıkra anlatmanın garipliğine alışmak için kendini yeterince duruma sokmalısın.

Ne kadar çok söylersen, o kadar iyi olursun.

Kızlar gülmeyi sever (bu konuda tonlarca çalışma var – mizah yüksek sosyal statüyle çok yakından ilişkilidir ) ve onları ne kadar çok güldürürseniz, sosyal zincirde o kadar yüksekte görünürsünüz.

Gelecekteki bir eş için arzu edilen bir özellik olan entelektüel olarak güçlü ve esprili olduğunuzu kanıtlıyor. Ayrıca bu size güldüğünde gözlerinin nereye gittiğini görme, sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlama şansı verecektir.

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını veya seninle romantik bir şekilde ilgilenip ilgilenmediğini anlamanın harika bir yolu, gülerken gözlerinin nereye baktığına bakmaktır. Güldüğünde ilk önce gözleri sana bakıyorsa, muhtemelen bilinçaltında senden hoşlanıyordur.

Bu, herhangi birini kız arkadaşın yapmak için harika bir numara, ama aynı zamanda erkekleri de senin gibi yapacak, baskınlık hiyerarşisindeki sıranı yükseltecek… ve nihai olarak bir kızın gözünde statünü yükseltecek.

6) onun arkadaşı olun
kızlarla arkadaş olmak
Onun arkadaşı olmakla arkadaş olmak arasında büyük bir fark var. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, bir seferde aylarca arkadaş ortamında olmanın kanıtlanmış ve tamamen kabul edilebilir olduğunu ve sonra taşınıp flört etmeye başladığını belirtmek isterim. Elinden gelenin fazlasını yap ve onu gülümseten şeyler yap. Arabasına küçük notlar bırakın. Ona günaydın mesajları gönder.

Onunla sorunları hakkında konuşun ve ona sempati duyun. Aslında, bunları yaparken, onunla neredeyse yarı yarıya çıkıyorsun. Ona hayatının geri kalanında onu istediğini söylemelisin ve sonra temelde hazırsın.

Gerçekten de… en iyi ilişkiler, temellerini doğruluk ve dostluk üzerine kurar.

İşte size kısa bir ipucu: Ona sorun ve en sevdiği rengi öğrenin. Hafta içinde çiçek alın ve işyerine gönderin.

Bu sadece ona çiçek gönderdiğiniz için onu özel hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda onları işyerine göndermek sizi öne çıkaracaktır… kızlar kendilerini özel hissetmeyi ve diğer insanlara göstermeyi severler.

Ciddileşmek istiyorsanız Wifey Material hakkındaki makaleme göz atın !

7) “Dokunma Engelini” kırın
Dokunma bariyerini kırın
İşte birçok durumda inanılmaz derecede işe yarayabilecek iyi bir bilinçaltı psikolojik ipucu. Omzuna dokunun, ondan bir şey isteyin ve elinden alın ya da dokunmanız gereken bir oyun oluşturun ve onunla, taş kağıt makas gibi oynayın.

Gerekirse havalı bir el sıkışma yapın. Buradaki fikir, onun yanında rahat hissettiğiniz için ona cinsel olmayan bir şekilde dokunmaya istekli olduğunuzu bilmesini sağlamak ve onun tepkisini almaktır.

Eğer tiksinmiş veya korkmuş görünüyorsa, ona bir daha dokunmayın.

8) Sırlarını anlat
Sırları Söylemek
Ona senin hakkında bir sır söyle, pek çok kişinin bilmediği kişisel bir şey. Bu güven kapısını aralayacak ve siz ona hakkınızda bir şeyler anlattıkça, ona güvendiğinizi fark edecek ve bu da size daha çok güvenmesini sağlayacaktır.

Psikolojik olarak, önce bize güvenen insanları sever ve onlara güveniriz, çünkü yeni insanlara karşı temkinli olmak ve onlara güvenmemek gibi doğal bir içgüdümüz vardır. Yani ona güvendiğinizi kanıtladığınızda, aynı şekilde karşılık vermeye başlayacaktır.

Kendini “onun beni sevmesini nasıl sağlarım?” diye merak ediyorsan, o zaman 1 numaralı ipucuyla başla ve bu adıma gelene kadar, onun güvenini bir sırla kazanabilmiş olmalısın.

Birine söylerse diye başkaları bilseydi senin için sorun olmayacağını ona sırlarını söylemeni öneririm, ama bunların kişisel olduğundan ve bir sır olarak kabul edildiğinden emin ol.

Biraz utanç verici şeyler için de bonus puanlar . 11 parmağınız var ya da Trump’a oy veriyorsunuz gibi bir şey iyi olur. Sadece kızların sırlarını söylemeni sevdiğini unutma.

9) Tüm dikkatinizi ona verin
Bir kıza dikkatini vermek
Dikkatinizin her yere gidebildiği bir dünyada, bir kıza verebileceğiniz en değerli şeylerden biridir. Onu istiyorsanız, sadece birkaç dakikalığına değil, ona dikkat edin.

Sizinle konuşurken gözlerinin içine bakın ve konuştuğu her şeyi zihninize not edin, daha sonraki konuşmalarda bundan bahsedebilirseniz, kendini özel hissedecek ve varlığınızdan zevk almaya başlayacaktır.

Flört kursumda (aşağıda bahsettiğim), size fiziksel sesten empatik dinlemeye kadar 5 dinleme seviyesi öğretiyorum. Duygusal düzeyde ilişki kurduğunuzda ve onu sadece dinleyerek anladığınızda bir kızın size gerçekten aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun tersi bir ipucu, ona tüm dikkatinizi vermemektir. Her isteğine boyun eğmezsen, bazı kızlar senden daha çok etkilenir. Aslında, kadınların duygularını net olmayan erkeklere daha çok ilgi duydukları kanıtlanmıştır.

Bu, pikap dünyasında tartışmalı bir konudur ve erkekler bu konuda yaklaşık 50/50 bölünmüştür:

O kadar alfa ol ki ona dikkat etmene gerek yok. Pikap dünyasında kızlar seni kovalamak istemeli
Özgün ve dürüst olun ve hoşlandığınız kıza ilgi gösterin, tıpkı burada olsaydınız isteyeceğiniz gibi.
Bence asıl önemli olan peşinde olduğun kız. Seçenek 1 genellikle tek gecelik bir ilişki için daha iyi çalışır. 2. Seçenek, hedefiniz uzun vadeli kararlı bir ilişki ise genellikle daha iyi çalışır. Teslim alma yaklaşımınızı dikkatlice seçin!

10) Güven oyununuzu güçlendirin
Kendinden emin olmak
Öz güven oyununuzu geliştirmek için her gün yapabileceğiniz bazı harika gizli ipuçları hakkında yakında bir video hazırlayacağım. Bunun, kendinizin farkında olmakla ve sizi neyin garip ve güvensiz hissettirdiğini bilmekle ve bunu geliştirmek ve bir kişi olarak daha güvenli ve kendinden emin olmak için kendiniz üzerinde çalışmakla çok ilgisi var.

Kendine daha fazla güvenmen ve senin gibi bir kız olman için verebileceğim en iyi genel tavsiye, düzenli olarak egzersiz yapmaktır. Ortaokul veya lisedeyseniz, haftada 3 gün halter yapmanızı öneririm: kollar, bacaklar ve karın bölgesi veya biraz kardiyo.

Lisede bir kızın senden hoşlanmasını sağlamaya çalışıyorsan ve özellikle üniversitedeysen, daha gelişmiş egzersiz programlarına ve takviyelere girebilirsin. Bu, 1. ipucuna geri döner: kendiniz üzerinde çalışın.

Daha fazla güven ipucu istiyorsanız, sizin için kendi güveninizi artırmak için 27 yoldan oluşan tam bir PDF hazırladım.

Kızlar, bir erkeğin gücenmediğini veya sürekli olarak başkalarının ne düşündüğü hakkında endişelenmediğini göstermesine bayılır. Kızların senden hoşlanmasını sağlamak için buradaysan, düşüncelerine ve davranışlarına daha fazla güvenmek, herkes için daha çekici olmanın kesin yoludur.

Bir keresinde steroid kullanan bir adam hakkında bir hikaye duymuştum (evet, tavsiye etmem), ama kendine güveni o kadar çılgındı ki, hemen 7-8 kadından hoşlanmaya başladı ve bir hafta içinde onlara çıkma teklif etti. Hepsi evet dedi.

Daha sonra, döngüsünden çıkınca… onlara neden bu kadar çabuk anlaştıklarını sordu (çünkü o en çekici değildi ve kızların ona ilgi duymasına alışık değildi). Bunlar farklı şekillerde cevap verdi, ama hepsi onun güvenini sevdi ve sadece söz konusu hissetti o harika bir erkek arkadaş olacak gibi. Not: Bu anekdot niteliğinde bir kanıttır ve bunu böyle almalısınız.

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için başka ipuçlarınız varsa, aşağıya bir yorum bırakın ve daha fazla kişiye yardımcı olmak için eklemeyi çok isterim.

Şimdi, başlangıçta oluşturduğum videonun yalnızca 10 ipucu olduğunu biliyorum, ancak bu makale ve video çok viral olduğu için, bir kızın size çekici gelmesine yardımcı olacak birkaç ipucu daha eklemeye karar verdim.

11) Benzerlik-Çekim Etkisi
Benzerlik Çekicilik Etkisi
Yani hem psikolojide hem de sosyolojide bize benzeyen insanları sevmemiz gibi bir etki var. Demek istediğim, zamanını daha önce hiç duymadığınız bir şey yaparak geçirmeyi tercih eden bir kızdan daha çok Stranger Things izlemeyi seven bir kızla vakit geçirmekten daha çok keyif alırsınız.

Bunu kendi yararınıza da kullanabilirsiniz!

İşin püf noktası, konuştuğunuz kızı çok dikkatli bir şekilde dinlemek ve ortak noktalarınızı vurgulamaktır. Country müziği sevdiğini mi söylüyor? En sevdiğiniz grubu ona bildirin!

Aşkının senden hoşlanmasını sağlamak için, hatta önceden biraz araştırma yap ve nelerden hoşlandığını öğren ve kontrol et… ama gerçek ol. Sevdiği bir şeyi sevdiğinizi söylerseniz, ancak bunu sadece onu kazanmak için söylüyorsanız, sonunda sizi anlayacaktır.

Çalışmalar bu etkiyi defalarca kanıtladı ve favori renklerden tavırlara, hatta saç kesimlerine kadar her şey olabilir. Bunun nedeni, eğer bize daha çok benziyorlarsa, o zaman daha öngörülebilir olmaları ve psikolojik bir perspektiften beyinlerimizin onların daha güvenli insanlar olduğunu düşünmesidir.

12) Aşinalık Etkisi
Aşinalık Etkisi
Benzerlik-çekici etki gibi, aşinalık etkisi denen başka bir etki daha var ve adından da anlaşılacağı gibi, kızlar daha tanıdık erkeklerden hoşlanıyor. Bazı psikologlar buna salt maruz kalma etkisi diyorlar. Bu yüzden pek çok çift liseden 10-20 yıl sonra tekrar bir araya geliyor çünkü birbirlerini tanıyorlar.

CocaCola’nın artık neredeyse hiç kimse onları fark etmese de reklam panolarına milyarlarca dolar harcamasının nedeni de bu. Sadece sizi markalarıyla tanıştırıyorlar. Birçok araştırmaya göre , onlara aşina olduğumuz şeyleri seviyoruz . Aynı şeyi kızlarla da yapın.

Hoşlandığın tatlı kızın seni her gün gördüğünden emin ol, ona çıkma teklif etmen bir yıl sürse bile! Bir kızı nasıl gülümseteceğinizi öğrenmek o kadar da zor değil, özellikle de zaten onun sosyal çevresindeyseniz.

Sevdiğin bir kızı senin liginin dışında olabileceği için çekebileceğini düşünmüyorsan bile… onu seni görmeye alıştırarak başla ve şansını katlanarak artıracaksın. Sırf önce onları tanıyarak kendi liglerinin dışında bir kıza sahip olan tonlarca erkek var.

13) Roman Etkisi
Benzersiz olmak
İnsanlara bir işi başarmaları için yeni bilgisayar araçlarının verildiği bir araştırma yapıldı.

Araştırmacıların bulduğu şey, üretkenliğin neredeyse üç katına çıktığıydı, ancak teknoloji gerçekten yeni değildi, sadece onu kullanan insanlar için yeniydi. Bir süre sonra üretkenlikleri normal seviyelere geri döndü. Yeni olan veya yeni ve sıra dışı olan şeyler beynimizin merak uyandıran kısımlarını ve dolayısıyla çekiciliği harekete geçirir.

Merak ve romantik çekicilik aynı uyarılma düzeyindedir. Bu yüzden birçok uzman randevunuzu korku filmine götürmenizi önerir.

Şimdi o çılgın sakallı adamların neden bu kadar çok kız aldığını biliyorsun. Kendiniz olun, yeni olun ve psikolojiyi kullanarak daha çekici olmak için kendinizi geliştirmeye çalışın. Roman efekti, bir kızın metinler üzerinden sizden hoşlanmasını sağlamanın harika bir yoludur çünkü neredeyse herkesin kendi mesajlaşma stili vardır.

14) Yatak Odası Gözleri
Yatak odası gözlerini ver
Yatak odası gözleri, pek çok kişinin bilmediği bir yüz ifadesidir. Temel olarak, sadece bakışlarınızı yumuşatın, yüzünüzü gevşetin ve… işte püf noktası… göz bebeklerinizi genişletin.

Tanıdığınız bir kızda yatak odası gözlerini kullanmak, onun sizden hoşlanmasını sağlamanın (erkek arkadaşı olsa bile) ya da gerçekten tuhaf ve ürkütücü olduğunu düşünmenin kesin bir yoludur.

Gözbebeklerinizi emrinizde büyütemezseniz, sadece çekici bir şeye bakarak ve daha da çekici bir şey yapmayı düşünerek beyninize bunu yapmasını söyleyebilirsiniz. Daha uzun bakışlar garip görünebilir, ancak çalışmalar, 7 saniyeden uzun süren göz temasının, elbette çekiciliği emreden kırılganlığı çığlık attığını gösteriyor.

Bununla birlikte, birinin genişlemiş gözbebeklerine baktığımızda onları daha çok beğeniyoruz. Bunu destekleyecek çalışmalar da var. Öyleyse aynada pratik yap ve Chloe gibi görün! Hoşlandığınız kızı elde etme arayışınızda size şans diliyorum ve bu basit psikoloji numaralarını faydalı bulduysanız, aşağıya bir yorum bıraktığınızdan emin olun!

15) HOTAPE Çerçevesini Kullanın
bant yöntemi
HOTAPE Çerçevesi, erkeklere bir kızla konuşurken gergin olduklarında hatırlamaları için basit bir kısaltma verebilen bir flört tarzıdır. HOTAPE Metodu hakkında tam bir makalem var , bu yüzden daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız kontrol edin.

Mizah : Kızlar komik erkeklerden hoşlanır.

Açıklık : Açık beden dili çekicidir.

Dokunma : Bir kıza samimi olmayan bir şekilde dokunmak çekiciliği artırabilir.

Dikkat : Kıza ne kadar ilgi gösteriyorsun ve o sana ne kadar veriyor?

Yakınlık : Bir kız sana ne kadar yakınsa, senden hoşlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Göz Teması : Göz teması, arkadaşça flörtleşmeyi ayırt eder.

Bu flört çerçevesi harika çalışıyor çünkü “başarısız” olursanız, bunun suçunu sadece kendiniz yerine kısaltmayı takip edemediğiniz için suçlayabilirsiniz. “Ben bir kaybedenim ve o benden hoşlanmadı” yerine “Vah, yeterince göz teması kurmadım”.

16) PushPull Tekniğini kullanın
İtme Çekme Yöntemi
Ahh, flört etmenin meşhur itme tekniği. Ne soruyorsun? Bir kızı zorlamak, ona ilgi duymayabileceğini gösteriyor. Bir kızı çekmek, mecazi olarak onun yanında olmaktan hoşlandığını ona göstermektir. İkisini de birbiri ardına yapın ve nedense bazı kızların size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

İtme çekme durumuna bir örnek: Bir kıza “Hey, buraya gel” diyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla onu sana doğru çekiyor. Sonra yanına geldikten sonra “Orada çok güzel olduğunu düşünmüştüm ama yaklaştıkça dövmen olduğunu fark ettim…” de. Bunu söylerken gülümse! Bu, ilk başta onun çok güzel, hoş bir kız olduğunu düşündüğünüz ama şimdi onun “kötü” olabileceğini düşündüğünüzle ilgili konuşmayı cilveli bir tonda açabilir.

Daha fazla push pull flört örneği ister misiniz?

Unutulmamalıdır ki bu yönteme iyi yanıt veren kız tipi aynı zamanda genellikle uzun süreli flört etmek istemediğiniz kızlardır. Sanırım bu, bağlanma sorunlarına neden olan bazı gelişimsel psikolojik sorunlardan dolayı bu kızları itme çekme yöntemine çekiyor. HOTAPE Metodu çok daha güvenilirdir.

17) Kızdır onu
bir kızı kızdırmak nasıl
Bir kıza denk geldiğinizi ve son derece doğrudan olduğunuzu hayal edin: “Hey, sizi fiziksel olarak çekici buluyorum ve potansiyel olarak ömür boyu uzun vadeli ortaklar olup olamayacağımızı görmek için kişiliğini tanımak istiyorum. Birbirimizle vakit geçirmekten hoşlanıp hoşlanmadığımızı görmek için ilk buluşmaya gitmek ister misin?” Bu biraz robotik gelebilir ama en azından gerçek.

Aynı noktayı anlamanın en iyi yolu onu biraz kızdırmaktır . “Senden gerçekten hoşlanıyorum, ama senin hakkında pek bir şey bilmiyorum… Yani, tek kelimeyle muhteşemsin, ama filmlerde korkunç bir zevkin olabilir ve bu sadece büyük bir sapma. Cumartesi gecesi izlemek için bir film seçmeye ne dersin, onu ve biraz patlamış mısır alırım ve ona bir randevu diyelim mi?”.

Bir kızı nasıl kızdıracağını merak etmek, özellikle sınırları anlamayan birçok tecrübesiz erkek için zor olabilir. Bir kadını nasıl kızdıracağınıza dair herhangi bir tavsiyeniz varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

18) Akşam Yemeğini Pişir
Güzel bir kadın için akşam yemeği pişirin
Bir kıza çıkma teklif etmeye hazırsanız, devam etmek için en iyi ilk buluşmalardan biri ona akşam yemeği hazırlamaktır. Bu ona nasıl bakacağını bildiğini gösterecek, aynı zamanda sana çılgın yemek pişirme becerilerini gösterme şansı verecek.

Bunun gibi basit şeyler yapmak, çekiciliğin temelidir.

19) Ona Nasıl Hissettiğini Sorun
ilişkilerde iletişim
Kadınlar söz konusu olduğunda en önemli şeylerden biri, kendilerini nasıl hissettikleri. İstediğin kadar tahmin edebilirsin, ama ona sormadan onun duygularını gerçekten bilemezsin. Onlara sorarsanız çoğu kız tamamen dürüsttür ve bulacağınız şey, nasıl hissettiklerinden tam olarak emin olmadıklarıdır.

Bazen bir kıza sormak, seninle ne kadar ciddi olmak istediğini düşünmesini sağlamak için yeterlidir.

20) Göster, söyleme
Bir kıza onu sevdiğini nasıl gösterirsin
Erkeklerin yarattığı en büyük sorunlardan biri, hepsinin havlamaları ve ısırmamaları. Bununla ne demek istiyorum? Bir kıza kendilerini sevdiklerini söylerler ve bir kızı kendilerine aşık etmek için tüm doğru kelimeleri söyleyebilirler, ancak “anlaşma imzalandıktan” sonra dururlar. Daha fazla çaba göstermiyorlar. Bunun yerine, kız arkadaşınıza sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermeye devam edin.

Bir kızın senden hoşlanmasını gerçekten istiyorsan, ona yatırım yapmalısın.

Bu, zamanınız, paranız ve duygularınızla anlamına gelir.

Gününüzden ona özel olarak zaman ayırın ve onu 5. seviyede dinleme (empatik dinleme) kullanarak dinleyin. Paranızla ona yatırım yapın . Onu gülümseteceğini bildiğiniz şeyleri satın alın ve ikinizin de keyif alabileceği deneyimler için para harcayın. Son olarak, ona duygusal olarak yatırım yapmaya istekli olmalısınız … bu, savunmasız olmanız ve duygularınızı ve hislerinizi paylaşma konusunda sorun yaşamamanız gerektiği anlamına gelir.

21) Kalabalıktan Uzak Durun
kalabalığın arasından sıyrılmak
Hangi domates öne çıkıyor? Farklı bir renk olan, değil mi? Buna Von Restorff Etkisi (İzolasyon etkisi) denir ve kalabalığın arasından sıyrılan şeylere daha fazla dikkat etmeyi sevdiğimizi gösterir. Bu psikolojik etkiyi kendi yararına kullan ve eşsiz bir adam ol.

22) Kendinden Emin Beden Dili Gösterin
Kendinden emin beden dili
Baskın beden dilinin psikolojisi üzerine bütün bir makalem var ama işte kısa bir özet:

Ayaklarınızı ona doğru çevirin : Bu ona ilgilendiğinizi gösterir, tek kelime bile etmeden

Omuzlarınızı ona doğru çevirin : Bu, onunla ilgilendiğinizin göstergesini artırır. Hem ayaklarınızı hem de omuzlarınızı ona doğru tutarak, ondan hoşlandığınızı kesin olarak biliyor.

Çenenizi yukarıda tutun : Bu bir güven hilesidir. Çenenizi yukarıda tutarak daha pozitif ve enerjik hissetmek zorunda kalırsınız.

Omuzlarınızı geride tutun : Bu, gergin olmadığınızı göstermeye yardımcı olan temel bir beden dili ipucudur. Gergin olsaydınız, “beta erkek” olabileceğiniz veya konuştuğunuz kızı gergin/endişeli hale getirebileceğiniz anlamına gelir.

Avuçlarınızı açık tutun: Bu, son ipucunu destekler ve konuştuğunuz kadının sakin ve güvende hissetmesine yardımcı olur.

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için 20 ipucu yeterli değilse, FarFromAverage’den birkaç sır daha içeren bir video:

Flört dünyasında oyununuzu geliştirmeye gerçekten hazırsanız, aslında bu ipuçları ve püf noktaları makalesinin küçük görünmesini sağlayan tam bir çevrimiçi video kursu oluşturdum.

Daha fazla kızın senden nasıl hoşlanmasını sağlayacağınla, randevu sırasında onun beden dilini nasıl okuyacağınla veya sadece genel çekicilik becerileriyle ilgileniyorsan, tam olarak senin gibi biri için Cazibe Psikolojisi adlı bir video kursu hazırladım .

Onu oluşturmadan önce, flört ipuçlarıyla ilgili bir sürü kitap ve 8 psikoloji ders kitabı okudum ve ardından hayalinizdeki kadını bulmak, bulmak ve tutmak için işe yarayan her şeyi buna benzer animasyonlu videolarla bir kursa koydum.

Çekim Psikolojisinde neler var?

● Herhangi bir yaklaşma kaygısını yok etmenin hızlı ve kolay bir yolu

● Tam olarak sizin tipiniz olan kızları nerede bulacağınız ve onların güçlü varlığınızdan etkilenmekten başka şansları olmayacak şekilde ilgilerini nasıl çekeceğinize dair çerçeve.

● Randevunuza kadar saatleri geri sayması için ona tam olarak ne mesaj atmanız gerektiğine dair kurşun geçirmez ipuçları ve hile sayfaları… ve onunla tanıştığınızda, beden dilini istediğiniz zaman çözebileceksiniz. tarih, bu yüzden ne söylediğinden bağımsız olarak gerçekte ne düşündüğünü biliyorsun

● Geliştirilmesi yıllar alan ve herhangi biriyle anında güven oluşturmanıza, onun asla unutmayacağı ve tüm arkadaşlarına çıldıracağı bir ilk buluşma deneyimi yaratmanıza güç veren, kendini kanıtlamış sistemim. Doğru bilgiyle donatıldığında ve becerilerinizi geliştirdiğinizde, kızları nasıl elde edeceğinizi öğrenmek çok basittir.

● Hemen 10 kat daha kendinden emin görünmek ve çekicilik seviyenizi yükseltmek için son derece güçlü bir teknik, böylece diğer tüm kızlar sizi kontrol edecek ve bu da flörtünüzün sizi daha da fazla istemesini sağlayacak. Kızların senden hoşlanmasını sağlamak için güven çok önemlidir – kelimenin tam anlamıyla kokusunu alabilirler (feromonlar aracılığıyla)! Kendine güvenini artırmak, bir kızı kolay elde etmenin en iyi yoludur.

● Dünyanın dört bir yanından psikologların ve terapistlerin bir ilişkideki iki kişinin birlikte uyum içinde yaşamasını sağlamak için kullandığı ve verimli ve sevgi dolu uzun vadeli bir ilişki için zemin hazırlayan kesin yöntem. Ben sadece ilk randevunuzu nasıl alacağınızı, onu size çekmesini ve muhtemelen yatak odasına nasıl gideceğinizi öğretmeyeceğim… ama size onu psikoloji bilimi yoluyla nasıl tutacağınızı öğreteceğim.

Cazibe Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ateşli bir kızın senden hoşlanmasını nasıl sağlarım? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Senden hoşlanan “ateşli” bir kız ile senden hoşlanan “çekici olmayan” bir kız arasında pek bir fark yoktur. HERHANGİ bir kızın size çekici gelmesini sağlamak için bu sayfadaki… ve Cazibe Psikolojisindeki taktikleri kullanın. Aslında, bu sayfadaki ipuçlarının çoğu, diğer erkekler de dahil olmak üzere herkesle çalışır.

Bir kızın senden hoşlanmamasını nasıl sağlarım? Bu kolay. Sadece temelde bu listenin tam tersi olan her şeyi yapın. Kendi hayatın olmasın. Seni görmesine asla izin verme. Koku korkunç. Aslında, senden hoşlanmayan bir kızı yapmak çok daha kolay.

Bir kıza nasıl gidilir? Bu başlıkla çok soru alıyorum. Bunun anlamı “bir kızla nasıl flört edebilirim?” ve dürüst olmak gerekirse, gerçekten çok kolay. Çoğu kadın onlarla flört ettiğinizi anlayabilir… bu yüzden eğlenceli olmalı. Eğlenceli değilse – belki o senin kızın değildir.

Bir kızın sana karşı bir şeyler hissetmesini nasıl sağlarsın? Yine, bu sayfadaki tüm ipuçlarını kullanın. Daha derinlemesine bir cazibe eğitimi istiyorsanız, yukarıda bahsettiğim kursa göz atın. Kaydolduktan sonra kişisel e-postamı alacaksınız ve durumunuzla ilgili daha ayrıntılı bir değerlendirme yapabilirsiniz ve size en değerli olan özel tavsiyelerde bulunacağım.

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için söylenecek şeyler nelerdir? Gerçekte, bir kızı anında açabilecek söyleyebileceğiniz pek fazla şey yoktur. Bununla birlikte, eğer yardımcı olursa, bir kıza sorulacak flört soruları hakkında bir makalem var .

Okulda bir kızın senden hoşlanmasını nasıl sağlarım? Ayrıca, bu sayfadaki her şeyi kullanın. Bir ortaokul öğrencisine “piliç” ve bir “kadına” nasıl davrandığınız arasında pek çok fark var, bu yüzden daha fazla rehberliğe ihtiyacınız varsa, kursun tamamına göz atın.

Aşık Panda

Aşık Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram