24 MART 2022 PERŞEMBE
Trend

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı Yeni Bir Platform Kuruyor! Exxen Nedir?

Acun Ilıcalı, birçok televizyon programında sunuculuk yapmış olup bazı dizilerde de roller almış bir ünlüdür. TV8 televizyon kanalını sahiplenmesinin ardından televizyon sektöründe daha fazla ilerlemesinin mümkün olmayacağını düşünmüş olmalı ki, büyük bir film ve dizi izleme platformları olan Netflix, puhutv, BluTV, Foxplay, Prime Video gibi sektörlere rakip, Exxen adında bir platform oluşturuyor.

Acun Ilıcalı’nın Kuracağı Exxen Nedir?

Daha önceden böyle bir film, dizi ve yarışma programlarını içerecek bir platformun kurulmak istediğini haber olarak almıştık ancak isminin ne olacağı ve nasıl işleyeceği hakkında bilgi sahibi değildik. 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden kurmak istediği platform hakkında bir duyuru gerçekleştirdi.

Birçok ünlü sektörlerin dijital platformlara giriş yapmasıyla Acun Ilıcalı’da kendisine dijital platformlar içerisinde yer edinmek istiyor. Exxen platformu içerisinde birbirinden farklı tarzda içeriklerin izleyicilere sunulmak istendiği belirtiliyor.

Acun Ilıcalı : “Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.

Bu sözleriyle artık yeni sürdürmesini bu platform üzerinden gerçekleştirmek istediğini anlayabiliyoruz. Peki kurmak istediği Exxen isimli platformu içeriğinde neleri barındıracak?

Exxen Platformu İçerikleri

Acun Ilıcalı’nın uzun süredir hayali olan bir yarışma programı Exxen platformunda sunulmak isteniyor. Yarışma içerisinde birçok ünlü de yer alacak. Acun Ilıcalı’nın planladığı yarışmada Türkiye içerisindeki en iyi model kişileri seçeceğini ve bunların dışında belgesellerin de yayınlanacağını belirtti.

Tabii bununla da kalmıyor ve diğer dizi ve film platformlarına rakip olabilmesi açısından önemli dizler ve filmlerin bu platformda paylaşılması hedefleniyor.

Peki Exxen İsminin Anlamı Nedir?

Exxen ismini, Acun Ilıcalı’nın önem verdiği ve yarışma programlarına yer edindiği Ali Taran bulmuştur. Acun Ilıcalı platformun yeni ismine bayılmış olup oluşturmak istediği platform hakkında çok güzel olacağını düşünüyorum şeklinde ifadeler kullandı. İçerik açısından zengin bir platform kurmak istediğini belirtiyor. 

Yayın Hayatına Yakında Girecek

Acun Ilıcalı’nın beklediği onaylar sonunda alındı ve yeni platformun yayın hayatına başlayabilmesi için elinden geleni yapıyor. Yeni oluşturulacak platform için önemli kişilerden destek almakla beraber Türkiye içerisinde bulunan birçok dijital platforma rakip olacağı düşünülüyor.

Bıkkın Panda

Bıkkın Panda

Eğlenceli video ve esprileri internetin en diplerinden sizlere ulaştırmaya çalışıyorum. Sistem gereksinimleri için bize sorunuz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Hakkımızda

Öncelikle websiteme hoş geldiniz. Blogum da makale yazarak dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşünüyorum.

Instagram