24 MART 2022 PERŞEMBE
Sözler

Bir Kıza İlk Kez Mesaj Gönderme ve Cazibe Yaratma

Bir Kıza İlk Kez Mesaj Gönderme ve Cazibe Yaratma

Bir Kıza İlk Kez Mesaj Gönderme, Yeni başlayan biri olmasan bile, bir kıza ilk kez nasıl Tanımadığın bir kıza ilk mesaj instagram mesaj atılacağını öğrenmen sana fayda sağlayacaktır. Her zaman geliştirilecek bir şeyler vardır ve olayları farklı bir perspektiften görmek faydalıdır.

Bir kıza güvenle mesaj atmak, hoşlanılan kıza ilk mesaj bir noktada tanıştığınız herhangi bir kızla esasen kullanacağınız bir şey olduğundan, bunu nasıl doğru yapacağınızı öğrenmek sizin yararınızadır. Özellikle çok önemli ilk metne gelince.

Sanal ortamda kıza atılacak ilk mesaj, İlgilendiğiniz bir kadının numarasına zaten sahip olduğunuzu ve doğru adımlarla başlamak istediğinizi varsayacağız. Tanımadığın kıza ilk mesaj Sözleri Onu, onunla yüz yüze görüşerek, çevrimiçi buluşma yoluyla veya ortak bir arkadaş gibi başka yollarla elde etmiş olabilirsiniz.

Bir Kıza İlk Mesaj Nasıl Yazılır

Bir bayana ilk kez mesaj atmanın doğru yollarını tartışmamıza ve sevdiğiniz bir kadınla cazibe yaratmamıza izin verin.

Bir kadının telefonuna mesaj göndermek için veya hatta çevrimiçi mesajlaşırken bu ipuçlarını kullanın.

Bir kadına ilk kez mesaj atmak genellikle biraz endişeye neden olur.

Biraz gergin hissetmek normaldir – özellikle de çekici bir kadınsa.

Bu, hak ettiğinizden daha azına razı olmadığınız anlamına gelir, ancak güveninizi ve başarı şansınızı artırmanıza yardımcı olacak bazı harika buluşma kitapları var .

Ne kadar uzun süre bir parçası olursa olsun, hayatınızı tamamlayan parlak bir kişiliğe sahip sevimli bir kızı hak ediyorsunuz.

İlk metni göndermekten ya da ne göndermen gerektiğini ya da nasıl göndermen gerektiğini durmaksızın düşünürken endişeleniyorsan, biraz kaygı duymaktan gurur duymalısın.

Biraz endişeli olmak kayıtsız olmaktan çok daha iyidir.

Gerçekten ilgilenmediğinizde, sırf bunun için kadınları kovalamak mantıksızdır.

Bir Sıcak Beklenti

Öncelikle, onun numarasıyla başlamak için onun sıcak bir olasılık olduğunu anlamalısınız.

Size nezaketinden dolayı zayıf bir şans vermiş olsa da, çoğu durumda bir kadın size numarasını ancak en azından biraz ilgileniyorsa verecektir.

Hala yapılacak işler olsa bile bunu bir kazanç olarak kabul edin.

Sıcakkanlı bir kadınla ilişki kurmak, ilk izleniminizi verdikten sonra size satılmayan bir kadını denemek ve ikna etmekten çok daha kolaydır.

Başlamak için bir çekicilik olduğunu varsayın ve ilk mesajınızdan başlayarak ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

Açıkça hata yapmamalısın

Bir kıza ilk kez nasıl mesaj atacağınla ilgili en önemli şey, bariz hatalardan kaçınmaktır.

Hiçbir şey bilmeden sonra başlangıçtaki Merhaba noktasından kendinize zarar ve daha kötü var olduğunu o mesaj geri olmaz .

Bir kadına gönderdiğiniz ilk mesaj çok rahat, doğrudan ve konuya yönelik olmalıdır.

Uzun soluklu bir mesaj göndermek veya en başından beri bir sohbeti zorlamak çoğu durumda inanılmaz derecede zorlayıcıdır ve muhtemelen onunla olan şansınızı zedeleyecektir.

“Selam Cemre, ben Ali. Bugün tanıştığıma memnun oldum. ”

Ancak, “Selam Cemre, ben Ali, dün gece Taksim’de tanıştık. Seninle tanışmak harikaydı. Umarım eve iyi gitmişsindir. Bugün ne yapmayı düşünüyorsun?”

İkinci örneğin arkasındaki duygu güzel olsa da, ilk mesaj için çok fazla.

Size ilk yanıtı verdiğinde bunu 2-3 kısa mesaja bölebilirsiniz.

Önemsiz görünebilir, ancak mesajlarınıza cevap vermesi, başlangıçta inanılmaz derecede küçük olsa bile duygusal bir yatırımdır.

Ancak, onun içinizdeki çekiciliğini artırmaya yardımcı olan ve nihayetinde uzun vadede size yardımcı olacak olan bu yatırımdır.

Herhangi bir kıza güvenle mesaj atmaya nasıl başlanır

Eski bir deyişe göre, burası kauçuğun yolla buluştuğu yerdir. Bir kıza güvenle mesaj atmaya nasıl başlayacağına dair bazı örneklere bir göz atalım. Kadınlara olan genel güveninizle mücadele ediyorsanız , yardım etmeye değer birkaç harika kitap var .

Soruları ifadelerle değiştirin

Bir kıza güvenle mesaj atmaya nasıl başlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey biraz baskınlık oyunu kurmaktır. Bu nedenle, hiçbir şey yapmak için izin istemeyin. Sadece yap. Her şey için izin isteyen birçok adam var.

Örneğin:

“Selam, Cemre. Sinemaya gitmek ister misin?”

“Bu gece çalışmak ister misin?”

“Bu gece bir içki içmek ister misin?

Erkekler, önce sorarak kızın duygularına karşı düşünceli olduklarını anlarlar. Yine de, aslında yaptıkları şey, eril enerji eksiklikleri nedeniyle onu gitgide daha da uzaklaştırmaktır.

Eril enerji tamamen egemenlikle ilgilidir. Zorbalık türünde baskınlık olmamak (yani benimle sinemaya gideceksin ya da başka bir şekilde!). Kendine güvenen bir egemenlik türünden bahsediyorum.

Sorular yerine ifadeleri deneyin. Örneğin:

“Bu gece sinemaya gitmek ister misin” yerine “Bu gece sinemaya gidelim” mi?

İlki bir ifadedir. İkincisi bir sorudur ve bundan sonra neyden kaçınmak istediğimizdir.

İfadeler, kadınların genellikle bir soruyla tepki vermesine neden olur:

“Bir film için biraz geç değil mi?”

Kendi cevabınızı doldurabilirsiniz, ancak önemli olan sorularınızı ifadelerle değiştirmektir. Böylece erkeksi enerjinizi gösterir.

Herhangi bir çevrimiçi buluşma yapıyorsanız bu ipuçlarını da kullanabilirsiniz. Çevrimiçi ortamda pek çok başarı elde ettik , çoğunlukla en sevdiğimiz siteleri pumalarla tanışmak için kullandık ve herkesin bir şans vermesini tavsiye ettik .

Konuşmanızı kısa ve öz tutun

Bu kıza 7/24 mesaj atmaktan daha iyi işlerin var, değil mi? Yapmasan bile, senin yaptığını düşünmesi gerekiyor. Sonuçta, popüler bir adamsınız ve dikkatinizi isteyen tonlarca kadın var. Seni kıt bir kaynak olarak görmeli.

Kıtlık, bir kaynağa olan talep yüksek olduğunda, ancak etrafta dolaşacak çok şey olmadığında ortaya çıkar. Örneğin, kuraklıktan muzdarip bir çölde su kıt bir kaynaktır.

Flört dünyasında, ender kaynak sensin. Ona biraz zaman ayırabilirsin ama kesinlikle hepsini değil.

Ne kadar kıt olursan, seni o kadar çok ister. Gece yarısı seni aradığında onu uçurmanı kesinlikle söylemiyorum. Ancak mesajlarınızı kısa ve öz tutmak, bütün gece oturup sohbet etmekten daha yapacak daha iyi şeylerin olduğunu gösterecektir.

Doğrulama için beklemeyi bırak

Pek çok erkek kadınlara mesaj atarken çekingen davranır. Birçoğu bu ilk hareketi yapmaktan korkuyor çünkü kızın onlardan gerçekten hoşlandığına dair daha fazla onay bekliyorlar. Eğer bu sizseniz, kendinize şu soruyu sorun – harekete geçmek için gerekli doğrulamayı yapmadan önce kaç tane mesaj gönderip almanız gerekiyor?

Muhtemelen harekete geçmeni bekliyor. Yine de ilk adımı atamayacak kadar çekingen olduğunuzda, mesajlaşma ilişkiniz potansiyel aşk ilgilerinden iyi eski arkadaşlara geçiş yapar.

Bu kısa zamanda mesajlaşma ilişkiniz olacak: “Selam! Bu benim iyi eski dostum Ali, gece geç saatlerde bir tur daha mesajlaşmak için geri dönüyor!”

Niyetinizi açıklamadan çok uzun bir süre bir mesajlaşma ilişkisi kurarsanız, pratik olarak korkunç arkadaşlık alanına atılmayı istersiniz. Bu nedenle, doğrulama için beklemeyi bırakın ve harekete geçin. Ona “sana mesaj atmamın sebebi bu” olduğunu söyle.

Bunun için mesaj atmıyorsun. Muhtemelen arka cebinde eğlence olsun diye mesaj attığı bir düzine adam vardır. Romantik olarak ilgilendiği için mesaj attığı adam olmalısın.

Mesaj ile İddialı olmak

İyi adam olmanın tüm kavramlarını bir kenara atalım. Girişkenlik, buradaki oyunun adıdır. Özellikle ona çıkma teklif ettiğinizde durum böyledir. Bunu iyi hatırla – sevdiğin bir kıza mesaj atmanın tek amacı ona çıkma teklif etmektir.

Öyleyse, bir hamle yapma zamanı geldiğinde beceriksiz olan çok sayıda erkek gibi olmayın. Çoğu erkeğin ne istedikleri veya bir kadına çıkma teklif etme konusunda hiçbir fikri yoktur. Böylece şöyle bir şey olur:

“Selam, Cemre … eğer meşgul değilsen ne zaman bir filme gitmeliyiz. Yani, sen özgürken falan.”

Birçoğumuz aşk ilgi alanlarımıza bunun gibi utanç verici mesajlar gönderdik kendinizden emin değiliz, beceriksiz, uzlaşmacı ve en kötüsü enerjiden yoksun.

İddialı bir metne bir göz atalım:

“Sen. Ben. Filmler. Önümüzdeki Salı.”

Düz ve konuya. Ona sinemaya gitmek isteyip istemediğini sormuyorsun. Ona yapmak istediğinin bu olduğunu söylüyorsun.

O gün yapacak bir şeyi varsa, o zaman elbette yeniden planlamanız gerekir, ancak yapılan nokta, mesajlaşma oyununuzda başarılı olmak için iddialı olmanız gerektiğidir.

Çok Sıkıcı olmamalı

Bir kadınla konuşan tek erkeğin sen olduğunu asla varsayma. Çünkü muhtemelen şu anda mesajlaştığı bir sürü erkek var. Bu nedenle, kendinizi sürüden ayırmalısınız. Bunu yapmanın ilk yolu sıkıcı olmamaktır.

Evet, bu birçok erkeğin mücadele ettiği meşru bir konudur. Bir sohbeti nasıl yürüteceklerini bilmiyorlar, yeni bir konuya nasıl başlayacaklarını da bilmiyorlar. Zamanla konuşma durgunlaşır ve daha ilgi çekici bir adama yönelir.

Sıkıcı erkekler sohbete “Selam” ile başlayanlardır. Her erkek sohbete “Selam” ile başlar. Yorgun ve sıkıcı. Bunu binlerce kez gördü, bu yüzden kendine bir iyilik yap ve o adam olma.

Her şey onu eğlendirmekle ilgili. Dans eden bir maymun falan değilsin, ama onun yüzünde bir gülümseme tutmak nihai hedefin olmalı.

Mesaj atmadan önce her zaman bir konuşma konusunu hazır bulundurun. Eğer konuşmanız uzamaya başlarsa ve durgunlaşmaya başlarsa, işler tuhaflaşmadan önce onu öldürün.

Kendini rahat hissetmesini sağla

Kadını rahat hissettirmek, onu konuşmaya dahil etmek için önemlidir. Eminim hepimiz bir kadına mesaj attığınız ve birdenbire birdenbire yanıt vermeyi bıraktığı durumla uğraşmışızdır.

Orada oturup ne olduğunu merak ediyorsunuz. Söylediğin bir şey miydi? Belki yaptığın bir şey?

Çoğu durumda, kadınlar bir erkekle yalnızca kendilerini rahat hissederlerse ilişki kurarlar. Herhangi bir şekilde onu rahatsız hissettirirseniz, zihinsel olarak kontrol eder ve mesajlarınızı görmezden gelir. Bu her zaman olur.

Her türlü şey bir kadını rahatsız edebilir. Belki de sevmediği bir cinsel referans yaptınız. Belki de sizinle bir bağ hissetmiyordu.

Durum ne olursa olsun, bir kıza güvenle mesaj atmak, etkileşimleriniz sırasında onun rahat hissetmesini sağlamanızı gerektirir. Sadece onu güldür ve işin içindesin!

İlk mesajınızla kolay bir giriş yapın

Artık kaçınılması gereken ana hataları bildiğinize göre, önemli ilk metni göndermeye odaklanabilirsiniz.

Dahası, fazla düşünmemeniz zorunludur.

İlk mesajınızı süslemeye yönelik herhangi bir girişim, aşırı istekli bir girişim olarak görülebilir ve muhtemelen onu kapatır.

İlk mesajınızla ilgili olarak, daha azı daha çoktur – örneğin aşağıdaki gibi basit tutun:

Selam Cemre, ben Ali. Dün sizinle tanışmak güzeldi. ”

“Bu gece tanıştığımıza sevindim – Ali.”

Selam Ali. Bil bakalım kim ;)”

Gördüğünüz gibi, onun numarasını nasıl aldığınızın ardındaki bağlam, ilk mesajınızın tonunu değiştirecektir.

Son örnek, onun numarasını yeni aldığınızı ima ediyor – bu, çevrimiçi buluşma yoluyla bir kadının numarasını aldıktan birkaç dakika sonra göndermek için iyi bir mesajdır.

İlk konuşmanızda iyi niyetli bir his olsaydı bile oynayabilir.

Diğer mesajlarla, aslında o ilk cevabı bekliyorsunuz çünkü biraz daha yatkın olduğunda bir sohbete başlayabilirsiniz.

İlk mesajınızla anında onunla bir konuşma başlatmaya çalışırsanız, daha önce bahsettiğimiz yaygın hatayı yapmış olursunuz.

Biraz manyetik çekim yaratın

Sms mesajları aracılığıyla cazibe yaratmak bir süreçtir ve ilk mesajla başlar.

Sohbete yüksek bir notla başladığınızda, kendinizi oradan yükseltmek için harika bir konuma koyuyorsunuz.

Etkileşimi eğlenceli tutun.

Yapabildiğin zaman onunla dalga geç.

Onu kendisi hakkında konuşturun.

Size soru sorduğunda dikkatli olun, çünkü bu güçlü bir ilgi göstergesidir. Bu sadece seni yönlendirmediği anlamına geliyor .

Çok yakında, ona çıkma teklif etmek için iyi bir konumda olacaksın. Ve sonra her şey ilk randevunuz için beklentiyle mesaj atmakla ilgili .

Bir kıza ilk kez nasıl mesaj atılacağını öğrenmek, inanmaya yönlendirildiğin kadar karmaşık değildir.

Size numarasını verdiğinden beri olması gerektiği gibi sıcak bir olasılıksa, önlenebilir hatalar yapmaktan kaçındığınız sürece yanlış yapabileceğiniz çok az şey vardır.

Ona mesaj at ve konuşmanı başlat.

İdeal olarak kaldığınız yerden devam edersiniz.

Bir kıza mesaj atmak için bazı konuşma başlatıcıları nelerdir?

Doğru yapıldığında, kelimelerle flört etmek, baskı olmadan birini tanımanın güvenli ve eğlenceli bir yolu olabilir. Ancak iyi bir sohbete mesajla başlamak sorunu iki katına çıkarır. İlk önce onun numarasını almalısın. İkincisi, düşüncelerini teslim etmeniz gerekiyor.

Bunlar, standart bir kelime sohbetinden en sevdiğiniz bağlantı uygulamasında işleri halletmeye kadar sizin için işe yarayacak ipuçlarıdır (eğer bir favoriniz yoksa, kullanmakta olduğumuz kanıtlanmış bağlantı uygulamalarına bakın ).

Neyse ki, bu sorunları aşmanın yolları var. Numarasını nasıl alacağını bilmek, mesaj üzerinden bir konuşma başlatmak için ne söyleyeceğini öğrenmenin bir parçasıdır. Öyleyse bunu nasıl yapacağınıza bir göz atalım, böylece yeni tanıştığınız bir kadınla hatta çok iyi tanıdığınız bir kadınla bir randevuya çıkabilirsiniz.

Bir kadının telefon numarası nasıl alınır

Her şeyden önce, edinme yönteminizi seçmeniz gerekecek. Onunla bir mesaj flörtüne başlamak istediğiniz izlenimini vermek ister misiniz? Onunla daha ciddi veya profesyonel bir konuda iletişime geçmek istiyormuşsun gibi davranmak ister misin? Numarasını vermesi için onu kandıracak mısın?

İşte bir ipucu: Son seçenek doğru cevap değil. Numarasını vermesi için onu kandırırsanız ve mesaj atarsanız, sizi engelleyebilir ve oyun biter. Ancak, herhangi bir iş / ev sınırını aşmadığı sürece, profesyonel veya ciddi bir sebebi onu başka bir şeye çağırabilirsiniz.

Flört için onun numarasını nasıl alınır

Onunla çalışmadığınızı ve onun numarasını sadece flört etmek istediğinizi varsayalım. Buradaki sorun, bunu yapmak için onunla biraz yüz yüze flört etmen gerekiyor. Ve çoğu erkek bir kızın numarasının peşindedir, bu yüzden onunla mesaj yoluyla flört edebilirler, bu genellikle daha kolay bir yol.

İşin püf noktası, sizinle sohbet etmeye devam etmek isteyip de yapamayacağı bir durum yaratmaktır. Favorilerimden biri toplu taşıma veya bakkal hattı tekniğidir. Burada flört etmek için sadece birkaç dakikanız olacak ve aniden – işte durağınız. Ya şimdi ya da asla.

“Of hayır. Burada iniyorum. Selam, numaranı alabilir miyim sizden? Sohbete devam edebilirsek çok sevinirim. ”

“İşe geri dönmem gerekiyor. Selam, bana numaranı vermek ister misin yoksa benim kendi numaramı verebilirim? Bu şekilde size bahsettiğim grubun bağlantısını gönderebilirim. ”

Bu yaklaşımla ilgili harika olan şey, hayır demesi ya da hiçbir şey söylememesi, daha sonra utanmamanızdır. Sadece nazik ve kibar olun. “Belki bir dahaki sefere!” Deyin. Ve trenden in, çünkü aslında bir dahaki sefer olabilir ve iki veya üç kez sonra şanslı olabilirsin. Uyum kurarken sabır bir erdemdir.

Gönderdiğiniz ilk mesaj

Numarasını aldıktan sonra, kendinden oldukça memnun hissediyor olabilirsin. Ancak gerçek çalışmanın daha yeni başladığını fark ettiğinizde bu his geçebilir. Şimdi bir sohbet başlatmak için ne söyleyeceğinize karar vermelisiniz. Ayrıca ona mesaj atmanın en iyi zamanını da bulmalısın.

Neyse ki, ikinci soruyu cevaplamak çok daha kolay. Hemen ona mesaj atarsın.

“Merhaba, (adınızı buraya girin). Seninle tanışmak harikaydı. Bana numaranı verdiğin için teşekkürler. Benimki burada.”

Umarım, sizinle tanışmanın da güzel olduğunu söyleyerek size güzel bir mesajınıza cevap gönderecektir. Yaparsa veya yapmasa bile, iki numaralı mesaj için hazırsınız.

Mesajlaşmak için iyi bir sohbet başlatıcı: Açık bir soru sorun

Açık sorular, açıklayıcı bir cevaba ihtiyaç duyan sorulardır. Temel olarak, “Evet” veya “Hayır” gibi tek kelimelik bir yanıtla yanıtlanamayan her şey

Onu zaten bir meslektaşı olduğu veya kolej sınıfınızda olduğu veya çevrenizdeki bir tanıdığı için tanıyorsanız, zaten yazabileceğiniz çok şey var demektir.

“Ev ödevi ayrıntılarını aldın mı – sanırım onları kaçırdım.”

“Perşembe günkü toplantı için neye hazırlanmamız gerekiyor?”

Arda’ya ne olduğunu duydun mu?

Buradaki anahtar, cevabını bildiğini bildiğiniz bir soruyu sormaktır. Sana mesaj atması ve senden mesajlar alması konusunda onu rahat ettirmek istiyorsun. Ayrıca, başka konulara ve ilgi alanlarına yol açabilecek doğal bir mesaj akışı başlatıyorsunuz.

Onu sevdiğini gizli bir şekilde göster

Sohbete üç veya dört olay (çünkü devam etmek istiyorsun – ve hemen cevap vermezsen ilgisini kaybedecek), ona ondan hoşlandığını göstermek isteyeceksin. İnsanlar birbirleriyle ilgilendiklerinde, diğer kişi hakkındaki ayrıntıları hatırlama eğilimindedirler. Ayrıca kişinin söylediği şeylere daha fazla dikkat ederler.

Söylediği bir şey veya onun hakkında bir ayrıntı hakkında bir soru sorarak ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz.

Kardeşim önümüzdeki hafta Antalya’ya gidiyor. Ailenizden birinin orada yaşadığını söylemediniz mi? ”

Yeni bir Zara mağazası açılıyor. Sanırım büyük bir Zara hayranı olduğunu söylediğini hatırlıyorum. ”

“(Onun mahallesinde) herhangi bir iyi restoran tavsiyeniz var mı?”

Kendini cesur hissediyorsan ve halihazırda flörtün olduğunu hissediyorsan, daha doğrudan davranabilir ve ona aklında olduğunu gösterebilirsin.

Bugün parfümünü kullanan bir kadın yanımdan geçti. Durmalı ve bakmalıydım. Sen olabileceğini düşündüm. ”

Bunlar, ilerlemenize hemen tepki vermesine ihtiyaç duymadan sizi onun gibi görmesini sağlayan küçük sinyallerdir. Çoğu kadın, ondan gerçekten hoşlanıp hoşlanmadıklarına karar vermeden önce birkaç gün bir erkek hakkında düşünmeye ihtiyaç duyar. Tohumu onun zihnine ekersen ondan hoşlanabilirsin ve o bunu düşünmeye başlayacaktır.

Bağlanmak için ortak bir ilgi alanı bulun

Çoğu zaman, sosyal medyadaki insanlarla ne kadar ortak yönümüz olduğunu fark edene kadar. Telefon numaranızın değiş tokuşu daha fazla çevrimiçi iletişime yol açtıysa bu harika. Artık ikinizin ortak yönlerini görebilirsiniz.

Tek kelimelik uyarı. Yalnızca son gönderilere dikkat etmelisiniz. Hiç tanımadığınız biri eski fotoğraflarınız arasında gezinirken bildirim almaktan daha ürkütücü veya daha itici bir şey olamaz. Bu nedenle, uzun zaman önce yayınlanan ilgi alanlarından bahsetmek, onu biraz sosyal izinsiz hissettirecektir.

Şu anda ne yayınladığına bakın ve bir bağlantı kurmak için kullanın.

Sevimli köpeğini evinde gördüm. Evlat edinilmiş bir av köpeğim var. Onu nereye götürüyorsun? ”

O fotoğrafın İstanbul’da mı çekilmiş? Tam oradaydım. Koç Sanat Müzesi’ni ziyaret ettiniz mi? ”

O fotoğraftaki annen mi yoksa kız kardeşin mi?

Bu sonuncusu harikalar yaratabilir. Bu onun kıkırdamasına neden olabilir ve hatta mesajı annesine gösterebilir. Aniden bir iltifat aldı ve sana vurmaya başladı!

Mesaj flörtünde söylenmeyecek şeyler

Bir randevu istemeye geçmeden önce, mesajda söylememeniz veya yapmamanız gereken bazı şeyleri gözden geçirmemiz gerekir. Mesajlaşma için bazı sohbet başlatıcıların neler olduğunu ve bunun nasıl akmasını sağladıklarını ele aldık, ancak kelimeler için kaybolduğunuz zamanlar olacaktır. Belki sana bir kısa mesaj göndermiştir ve hızlı bir şekilde cevap vermek istiyorsun ama ne söyleyeceğini bilmiyorsun. Belki de numarayı yeni aldınız ve herhangi bir ortak ilgi alanı bulamıyorsunuz. Sorun yok. Ona sor yeter.

Gerçekten nazik birine benziyorsun. Hayvan sever misiniz? Evcil hayvanın var mı?”

Çoğu kadın kibar olmadığını söyleyerek cevap vermez. Bu, hangi evcil hayvana sahip olmak istediği hakkında bir konuşma açabilir.

Ne söyleyeceğinden emin değilsen geri çekil ve önce onu düşün. İlk mesajlarda, sadece bir “Merhaba” veya bir emoji göndermek asla doğru değildir. Bu tür mesajlar tembel ve hayal gücünden yoksun görünmenizi sağlar. Ancak, iki veya daha fazla cümleden oluşan bir metne emoji eklemek, duyguyu güçlendirmenin iyi bir yolu olabilir. Ayrıca sarhoşsan ona asla mesaj atma. Ertesi gün pişman olacaksın. Ayrıca, gece geç saatlerde asla birdenbire mesaj atmayın. Birini emoji ile uyandırmak sana bir randevu ayarlamaz.

Ve gerçekten ne aradığını öğrenmek istiyorsanız, bazı kadınların flört tavsiye sayfalarına veya iyi bir flört kitabına bakın . Bir veya iki numara öğrenebilirsin.

Ona çıkma teklif etme zamanı

Artık bir kadınla mesajlaşmak için bazı sohbet başlatıcıları bildiğinize göre, ona çıkma teklif etmeye hazır olacaksınız. Mesaj randevusu ile ilgili en güzel şey, daha önce söylediklerinizi görmek için geri dönebilmenizdir. Bu, tarih isteğinizi daha doğal hale getirebileceğiniz anlamına gelir.

Madison’daki o restorana hiç gittin mi? Seni Perşembe gecesi orada yemeğe davet etsem fazla ileri gider miyim? ”

Bu istekte ihtiyacınız olan her şey var. Spesifik – nerede ve ne zaman olduğunu biliyor. Daha da önemlisi, arkadaş canlısı ve “Hayır” ile kolayca cevaplanamayan bir soru içeriyor. Hangi kısmı hayır diyor? Bunun hakkında düşünmesi gerekecek.

Genel bir kural olarak, sorma ve tarih arasında, gerektiğinde planları hazırlaması veya değiştirmesi için yeterli boşluk bırakmalısınız. Örneğin, gün içinde birinden kahve içmeye davet etmek acil bir şey olabilir.

Parkta bir kahve içmek için bana katılmak ister misin? Ne kadar güzel bir gün.”

Öte yandan, bir akşam yemeği randevusu için bir gün önceden istemek daha iyidir.

Yarın gece boş musun? Şehirdeki bu harika yeni restoranı gördüm ve sizi oraya götürmeyi çok isterim.

Şahsen ben beş günden fazla bir süre için asla bir tarih ayarlamazdım. O zamana kadar ikiniz de başka biriyle görüşüyor olabilirsiniz.

Sonunda, bazı insanlar mesaj üzerinden bir konuşma başlatmak için ne söyleyeceklerinde doğaldır ve bazılarının pratiğe ihtiyacı vardır. Kadınlara ilk mesaj atmaya başladığınızda, bir gecede flört konusunda uzman olmayı beklemeyin. Bu bir sanat formu ve zamanla daha iyi olacaksın. Sadece denemekten korkmayın.

Bir bayana o ilk mesaj için son hatırlatma

Son olarak, ilk mesajı göndermenin harika bir yolu, son konuşmanızın nerede bittiğini hemen öğrenmektir.

Bu, her zaman yapabileceğiniz bir şey değildir, ancak kesinlikle aklınızda bulundurun.

İçki içmesi ve “sinsi” davranışı konusunda bir veya iki kez onunla dalga geçmiş olabilirsiniz.

Kendi benzersiz durumunuza uyum sağlayın – bazen yaratıcı bir ilk mesaj harikalar yaratır.

Aksi takdirde, daha önce bahsettiğimiz gibi, sıradan bir şeyle yanlış gidemezsiniz.

Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram