24 MART 2022 PERŞEMBE
Sözler

Annelerden Aşk ve Hayat hakkındaki Cümleler

Annelerden Aşk ve Hayat hakkındaki Cümleler

Annem en iyisini biliyor. En zor anlarınızda yanınızda olan ve sizleri o kötü andan kurtarmak için sabahlara kadar bekleyen en sevdiğiniz arkadaşınızda daha yakın annem.

14 Mayıs'taki Anneler Günü'n de bir Teşekkür edilesi elleri öpülesi annelerin çocukları na sorduk Aşk ve Hayat hakkındaki Cümleler nedir diye

# 1 "Prensini bulmadan önce bir kaç kurbağa veya belki bir sürükurbağayı öpmek."
San Francisco'da yaşayan Rachel Starr, "İlişkilerde en iyi şansı olmadı ve annem de her şey düzelmediğinde döndüğüm kişidir. 37 yıldır babamla evli ve açıkçası doğru bir şey yapmışlar. Çocukluğumda yaşanan sıkıntılarım hakkında bir süre hava atmamı sağladıktan sonra hep 'Prensini bulmadan önce bir kaç kurbağa veya belki bir sürü kurbağayı öpmek zorunda kalırsın' der. Oldukça sevimsiz, ama bu gerçekten benim kulağıma küpe olmuş bir söz. "

# 2 "Bağımsız olun."
Brooklyn'den Kate Klein, annesinin daima bağımsız bir kadın olmanın güzel bir örneğini verdiğini söylüyor.

# 3 "Şeytan için nefretini bir kenara at"
Arizona, Scottsdale'li Sarah Skidd, annesi Alexandra'nın ebeveynlik yeteneklerine övgüde bulunarak 11 çocuğu yetiştirdikten sonra onu "profesyonel anne" olarak nitelendiriyor..

"Artık hepimiz büyümüş durumdayız ama en sevdiği cümleciklerden bazıları hakkında şaka yapıyor ve kesinlikle kendi çocuklarımız dada yeniden kullanıyoruz! En sevdiğim cümlesi 'Şeytan için nefretini bir kenara at' 'derdi ve hiç unutmam

Sarah, kardeşlerinden birinin her seferinde - kuru üzümlerden bir kıyafet eşyasına kadar her şeye - bir şeylerden nefret ettiğini söyleyince annesinin bu ifadeyle karşılık verdiğini söylerdi

"Aptallar alglayarak hatalarını kapatmaya çalışır, başa çıkmak için ise zamanınız yok!"

# 4 "İyi seçimler yapın."
Minnesota'lı Julia Sand, "Günle başlamadan önce ekmeğimize reçelimi i, Vanilyalı Buz'mu yüksek sesle sorardı ve biz ikisininde tadı güzel olduğu için karar vermezdik sonra yüksek sesle "İyi seçimler yapın!" Diye bağırırdı ilk zamanlar bir şaka olduğunu düşünüyordum ama zamanla kulağımdaki bir marş halini aldı hala bu sözü kullanıyorum"

 

# 5 "Saygılı ol"
New York'tan Mike Valentino, annesinin kendisine saygılı davranmasını ve diğerlerinin size saygı duymasını istiyorsanız başkalarına saygı duymanız gerektiğini söylemişti.

# 7 "Sadakat çok yol kat ediyor."
Hilary Thompson, annesine Molly'nin kilit önerisine çok şey borçludur.

"Oldukça uzun süre önce, iki erkekle çıkıyordum. Harika bir karaktere sahip, ama hırslı olmayan, tatlı, hassas bir sanatçı ve eski karısıyla sadakatsizlik sorunları olan gülünç zengin bir işadamı, ancak çürümüş halde beni şımartıyor. Aralarındaki seçim zamanı gelmişti.

Anneme tavsiye için gittim. "Sana kimin seçeceğini söylemeyeceğim, ancak sadakatin çok ilerlediğini söyleyebilirim" dedi.

Sanatçıyı seçtim. Sadakat seçtim. Ve 20 yıldır bir araya geldik, 15 yaşındayken evliydik. O hayatımın sevgisiydi ve ben de hep tavsiyemiz için annemize minnettar olacağım. "

# 7 olmak istediğiniz her şey olabilir.
Christina Russell, kendi girişimci arayışına ilham veren annesinin sözlerini şöyle anlatıyor:

"Annem, iki çocuğu Orlando Transit Otoritesi sekreteri olarak destekleyen ve yılda 7000 dolar kazanan tek bir anneydi. Kızkardeşimle ben bir sürpriz çocuktum, geri geldiğinde bir şey oldu. 5: 30'da kapıdan içeri girerken onu görmek çok heyecanlıyız. Onu, takım elbise ve yüksek topuklu cilalandığını hatırlıyorum. Eminim bitti, ama şikayet etmedi. Doğrudan anne moduna geçerek bize akşam yemeği hazırlardı, oluşturduğumuz küçük felaketleri temizler, ödevlerimize yardım ederdi. Sonra ertesi gün kalkar ve hepsini tekrar ederdi. Annem, bana sorumluluk almaya istekli olsaydım olmak istediğim her şey olabilirdi öğretti. Bu basit, güçlendirici bir gerçekti. Parası ya da bağlantısı yokmuş olabilir, ancak bana kendi gücümle ve sıkı çalışmamda bunu yapabileceğini söyledi. Benim kabiliyetime olan inancı gerçekten güçlüydü. "

# 8 "başımın arkasında gözleri var"
California, Pacific Grove'dan Romy Taormina, annesinin Anita'nın deyimiyle birçok annenin iyi bildiği bir terimdir.Biz bir haltlar işledigimzde annem anlardı :)

"Ve ben şimdi bunu çocuklarımın için söylüyorum" diyor. anlamını "Biz sadece anneler biliyoruz!" :)

# 9 "Her zaman gülün."
Aslen Atlanta'dan Kristy Lyons, annesinin kendisi için konuşmasını ve "kimsenin seni parçalamasına ya da denemesine izin verme" dersi verdiğini söylüyor.

# 11 "Kendine fazla acele etme."
Washington, Redmond'tan Kelsie Axelrod, arabasından bir sürü miras aldığını söylüyor Kim.

"Sık sık kendime yoğun bir baskı uyguluyor ve annem bunu kendine de yapıyor. Annem sürekli şunu söyler: 'Dinlenmeniz ve kendinize çok fazla baskı uygulamayı bırakmanız gerekir, başarısız olursunuz.' Her zaman güler ve "Bu özelliklere sahip olduğunuzdan şüphe duymayın, " derdi

# 12 "Sevgililer gelip gidiyor, fakat sevgiler ömür boyu sürüyor."
Karen, her gün konuştuğu annesi Ilene'den "Annem lisedeyken bir arkadaşımla ikimiz de sevdiğimiz bir çocuğa karşı bir çatışma çıkardığında bana bu tavsiyeyi verdi" dediki. "Sevgililer gelip gidiyor, fakat sevgiler ömür boyu sürüyor."

# 14 "Para ağaçlarda mı büyüyor ?"
Toronto'daki Jeff Howell, büyürken, küçük bir kasabada banka asistanı olarak çalışan annesinin bu ifadeyi kullandıgını söyledi.

"Kız kardeşimle ben bir şey istedigim zaman " Para ağaçlarda mı büyüyor diye sorardı ?

 

# 15 "Güneş battıktan sonra temizlemeyin. Kiri göremezsiniz. "
"Işıkları söndürecek kadar karanlıksa, tonları aşağı çekin."
Indiana'da büyüyen Cheryl Reed, Maine'li yasaların eski nesillerin kadınlarından gelen akıllıca kelimeler olduğunu söylüyor.

Arkadaşlar Dünyanın neresi olursa olsun anneler hep aynı çocuklarını koruma iç güdüsünden dolayı gerçek sevgiyi verebilen sadece annelerdir.

 

 

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram