24 MART 2022 PERŞEMBE
Oyun

Asla Kurallarım Olmadı Oyunu

Asla Kurallarım Olmadı Oyunu

Asla kurallarım olmadı oyunu, Ben çocukken, ailem bana bunların hiçbirini yaptırmıyorlardı. Nasıl bir ebeveyn kavga ederken çocuklarına zaman ayırır merak ediyorum. Ancak bugün, çocuklarımızın elde etmesi ve başaracağı birçok şey olduğu ve bazen tüm taleplerini yerine getirmek için zaman bulmanın zor olabileceği son derece yoğun bir dünyada yaşıyoruz. İşte bu yüzden düşünmen gereken bazı Asla kurallarım olmadı soruları var. Unutmayın ki çocukların da biz yetişkinler gibi sınırlara ve disipline ihtiyacı vardır.

Asla kurallarım olmadı

Yani “Asla Sahip Olmadım” oyununu oynamanın iki yolu var. Yaşınıza ve hangi konuda rahat olduğunuza bağlı olarak kendinize ve arkadaşlarınıza uygun olan oyunu seçebilirsiniz. Ya da sadece “Hiç olmadım…” diyebilir ve arkadaşlarınızın yapıp yapmadıklarını söylemelerini sağlayabilirsiniz.

(İçmeyen) puan oyunu
“Asla sahip olmadım…” oyununu oynamanın ilk yolu, bir daire içinde oturmak veya ayakta durmaktır. Sonra bir kişi yapmadığı bir şey söylüyor. “Hiç bir arkadaşımın evinde bir şeyi kırmadım ve onlara söylemedim.” Bir arkadaşınızın evinde bir şey kırdıysanız ve bunu arkadaşınıza söylemediyseniz, puan kaybedersiniz. Sonra bir sonraki kişi yapmadığı bir şey söyler “Hiç sahip olmadım…” vb.

Başlamak için on puanınız var ve daha fazla puanınız olmadığında oyundan çıkarsınız. Noktalarınızı parmaklarınızdan takip edebilir veya daire çizip bir kağıda çarpıtabilirsiniz. Puanı kalan son kişi oyunu kazanır.

Sorudaki şeyi yalnızca bir kişi yaptıysa, genellikle nasıl olduğunun hikayesini anlatmaları istenir.

içme oyunu

Oynamanın ikinci yolu, puan yerine bir içki yudumlamaktır.

Herkes bir daire oluşturur veya bir masanın etrafına oturur ve bir kişi “Hiç yolun kenarında mahsur kalmadım” diye başlar. Yol kenarında mahsur kalanlar su içerler. Sonra bir sonraki kişiye gider. Ve “Hiç sahip olmadım…” derler ve dönüp dolaşıp gider.

Gerçekten bir kazanan yok ama kesinlikle diğerlerinden çok daha fazla içen insanlar var. Genellikle insanlar çok sarhoş olduğunda veya sorular çok utanç verici hale geldiğinde oyun durur.

Yalnızca bir veya iki kişi bir şeyler içerse, genellikle grup ayrıntılar veya bir hikaye sorar. Ama kimse içmezse, “Ben hiç olmadım…” diyen kişi içer.

İçme oyunu oynuyorsanız bir uyarı. Oyun oldukça hızlı bir şekilde elden çıkabilir. Bu yüzden sorumlu bir şekilde iç. Ayrıca, soruları sorumlu bir şekilde sorun. “Asla hiç olmadım…” oyunuyla sona eren birçok dostluk oldu.

İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Hangi sürümü oynuyor olursanız olun, işleri nispeten hafif ve eğlenceli tuttuğunuzdan emin olun. Sorular çok karanlık veya çok utanç verici olmaya başladığında kimse eğlenmez.

Oyunun amacının arkadaşlarınızı biraz daha iyi tanımak ve onlar hakkında ilginç şeyler öğrenmek olduğunu unutmayın. Bu yüzden onunla eğlenin ve çok ciddi olmayın ya da soruları cevaplayamayacak kadar garip hale getirmeyin. Bu sorulardan bazılarını olduğu gibi kullanabilir veya kendi sorularınız için fikir başlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Hiç soru listem olmadı

İşte size zevk için bazı harika sorularım var!

 • Hiç hırsızlık yapmadım.
  O ne olacak? Yerel benzin istasyonundan veya köşe dükkanından bir şey mi? Ya da belki büyük veya pahalı bir şey? Muhtemelen masanın etrafındaki en az bir kişi bir noktada hırsızlık yapmıştır.
 • Hiç bayılmadım.
  Bayılmanın ne kadar yaygın olduğuna şaşıracaksınız ve eğer bu utanç verici bir zamanda olmuşsa harika bir hikaye olabilir.
 • Hiç otostop çekmedim.
  Otostop yaparken kesinlikle bazı ilginç karakterlerle tanışabilirsiniz. Pek çok insan tam bir yabancıyı sokaktan almaz.
 • Hiç tutuklanmadım.
  Beşten fazla kişiyle oynuyorsanız, arkadaşlarınızdan en az birinin tutuklanmış olma ihtimali vardır. Ve oğlum bu hikayeyi duymak ister misin?
 • Hiç sörf yapmaya gitmedim.
  Bu, kıyıya ne kadar yakın veya uzak olduğunuza bağlı olarak kesinlikle farklı tepkiler alacaktır.
 • Hiç elektrik çarpmadım.
  Evet, muhtemelen birisi elektrik çarpmıştır. Ve evet, muhtemelen aptalca bir şey yaptıkları içindi.
 • Hiç dikiş almadım.
  İyi bir kanlı yaralanma hikayesini kim sevmez ki?!
 • Hiç ava çıkmadım.
  Yine, muhtemelen coğrafyanıza ve şehirli mi yoksa taşralı mı olduğunuza göre çok değişir.
 • Hiç vegan olmadım.
  Etli olsun ya da olmasın. Sebze dalmasını kim aldı?
 • Hiç bungee jumping yapmadım.
  Artık hangi arkadaşlarınızın adrenalin bağımlısı olduğunu ve hype’a kadar yaşayıp yaşamadığını öğrenebilirsiniz.
 • Hiç bir hayvana binmedim.
  Normalde ata binmeyi düşünmediğimiz garip, rastgele bir hayvan olup olmadığını duymak ekstra eğlenceli.
 • Hiç kemiğimi kırmadım.
  Bir kemiğini kırdılarsa, muhtemelen size bundan bahsetmek isteyeceklerdir. Ve muhtemelen bu hikayeyi zaten yüzlerce kez anlattılar.
 • Hiç silah sıkmadım.
  Türkiye’de kırsal kesimde büyümüş biri olarak konuşursak, eğer kırsal kesimde yaşıyorsanız, silah sıkan çok sayıda insan olacaktır.
 • Hiçbir zaman yemek yiyip darmadağın olmadım.
  Partide eski veya şimdiki garsonlarınız/garsonlarınız varsa dikkatli olun, bunu yaptığını söyleyen kişileri çiğnemekle yükümlüdürler.
 • Hiç dişimi kırmadım.
  İnsanların diğer insanların yaralanmalarıyla ilgili hikayeleri dinlemekten neden bu kadar keyif aldıklarını merak ediyorum. Belki bir hayatta kalma mekanizması gibidir. Acı çekmeden onların yaptıklarını yapmamayı öğreneceksin.
 • Hiç tüplü dalış yapmadım.
  Muhtemelen su altında yapabileceğiniz en eğlenceli 3. şey gibi . Denizin altında, denizin altında!
 • Başka birinin tatilini asla mahvetmedim.
  İster bilerek, ister kazayla. İster çocukken, ister büyüdüğünde. İnanın bana, grup duymak isteyecektir.
 • Hiç çatıdan atlamadım.
  Tahmin etmek zorunda kalacağım, muhtemelen kabul eden kişi için kötü bir şekilde sona erdi. Ama kim bilir, grubunuzda bir parkur meraklısı olabilir.
 • Hiç bir testte kopya çekerken yakalanmadım.
  Elbette, birçok insan sınavlarda kopya çeker, ancak yakalanmaları her zaman daha ilginçtir.
 • Hiç paranormal bir deneyimim olmadı.
  İyi bir hayalet hikayesini kim sevmez ki? Bu, bazı ürpertici hikayeler almak için harika.
 • Hiçbir zaman bir filme gizlice girerken yakalanmadım.
  Sinema salonlarının insanları gizlice film izlemekten alıkoyması ne kadar zor olursa olsun deneyin. Eminim grubunuzdan birkaç kişi gizlice bir filme girmiştir, ama kaç tanesi yakalandı?
 • Hiç asansörde dans etmedim.
  Asansör dans partileri. Onları sevmek zorundayım.
 • Hiç bir ağaç evim olmadı.
  Bu muhtemelen sulu hikayelere yol açmayacak, ancak bazı ağaç evler ve çocukluk sevinci hakkında bir şeyler duyacaksınız. Ve bu her zaman eğlencelidir, değil mi? Ya da en azından tutuklanma ve korkunç şekilde yaralanma hikayelerine bir mola.
 • Hiç sahte lensli gözlük takmadım.
  Gözlük. Yüzünüz için moda! Eskiden gözlük takmak sosyal bir damga iken, şimdi moda.
 • Hiç moda diyet yapmadım.
  Elbette, moda diyetleri deneyen birçok insan olacak, ancak bununla ilgili en eğlenceli şey, grupta süper tuhaf bir moda diyeti yapan bir kişinin olması gerektiğidir.
 • Hiç bir defileye gitmedim.
  Bulunduğunuz grubun dallarına bağlı olarak, ya çok sayıda katılımcı alırsınız ya da hiç almazsınız. Kim bilir, orada bir yerlerde ilginç bir hikaye bile olabilir.
 • Hiç bir restorandan bir şey çalmadım.
  Çatallar, kaşıklar, bardaklar, tabaklar, grubunuzdaki restoran soyguncusu kim?
 • Hiç kötü bir alerjik reaksiyon yaşamadım.
  Seninle oyun oynuyorlarsa ölmüş olamazlar, değil mi? Yani, çok travmatik olmamalıydı. Korkunç derecede iç karartıcı olanlar yerine gülünç derecede utanç verici anekdotları denemek her zaman daha iyidir.
 • Hiç uyanmadım ve hareket edemedim.
  Bu, beyninizin uyanık olduğu, ancak vücudunuzun olmadığı birçok insanda yaygın bir durumdur. Sizin başınıza gelmemiş olsa bile, muhtemelen gruptaki birinin başına gelmiştir. Bazı kültürler, bir hayaletin veya şeytanın üzerinizde oturduğunu söyler. Ve bazı insanlar, bu fenomenin, yatak odasında meydana gelen çok sayıda uzaylı kaçırma hikayesi almanızın nedeni olabileceğini öne sürüyor.
 • Hiç asansörde mahsur kalmadım.
  Belki bunun için hiç alıcı alamayacaksın, ama alırsan, arkasında iyi bir hikaye olmalı. Özellikle asansörde başka insanlar varsa. Bu bir sitcom kinayesi, bu yüzden bazı insanların başına gelmiş olmalı, değil mi?
 • Hiç dört saat boyunca hiç mesaj atmadım.
  Grubunuzdaki bir sonraki seviye metin yazarı kim? Muhtemelen bu oyun sırasında mesajlaşıyorlar…
 • Hiç bir yetenek yarışmasına katılmadım.
  Yanlış giden bir yetenek şovundan daha komik derecede utanç verici çok az şey vardır. Tabii o zamanlar korkunç ama sonrasında harika bir hikaye yaratıyor!
 • Hiç düz sekiz saatten fazla yürümedim.
  Yürüyüş, seyahat ya da yolda kalmış bir araba olsun, buna bağlı harika hikayeler olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Hiç kendi saçımı kesmeyi denemedim.
  Çoğu kişi yapmıştır. Çok azı bunu iyi yaptı.
 • Hiç Afrika’da bir ülkeye gitmedim.
  İyi bir seyahat hikayesini kim sevmez ki? Grubunuzda Afrika’ya seyahat etmiş biri varsa, muhtemelen paylaşacak harika hikayeleri vardır.
 • Boğulacağımı hiç düşünmedim.
  Tamam, duruma bağlı olarak bu biraz travmatik olabilir, bu yüzden bunu sormadan önce grubun genel ruh halini ölçmek isteyebilirsiniz.
 • Hiç fast food restoranında çalışmadım.
  Çoğu var. Ve oğlum, bazı ilginç iş arkadaşları ve müşteriler var mı? En tuhaf iş arkadaşınız veya en kötü müşteriniz kimdi gibi takip eden sorular sormayı deneyin.
 • Hiç ilk görüşte aşık olmadım.
  Grubunuzdaki herhangi biri varsa, onlara nasıl sonuçlandığını sorduğunuzdan emin olun. İlk görüşte aşık olan birini hiç duymadım ve sonra her şey yolunda gitti. Genellikle bir tren enkazına dönüşür. İnsanlar tuhaf.
 • Hiç insanların önünde karaoke söylemedim.
  Belki gruptaki bazı kişilerin doğaçlama karaoke yapmalarını bile sağlayabilirsiniz. Sadece çok fazla değil. Karaoke tuz gibidir, bazen daha azı daha fazladır.
 • Hiç TV veya radyoya çıkmadım.
  Grubunuzdaki düşük anahtar ünlü kim? En iyisi, YouTube’da yayınlandığı zamandır ve grubu gösterebilirsiniz.
 • İki gün boyunca hiç uyanık olmadım.
  Genellikle, bu halüsinasyonların başladığı zamandır. Sadece birkaç kişinin bunu yaptığını gördüm ve iki gece uykusunu atladıklarında çok ilginç kararlar verme eğilimindeler.
 • Asla bir lunapark hız trenine kusmadım.
  Bu sadece en kötüsü. Katılan herkes için. Bu sadece korkunç. Ama hey, tadını çıkarmak için orada değildin!
 • Hiçbir zaman yanlışlıkla birini hastaneye göndermedim.
  Yay trambolinleri eğlencelidir! Kırık kolun için üzgünüm. Benim hatam.
 • Saçımı hiç çılgın bir renge boyamadım.
  Gökkuşağını grubunuzdaki renklerle tamamlayabilirseniz bonus puanlar.
 • Hiçbir zaman boyumdan daha derin bir çukura düşmedim.
  Ah. Ne tür bir delikti ve kaç tane şey kırdın?
 • Asla Asya’da bir ülkeye gitmedim.
  Herkes seyahat hikayeleri hakkında konuşmayı sever ve Asya büyüktür, bu yüzden muhtemelen orada bir ülkeye seyahat eden en az birkaç kişi bulursunuz.
 • Hayatımı kurtarmak için asla koşmak zorunda kalmadım.
  Feragatname: kesinlikle çok hızlı bir şekilde moralinizi bozabilir. Hayvanlardan kaçmak, komik. İnsanlardan kaçmak, içinde çoğunlukla travma ve iç karartıcı şeyler olan karışık bir çantadır.
 • Sokakta performans sergileyerek hiç para kazanmadım.
  İster eğlence için, ister biraz fazladan para için, ister zor zamanlar geçirdikleri için. Grubunuzdaki birinin gizli bir yeteneği olduğunu keşfedebilirsiniz.
 • Vahşi doğada hiç timsah veya timsah görmedim .
  Bu, nerede yaşadığınıza çok bağlıdır. Grubunuzun çoğu Florida’da yaşıyorsa, hemen hemen herkestir.
 • Bir oyundaki repliklerimi hiçbir zaman tamamen unutmadım.
  Yetenek gösterisine benzer. Ve muhtemelen çocukken herkesin başına gelen bir şey. Hala onun anısına sinmiş olma ihtimalin var.
 • Bana hiç sürpriz parti verilmedi.
  Sürpriz bir partiyi kim sevmez ki?! ÇOK KİŞİ, ortaya çıktı. Elbette, bazı insanlar sürpriz partileri sever, ancak bazıları onlardan nefret eder.
 • Asla birine yanlışlıkla “Seni seviyorum” demedim.
  Oh, bu sadece en kötüsü. Tam kapatmak üzereyken, dışarı kayar ve müşteri hizmetinizin aramasını çok garip hale getirir.
 • Hiç gönder tuşuna basıp hemen pişman olmadım.
  Ve geri almak yok. En kötü yanı bu. Saatli bomba gibi yolda ve onu geri almak için yapabileceğiniz hiçbir şey yok.
 • Hiç bir arkadaşımın ebeveynine aşık olmadım.
  Mu Stacy annesi gerçekten ona devam ediyorlar ? Bunlar bazı ciddi garip ezilmeler olabilir.
 • Hiç birinin yüzüme tokat attığı olmadı.
  Ah, kesinlikle bunun arkasında bazı hikayeler var. Genellikle, insanlar sebepsiz yere tokatlanmazlar. Ama rastgele bir tokat olsa bile, yine de muhtemelen iyi bir hikaye.
 • Hiçbir zaman bir şarkı yüzünden toplum içinde ağlamadım.
  Bilirsiniz, hepimizin yüreğine dokunan şarkılar vardır. Umarım bu, arkadaşlarınızdan bazı utanç verici hikayeler çıkarır.
 • Asla bir romanın tamamını bir günde okumadım.
  Elbette, bir kitabı bırakamamakla ilgili birçok alıntı var. Ama hiç kelimenin tam anlamıyla doğru olduğu bir kitap okudunuz mu?
 • Hiç birine dövme veya piercing yaptırması için baskı yapmadım.
  Bazen iyi arkadaşlar kötü bir etki olabilir.
 • Asla başka birinin telefonuna izinsiz bakmadım.
  Hangi arkadaşlarınızın telefonunuzu etrafta izlemeniz gerektiğini öğrenin. Bir kez bir telefon gözetleyicisi, her zaman bir telefon gözetleyicisidir.
 • En iyi arkadaşımla hiç fiziksel bir kavga etmedim.
  En iyi arkadaşların ciddi kavgaları olur. Hiç en iyi arkadaşınla kavgaya geldin mi?
 • Hiçbir zaman televizyona veya bilgisayar ekranına bir şey fırlatmadım.
  Sana bakıyorum Wii-mote.
 • Hiç bir filmden kötü olduğu için çıkmadım.
  Yorumlar İncelemeleri kontrol etmek her zaman iyidir. İyi oldukları için kötü olmaktan bir şekilde kaçınan çok sayıda kötü film var.
 • Hiç bu kadar güneşte yanmamıştım ki gömlek giyemezdim.
  Bir Matrix kapsülünden fırlamış gibi aloe ile kaplı dolaşmak.
 • İşimde hiç bir müşteri tarafından bana bağırılmadı.
  Oh evet, genel halk, tamamen mantıklılar. Eminim grubunuzdaki hiç kimsenin başına böyle bir şey gelmemiştir.
 • Ormanda hiç sığınağı olmayan bir gece geçirmedim.
  Ormanda kaybolmak, ters giden sarhoş bir gece, zor zamanlar, ormanda çadırsız olmak için pek çok sebep.
 • Hiçbir zaman çöp kutusundan yiyecek alıp yemedim.
  Oops, bunu atmak istemedim. Buna değer mi? kimse izliyor mu
 • Hiçbir zaman hız cezasından kurtulmak için ağladım/flört etmedim.
  Elbette, çoğu denedi. Ama kaç tanesi başarılı oldu. Bazen başarısızlıklar başarılardan daha komik olabilir.
 • Hiçbir zaman bir arkadaşımın banyosuna veya yatak odasına onların haberi olmadan gizlice girmedim.
  İnsanların bunu yaptığını hepimiz biliyoruz. Şimdi hangi arkadaşlarınızın bunu yaptığını bulun. Meraklıların bulması için çekmecelerde sürprizler bırakmak eğlencelidir.
 • Hiçbir zaman kendimin veya bir başkasının saçını bilerek yakmadım.
  Eğlenmek için vücudundaki kılları yakan bir arkadaşım vardı. Sanırım herkesin bir hobisi olmalı.
 • Yürüdüğüm ve mesajlaştığım için hiçbir zaman kötü bir düşüş yaşamadım.
  Evet sende var. yalan söyleme.
 • YouTube’a yüklenen utanç verici bir videonun içinde hiç bulunmadım.
  Ve şimdi çılgınca YouTube araması başlıyor!
 • Hiçbir zaman bir arkadaşımın evinde bir şeyi kırıp sonra onlara söylemedim.
  Bu hikayeler, çocukken mi yoksa büyüdükten sonra mı olduğuna bağlı olarak çok değişir.
 • Hiçbir zaman bir kış için ısısız, bir yaz için klimasız olmadım.
  Bu sorunun ne kadar ilginç olduğu konusunda coğrafi olarak çok bağımlı. Yerel ikliminiz için ince ayar yapmak isteyebilirsiniz.
 • Bin güneşin yanan ateşiyle asla nefret ettiğim biriyle çalışmadım.
  O iş arkadaşın oldu. Hepimiz sahibiz. Şimdi de onları ve işledikleri suçları duymak istiyoruz.
 • İlgilendiğim bir kızı veya erkeği etkilemeye çalışırken asla kendimi yaralamadım.
  Hey, ne yapabileceğime dikkat et! Annnd… hastane.
 • Bir şeyi yapmaktan vazgeçmek için bir bahane olarak bir aile üyesinin ölmesi hakkında asla yalan söylemedim.
  Bunu yapan bazı kişiler bulabilirsin ve başka bir soru olarak, bunu kanıtlaması istendi mi?
Bilgin Panda

Bilgin Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram